PDA

Žiūrėti pilną versiją : Limited juostos ant automobilio šono išsaugojimas



Gytman
2019.05.27, 23:29
Sveiki. Kai pirkau IV Limited, vieną šoną visą teko dažyti, tai taip ir pravažinėjau 8 metus, per vieną šoną eina originali Limited juosta (juodas dviguvas dryžys), o kitas šonas be juostos (nes perdažytas Lietuvoje), ir niekam niekada neužkliuvo.

Noriu paklausti ar kam yra tekę spręsti su V Limited juostomis. Vienas sparnas dažysis, tad palikus vieną detalę be juostos jau nesižiūrės. Tai arba ieškoti/gamintis lipduką, kuris būtų artimas originalui, arba šveisti su švitriniu nuo viso šono? (s) Matyt ne pirmas Lietuvoje tokį klausimą sprendžiu, o kaip sprendėte Jūs? :roll:

iGince
2019.05.28, 15:37
Sveiki. Kai pirkau IV Limited, vieną šoną visą teko dažyti, tai taip ir pravažinėjau 8 metus, per vieną šoną eina originali Limited juosta (juodas dviguvas dryžys), o kitas šonas be juostos (nes perdažytas Lietuvoje), ir niekam niekada neužkliuvo.

Noriu paklausti ar kam yra tekę spręsti su V Limited juostomis. Vienas sparnas dažysis, tad palikus vieną detalę be juostos jau nesižiūrės. Tai arba ieškoti/gamintis lipduką, kuris būtų artimas originalui, arba šveisti su švitriniu nuo viso šono? (s) Matyt ne pirmas Lietuvoje tokį klausimą sprendžiu, o kaip sprendėte Jūs? :roll:

Originaliai V-tuke nėra jokių juostų nei LTD nei LTD platinimu. Tai yra greičiausiai papildoma opcija, kuri turi nusilpti be vargo. ;) Atvirai pasakius neteko matyti LTD su juostom.... Asmeniskai man tai dvelkia praeito tūkstantmečio pabaiga.... :D

Gytman
2019.05.28, 22:33
Kad aš pripratęs su praeito tūkstantmečio aparatais važinėti, manęs neglumina :lol:

Va aš apie ką:

4705

Alme
2019.05.28, 23:16
Tai ten lipdukas ar dazai? Jei lipdukas, tai viskas paprastai.. nulupam papildomai pakaitinus su fenu ir fsio. O jei dazai, tai jau geriau ieskot kas lipdukus gamina.

Gytman
2019.05.29, 21:00
Aš nežinau kas pas V, todėl ir klausiu. Pas IV buvo dažais užpurkšta iš gamyklos.

Tokius va randu internete, daugiau nieko.
https://www.pinstripekits.com/chrysler-town-country-pinstripe-kit/

iGince
2019.05.31, 04:34
Manyciau tai bus prilipdyta. Siaip visai gražiai atrodo... ;)

AERO_DD
2019.05.31, 11:39
Gytman, kokiu metu auto? Ir kada parodysi? ;) gal i vasaros GM

Gytman
2019.06.03, 18:31
Kad dar nėra ką rodyti, per mėnesį gal atplauks, tada remontuosim. Metai 2015. Užtai rūpinuosi dalimis, va ir ta juosta užkliuvo, galvojau jeigu gamyklinė opcija - bus variantų užsisakyt iš anksto. Bet realiai sulauksiu auto ir pas reklamos gamintojus pasikreipsiu, gal pagamins...

Sorry už off topic :)

AERO_DD
2019.06.03, 21:26
Juostą tikrai bus lipdukas. Tai gali preliuminariai pasidomietis kiek kainos. Manau gal pasuk Egolimitedui jis panašus sferoje dirba ;) o dėl auto, įdomu vistiek kokia rida ir kaip daužta? Ir kiek kainavo?

Gytman
2019.06.03, 23:06
Tikrai gausim už oftopica :) Parašysiu až