PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Ieskau crd voyagerio nuo 2001



FBR
2011.07.21, 14:57
Manau pagal pinigus itilpti i 3,500 eu. Gasdina mane siek tiek jo islaikymo kastai.
Gal ponas Bosas ar kiti zinantys parasys kainas periodiskuma.
Taip pat i ka reik atkreipt demesi perkant.
Beje mano pirkinio butina salyga-kondikas,tai jei jis neveiktu domintu kokia didziausia suma teks investuot norint ji paleist.

Trumpai apie save esu kaunietis 10 metu istikimas volvo 740. Nenurasysiu as dar jos bet noriu miniveno.

Zydrius
2011.07.21, 16:03
Pasiskaitykit cia: http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=2506&forum=40
http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=482&forum=40

Saziningai perskaicius viska, bus daug, daug aiskiau, o kainos aiskios yra is Autoplius, Autogido. Jumz'o is JAV neatsiplukdysi (no)

liutukas
2011.07.22, 09:44
I tokia suma turbut sunkiai tilpsi jei nori normalios vaziavimui o ne damustos remontui. Pas mane CDR, as juo patenkintas. Remontas kainuoja gal 20% daugiau nei benzino nes rimtesnes dalys ir europiniai. Jeigu reikia lysti i varikli, tada geriau jau nepirkti, arba paimti pigiai ir pasiruosti investuoti kokius 3-4k Lt bent jau. Va tada bus masinyte. Nu cia BOSAS geriau pasakytu kiek gali kainuoti varikliuko padarymas pilnam vartojimui. Ir dar, gal cia liecia ne tik voyager, norint vaziuoti, reikia negaileti remontui ir tvarkytis viska iki galo.
Paskaites senus postus apie CRD, nusivilsi, nes pagrinde vyrauja nuomone kad labai genda ir brangu. Taciau paskaiciavus kiek vazineja su CRD ir kiek benzinu ir koks procentas remonto pas vienus ir kitus atitinkamai, manau bus panasiai :) Tik dizelis labiau uzdrostas buna, gal cia slypi beda.

FBR
2011.07.23, 06:55
Dekoju parasiusiems. Viskam pritariu. Pinigu siaip butinam remontui negailiu(jei ju yra). Stengiuos naudotis patikrintu meistru paslaugomis.
KOl kas mano surinkta info yra tokia kad purkstukas vienas crd kainuoja 1000 lt mazdaug. Draugas turi 2006 granda dirzeli keite uz 1500 lt. Pas ji 2,8.
Kuro sanaudos 2,8 didokos. Jei vazineti daznai i ilgas keliones tai gal benzas su dujom labiau apsimoketu,bet jau 10 metu vaziuuoju su dyzeline volvo ir esu labai patenkintas ekonomijos ir komforto santykiu.Jei neparasys niekas konkreciau gal reiks nukakt pas bosa i servisa,ir jei tures laiko pasikonsultuot.
Dar vis laukiu atsiliepimu.

Girinis
2011.07.23, 10:22
Šaldytuvo pagrindinė dalis- kompresorius. Daugiau nelabai yra kam gest. Taip kad, kainos ne kosminės. Dar gerai pagalvot reiktų, kodėl būtent CRD? Ar ne protingiau būtų patikimas ir ilgaamžis 3,8 ?

intar
2011.07.23, 12:02
Šaldytuvo pagrindinė dalis- kompresorius. Daugiau nelabai yra kam gest. Taip kad, kainos ne kosminės. Dar gerai pagalvot reiktų, kodėl būtent CRD? Ar ne protingiau būtų patikimas ir ilgaamžis 3,8 ?

kompresorius apie 350lt. dar gumine mova susinesioja, ta 200lt. o toliau tai tik sandarumas(radiatorius).

algelis
2011.07.23, 13:20
jei remontui pinigu negaili,tai butinai pirk crd,jis padeda atsikratyt lituku ;)

Girinis
2011.07.23, 13:21
Tai va, dar freonas koks 120. Nieko baisaus ,skaityk viskas kaip nauja tada
10 balų algeliui(pool)

FBR
2011.07.23, 14:58
Vat as irgi kazkaip bijau eksplotaciniu islaidu. Bet benzininis tai srebia,uzmiestyje gal ir gerai bet mieste ar sakykim bestovint kurenti varikli manyciau didele prabanga. Ar as klystu?

