PDA

Žiūrėti pilną versiją : Važiuoklė tvarkyta bet labai barška iš priekio



Giedriavas
2019.10.26, 08:40
Sveiki,
Prieš porą mėnesių investavau į mašiną, keitė dėžę, visą važiuoklę patvarkė ir po kelių savaičių lūžo priekinė spyruoklė.
Nuvažiavau kad įdėtų šrotinę, bet sako geriau visą amortiką dėt šrotinį nes apibėgęs maniškis. Susiradau pats šrotinį amortiką su spyruokle, man sumontavo viską ir nuo tada baisiai barška priekyje kažkas. Buvau nuvažiavęs, maniau gal neprisulo ko, bet patikrino ir tipo OK viskas.
Žodžiu važinėju sukandęs dantis, garsas stiprėja, kai suku kartais trinktelna iš spyruoklės lyg...
Panašu, kad bus ta atraminė guolykla ar kas ten dedasi? :)

AERO_DD
2019.10.26, 11:13
Taip atraminis guolis subireja, arba ir jis ir jo korpusas (lėkštę) keisk servisą ir tau ten normaliai pakeis ką reikia

Dziugesiukas
2019.10.28, 10:10
Taip pat barska ir amortikas, pries issinerdamas, tai nelauk nauju metu :D

Giedriavas
2019.10.31, 17:23
Dėkui vyrai už patarimus, jau net bloga darosi nuo tų remontų, o kaip barška taip barška. :D

busas
2019.11.27, 07:21
pas manes ta pati beda jau 3 metai. pakeitus abu atraminius su lekstemis, pradejo cakseti pradzioje, paskui tik didejo garsas per akmenini grindini tik girdejosi dabar ir per duobeles. Viskas prisukta. ka keisti amortikus , per naujo lekstes su atraminiais? mistika. gal patarsite atraminiu komplekto firma kuri nepavede, amortikus

Arnas
2019.11.27, 10:58
Tai ten kelios detales tera, atraminis, ivores, traukes, kolonele ir stabilizatorius... Vienas is tu ir bus...

Dziugesiukas
2019.11.27, 23:30
pas manes ta pati beda jau 3 metai. pakeitus abu atraminius su lekstemis, pradejo cakseti pradzioje, paskui tik didejo garsas per akmenini grindini tik girdejosi dabar ir per duobeles. Viskas prisukta. ka keisti amortikus , per naujo lekstes su atraminiais? mistika. gal patarsite atraminiu komplekto firma kuri nepavede, amortikus

Jeigu TA praeini, servise neranda kas bilda, bus stabilniko ivores. Arba jas keisti, arba ideti i ivores nuo genero dirzo gabaliuka. Paprasta pakaba, nea kam daugiau garsus skleisti. Jeigu lekstes su atramom keitei, amortikai pradeje bildeti maximum pusmeti islaikytu neissinere. siaip apie 1-2 savaites uztenka, kad issinertu.

eegis
2019.11.28, 09:09
Gali būti kuri nors variklio pagalvė visai suplyšusi. Bent jau pas mane priekinė tikrai įkyriai barškėjo. Meistrai irgi sakė, kad važiuoklė ok.

Dziugesiukas
2019.11.28, 20:36
Gali būti kuri nors variklio pagalvė visai suplyšusi. Bent jau pas mane priekinė tikrai įkyriai barškėjo. Meistrai irgi sakė, kad važiuoklė ok.

oi ne, jeigu variklio pagalve butu, gesinant labai jaustusi sudrebejimas, ypac dyzeliui priekine arba galine.

busas
2019.11.28, 20:40
Jeigu TA praeini, servise neranda kas bilda, bus stabilniko ivores. Arba jas keisti, arba ideti i ivores nuo genero dirzo gabaliuka. Paprasta pakaba, nea kam daugiau garsus skleisti. Jeigu lekstes su atramom keitei, amortikai pradeje bildeti maximum pusmeti islaikytu neissinere. siaip apie 1-2 savaites uztenka, kad issinertu.

bildejimas aukstai jauciasi grynai po valytuvais, kazkur salia paneles, jausmas kad po lekstem kurias keiciau ))
o stabilizatoriaus ivores bus apacioje turbut. ar gali buti kad trukstant amortiko tepalui , trumpu atstumu judant caksi amortikas ?

eegis
2019.11.28, 22:12
Tada bus amortizatorius, keisk, nes per kapotą išlys.

Makacinas
2019.11.28, 22:25
Nu panasiai pas mane taip bildeno visa vasara, bet nestipriai, labiausiai jausdavosi mieste kai greitis nedidelis, per asfalto siules ir sulinius vazuojant. Kai atveso orai bildejimas stipriai pradejo progresuot ir bildejo tik vienoj pusej. Kai jau nebeliko ka tikrint issiemiau amortika, apziurejus lyg ir tvarkoj buvo. Bet isidejau y spastuva aptikau kad sustumus mazdaug iki vidurio stokas labai kliba y sonus. Zodziu turejau uzsilikusy dar gyva donora, nors jo stokas jau irgi turi klibejimo kazkiek, jy ydejus problema isisprende.

busas
2019.12.09, 20:17
atraminio leksteje buvo trukusi guma ir barskejo amortikas . turbut keiciant atraminius reikia brangius pirkti

Makacinas
2019.12.09, 21:58
4847
Mano juodziui taip buvo truke. Pirkau KYB gamintojo. Atlaike pora metu kol pardaviau

busas
2019.12.10, 21:18
atraminio leksteje buvo trukusi guma ir barskejo amortikas . turbut keiciant atraminius reikia brangius pirkti
arba keiskite tik guoliuka, originalia lekste palikdami