PDA

Žiūrėti pilną versiją : Perku nupirkčiau dujų kontrolerį



Rimazz
2018.06.10, 14:54
STAG -300 - 6
Maniškis užlūžinėja vis dažniau ir dažniau...

Arnas
2018.06.11, 09:32
Perskambink per dujininkus kurie stato STAG, LPG-Tech, BRC, gal atrasi naudota gera.

Raimislt
2018.06.11, 10:12
Naujas su garantija ne kažką kainuoja http://www.setaltas.lt/goods/cat,929/gid,8213/Mikroprocesorius-Stag-300-6-ISA.html

Arnas
2018.06.12, 08:43
Naujas su garantija ne kažką kainuoja http://www.setaltas.lt/goods/cat,929/gid,8213/Mikroprocesorius-Stag-300-6-ISA.html

Vistiek nusipirkus pas dujininkus teks vaziuot, tai gal geriau is ju ir imt, na ir garantija tuo paciu gaut ;)

Raimislt
2018.06.12, 09:09
Vistiek nusipirkus pas dujininkus teks vaziuot, tai gal geriau is ju ir imt, na ir garantija tuo paciu gaut ;)
Pamiršau , kad ne visi turi su kuo susikonfiguruoti dujų kompą ;)

Raimislt
2018.06.15, 07:02
STAG -300 - 6
Maniškis užlūžinėja vis dažniau ir dažniau...
Vakar pas pažystamą žmogų užmačiau parduodamą STAG -300 - 6 dujų įranga. Už įrangą nori 100 eu (6 purkštukai,reduktorius ir kompas). Sakė gali ir iškompektuoti. Kompą atiduotu už 50 eu .
Jai domina ,skambink sutarsim - kaip persiųsti.

Rimazz
2018.06.17, 20:15
Ačiū Raimi...Pasiūlymas tikrai vertas dėmesio.
Tiktai po šio savaitgalio eksperimentų jau mano dujikės visai nesijungia. Ir dabar aš pasimetęs - ar tas kompas visai nupušo....Ar aš pasilkydau tarp 7 laidų... Tikrinau pertikrinau - klaidos kaip ir nėr...O kompas nemato dabar 1 ir 2 purkštukų...Anksčiau nematė purkštuko Nr. 6 Ir klaida nusiresetindavo tik ataušus varikliui....Dabar - niekaip. O viso labo padariau naują laidų pynę nuo kompo į visus 6 purkštukus.
Jei ką - STAG softą, laidą turiu , inete informacijos pilna. Sukonfigūruot. suderint STAGą - juokų darbas. Bet ne mano dabartiniu atveju...

Raimi, jei ką, aš tau paskambinsiu.

Raimislt
2018.06.18, 08:00
Ačiū Raimi...Pasiūlymas tikrai vertas dėmesio.
Tiktai po šio savaitgalio eksperimentų jau mano dujikės visai nesijungia. Ir dabar aš pasimetęs - ar tas kompas visai nupušo....Ar aš pasilkydau tarp 7 laidų... Tikrinau pertikrinau - klaidos kaip ir nėr...O kompas nemato dabar 1 ir 2 purkštukų...Anksčiau nematė purkštuko Nr. 6 Ir klaida nusiresetindavo tik ataušus varikliui....Dabar - niekaip. O viso labo padariau naują laidų pynę nuo kompo į visus 6 purkštukus.
Jei ką - STAG softą, laidą turiu , inete informacijos pilna. Sukonfigūruot. suderint STAGą - juokų darbas. Bet ne mano dabartiniu atveju...

Raimi, jei ką, aš tau paskambinsiu.


"Kuo giliau į mišką, tuo riebesni partizanai....." ;)

Rimazz
2018.06.29, 21:14
.....dielo bylo nie v babinie, a durak sidiel v kabinie...:D
Vienžo, STAG kompas nekaltas. ...Nekaltas ir aš, pasidaręs naują purkštukų pajungimo pynę...
Problema slėpėsi jungty...toj didžiojoj, 56 kojų (lygtais). Pasvilę VISI purkštukų valdymo kontaktai. O su testeriu "skambinosi" normaliai. Nes tos jungtelės tokios.. . kaip ir dviejų aukštų. Šiaip įdomus atvejis...Du maisteriai dujinykai problemos nerado, vienas net isterijon puolė, kad mano laiduose jis nesikapstys, nes turi rimtesnių darbų (čia po to kai jo nuliovas kompas vos pajungtas parodė tas pačias klaidas. ..)
Priežasties vis tik teko ieškoti pačiam.
O meistrams vistiek AČIŪ.
Vieno dėka pamačiau, kad ta fiškė vis tik ardosi...Ir gana paprastai. Jis buvo labai netoli teisingo sprendimo.
Antrajam - už tai kad davė pasijungt naujutuką kompą.
Ir abiems - už tai, kad užmokesčio...atsisakė.
AČIŪ vyrai. Jums, savaime žinoma - irgi.
Tema kaip ir uždaryta.....

Raimislt
2018.06.30, 07:54
.....dielo bylo nie v babinie, a durak sidiel v kabinie...:D
Vienžo, STAG kompas nekaltas. ...Nekaltas ir aš, pasidaręs naują purkštukų pajungimo pynę...
Problema slėpėsi jungty...toj didžiojoj, 56 kojų (lygtais). Pasvilę VISI purkštukų valdymo kontaktai. O su testeriu "skambinosi" normaliai. Nes tos jungtelės tokios.. . kaip ir dviejų aukštų. Šiaip įdomus atvejis...Du maisteriai dujinykai problemos nerado, vienas net isterijon puolė, kad mano laiduose jis nesikapstys, nes turi rimtesnių darbų (čia po to kai jo nuliovas kompas vos pajungtas parodė tas pačias klaidas. ..)
Priežasties vis tik teko ieškoti pačiam.
O meistrams vistiek AČIŪ.
Vieno dėka pamačiau, kad ta fiškė vis tik ardosi...Ir gana paprastai. Jis buvo labai netoli teisingo sprendimo.
Antrajam - už tai kad davė pasijungt naujutuką kompą.
Ir abiems - už tai, kad užmokesčio...atsisakė.
AČIŪ vyrai. Jums, savaime žinoma - irgi.
Tema kaip ir uždaryta.....
Tai ir yra įdomiausia, dėl kokios priežasties jie VISI pasvilo.... Manau dar reiktu atverti kompą ir pažiūrėti ,ar nereikia perlituoti jungties kontaktų plokštėje (H-)