Girinis
2011.07.23, 15:11
Ai nu, FBR. Baik cirkus. Jau čia peršnekėta, išnąrstyta viskas kiek įmanoma. Jei žadi vietoj generatoriaus naudot ir stovintį kūrent, tai dyzelis geriau. niekas taip nedaro. Tas ant to išeina, apyligiai. Ir centų nieks neskaičiuoja, kai 10000 už maškę sumoka. Ok?

FBR
2011.07.23, 17:32
Kaip cia pasakius kada jau turi masina tai ner ko skaiciuot,bet kai tik ruosies pirkt tai reik ivertint kas labiau apsimoka. Pav mano pazistamas turi 2006 vojageri bet skaiciuoja kad nupirkus auto uz 10k litu ir nuvaziavus 100 000 km esant 1 litro sanaudu skirtumui taupai puse masinos kainos. Ir kazkur jis yra teisus.

Girinis
2011.07.23, 18:07
Teisus tai teisus. Ale, tokia logika vadovaujantis, reikėtų važiuot tik tiesiai į tikslą, taip sakant tiesiu taikymu- tadu bene visa atsipirktų. Iš vis, mašina už 10000 neatsiperka niekad(gal tik jei su taxi važinėjimu lyginsi). Atsiperka greit golfas II su dujom, už 500. Bet tai jau kita tema. Teisūs ir tie, kurie valgo tik žolę, kurie nerūko ir negeria, kurie važinėja dviračiais. Bet eina jie ......., su savo teisumu ir pamokymais. Aš turiu savo nuomonę ir tiek. Kas iš to, kad esi teisus? Teisybė akis žmonėms drąsko ir jie tavęs nekenčia už ją, bei grūda lauk. Taip, kad vertint pačiam- ar ieškot kraštutinumų gaudant litrą kuro, ar negadint sau sveikatos ir nervų. Aš už pastarąjį variantą.

algelis
2011.07.23, 19:16
Kaip cia pasakius kada jau turi masina tai ner ko skaiciuot,bet kai tik ruosies pirkt tai reik ivertint kas labiau apsimoka. Pav mano pazistamas turi 2006 vojageri bet skaiciuoja kad nupirkus auto uz 10k litu ir nuvaziavus 100 000 km esant 1 litro sanaudu skirtumui taupai puse masinos kainos. Ir kazkur jis yra teisus.
istikruju FBR tai tau tereiktu gerai pasiskaityt cia esancias temas ir tikrai viska suprasi pats.Svarbu nea modelis,nea benzas,dujos ar dyzelis,svarbu koks yra pats auto,jo stovis ir t.t....sekmes tau issirenkant savaji ;)

liutukas
2011.07.24, 17:40
Istikro as imciau 3.3 arba 3.8 benzina jeigu nenervuotu duju balionai. Bet man jie vezi varo nes turejau dujine masina, del to kratausi duju, o benzu vaziuot kazkaip ranka nekyla. Jeigu vaziuociau 10-15k per metus, tai nesukciau galvos, bet kaip beziuresi pas mane 30k/metus, todel pasirinkau dizeli. Jeigu netraktorius, tai visai fainai vaziuoja ir labai patenkintas. Algeliui nenusiseke, tai jis pils visas srutas ant dizelio. Gal dar forume koks vienas su CRD pasiskunde. Daugiau rasanciu visa dauguma vaziuoja su senukais dizeliukais. Istikro gera dizeli rasti manau sudetingiau nei benzina, nes jie iki 2005m su mechanine deze ir didele tikimybe kad gali buti uzdrostas.

