PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3.3l variklio pasirinkimas pakeitimui.



foxiux
2011.08.02, 06:53
Sveiki, turiu klausimėlį dėl savo plymouth grand voyager variklio. Yra tokia bėda, kad jį keisti reikia :cry: Bet vat esmė domina mane dėl variklio paieškų... Ta prasme aš ieškodamas dėžės savo aparatui biškiuką pasikėliau šiokį tokį kipišą ir pakankamai ilgai jos ieškodamas (nes 4- ios netiko :oops: ) dabar galvoju ar nesiskirs ir motorai. Dėžėj skyrėsi jungtys.

Iš to ir išplaukia klausimas: ar bet koks 3.3l motoriukas tiks ir manajam? (H-)

Girinis
2011.08.02, 19:40
Sveikas. Bet koks, tai tikrai netiks. Ne juokais čia, nepagalvok. Principe, galima ir 3,8 įdėt, bet per daug papildomų rūpesčių ir problemų. Dar 100 proc. nežinau, bet manau, kad etanoliui pritaikyti nebus viens prie vieno, kaip taviškis. Dar su kompais atskiri niuansai. Pagal dėžes jau matai, kad yra variacijų, nors atrodo lyg jokio vargo. Jei jau lupsi iš kur nors, tai pasistenk kuo daugiau visko prisirinkt. Atkreipk dėmesį, kad ir su "pravodke" gali pasitaikyt nesutapimų. (apie tą kartą,III.)

foxiux
2011.08.02, 23:44
nu žiūriu, kad man rodos reikalų bus kaip kiaulę pasipjovus... o pagal ką maždaug galima atitaikyti bolie menie tinkamą? Ar taikyti reikės pagal apsoliučiai viską? Nes dėžės man būtų ir tikusios tik kad jungtys kampe netiko... :( teko iš šiaulių traukt į kauną dežės pasiimti...

foxiux
2011.09.04, 11:10
nu va ir bėdos aiškios : galvoje veleno laikiklis lūžęs, pats velenėlis lūžęs ir svaistiklinis indėklas vienam kauše prasuktas.... va ir bėdos mano aparato. Viską gavau liko tik švaistiklinį indėklą susirasti. ;)

PlymouthV6
2011.09.04, 17:26
Galvose nera veleneliu yra taip vadinamosios ''fleitos''. Tai keisi galva? O kaip isivaizduoji ta indekla isideti? Juk velenas bus uzveltas, neimsi lauk slifuoti?

foxiux
2011.09.05, 00:30
Galva jau nupirkta "v zbore" visa :) Velenas tik vietom paveltas, tai užteks ir su nuliniu popieriuku iki blizgesio nušlifuot, nes visi kiti ok. ;)

PlymouthV6
2011.09.05, 08:32
Nu ziurek... Bet, ko gero, neilgai trukus vis tiek keisi varikli. Jei ka, tai zinau pas ka yra tokie varikliai 2 uz 500Lt :)

BOSAS
2011.09.05, 17:34
tai tik viska ka perki pirk po 2 vnt nes dalis tu daliu po tokio remonto kaip aprasei gali buti reikalinga antram remontui.

foxiux
2011.09.14, 19:02
Jei meistras normalus antro remonto nereikia :) (ne taip kaip mano fiat coupe :D ) o siaip viskas ten ok... sioj savaitej jau tikriausiai bus surinkta :)

BOSAS
2011.09.15, 19:51
Tai tuomet aprasyme daug klaidu pridarei :)

foxiux
2011.09.22, 18:27
nu gali ir taip būti... Bet faktas vienas... važiuoja jau mano vonia, viskas dirba ir tyliai ir gražiai ;) žiūrėsim kas toliau pabirs (nes birs tai faktas tik neaišku kada... kodėl taip sakau ? O todėl kad iš šešių buvusių mano mašinų - penkiom širdutės užlinko... :D ).

