PDA

Žiūrėti pilną versiją : keistas pyptelejimas vaziuojant



aprioris
2011.08.01, 23:03
vaziuojant kaimo zvyrkeliu teko isgirsti pyptelejima (lyg kaskoky yspejama,bet nei jokia lempute neuzsiziebe, ar kaskok truktu nepastebejau)
kiek pravaziavus pyptelejimas ver pasigirdo .
ar cia masina mane yspeja kad kaskas negerai gal dujos koky velnia meta,nes maciau kaskoks pypsas dujininku pakabintas po skydeliu?
gal praslydo ratai ir antipraslydimas duoda savo yspejimus?
arba man paranoja?:A

Zydrius
2011.08.01, 23:42
Gerbiams apriori, jei parasytum su kuo vaziavai "kaimo zvyrkeliu" - manau tikrai gautum ir keleta patarimu kur ieskoti kas "duoda savo yspejimus" ;)
Savo profilyje uzsipildyt reikia normaliai info apie "ivaldyta" modeli.

Arnas
2011.08.01, 23:47
Arba paranoja, arba baigiasi benzas, arba klaidu lempute "uzgesinta" ....

driusa
2011.08.01, 23:49
Gal durelės ar bagažinės dangtis blogai uždaryti, bet tada lempikė skydelyje užsidegtu.Šiaip tai rimtesnis gedimas kada nors išlys lauk :) o jei ne tai nesuk galvos.

aprioris
2011.08.02, 11:08
tai va kad tik tuos kelis kartus pyptelejo ir nezinau kas .

aprioris
2011.08.02, 11:12
del benzo baigimosi tai gali but, nes kuro rodykle kartais pievas rodo ,nors bake 20l yra ima ir uzsidega lempute kad rezervas jau.

aprioris
2011.08.02, 11:12
kad profilyje parases su kuo as vazineju tik kad niekur to nerodo, net nezinau kodel?

Zydrius
2011.08.02, 11:16
Kuro bake daviklis fiksuoja maziausia momente kuro kieki ir uzsidegant info lemputei yra ir signalas.

ru22
2011.08.02, 12:03
kad profilyje parases su kuo as vazineju tik kad niekur to nerodo, net nezinau kodel?

Dar kartą atidžiai pažiūrėk į savo profilį (http://www.voyager.lt/member.php?577-aprioris&tab=profile_cat2#profile_cat2)

Gytman
2011.08.02, 21:07
kad profilyje parases su kuo as vazineju tik kad niekur to nerodo, net nezinau kodel?

Nekreipk dėmesio, juk esame ketvirtukų skiltyje, todėl papildomai aiškinti kas per mašina nėra reikalo. Gongas greičiausiai dėl kartais užsidegančios benzo lemputės - daugiau įpilk ir akiai smagiau į skydelį žiūrėt ;)

Arnas
2011.08.02, 23:20
airbago lempute dar gali pypset. airbagai yra?

liutukas
2011.08.03, 00:03
Istikro ijungus degima test rezime pradzioje uzsidega visos skydelio lempos, perziurek ar visos lempos dega, gali buti kokia issukta, uzgesinta ar perdegus ir net nezinosi kas uzsidege. Kuro pabaigos pyptelejimas buna tik viena karta kol neuzgesini varikli, bent jau pas save taip pastebejau.

aprioris
2011.08.03, 06:04
visos lemputes dega yjungus degima, o airbag irgi turi but, bent jau neuzsiziebia.

Zydrius
2011.08.03, 10:58
Turi, uzvedus varikli uzgesta ji po keliu sekundziu.

aprioris
2011.08.03, 12:05
Turi, uzvedus varikli uzgesta ji po keliu sekundziu.
su air bag viskas gerai ten paziba ir uzgesta, jei pas meistrus buvo varyta masina tai kad ir nera pagalviu gi deda ''apgavikus'', kurie imituoja esant sveikai oro pagalviai ir ta lempute taip pat pazibejus uzgesta

crysleris
2011.10.21, 17:29
jei kaimo zvyrkeliu vaziavai, pagalvok ar nera sistemos antipraslydimo. Berods pas mane masinoj yra kazkoks mygtukas Track off. Kiek bandziau isskaityti is instrukciju, tai berods tai yra kazkas su slydimu ar pan. susije, ir kaip ghalima suprasti, suveikus tai sistema, jis turi isduoti kazkoki garsa...

Negaliu garantuoti del savo atsakymo, nes dar pati masina tik savaite kaip turiu, bet galbut tai yra tas

Arnas
2011.10.21, 18:14
Suveikus antipraslydimui pypsejimas buna kitoks ;) .