Arnas
2011.07.24, 18:50
Jei nenusiseke su viena dujine masina, nereikia kratytis visu... ;) Dabartine taskine iranga neturi nieko bendra su tuo, kokios sistemos buvo dedamos anksciau.

eimis74
2011.07.25, 11:05
labutis, pas mane 2,8 crd ir kol kas jokiu bedu nebuvo su motoru, siaip tai ne tiek daug su juo pravaziavau, apie 15000, bendrai rodo ant spidiko 210000, ziema keiciau 2 pakaitinimo zvakes, kainavo lyg po 45lt, stai ir visos bedos, na plius dirzai, tepalai, itempejai, kaip ir priklauso. sanaudos 8-10vidutiniskai. esu juo patenkintas 8-)

liutukas
2011.07.25, 18:38
Va, imciau benza su bioetanolio palaikymu, manau butu optimaliausias variantas :D

BOSAS
2011.07.27, 19:22
Manau pagal pinigus itilpti i 3,500 eu. Gasdina mane siek tiek jo islaikymo kastai.
Gal ponas Bosas ar kiti zinantys parasys kainas periodiskuma.
Taip pat i ka reik atkreipt demesi perkant.
Beje mano pirkinio butina salyga-kondikas,tai jei jis neveiktu domintu kokia didziausia suma teks investuot norint ji paleist.

Trumpai apie save esu kaunietis 10 metu istikimas volvo 740. Nenurasysiu as dar jos bet noriu miniveno.

Islaikymo kastai nera dideli.
Jie labai priklauso nuo automobilio bukles.

perkant CRD faktiskai uz duju irangos ir jos idejimo kaina su normaliu balionu susitvarkai visa CRD iki geros masinos bukles.
Susitvarkai vaziuokle pakeiti tepalus ir dirzus.
20 % atveju buna ,kad tenka keisti damustus purkstukus.

Aisku visad buna kazkokiu nestandartiniu atveju, taciau , kad ju sumazinti privaziuok pries pirkdamas ir mano meisteriai apziures ir patars ir pasakys kiek teks investuoti i ta modeli.

roolis
2011.09.29, 17:27
Sveiki, damusineju 93 TD vojageri, NORIU PIRKTI 4 kartos CRD 2.5 . I KA ATKREIPTI DEMESI PERKANT ? JO SILPNIAUSIOS IR PAZEIDZIAMOS VIETOS ? is anksto dekoju uz patarimus

ramuz
2011.09.29, 19:55
purkstukai.. kaip stuke , taip stuke litu :) manau jei si klausima uzduotum algeliui, jis turetu tau daug ka pasakyt.. net gal atkalbetu :D

PlymouthV6
2011.09.29, 20:27
Ne tik Algelis http://www.voyager.lt/member.php?14-algelis, bet ir Aidas http://www.voyager.lt/member.php?52-Aidas jau visai nebemegsta dyzeliniu Voyageriu :) Gali susisiekti su jais. Papasakos kas ir kaip :)

algelis
2011.09.30, 18:25
As vis dar laukiu,kiol Bosas pakeis nuomone,tyliai su laukiu,laukiu :)tikiu,kad jau nebetoli ta diena :)
sorry Raimi,as cia tikrai nea piktdziugiskai,bet tokia jau ta mano durna nuomone,kad CRD yra pinigu ismetimas i "bala",pradedant purkstukais,mechanine deze ir dar visokiais niekuciais,kurie tikrai nemazai kainuoja.neradau posto,kur vienas tautietis iskojo voyagerio crd ir sake,kad jam negaila pinigu remontui,tai manau,kad jis jau gali dziaugtis tuo savo negailejimu ...

BOSAS
2011.09.30, 20:08
Na jus ciau tautiecia daug netiesos prirasinejot.(no)

Superiniai tie CRD silpnu vietu pas juos labai mazai. ( Cia visiskai nuojaukauju)

Jei purkstukas tai jokia ne stuke o tik apie 600 Lt (tai cia ir yra pati baisiausia jo vieta) :oops: Daugiau kaip ir nieko tokio.(yes) Realiai perki pasitikrini ir po to tech aptarnavima tinkama padarai ir jokiu bedu.
Zinau, kad daug ka uzklibinsiu:A , bet tie CRD zymiai vertesni demesio nei benzininiai.

Tik minusas kad jie europiniai ir tokio komplektaciju kaip pas benza negausi.

