PDA

Žiūrėti pilną versiją : Generatoriaus krovimas



Omigi
2018.06.22, 18:20
pries kelias dienas pasikeiciau nauja akuma.nes senas pastovei issikrovinejo.Kai keiciau man ji patikrino ar nera iskrovos ,jos neaptiko parode 0,02 v.paskuj nustate kad generas krauna akuma tik iki 13.5v.ko pasekoje tvarkyt nusprendziau.patikrinus pas meistra nieko blogo nerado tik skyvuka sake pasikeist ir issipres problemos.pakeitus ir patikrinus srove pakilo iki 13.65v tai sako kad nepilnai veikia.kas cia gali buti kad nedakrauna?:hammer:

Omigi
2018.06.23, 00:49
siandien patikrinus srove jau rode 14voltu.viskas ok tada..

vytas121
2018.07.16, 18:12
Sveiki,
forume esu naujokas...prasau labai nespardyti:)
Klausymo esme yra tokia:
pagal mano gylius isitikinimus generatorius per mazai krauna,voltmetras rodo tik 13,6-13,7V.Buvau pas vietinius meistrus,tai tipo rado 1 nutrukusi dioda(butent nutrukusi o ne pramusta),pakeite visa diodu tilta,bet rezultatas liko tas pats,krauna tik 13,6-13,7V.Sumokejau 70 euru,o rezultatas nulinis.Tad prasau cia pagalbos,gal kas buvot susidure su sia problema?O gal vistik meistru kreivos rankos?
Ir dar viena problema yra su IOD saugikliu.Jis ten daug ka turi uzmaitines...kur pradeti ieskoti bedos...nes kai jis vietoje tai ramybes busenoje is akumu ima mazdaug 0,54A.Ryte praktiskai uzvesti auto jau neina.Isemus si saugikli viskas ok,bet neveikia radio,centrinis ir kondisinas isijungia visu pajegumu uzvedus varikli.
Auto:Crycler Voyager 2.5 CRD dizeliukas 2004 metu.
Is anksto dekoju uz,bet koki atsakyma ir patarima.

Raimislt
2018.07.16, 18:38
Sveiki,
forume esu naujokas...prasau labai nespardyti:)
Klausymo esme yra tokia:
pagal mano gylius isitikinimus generatorius per mazai krauna,voltmetras rodo tik 13,6-13,7V.Buvau pas vietinius meistrus,tai tipo rado 1 nutrukusi dioda(butent nutrukusi o ne pramusta),pakeite visa diodu tilta,bet rezultatas liko tas pats,krauna tik 13,6-13,7V.Sumokejau 70 euru,o rezultatas nulinis.Tad prasau cia pagalbos,gal kas buvot susidure su sia problema?O gal vistik meistru kreivos rankos?
Ir dar viena problema yra su IOD saugikliu.Jis ten daug ka turi uzmaitines...kur pradeti ieskoti bedos...nes kai jis vietoje tai ramybes busenoje is akumu ima mazdaug 0,54A.Ryte praktiskai uzvesti auto jau neina.Isemus si saugikli viskas ok,bet neveikia radio,centrinis ir kondisinas isijungia visu pajegumu uzvedus varikli.
Auto:Crycler Voyager 2.5 CRD dizeliukas 2004 metu.
Is anksto dekoju uz,bet koki atsakyma ir patarima.

Sveikas, krovimas pas tave yra normalus . Krovimą chrysleri reguliuoja kompas . Yra dar toks " daiktas" ,kaip akumuliatoriaus temperatūros daviklis - kuris "matydamas" akumuliatoriaus temperatūrą tai pat įtakoja krovimą. O temperatūra pats matai kokia šiomis dienomis....;)
Ramybės busena prasideda maždaug (grubiai)praėjus pusvalandžiui.
P.S. Vargu ar ką nors rado, nes nelabai įsivaizdavo ko ieško.Kad nebūtu veltui prarastas laikas - "profilaktiškai" pakeitė diodinį tiltą....

vytas121
2018.07.16, 19:14
Raimislt aciu uz greita ir isamu atsakyma del generatoriaus.
P.S.Rytoj bandysiu pats atsakyti i antra klausymo dali del IOD saugiklio.Grazinsiu saugikli i vieta ir pajungsiu voltmetra.Paziuresim ar nukris amperu sanaudos po pusvalandzio ar siek tiek daugiau.

