PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Keista bėda...



MrJuodasvilkas
2018.12.23, 20:58
Sveiki visi, pranaršiau internetą, meistrai irgi galvas krapštosi ir nelabai ką išmasto . chrysler town country 3.3 2008 su lpg, stag 300. bėda tokia- važinėjant benzas-dujos po nakties užkūrinėjant taip užsiurbia, kad vos užsiveda, jei išjungi visiškai lpg prieš pastatant auto , tada viskas normaliai, vedasi bet kada ... versijos pagrindinės , kad kažkur kažkaip prileidžia dujų per naktį į kolektorių , pakeičiau naują reduktorių, vieną vakarą buvau atjungęs šlangą nuo purkštukų, vis vien tas pats :( kas per velnias įsimetęs ..? jau baigiu prarast pasitikėjimą automobiliu :) gal kas turėjot tokių nuotykių arba numanot kas gali būti ? Ačiū iš anksto .

Raimislt
2018.12.23, 21:31
Sveiki visi, pranaršiau internetą, meistrai irgi galvas krapštosi ir nelabai ką išmasto . chrysler town country 3.3 2008 su lpg, stag 300. bėda tokia- važinėjant benzas-dujos po nakties užkūrinėjant taip užsiurbia, kad vos užsiveda, jei išjungi visiškai lpg prieš pastatant auto , tada viskas normaliai, vedasi bet kada ... versijos pagrindinės , kad kažkur kažkaip prileidžia dujų per naktį į kolektorių , pakeičiau naują reduktorių, vieną vakarą buvau atjungęs šlangą nuo purkštukų, vis vien tas pats :( kas per velnias įsimetęs ..? jau baigiu prarast pasitikėjimą automobiliu :) gal kas turėjot tokių nuotykių arba numanot kas gali būti ? Ačiū iš anksto .

Miestas?

Mindas112
2018.12.23, 21:31
Jei pas tave 3.3, turbūt "Flex Fuel"?. Pabandyk prieš naktį neatjungti dujų, o tiesiog nuimti akumo klemą kokiai minutei ir vėl uždėti. Ryte patikrink kurdamas, ar kas pasikeitė...Pranešk rezultatus.

MrJuodasvilkas
2018.12.23, 21:36
Jei pas tave 3.3, turbūt "Flex Fuel"?. Pabandyk prieš naktį neatjungti dujų, o tiesiog nuimti akumo klemą kokiai minutei ir vėl uždėti. Ryte patikrink kurdamas, ar kas pasikeitė...Pranešk rezultatus.

taip flex fuel, pamiršau paminėt . okay pabandysiu ...
miestas - Telšiai, su diagnostikom nelabai kas pas mus, bet kad ir nerodo kažko naudingo diagnostika, vokietijoj darė nelabai kažką atkasė, tik pasakė, kad su išjungta lpg važiuočiau :)

MrJuodasvilkas
2018.12.24, 09:44
Na, vakar vakare nuėmiau minutei - dviem akumo klemą, uždėjau atgal , šįryt kaip ir visad- pagriebė, užgeso ir viskas. užvedžiau tik iš kokio 5 kart su pedalu gazo į dugną. kiemas smirda benzu. Nesuprantu jei būt siurblys , neveiktų visad. Žvakės naujos, laidai geri, babina jei būt tai irgi visad neveiktų... purkštukai benzino ? Bet tai irgi visada prileistų ...

Raimislt
2018.12.24, 11:26
Taip ir turėjo būti....(H-)
Gal būni Kaune ? Duočiau dujiniko kontaktus, kuris kvalifikuotai sustiguotu tavo dujų kompą.

MrJuodasvilkas
2018.12.24, 12:48
Taip ir turėjo būti....(H-)
Gal būni Kaune ? Duočiau dujiniko kontaktus, kuris kvalifikuotai sustiguotu tavo dujų kompą.
Taip neturi būt :) Būnu Kaune, gali įmest kur kontaktus, šiaip man visa ta chernia prasidėjo kai vienas vietinis kreivarankis "sukalibravo" ir dabar vargstu :(

Raimislt
2018.12.24, 12:58
"Taip ir turėjo būti...." - kad akumo atjungimas keliom minutėm nepadės...

