PDA

Žiūrėti pilną versiją : VW ROUTAN 3.6 dujos



wictoras
2019.01.21, 22:34
Sveiki,

klausimas butu toks: kas turite VW ROUTAN ar turejote ir susidurete su dujom. Kokios talpos duju balionai telpa i pirma eile i dezes. Nes kiek dujininku tiek nuomones skirtingos del balionu talpu. Taip pat ir kainos santykis skiriasi pakankamai ryskiai. Klausimas atsirado tame kad daiktadezes dydis skiriasi nuo T&C. Taip pat kokia duju iranga montuotis. Nes Romas Lauromos tik BRC! Tipo Stag'as negalima.Su kitais montuotojais kalbejausi galima.
Aciu uz patarimus.

Mindas112
2019.01.21, 22:50
Routan'e tas pats 3.6 variklis, kaip ir T&C. Taigi, ta pati ir įranga, išskyrus balionų dydį. Važinėjau su 2012 T&C , įsidėjęs STAG- važiavo. Dabar į Pacificą pas Romą įsidėjau BRC- važiuoja... Beje, STAGO privalumas buvo tas, kad, pasibaigus dujoms, papypsi , persijungus į benzą, ir nutyla. Perjunginėti nieko nereikia - užsipylus dujų, sekantį kartą kuriasi jau ant dujų i psio. Su BRC įkyriai pypia, kol neapsikentęs išjungi . Tada, užsipylęs dujų, pamiršti perjungti atgal į dujas ir smagiai benzu važinėji... Tai tiek minusų. Visa kita čiki.

Raimislt
2019.01.22, 06:44
"Lauromos tik BRC! Tipo Stag'as negalima....":lol::lol::lol:
P.S. Dar pliusas - kad jai kas su benzinu, galima priverstinai užvesti dujomis ;)

Mindas112
2019.01.22, 07:15
Dar pliusas - kad jai kas su benzinu, galima priverstinai užvesti dujomis ;)

Taip, bet man nei vienoje mašinoje to neprireikė ;)

Raimislt
2019.01.22, 07:39
Taip, bet man nei vienoje mašinoje to neprireikė ;)

Visada buna pirmas kartas ...;)

Arnas
2019.01.22, 09:38
Dabar LPGtech deda vietoj STAGo ar BRC. Sistema identiska tik pigesne su ilgesne garantija. Su 3.3 labai sekmingai vaziuoju jau pora metu. Tik nezinau ar Kaune kas deda..

wictoras
2019.01.22, 19:38
Aciu uz konsultacija.
Bet gal is Jusu kas turite ar turejote Routan ir buvote susidejes duju balionus po sedyne 1oje eileje. Klausimas tame kad nuo T&, Routano daiktadezes dydis skiriasi keliais cm.aukstis.

Aciu

dzonis
2019.01.23, 14:01
Pas mane buvo T&C su Sviwel&Go sėdynėm, tai įtariu daiktadėžės tokios pat kaip Routane. Man sudėjo kiek pamenu 2x36 litrus balionus.


Aciu uz konsultacija.
Bet gal is Jusu kas turite ar turejote Routan ir buvote susidejes duju balionus po sedyne 1oje eileje. Klausimas tame kad nuo T&, Routano daiktadezes dydis skiriasi keliais cm.aukstis.

Aciu