PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1996 - 1997 del kuro siurblio



zuvis
2018.07.23, 19:43
Sveiki, tokia bėda, kad mirė kuro siurblys. Voyager 1997.04 men., 2.5 td (85kw) variklis, servisiuke isarde, kažką bandė taisyt.. žodžiu, sako reik siurblio kito, va čia ir prasidėjo.. Sako, kad tais metais keitėsi mechaniniai - po to trumpą laiką ėjo kombinuoti - ir tais pačiais metais elektroniniai. Pats aš profanas ir nelabai žinau kuo jie skiriasi, bet esmė ta, kad kaip ir pakliuvau į tų "kombinuoų" sąrašą ir kur beskambinčiau niekur tokio ziurblio neturi/nematę/negirdėję, kodas kažkoks kosminis C15020117A. Taig, klausimas - kas per velniava priburta kur tokį gauti, o gal ten jau buvo kažkas pridaryta ir gal stovi kažkoks nuo kito variklio ar dar koks biesas.. pats aš nesigaudau, sakau ką man sakė bandęs taisyti žmogus. Mašiniukas neblogas dar visai, buvo išpurkštas antikoroze, nulis rūdžių, variklis traukos turi sočiai ir va tokia bėda..
Busiu dėkingas už betkokią info!

Daranius
2018.07.23, 20:26
Lentvary, Vilniaus gatvėj yra amerikonų šrotas padoriom kainom. paiešką pas juos daryčiau.

zuvis
2018.08.16, 16:34
dekui. surinko is dvieju siurbliu viena - uzsiveda, veikia, kura paduoda, viskas o.k. tik vienas niuansas - pastovejus ilgiau (pvz per nakti) ryte labai sunkiai uzsikuria - duma is leto meta is duslintuvo (taigi, kura paduoda), bet reikia uzspaudus ilgai drozti kol isspjauna dumu kamuoli ir uzsikuria. tada viskas ok, galima gesint varikli ir is naujo kurt - vos prisilietus uzsikuria, vaziuoja, jokiu problemu. per nakti pastovi - ir vel tas pats.. su akumu viskas o.k. - bandziau kelis, tas pats velnias, kuo ilgiau stovi tuo sunkiau kuriasi. kame cia reikalas gali buti?

BOSAS
2018.08.20, 07:03
dekui. surinko is dvieju siurbliu viena - uzsiveda, veikia, kura paduoda, viskas o.k. tik vienas niuansas - pastovejus ilgiau (pvz per nakti) ryte labai sunkiai uzsikuria - duma is leto meta is duslintuvo (taigi, kura paduoda), bet reikia uzspaudus ilgai drozti kol isspjauna dumu kamuoli ir uzsikuria. tada viskas ok, galima gesint varikli ir is naujo kurt - vos prisilietus uzsikuria, vaziuoja, jokiu problemu. per nakti pastovi - ir vel tas pats.. su akumu viskas o.k. - bandziau kelis, tas pats velnias, kuo ilgiau stovi tuo sunkiau kuriasi. kame cia reikalas gali buti?

Oro gaudymas netinkamas degimas kompresija pakaitinimas