"visa ta chernia prasidėjo kai vienas vietinis kreivarankis "sukalibravo"...."
Nuo šito ir reikėjo pradėti ;)

Edvinas tel.: 8687 45431

MrJuodasvilkas
2018.12.25, 11:01
Su šventom Kalėdom visus :) kadangi visa šeimyna miega tai galvoju eisiu toliau ieškot trolių savo automobilyje :) vakar vakare buvau atjungęs vakumo šlangelę kur eina iš reduktoriaus lpg į įsiurbimo kolektorių. na, ir šįryt, nežinau ar sutapimas ar ne, bet ... burbt ir užsivedė . ir dabar nieko aiškiau nepasidarė nes reduktorius naujas , pravažiavęs tik kokius 300 km ... Kalėdiniai stebuklai :) :)

Dziugesiukas
2018.12.25, 16:56
Su šventom Kalėdom visus :) kadangi visa šeimyna miega tai galvoju eisiu toliau ieškot trolių savo automobilyje :) vakar vakare buvau atjungęs vakumo šlangelę kur eina iš reduktoriaus lpg į įsiurbimo kolektorių. na, ir šįryt, nežinau ar sutapimas ar ne, bet ... burbt ir užsivedė . ir dabar nieko aiškiau nepasidarė nes reduktorius naujas , pravažiavęs tik kokius 300 km ... Kalėdiniai stebuklai :) :)

Tai va, radai beda. Per ta slangele prieina duju i kolika, del ko paskui sunkiai kuriasi ;) Teks perrinkti nauja reduktoriu.

Daranius
2018.12.25, 21:46
Tai va, radai beda. Per ta slangele prieina duju i kolika, del ko paskui sunkiai kuriasi ;) Teks perrinkti nauja reduktoriu.

arba galima kranelį pastatyti. kai nevažiuoji - užsuki. pigiau išeina ;)

AERO_DD
2018.12.26, 10:59
arba galima kranelį pastatyti. kai nevažiuoji - užsuki. pigiau išeina ;)
Super patarimas! Įdomu, sau taip daryčiau???
Reikia važiuoti pas gera dujininka!

Mindas112
2018.12.26, 21:12
"Taip ir turėjo būti...." - kad akumo atjungimas keliom minutėm nepadės...

"visa ta chernia prasidėjo kai vienas vietinis kreivarankis "sukalibravo"...."
Nuo šito ir reikėjo pradėti ;)

Edvinas tel.: 8687 45431

Yra tam tikra teorija, susijusi su mano buvusio auto identiškais simptomais, kurie dingdavo mėnesiui arba keliems , perkrovus kompą. Kartą visus metus iki sekančios žiemos buvo viskas čiki ;)

MrJuodasvilkas
2018.12.27, 10:25
Eisiu ardyt reduktorių, jei pasitvirtins mano spėjimas- gerai, jei ne- tada nežinau kaip čia bus su tuo automobiliu ... kas mėnesį lakstyt pas dujininkus kažkaip nelabai viliojanti perspektyva, tuo labiau kai pas mus mieste gal vienas yra normalus, kuris tingi dirbt ir būna "visada užsiėmęs" :) Na, bet jei bėda bus ten kur manau , tai nieko tada :)

MrJuodasvilkas
2019.01.03, 09:43
Na, ką gi... Pagaliau išspręsta bėda :) pasirodo. kad man ne taip jau ir toli iki Šventosios, 70 km, . Susisiekiau su dujininku Romu , nuvažiavau, sureguliavo viską tvarkingai ir lygtai , dabar, viskas tvarkingai veikia :) tfu tfu tfu ...

Raimislt
2019.01.03, 14:29
Apie ką aš tau ir rašiau.. O pats poto dar ėjai reduktorių ardyti....

MrJuodasvilkas
2019.01.03, 17:30
Apie ką aš tau ir rašiau.. O pats poto dar ėjai reduktorių ardyti....

o, je , je ... gudruoliai visi dabar :) 99 proc. visokių meistrų galvas guldė, kad per kažkur prileidžia dujų ... reduktoriaus neardžiau, kažkaip netikėjau, kad naujas ir jau kiaura bus. bėda išspręsta, bet nepasitikėjimas liko :) :)

Raimislt
2019.01.03, 21:02
Klausyk , tu gal dar šventi (vodka) ar su kažkuo painioji (strah).... Pasiskaityk 1 puslapį ką rašiau ...(H-)