PDA

Žiūrėti pilną versiją : 41-TE (A604) 4-bėgių Ka reiskia degancios visos pavaru lemputes vienu metu?



Banginis123
2011.08.01, 21:56
Sveiki, paranoja jau turbut :D Pastaciau auto ikalnej, uztraukiau rankini(kojini), ijungiau P. Reik vaziuot, galvoju imesiu laisva ir pasirisiu siek tiek atgal. Uzkuriu, atleidziu rankini(kojini), imetu N ir uzsidega visos lemputes pavaru dezes. Jungiu P - dega tik P, jungiu N - uzsidega visos. Nesuku galvos, ijungiu R, paduodu atbula, griztu namo. Pabandau ijungti N, kad vel uzsidegtu visos, bet dega normaliai, tik N..

Minciu bus? problemu laukt? :D

Girinis
2011.08.01, 22:21
Sveikas, nemanau, kad problemų bus. Žinai, Artūrai, ką pabandyk, ogi atjunk akumuliatorių neilgam. Būtų III, tai palaikyčiau nuspaudęs abu mygtukus prie spidometro, įjungčiau degimą ir kai pradės čekint, juos atleisčiau. Nežinau, kaip pas taviškę- mažu taip pat?

aprioris
2011.08.01, 22:56
man taip buvo kai akuma buvau atjunges pusdieniui, bet yjungias begy ir pavaziavus uzgeso daugiau neatsirado. kolkas gerai

BOSAS
2011.08.05, 20:08
Sveiki, paranoja jau turbut :D Pastaciau auto ikalnej, uztraukiau rankini(kojini), ijungiau P. Reik vaziuot, galvoju imesiu laisva ir pasirisiu siek tiek atgal. Uzkuriu, atleidziu rankini(kojini), imetu N ir uzsidega visos lemputes pavaru dezes. Jungiu P - dega tik P, jungiu N - uzsidega visos. Nesuku galvos, ijungiu R, paduodu atbula, griztu namo. Pabandau ijungti N, kad vel uzsidegtu visos, bet dega normaliai, tik N..

Minciu bus? problemu laukt? :D
Greciausiai selektoriaus bedos, arba blogiausiu atveju kompas miro

Banginis123
2011.08.06, 22:55
Greciausiai selektoriaus bedos, arba blogiausiu atveju kompas miro

butu kompo bedos, manau tada pakaitus dezei islystu papildomai problemu. Selektorius? galbut, bet kolkas simptomai nesikartoja, tad kaip ir manau problemu nera.. Laukia kelione i Juodkrante, tai biski ir suneramino tai, taciau, kiek vazineju mieste, kolkas viskas tvarkoje..

Girinis
2011.08.07, 02:33
butu kompo bedos, manau tada pakaitus dezei islystu papildomai problemu. Selektorius? galbut, bet kolkas simptomai nesikartoja, tad kaip ir manau problemu nera.. Laukia kelione i Juodkrante, tai biski ir suneramino tai, taciau, kiek vazineju mieste, kolkas viskas tvarkoje..Na nežinau. Šiaip tai, nemanau, jog nerimaut vertėtų.Tepalai ne per seniausiai pakeisti, bėdų kaip ir nėra, o kad užsižiebė kartą- tai maža kas. Man, kartą ar du, per metus mašina užgesta nuo kalno važiuojant. tai nekreipiu dėmesio. Negi ardyt dabar viską? Gal daugiau niekad neužges...Taip ir pas tave manyčiau, panašiai.Kažkada keitinėjau dėžės kompus, nežinodamas kuris tinka, tai degiojosi tos lemputės kaip tik norėjo,pati dėžė bėgių tūrėjo kiek jai tada reikėjo- tai atbulinį, tai vietoj vieno kitą, žodžiu bardakas, bet kai pataikiau tą kuris tinka, tai nei dėžei blogai kas, nei kokių problemų buvo. Ne taip jau lengva tą dėžę sugadint, kaip atrodo. Juodkrantei linkėjimus perduok:)

vejas666
2011.08.07, 23:12
Sveiki, paranoja jau turbut :D Pastaciau auto ikalnej, uztraukiau rankini(kojini), ijungiau P. Reik vaziuot, galvoju imesiu laisva ir pasirisiu siek tiek atgal. Uzkuriu, atleidziu rankini(kojini), imetu N ir uzsidega visos lemputes pavaru dezes. Jungiu P - dega tik P, jungiu N - uzsidega visos. Nesuku galvos, ijungiu R, paduodu atbula, griztu namo. Pabandau ijungti N, kad vel uzsidegtu visos, bet dega normaliai, tik N..