vytas121
2018.07.16, 20:27
Dar turiu 1 klausimeli...kas per gnybtas kur parodytas rodiklyte?Jis tiesiogiai susijes su artimiausiu jam diodu.
Mano manymu sis gnybtas dar turetu jungtis su generatoriaus plastmasiniu dangteliu kuriame yra ilieta aliumine skardele kuri tiesiogiai kontaktuoja su trimis varztais kurie fiksuoja ta dangteli.O gal as klystu?
http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531761385/IMG_20180716_200807_hbddpu.jpg
Ir sitaip atrodo atitrukes diodas(atlenkiau as.kad geriau matytusi.Atitrukimo vieta nei kiek nepazaliavusi ar pajuodusi.Matosi grynas blizgus varis,lyg butu nukirpta pries kelias minutes.
http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531761324/IMG_20180716_200851_p2mh22.jpg

Raimislt
2018.07.16, 22:50
Dar turiu 1 klausimeli...kas per gnybtas kur parodytas rodiklyte?Jis tiesiogiai susijes su artimiausiu jam diodu.
Mano manymu sis gnybtas dar turetu jungtis su generatoriaus plastmasiniu dangteliu kuriame yra ilieta aliumine skardele kuri tiesiogiai kontaktuoja su trimis varztais kurie fiksuoja ta dangteli.O gal as klystu?
http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531761385/IMG_20180716_200807_hbddpu.jpg
Ir sitaip atrodo atitrukes diodas(atlenkiau as.kad geriau matytusi.Atitrukimo vieta nei kiek nepazaliavusi ar pajuodusi.Matosi grynas blizgus varis,lyg butu nukirpta pries kelias minutes.
http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531761324/IMG_20180716_200851_p2mh22.jpg

Kad būtų aiškiau 4326

GGT
2018.07.17, 14:35
Sveiki,
forume esu naujokas...prasau labai nespardyti:)
Klausymo esme yra tokia:
pagal mano gylius isitikinimus generatorius per mazai krauna,voltmetras rodo tik 13,6-13,7V.Buvau pas vietinius meistrus,tai tipo rado 1 nutrukusi dioda(butent nutrukusi o ne pramusta),pakeite visa diodu tilta,bet rezultatas liko tas pats,krauna tik 13,6-13,7V.Sumokejau 70 euru,o rezultatas nulinis.Tad prasau cia pagalbos,gal kas buvot susidure su sia problema?O gal vistik meistru kreivos rankos?
Ir dar viena problema yra su IOD saugikliu.Jis ten daug ka turi uzmaitines...kur pradeti ieskoti bedos...nes kai jis vietoje tai ramybes busenoje is akumu ima mazdaug 0,54A.Ryte praktiskai uzvesti auto jau neina.Isemus si saugikli viskas ok,bet neveikia radio,centrinis ir kondisinas isijungia visu pajegumu uzvedus varikli.
Auto:Crycler Voyager 2.5 CRD dizeliukas 2004 metu.
Is anksto dekoju uz,bet koki atsakyma ir patarima.

Pradziai pilnai pasikrauk akuma, ir tik tada matuok krovima.

vytas121
2018.07.17, 19:33
Tesiam tema del generatoriaus ir kas pasiima 0,5A.
GGT,akumas pilnai ikrautas,nesu ant tiek durnas,kad visus tikrinimus pradeciau su nusedusiu akumu.
Raimislt,aciu dar karta uz generatoriaus schema...jie visi pagaminti pagal viena ir ta pacia principine schema...kartais buna ir isimciu.Pas mane diodinis tiltelis susideda ne is 8 diodu ,o is 12,bet principas tas pats.
Kaip ir zadejau siandien bandziau issiaiskinti,kas grobia neleistinai amperus is akumo.Pavyko-radau,o rades nelabai tikejau-radio imtuvas.
Jeigu imtuvas pajungtas taip kaip dera tai uzrakinant duris distanciniu(centriniu) uzraktu is akumu visa elektros sistema ima mazdaug 0,47A.Po mazdaug 30sek.nukrenta iki 0,27A.Kaip siule Raimislt laukiau puse valandos,valanda,dvi,rezultatas nesikeicia.
Pradejau ieskoti bedos...nuo magnitolos,atjungiau didziaja jungti ir iskarto puoliau tikrinti.Uzdarau duris,jungiu centrini,ampermetras jau berodo tik 0,27-0,28A,laukiu...po 30 sek.liko tik 0,02A.Manau norma.
Tad dar karta kreipiuosi i jus...kas gali buti negerai siame imtuve?http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531844387/IMG_20180717_191117_ls7fb3.jpg
http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531844387/IMG_20180717_191132_mmqz5e.jpg
Ar verta ieskoti gedimo,ar tiesiog nusipirkti kita isideti ir buti ramiam?

