PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3.3 b/d benzino sanaudos važinėjant dujomis



Giedriavas
2019.02.08, 12:03
Sveiki,
Kaip dažnai pilate benziną? Pastebėjau, kad man reikia vos ne su kiekvienu dujų pilimu įpilti apie 8litrus benzo.
Gal yra galimybė sumažinti tokias sanaudas?
Ačiū :)

Tomashokas
2019.02.08, 13:46
Dar parasyk kiek duju isnaudoji su kiekvienu 8 ltr benzo kiekiu.Dabar ziema,ilgiau variklis benzu dirba kol ant duju persijungia.As tai kitai ziemai suplanaves webasta benzinine deti,kad su distanciniu is namu jau pradeti sildyti varikli ( ir duju reduktoriu tuo paciu),turetu kazkiek taupytis benzas.

Dziugesiukas
2019.02.08, 15:11
Uzkures stovek kol persijungs ant duju, bus mazesnes benzo sanaudos ;)

mikana
2019.02.08, 16:35
o prie kokios temperaturos persijungia i dujas ?

Darukas
2019.02.08, 20:53
Man gaunasi apie 0,5 l vienam užkūrimui žiemą.
Galima pažaisti su perjungimo temperatūra, bet čia daug neišloši, reikia rasti tą ribą, kai variklis gerai dirba po perjungimo. Kai per anksti persijungia, tai trūkčioja variklis ir netraukia, kol nesušyla ir sukūrena daugiau dujų, matyt skystos dujos pro reduktorių praeina.

sukceno
2019.02.08, 21:43
man prie +25 perjungus stabiliai dirbdavo

Rimazz
2019.02.19, 18:58
Man gaunasi apie 0,5 l vienam užkūrimui žiemą.
Galima pažaisti su perjungimo temperatūra, bet čia daug neišloši, reikia rasti tą ribą, kai variklis gerai dirba po perjungimo. Kai per anksti persijungia, tai trūkčioja variklis ir netraukia, kol nesušyla ir sukūrena daugiau dujų, matyt skystos dujos pro reduktorių praeina.

Pusė litro užkūrimui....Dienon minimum du užkūrimai...Tai jau litras...Mėnesin maždaug 22 darbo dienos...Savaitgaliai irgi ne stovimi....Nu ne....Man irgi rodos kad per daug benzo sunaudoju,...bet ne šitiek dar. Šiaip grubiai mėnesiui man išeina apie 6 - 8 litrai....Webasto yra, veikia ir aktyviai naudojama rytais....

AERO_DD
2019.02.19, 23:50
Pusė litro užkūrimui....Dienon minimum du užkūrimai...Tai jau litras...Mėnesin maždaug 22 darbo dienos...Savaitgaliai irgi ne stovimi....Nu ne....Man irgi rodos kad per daug benzo sunaudoju,...bet ne šitiek dar. Šiaip grubiai mėnesiui man išeina apie 6 - 8 litrai....Webasto yra, veikia ir aktyviai naudojama rytais....
nū nežinau kązkaip 6-8l permazai 12-15 gal ir norm. Nes auto ne tik turi užkurti ant benzo, bet ir kažkiek km pravaziuoti ant benzo., o paskui jau ant dujų

tunks
2019.02.20, 22:22
Man gaunasi apie 0,5 l vienam užkūrimui žiemą.
Galima pažaisti su perjungimo temperatūra, bet čia daug neišloši, reikia rasti tą ribą, kai variklis gerai dirba po perjungimo. Kai per anksti persijungia, tai trūkčioja variklis ir netraukia, kol nesušyla ir sukūrena daugiau dujų, matyt skystos dujos pro reduktorių praeina.

su saltom dujom, tai ir tu duju priryja be soties... atbula eknomija gaunasi per saltas dujas junginejant

busas
2019.02.27, 08:08
Buvo sprendimas keisti i benz,dujas, taciau skaitant persasi isvada, kad ziema trumpiems atstumams mieste 7-10 km. dyzelis 13 litru/100 km.kaip ir neblogai eksploatuoti, sildosi isvaziavus i kamsti.

Raivo
2019.02.27, 10:41
Trumpom kelionėm važiuojant šaltu varikliu, laiko atžvilgiu, kai nereikia stovėt kamščiuose, žiemą benzino dujų suvartojimo santykį galima rašyti 50/50, bet iš kitos pusės kiek tos žiemos tikros pas mus - ne daugiau mėnuo.

sheikhas
2019.02.27, 13:33
Įdomu kaip jūs suskaičiuojat, kiek reikia litrų benzo vienam užkūrimui :)
Pas mane sąnaudos 1l benzo + 14l dujų /100km

Rimazz
2019.03.05, 19:08
Aš per rimtus šalčius...nu kaip rimtus...nuo minus penkių...:D rytais nevažiuoju kol nepersijungia į dujas....Webasto pagalba....O tas katilas Webasto pas mane implantuotas negamykliškai....ir reiktų jį atrevizuoti...Bet kaip paprastai...vasarą kas jį beprisimins...o žiemą šalta juk tokiems darbams...:)
Tai va...jei užkuriu vieną katilą be variklio - jis per dvi minutes nusikrauna ir pereina į budėjimą....O jei užkuriu kartu su varikliu - va tada jis tikrai dirba - prie minus 10 sistema iki dujų įsijungimo sušyla greičiau, nei aš nugremžiu langus. O taip benzo sudega tikrai mažiau nei važiuojant..Turiu įtarimą, kad pastrigęs to webastiko cirkuliacinis siurbliukas...Buvusioj opel omegoj toks pat webastikas man pilną komfortą padarydavo, kol aš rytinę kavą suvartodavau.....Su sąlyga kad akumas ne prie mirties,...