Minciu bus? problemu laukt? :D

pas mane buvo tas pats.tik paskui kuo toliau tuo dazniau pakol visai pradejo visos pastoviai degti.begiams jokios itakos nedare .ilgai buriau is kavos tirsciu ir selektoriu nekalta buvau islupes.bet buvo kaltas dezes kompas kuris mano modelije randasi po kairiu priekiniu posparniu,buvo supuves (apsioksidaves),ji pakeitus bedos baigesi po siai dienai

mivitass
2012.03.31, 04:29
Sveiki, malonu prisijungti ir pasimokyti is jusu chrysler gedimu subtilybiu.
tai va pas mane taip pat kaip is giedro dangaus eme ir uzsidege visos pavaru dezes lemputes. pradzioje junge tik pirma ir antra begi ir tai su juntamais smugiais, o aukstesni niekaip nebuvo pasiekiami, veliau persijungia kaip supratau y avarini rezima. Klaidu patikrinus klaidas uzstrigo tik viena: P1698 NO COD MESGS RECVD TRANS CNTRL MOD Нет кодов сообщений принятых в «trans control mode», gal ji su tuo susijusi...

aprioris
2012.03.31, 07:05
tai tikriausia bus korozijos padariniai, arba laidams arba paciam blokui.
tai paziuret gali keime. susuki rata ir kairy posparny nusiimi(arba iki puses istrauki.) ten stoves greiciu dezes kompas fyske prisukta varzteliu. atsuki varzta ir paziuri kaip kontaktai . o gal ir visa laidu pyne papuvus.663

mivitass
2012.03.31, 23:17
Pabandysiu dirstelti, bet kas idomiausia, kad palikau parai pastoveti ir lyg viskas gerai...

mivitass
2012.04.02, 23:36
sveiki, gal kas galite pasakyti orientacine greiciu dezes kompo ir selektoriaus kaina? ir adresiuku ar tel. geriau Vilniuje. aciu

BOSAS
2012.04.02, 23:48
kompo kainos srote klausk o selektorius 100 Lt

vejas666
2012.04.04, 08:21
kompa as irgi pirkau uz 100 lt. bet kiti ir po 300 bande prasyti,jis ten labai jau blogoj vietoj stovi ir kai prasioksiduoja iki smegenu tada ir prasideda nesamones.turejau toke beda

aprioris
2012.04.04, 09:36
o powertrain control module niekas nera pirke.man aktualu kaina.

BOSAS
2012.04.04, 11:20
senai teko pirkti pries kokius 5 metus buvo apie 500 LT

provokator
2015.04.02, 11:45
sustojau, uzgesinau masina, po 5minuciu reikia kurt-nesuka starterio, nes nedega nei viena lempute pavaru. paskui uzsidega N,uzkuriu,uzsidega visos. Bandom vaziuot, vaziuoja, bet avariniu,vienu begiu. Po kiek laiko nustoja rodyt spidometras. Vaziuojam toliau,uzsidega D,atsigauna spidometras,bet begiai neatsiranda. sustoju, uzgesinu, kuriu is naujo-viskas pasitaise. klaida P0700. Padziuginkit mane,jau koki menesi nieko neremontavau, jau reiktu kazka patvarkyt pagal iprasta grafika. EDIT. Pagal klaida kompas?

Audriusas
2015.04.03, 10:26
Nera kontakto, pirma siulyciau pereiti dezes visas fishkes

Raivo
2015.04.08, 20:59
sustojau, uzgesinau masina, po 5minuciu reikia kurt-nesuka starterio, nes nedega nei viena lempute pavaru. paskui uzsidega N,uzkuriu,uzsidega visos. Bandom vaziuot, vaziuoja, bet avariniu,vienu begiu. Po kiek laiko nustoja rodyt spidometras. Vaziuojam toliau,uzsidega D,atsigauna spidometras,bet begiai neatsiranda. sustoju, uzgesinu, kuriu is naujo-viskas pasitaise. klaida P0700. Padziuginkit mane,jau koki menesi nieko neremontavau, jau reiktu kazka patvarkyt pagal iprasta grafika. EDIT. Pagal klaida kompas?

Kokia situacija su greičių dėže, susitvarkė?

provokator
2015.04.08, 21:01
Nezinau,vaziuoja kolkas be bedu :)

Raivo
2015.04.08, 21:11
Nezinau,vaziuoja kolkas be bedu :)

Pas mane įsimetė "virusas" , vieną rytą pajutau, kad nepermeta bėgių važiuojant, vėliau tą pačią dieną važiavau viskas tvarkoje, pagalvojau, kad gal drėgmė ryte kalta. Kitą dieną vėl tas pats, jaučiamas dunksėjimas dėžėje perjunginėjant selektorių, į D stipriausias. Išmetė klaidą P0700, kartais normaliai viskas veikia. Alyvos norma, švari. Peržiūrėjus amerikonų youtube, apie šią klaidą, panašu, kad solenoidas į pabaigą.

provokator
2015.04.08, 21:15
Nezinau,man niekas nedungsejo... Tiesiog vienas begis buvo ir viskas. Pati sugedo,pati susitvarke.