Raimislt
2018.07.17, 20:34
Tesiam tema del generatoriaus ir kas pasiima 0,5A.
GGT,akumas pilnai ikrautas,nesu ant tiek durnas,kad visus tikrinimus pradeciau su nusedusiu akumu.
Raimislt,aciu dar karta uz generatoriaus schema...jie visi pagaminti pagal viena ir ta pacia principine schema...kartais buna ir isimciu.Pas mane diodinis tiltelis susideda ne is 8 diodu ,o is 12,bet principas tas pats.
Kaip ir zadejau siandien bandziau issiaiskinti,kas grobia neleistinai amperus is akumo.Pavyko-radau,o rades nelabai tikejau-radio imtuvas.
Jeigu imtuvas pajungtas taip kaip dera tai uzrakinant duris distanciniu(centriniu) uzraktu is akumu visa elektros sistema ima mazdaug 0,47A.Po mazdaug 30sek.nukrenta iki 0,27A.Kaip siule Raimislt laukiau puse valandos,valanda,dvi,rezultatas nesikeicia.
Pradejau ieskoti bedos...nuo magnitolos,atjungiau didziaja jungti ir iskarto puoliau tikrinti.Uzdarau duris,jungiu centrini,ampermetras jau berodo tik 0,27-0,28A,laukiu...po 30 sek.liko tik 0,02A.Manau norma.
Tad dar karta kreipiuosi i jus...kas gali buti negerai siame imtuve?http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531844387/IMG_20180717_191117_ls7fb3.jpg
http://res.cloudinary.com/vyciune/image/upload/v1531844387/IMG_20180717_191132_mmqz5e.jpg
Ar verta ieskoti gedimo,ar tiesiog nusipirkti kita isideti ir buti ramiam?
Vizualiai gali apžiūrėti ar nėra išbėgusiu kondensatoriu,bet visumoj papraščiau pasikeisti į kitą aparatą ;)

vytas121
2018.07.19, 17:27
Baigiant sia tema del generatoriaus krovimo ir 0,5A sroves nutekejimo...viska issiaiskinau sio forumo pagalba ir savo uzsispirimu.
Zodziu,0,5A pasieme magnetola.Isardes ja radau persikreipusi ir negrizusi i vieta CD mechanizma.Ji visiskai ismeciau lauk,nes originaliu kompaktu tikrai nepirksiu,o irasytu neima.
Aisku magnetolos skydelyje liko degti kompaktu indikatorius,bet tai nemaiso.
Po visu siu mano bandymu ir darbu,is akumu ima tik 0,02-0,01A
Kraisleris i ramybes busena (gal tiksliau jo elektrine dalis) i miego rezima pereina 3 etapais.
Uzrakinus duris centriniu uzraktu ima 1,07-1,08A
1 etapas kai is 1,07-1,08A nukrenta i 0,56A praeina 30 sek.
2 etapas kai is 0,56A nukrenta i 0,04A praeina 50 sek.
3 etapas kai is 0,04A nukrenta i 0,02-0,01A praeina 90 sek.
Toliau jau nebetestavau,mano manymu nebera prasmes testuoti,jug ima tik max. 0,02A
Tad mano patirtis,gal kam bus naudinga ateity!
Sekmes ir Aciu uz pagalba forumui.

Produktas
2018.11.07, 07:42
Sveiki,

Pasinaudosiu šia tema, kad nekurt naujos, nes vis tiek apie generatorių.
Problema tokia: užkūrus variklį mirguliuoja visos lempos. Krovimo įtampa šokinėja per visą voltą. Kaip supratau, generatoriaus krovimo reguliatorius šiuose automobiliuose nestovi pačiame generatoriuje, o tai kur yra tas schemoje parodytas powertrain control module? O galbūt reiktų nuo kažko kito pradėt? Galbūt gali būti masės problema? Automobilis Chrysler Voyager 2001 2.5 CRD 105kW.
Ačiū!

Raimislt
2018.11.07, 09:53
Sveiki,

Pasinaudosiu šia tema, kad nekurt naujos, nes vis tiek apie generatorių.
Problema tokia: užkūrus variklį mirguliuoja visos lempos. Krovimo įtampa šokinėja per visą voltą. Kaip supratau, generatoriaus krovimo reguliatorius šiuose automobiliuose nestovi pačiame generatoriuje, o tai kur yra tas schemoje parodytas powertrain control module? O galbūt reiktų nuo kažko kito pradėt? Galbūt gali būti masės problema? Automobilis Chrysler Voyager 2001 2.5 CRD 105kW.
Ačiū!

Powertrain control module - 4473 - krovimo reguliavimą valdo kompas.
Dėl "mirguliavimo" - yra daug priežasčių. Pradžiai pradėti reikėtu nuo patikros: klėmų , kėbulo ir variklio masių,valdymo laidyno. Jai viskas ok, tada jau generatorius: diodai,angliukai ir t.t.