BOSAS
2011.09.30, 23:27
As vis dar laukiu,kiol Bosas pakeis nuomone,tyliai su laukiu,laukiu :)tikiu,kad jau nebetoli ta diena :)
sorry Raimi,as cia tikrai nea piktdziugiskai,bet tokia jau ta mano durna nuomone,kad CRD yra pinigu ismetimas i "bala",pradedant purkstukais,mechanine deze ir dar visokiais niekuciais,kurie tikrai nemazai kainuoja.neradau posto,kur vienas tautietis iskojo voyagerio crd ir sake,kad jam negaila pinigu remontui,tai manau,kad jis jau gali dziaugtis tuo savo negailejimu ...

Algeli asmeniskai kitokios masinos ir nenoriu. Superine masinas tas CRD cia ne tas senasis VM kur buvo.
Jei automatines ju dezes butu valdomos protingai tai vazineciau su 2.8 CRD automatu.
Na bet tikrai nesiruosiu itikineti.

antanas
2011.10.01, 19:53
Viskas ok.Jei apie kuro sanaudas buvau neteisus,tai noreciau suzinot kiek gi tada valgo 2.5crd pagal jus?ar jusu auto realiai?aciu.

BOSAS
2011.10.01, 19:59
trasoje valgo 7 /+- 0.5 Ltr greitis ~100 - 120 km/h
mieste 7.5 - 8.5 / +-0.5Ltr

Savaime suprantama tai priklauso nuo vairavimo ar daugiau ar maziau.
Yra galimynes taupant vaziuoti su dar mazesnem sanaudom, taciau ju nerasau, nes vieniems tas gaunasi kitiems ne.
Tokias kokias parasiau sanaudas vidutiniskai gauna vairuotojai, kurie vaziuoja ir negalvoja kaip cia vaziuoti atsargiau kad surytu maziau.

Sioje temoje cia buvo daug apie tai diskutuota ir ekspermentuota ir zmoniu su prikabinamais mnameliais po kalnus vazineta ir surasytos sanaudos. Manau bus gerokai idomiau pasiziureti cia nei dabar dubliuosiu kazkokia informacijos dali.

http://www.voyager.lt/showthread.php?92-Kuro-sanaudos-2.5-TD-2.5-2-8-CRD-Nuo-1989-......

vejas666
2011.10.03, 09:59
Na jus ciau tautiecia daug netiesos prirasinejot.(no)

Superiniai tie CRD silpnu vietu pas juos labai mazai. ( Cia visiskai nuojaukauju)

Jei purkstukas tai jokia ne stuke o tik apie 600 Lt (tai cia ir yra pati baisiausia jo vieta) :oops: Daugiau kaip ir nieko tokio.(yes) Realiai perki pasitikrini ir po to tech aptarnavima tinkama padarai ir jokiu bedu.
Zinau, kad daug ka uzklibinsiu:A , bet tie CRD zymiai vertesni demesio nei benzininiai.

Tik minusas kad jie europiniai ir tokio komplektaciju kaip pas benza negausi.


tai kad imant limited komplektacija jinai visai nebloga

Arturs
2012.10.14, 21:12
Sveiki ;) Reiktu nuomones apie toki modeliuka :) kaip sakoma, i hocetsa i kolitsa :%-} http://auto.plius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-5-l-vienaturis-2530021.html

Aidas
2012.10.15, 09:09
Ne tik Algelis http://www.voyager.lt/member.php?14-algelis, bet ir Aidas http://www.voyager.lt/member.php?52-Aidas jau visai nebemegsta dyzeliniu Voyageriu :) Gali susisiekti su jais. Papasakos kas ir kaip :) net nezinau , jei rasciau gera , su geru neuzdroztu motoru CRD , gal ir ilipciau vel i ta bala , nors turetame motoras irgi buvo geras , bet apie kuro sanaudas tai jus baikit cia skiesti , aisku as vaziuoju neteisingai , ir be 10 litru jis nevaziuodavo man , ir daugiau nenaudodavo .