BOSAS
2015.04.08, 21:35
Pas mane įsimetė "virusas" , vieną rytą pajutau, kad nepermeta bėgių važiuojant, vėliau tą pačią dieną važiavau viskas tvarkoje, pagalvojau, kad gal drėgmė ryte kalta. Kitą dieną vėl tas pats, jaučiamas dunksėjimas dėžėje perjunginėjant selektorių, į D stipriausias. Išmetė klaidą P0700, kartais normaliai viskas veikia. Alyvos norma, švari. Peržiūrėjus amerikonų youtube, apie šią klaidą, panašu, kad solenoidas į pabaigą.
Seip tai kolkas visiskai ne i tema diagnostika.

Esant siai klaidai reikia atlikti normalia ne yotube lygio diagnostika, tik tuomet galima butu issiaiskinti priezasti.

nerenas
2017.01.24, 15:16
Įsijungė dėžė į avarinį režimą, veikia tik trečia pavara ir R.
Dega visos pavarų lemputės vienu metu.
Nerodo automobilio greičio.
Klaidos kodai - 1698 ir 0500.
Kaip supratau nusiėmus kairį priekinį posparnį tikrinti greičių dėžės kompo laidus fiškę atsisukus? Jei su laidais viskas tvarkoje, dėžės kompo ieškoti?

BOSAS
2017.01.24, 16:14
tikrink greicio davikli esanti prie dezes galo.
Ar su kompu sakes geriausiai per diagnostika pamatyti.

nerenas
2017.01.24, 16:34
tikrink greicio davikli esanti prie dezes galo.
Ar su kompu sakes geriausiai per diagnostika pamatyti.

Varžą išėjimo daviklio matuoti?

BOSAS
2017.01.24, 18:38
Varžą išėjimo daviklio matuoti?
nusiemus kompo fiske joje ir matuok.
tai patikrinsi laidus.

nerenas
2017.01.25, 08:39
nusiemus kompo fiske joje ir matuok.
tai patikrinsi laidus.

Šita schema turėtų būti? Pradžiai 13, 14 ir 52 pasimatuoti?
3807

nerenas
2017.02.05, 20:32
Laidus greičio išėjimo daviklio prasiskambinau, laidai tvarkoje.
Vienu metu dar buvo išmetę klaidą P2586, bet vėliau dingo. Bandysiu išėjimo daviklį keisti, gal turite kas veikiantį :)

nerenas
2017.02.08, 16:47
Laidus greičio išėjimo daviklio prasiskambinau, laidai tvarkoje.
Vienu metu dar buvo išmetę klaidą P2586, bet vėliau dingo. Bandysiu išėjimo daviklį keisti, gal turite kas veikiantį :)
Kaip patį daviklį reikėtų patikrinti?
Nibela 40 € užsiprašė, Ebay - 10 € ir per savaitę atsiunčia :)
http://www.ebay.com/itm/Transmission-speed-sensor-output-For-Jeep-Grand-Cherokee-Chrysler-Dodge-4800879-/152120634114?hash=item236b18ab02:g:J-sAAOSwnFZXV-TP

Darukas
2017.02.09, 00:47
Dar daviklio fiškės kontaktus pasitikrink, gal laisvai užsimauna.

nerenas
2017.03.28, 09:04
Dar daviklio fiškės kontaktus pasitikrink, gal laisvai užsimauna.

Pasikeičiau išeinančio greičio daviklį, situacija ta pati. Fiškė normaliai užsimauna.
Vis dar meta P1698.
Reikia elektriko Klaipėdoje, kad patikrintų laidus, kontaktus ir TCM.

nerenas
2017.04.12, 08:34
Pasikeičiau išeinančio greičio daviklį, situacija ta pati. Fiškė normaliai užsimauna.
Vis dar meta P1698.
Reikia elektriko Klaipėdoje, kad patikrintų laidus, kontaktus ir TCM.

Sutvarkyta. Rasti du laidai nulūžę iš TCM fiškės.
Sutvarkė autoelektrikas Evaldas, Šilutės pl.21, Klaipėda, rekomenduoju.
http://www.autoelektrikasklaipeda.lt/

Turiu veikiantį greičių dėžės išeinančio greičio daviklį, jei kam prireiks :)