Produktas
2018.11.07, 20:11
Nežinau kaip čia įkelti foto, bet atjungus fiškę nuo generatoriaus kurioje du ploni laidai (įtariu, kad ji ateina iš krovimo reguliatoriaus) pulsavimas dingsta, tačiau sumažėja krovimo įtampa. Ar galima įtarti, kad reikia keisti kompą?

iGince
2018.11.07, 22:32
Nežinau kaip čia įkelti foto, bet atjungus fiškę nuo generatoriaus kurioje du ploni laidai (įtariu, kad ji ateina iš krovimo reguliatoriaus) pulsavimas dingsta, tačiau sumažėja krovimo įtampa. Ar galima įtarti, kad reikia keisti kompą?
Tai reiškia kad atjungus generatoriaus žadinima, jis nustoja generuoti netgi taip kaip jis dabar dirba ir auto veikia tik nuo akumo.palaikomas

Raimislt
2018.11.07, 23:06
Nežinau kaip čia įkelti foto, bet atjungus fiškę nuo generatoriaus kurioje du ploni laidai (įtariu, kad ji ateina iš krovimo reguliatoriaus) pulsavimas dingsta, tačiau sumažėja krovimo įtampa. Ar galima įtarti, kad reikia keisti kompą?

Ne nuo to galo pradedi paieškas....
P.S.Dar gali būti kaltas ir pats akumuliatorius.

seselis
2019.09.09, 12:00
O kas zino kur galima uzsisakyt variklio ir kebulo mases laida? Niekaip nerandu...srotinis variantas gal tinka? Nes pas mane viena kury radau tai ne kazka...4788

Raimislt
2019.09.09, 12:46
Šrote mago pasiimk masinį (kur su varžtu sukasi prie mago - jis kaip naujas visado būna) , nes šitie bus tokie patys kaip tavo ;)

Raivo
2019.09.10, 00:14
Kiek matosi čia variklio pagalvės laidas, jis jungia plieninę pagalvės dalį, kuri sukasi prie kėbulo ir aliuminio lydinio dalį, kuri sukasi prie variklio. Tai vienintelė pagalvė turinti skirtingų metalų dalis. Varinis akytas laidelis daugeliu atvejų būna pažaliavęs nuo oksidacijos ir nutrūkęs, man tai kaip netiesioginis indikatorius, kad laikas keisti ir pagalvę :) per tiek metų kol nutrūko laidas pagalvė jau bus "atidirbusi".
Benzininame ketvirtos kartos V6 masės laidas prisuktas prie greičių dėžės ir variklio tvirtinimo varžto, masė į kėbulą po akumuliatoriaus pado korpusu. Tie masės laidai izoliuoti, bus savo vietose.

PlymouthV6
2019.09.10, 17:39
Paaiškink prašau, kuo susijęs pagalvės tarnavimo laikas, su tos šynos tarnavimo laiku?
Čia gamintojo tokia rekomendacija, ar tiesiog dėsningumas iš asmeninių pastebėjimų?

Raivo
2019.09.10, 21:00
Viskas tame sakinyje parašyta, galiu dar pacituoti jei ne visas kontekstas įsiminė:
"man tai kaip netiesioginis indikatorius, kad laikas keisti ir pagalvę per tiek metų kol nutrūko laidas pagalvė jau bus "atidirbusi". " Specialiai paryškinau įvardį "man", nėra jokių gamintojo rekomendacijų nei Petrui iš garažo nei Sergejui iš "Kemi".

Makacinas
2019.09.10, 22:59
Joks cia ne indikatorius. Cia tik gamintojo taupymas an medziagu.

seselis
2019.09.10, 23:08
Na visos pakeistos tik si palikta nes gerai atrode. Bet prie progos ir sia pakeist bus galima. Dabar laidas toks nepatinka tad reik kad butu kaip priklauso:roll:

GGT
2019.09.11, 00:30
Na visos pakeistos tik si palikta nes gerai atrode. Bet prie progos ir sia pakeist bus galima. Dabar laidas toks nepatinka tad reik kad butu kaip priklauso:roll:

To "laido" gali visai nebuti - niekas nepasikeis, masina kaip vaziavo, taip ir toliau vaziuos... Tikras "masinis" laidas prisuktas su varztu netoli starterio.

seselis
2019.09.11, 10:17
To "laido" gali visai nebuti - niekas nepasikeis, masina kaip vaziavo, taip ir toliau vaziuos... Tikras "masinis" laidas prisuktas su varztu netoli starterio.

Būtinai ir ta laida reiks pasižiurėti (agree)