PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Help; Nedirba 1 cilindras



Dainius02
2019.01.04, 21:54
Sveiki, 2005m - 3,3l benzas-dujos pradejo nedirbti 1 cilindras, pakeitem žvakes, laidus ,babina- nieko nepasitaise, šaudo, variklis dirbt nenori, nei ant laisvų nei važiuojant. Patikrinom laidus, kompa-viskas gerai bet mašina nevažiuoja. Kas dar galėtų buti???

nerijus123
2019.01.04, 22:14
Tai kompresija pasimatuok gal koks voztuvas nudege

AERO_DD
2019.01.05, 01:03
Diagnostika daret? Su dujų įranga viskas gerai ( ir juos sujungimo laidai su automobilio)

Raimislt
2019.01.05, 05:59
Diagnostika daret? Su dujų įranga viskas gerai ( ir juos sujungimo laidai su automobilio)
Taigi rašo: kompą , laidus patikrino ir nustatė, kad viskas gerai...
Tai reiškias viskas gerai.....(ok);)

Dainius02
2019.01.05, 08:36
Tai kompresija pasimatuok gal koks voztuvas nudege

Ko0mpresijos netikrinom, nes kuresi tai labai lengvai is puse apsukimo, jai butu voztuvas tai kurtusi sunkiai manau.

Dainius02
2019.01.05, 08:38
Diagnostika daret? Su dujų įranga viskas gerai ( ir juos sujungimo laidai su automobilio)

O va apie dujas nepagalvojom, tai jai su duju kompu kas negerai tai gali turet itakos ir darbui ant benzino?

Raimislt
2019.01.05, 10:04
O va apie dujas nepagalvojom, tai jai su duju kompu kas negerai tai gali turet itakos ir darbui ant benzino?
Jai kyla tokie klausimai, tada man kyla klausimas: "ką Jūs veikiat - su tuo būgnu šokinėdami aplink automobilį... "

1.nerijus123 - Tai kompresija pasimatuok.
2.AERO_DD - Diagnostika daret?
(antrą su pirmu sukeisčiau vietom)
3."Patikrinom laidus, kompa-viskas gerai" - kaip juos patikrinot ?

P.S. Atsakom į šiuos klausimus .

Dainius02
2019.01.05, 11:14
Jai kyla tokie klausimai, tada man kyla klausimas: "ką Jūs veikiat - su tuo būgnu šokinėdami aplink automobilį... "

1.nerijus123 - Tai kompresija pasimatuok.
2.AERO_DD - Diagnostika daret?
(antrą su pirmu sukeisčiau vietom)
3."Patikrinom laidus, kompa-viskas gerai" - kaip juos patikrinot ?

P.S. Atsakom į šiuos klausimus .

Matai, aš ne šitos srities specelistas, todėl ir klausinėju. Bet jai man užduotų mano srities klausyma, as pasistenkčiau atsakyti, kažka patarti, bet nerašinėčiau tokiom skambiom ir užgauliojančiom frazėm. Apie kompresija aš supratau-darysiu. Apie dujas irgi supratau patarima-tikrinsim. O kad klausinėju tai manau yra normalu.

P.S O su bugnais šokinėjančių apie mašina šeis laikais yra daugiau negu pusė visų 'specelistų' , ir jie vienas už kita protingesni.

Raimislt
2019.01.05, 11:52
1.nerijus123 - Tai kompresija pasimatuok.
2.AERO_DD - Diagnostika daret? ?
(antrą su pirmu sukeisčiau vietom)
3."Patikrinom laidus, kompa-viskas gerai" - kaip juos patikrinot ? ?

"bet nerašinėčiau tokiom skambiom frazėm... - Patikrinom laidus, kompa-viskas gerai..."
"P.S O su bugnais šokinėjančių apie mašina šeis laikais yra daugiau negu pusė visų 'specelistų' , ir jie vienas už kita protingesni." - Tai pats tą patį ir darai, ką daro ir jie..

P.S. Nieks tavęs įžeidinėti nesiruošė - šokinėjimas su būgnu - kai keičiama viskas iš eilės ...

nerijus123
2019.01.05, 18:55
Kai rasi beda pasidalink naujienom.

Mindas112
2019.01.05, 23:13
Benzinu , kai pilnai išjungtos dujos, dirba normaliai ? Būtų aišku, link kur reikals ein...

Dainius02
2019.01.07, 08:10
Benzinu , kai pilnai išjungtos dujos, dirba normaliai ? Būtų aišku, link kur reikals ein...

Taip, atjungė visai dujas- atjunge duju kompa , ta laida kur i babina, žodžiu visiškai atjungė dujas, mašina dirba beveik idialei, ant laisvu kartais vosvos susipurto, visa savaitgali važinejau, dabar pas dujininkus varau.