Getman
2012.10.15, 19:56
Vazineju jau metus su 2.5 CRD. Seimyninems poreikiam geresnio auto nesu turejes. Esu visiskai patenkintas. uz tokia kaina, kuri skelbime tikrai paimciau. Tik atsargiai. Manau pigoka kazkaip... Manosios komplektacija siek tiek blogesne. Be Navi ir bagazine be elektros. Moketa zymiai daugiau. Nors, jau virs metu praejo... Del kuro sanaudu. 10 ltr? Nesamone! Dar nei karto man tiek nebuvo. Rekordas nustatytas pries menesi. Vaziavom dviese i Austrija ir atgal. Be antros ir trecios eiles sediniu, kad galetume pamiegot miegmaisuose :D Sanaudos 5,3/100 km!!!!!!! Pravaziuota ligiai 2500 km. Siaip vidutines sanaudos pilnai susikomplektavus apie 6.5 ltr/100 km. Spreskit patys, daug tai ar mazai. Bet atsizvelkit i tai, jog vaziuojat autobusu ;)

ru22
2012.10.15, 20:25
5.3 ltr 100-ui km čia jau kažkas iš fantastikos, neberūkykim...

Neberius
2012.10.15, 20:37
Pilnai pritariu kolega. Tiek dėl to, kad kaina skelbime kelia įtarimą tiek ir dėl kuro sąnaudų. Aišku, jei ru22 važinėje kaip kauniečiai per ekskursiją po Vilniaus kraštą (tiksliau žemai skraido), tada suprantamas pasiūlymas neberūkyti, bet nesidrąskant ir neskraidant 5,3 yra realios sąnaudos (ačiū BOSAS). Prieš 4 mėnesius po kapitalinio remonto AP kompas rodė 8,3, dabar jau nukritę iki 7,1 ir toliau sėkmingai krenta. Aišku, mieste važinėju minimaliai ir pagrinde tik trasa, bet esant reikalui tapkė nukrenta pilnai (my bad).


Vazineju jau metus su 2.5 CRD. Seimyninems poreikiam geresnio auto nesu turejes. Esu visiskai patenkintas. uz tokia kaina, kuri skelbime tikrai paimciau. Tik atsargiai. Manau pigoka kazkaip... Manosios komplektacija siek tiek blogesne. Be Navi ir bagazine be elektros. Moketa zymiai daugiau. Nors, jau virs metu praejo... Del kuro sanaudu. 10 ltr? Nesamone! Dar nei karto man tiek nebuvo. Rekordas nustatytas pries menesi. Vaziavom dviese i Austrija ir atgal. Be antros ir trecios eiles sediniu, kad galetume pamiegot miegmaisuose :D Sanaudos 5,3/100 km!!!!!!! Pravaziuota ligiai 2500 km. Siaip vidutines sanaudos pilnai susikomplektavus apie 6.5 ltr/100 km. Spreskit patys, daug tai ar mazai. Bet atsizvelkit i tai, jog vaziuojat autobusu ;)

Arturs
2012.10.15, 20:45
Aciu kas rase ;)....gaila, o gal ir gerai, bet kol gryzau is darbo jau kazkas nupirko

mikana
2012.10.15, 22:38
Pilnai pritariu kolega. Tiek dėl to, kad kaina skelbime kelia įtarimą tiek ir dėl kuro sąnaudų. Aišku, jei ru22 važinėje kaip kauniečiai per ekskursiją po Vilniaus kraštą (tiksliau žemai skraido), tada suprantamas pasiūlymas neberūkyti, bet nesidrąskant ir neskraidant 5,3 yra realios sąnaudos (ačiū BOSAS). Prieš 4 mėnesius po kapitalinio remonto AP kompas rodė 8,3, dabar jau nukritę iki 7,1 ir toliau sėkmingai krenta. Aišku, mieste važinėju minimaliai ir pagrinde tik trasa, bet esant reikalui tapkė nukrenta pilnai (my bad).
o realios kokios ??????????????