Krotas
2012.01.04, 23:52
Pas mane kai paslydimas veikia tai nera jokio signalo

Schnaps
2013.12.09, 17:32
Pas mane ši problema jau senai,tik užkurus variklį ir vos užgesus visoms skydelio lemputėms pasigirsta pyptelėjimas be jokios indikacijos ir tai vyksta kiekvieną kartą,ilgainiui tai pradeda užknisti.Kas galėtu būti?

Arnas
2013.12.09, 17:41
Gal benzino lempute dega?
:)

Schnaps
2013.12.09, 19:35
DYZELIO visada pakanka,tuo metu kai pypsi niekas nemirksi.

Aidas
2013.12.09, 19:42
gal lempute kokia nedega , kuri informuoja apie klaida ? langu skystis , airbag , ,,,,,

mafo
2013.12.09, 19:59
Pratesiant Aido mintį, reiktų prieš užvedant variklį pažiūrėti ar oranžinė variklio čeko lemputė dega. Pas mane dabar taip pogi kiekvieną kart supypsi užvedus...

BOSAS
2013.12.10, 10:11
Pas mane ši problema jau senai,tik užkurus variklį ir vos užgesus visoms skydelio lemputėms pasigirsta pyptelėjimas be jokios indikacijos ir tai vyksta kiekvieną kartą,ilgainiui tai pradeda užknisti.Kas galėtu būti?

Gal parktronikas yra?
Ir jis gryba supjauna. jo indikacija vyksta virsutineje konsoloje tan paziurek po pyptelejimo.

trukeris
2013.12.10, 17:37
Pratesiant Aido mintį, reiktų prieš užvedant variklį pažiūrėti ar oranžinė variklio čeko lemputė dega. Pas mane dabar taip pogi kiekvieną kart supypsi užvedus...
Na ir pasmane ji uzsidega su pyptelejimu po keliu sekundziu uzvedus tik salta varikli. Bet ir po keliu sekundziu ji uzgesta,kazin ar verta i tai kreipt demesi

BOSAS
2013.12.10, 20:17
Jei beda yra rimta cheko lempute uzsidega ir jau negesta.
Jei ji gesta vadinasi nieko rimto nera.
Tik kodel tuos trumpus tokius uzsidegimos padaro niekados nesiaiskiniau.
Nors teko tai matyti keliose masinose, bet tai trunka vos akimirka ir tik saltam.

Schnaps
2013.12.10, 21:22
Visos skydelio lemputės dega,tik minėtos variklio el.dal.gedimo lemputės pas mane nėra,ir manuale ji nenurodyta.Gal būt ji yra tik pas benzinines auto,parktronikų taipogi nėra,eksploatacinės medžiagos normoje.Mintis-gal čia savotiškas pyp-čekas,kaip ir su lemputėmis,kažkokia mistika.

Schnaps
2013.12.10, 21:59
Pardon,truputi paskubėjau,nubėgau galutinai įsitikinti dėl variklio lemputės ir ką-ten tuščia,įkišus kita lempute užsidega varikliukas kartu su visomis,kartu užgesta ir vėl užsidega su signalu.Problema rasta,turbūt iškilo didesnė problema su daugiau klausimų.Su šia problema važinėju metus ar daugiau,nieko blogo nepastebėjau.

trukeris
2013.12.10, 22:56
Pardon,truputi paskubėjau,nubėgau galutinai įsitikinti dėl variklio lemputės ir ką-ten tuščia,įkišus kita lempute užsidega varikliukas kartu su visomis,kartu užgesta ir vėl užsidega su signalu.Problema rasta,turbūt iškilo didesnė problema su daugiau klausimų.Su šia problema važinėju metus ar daugiau,nieko blogo nepastebėjau.
O sitiek streso cia visiem invariai,Ryt ryte kai uzsivesi matysi kiek ji dega ,kaip bosas rase jei neuzges tada ir problema

mafo
2013.12.11, 15:16
Pardon,truputi paskubėjau,nubėgau galutinai įsitikinti dėl variklio lemputės ir ką-ten tuščia,įkišus kita lempute užsidega varikliukas kartu su visomis,kartu užgesta ir vėl užsidega su signalu.Problema rasta,turbūt iškilo didesnė problema su daugiau klausimų.Su šia problema važinėju metus ar daugiau,nieko blogo nepastebėjau.

Dabar ieškok skilties forume apie būdus kaip nuskaityti klaidas, po to ieškok kodų reikšmių, po to ieškok kaip forumiečiai tas problemas sprendė. Sėkmės (H-)