Girinis
2011.09.22, 20:51
nu gali ir taip būti... Bet faktas vienas... važiuoja jau mano vonia, viskas dirba ir tyliai ir gražiai ;) žiūrėsim kas toliau pabirs (nes birs tai faktas tik neaišku kada... kodėl taip sakau ? O todėl kad iš šešių buvusių mano mašinų - penkiom širdutės užlinko... :D ).Sveikinimai dideliausi:) Kad šimtą metų, tsakant....

Girinis
2012.08.05, 17:58
Bišky, taip sakant...Kaune varikliai (3,3) nuo 400 iki 1000. .Kaip pagal skonį. Pakeitimas- nuo 400 iki 1200..Manau, galima rast ir už didesnę sumą, jei kam reikia..Žodžiu- pievos. Kas ką nori, tas tą daro. Dar reik tarpinių už 30 litų, 11 litrų antifrizo ir 5 litrų tepalo..ir filtro. Kaip ir viskas. Variklio vienas neįkelsi, kad parsivežtum, dviese- gal būt ( jei be išvaržų abu), trise- lengviau. Išrident galima ir vienam, bet gali blogai baigtis.
Jei mašina važiuoja, tai dar nereiškia, kad nereik jos variklio keist ar kitokiais būdais remontuot.
Jei kokiam naivuoliui ateis į galvą durna mintis variklį remontuot, tai tegul veja šitą nesąmonę kuo toliau.
Į keletą klausimų atsakau iškart. Remontuot- brangiau. "Meistrai" ne tik, kad nesudeda tarpinių ten kur reikia, bet dar ir žvakių neprisuka. Reikia stovėt ir stebėt kelias dienas, ką ir kaip daro..Ir svarbiausia- kodėl daro.Tai atima daug laiko ir pinigų. Keist variklį patikimiau. Nes..."Meistrai" ten į jį rankų nekiša, nors kaip taisyklė- siūlosi. Jiems belieka tik atjungt- atsukt ir prisukt- pajungt..Trunka trumpiau, bet stebėt būtina, nes nėra jokios garantijos jog nesudegsit išvažiavę..tiesiogine prasme.
Viską pirkit tik patys. Be jokių bet. Pripils gero pusiau sintetinio arba naujoviško pusiau mineralinio- čia kokį įspūdį "meistrui" padarysit tokį ir pasiūlys.Na ir taip toliau ir taip toliau...Kas be ko, nepamirškit pagirt jo "pasato" ar kitokios velniavos- taip atrodysit solidus, išmanus ir protingas.814815816817

buferis
2013.05.31, 02:59
nu gali ir taip būti... Bet faktas vienas... važiuoja jau mano vonia, viskas dirba ir tyliai ir gražiai ;) žiūrėsim kas toliau pabirs (nes birs tai faktas tik neaišku kada... kodėl taip sakau ? O todėl kad iš šešių buvusių mano mašinų - penkiom širdutės užlinko... :D ).

Ir kokios priežastys priverčia tuos variklius užlinkti,supraskit-neramu darosi.

Audriusas
2013.05.31, 09:05
Na sie varikliai visu laikomi vieni is patikimesniu, vienintele priezastis kaip ji greit uzlenkt tepimo sistema. Laiku keisk tepalus, pilk normalius tepalus ir nemanau kad turesi tiek kantrybes kad ji suvazinetum.

Vitalijus 771
2013.05.31, 10:38
Varikliukai tikrai geri, jei viska tvarkingai darysi galima pravaziuoti va tiek (ziureti i odometra) http://www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e4s13&lotId=17623503&returnPage=SEARCH_RESULTS cia myliom, o teko matyti ir siek tiek virs 500tukst.

Girinis
2013.06.02, 01:27
Ir kokios priežastys priverčia tuos variklius užlinkti,supraskit-neramu darosi.
Svarbu neperkaitint. Pats esu Lietuvoj su 3,3 pusę milijono nuvažiavęs- variklis kaip laikrodis dujom dirbo, tik tepalų tekdavo dažniau pripilt.