BOSAS
2012.10.16, 18:40
Greiciausiai, kad pas ji tokios ir realios, nes jis susidejo visus naujus purkstukus.
Kaip yra zinoma jei sanaudos realiai atitinka pagal kompo parodyma ir realu suvartojima, vadinasi purkstukai dirba savo rezimuose.
Problemos apie purkstuku bukle buna tada kai kompas rodo realiai mazesnes sanaudas o istikruju suvartoja daugiau, jei skirtumas artimas 20 proc reiketu susirupinti purkstuku remontu.

Neberius
2012.10.16, 21:42
Na nesikartojant, kad pas mane visi purškutai dar kvepia BOSCH gamykla, mano ir vairavimo bei mašinos priežiūra yra kiek pedantiška.
Svarbiausia aišku tai, kad uždedu autopilotą 90-95 km/h ir kojas ant panelės iki kelionės pabaigos.
Antra, aš nesivežioju pusės garažo su savimi (mašinoje yra tik vaistinėlė, STOP ženklas, leika ir maikė. Jokių tepalų bakelių, langų, antifryzo skysčių, varžtų bei raktų 15 komplektų, panaudotų akumuliatorių, atsarginių lempučių, meškerių ir cemento maišų ir t.t.)
Taip pat šita mašina kolkas nėra mačiusi daugiau 25 ltr dyzelio bake, nes gyvename ne Sacharoje ir degalinės kas 10-20 km, todėl nematau prasmės marinuoti pinigus vardan pilno bako bei vežiotis papildomus minimum 50 kg balasto.
Faktas tas, kad pripildamas 15 litrų nuvažiuoju praktiškai 300 km plius!/minus 20 km.

Arturs
2012.10.16, 22:27
O as maniau kad stebuklu nebuna ;) nu nesitiki kazkaip visai

BOSAS
2012.10.18, 09:27
Viskas tvarkoje Arturai taip ir yra kaip jis raso.
Ir jei jis turi tiek kantrybes tai ir tokius rezultatus gauna.

As su savo mieste vazineju bele kaip spaudziu lenkiu ir t.t. vidurkis 8 Ltr
Trasoje taip kaip vaziuoja Neberius pilnai tikiu, kad telpa i savo parasytas sanaudas, kai as netingedavau ir zaizdavau budavo viskas panasiai.

Baubas
2013.12.31, 12:24
nenoriu kurti naujos temos su gan "naiviu" klausimu, tad klausiu čia:
kiek matau skelbimuose autogide ir autopliuse - 2.5crd nuo grand voyager'iai 2005-2007m. neturi į dugną susidedančių sėdynių. 2,5 variklio darbinio tūrio modeliai neturi tokios opcijos apskritai, ar tiesiog tokių nerandu?
jei tam tikri dalykai man svarbūs - maksimali komplektacija, sėdynės susidedančios į dugną, darbinis tūris (kiek domėjausi kuro sąnaudos 7,7ltr prieš 9,5ltr(2,8crd) 100km magistraliniuose keliuose.
siūlytumėte laukti tokio automobilio Lietuvoje, ar ieškoti kas padėtų susirasti kažkur toliuose, pargabentų ir vietoje sutvarkytų.
šiaip biudžetas, kurį žadu pakloti už visiškai naudojimui paruoštą automobilį būtų 20000lt. realu?
dėkui už atsakymus, nuorodas, dėmesį ;)

ramuz
2013.12.31, 13:12
tik 2.8 manau


nenoriu kurti naujos temos su gan "naiviu" klausimu, tad klausiu čia:
kiek matau skelbimuose autogide ir autopliuse - 2.5crd nuo grand voyager'iai 2005-2007m. neturi į dugną susidedančių sėdynių. 2,5 variklio darbinio tūrio modeliai neturi tokios opcijos apskritai, ar tiesiog tokių nerandu?
jei tam tikri dalykai man svarbūs - maksimali komplektacija, sėdynės susidedančios į dugną, darbinis tūris (kiek domėjausi kuro sąnaudos 7,7ltr prieš 9,5ltr(2,8crd) 100km magistraliniuose keliuose.
siūlytumėte laukti tokio automobilio Lietuvoje, ar ieškoti kas padėtų susirasti kažkur toliuose, pargabentų ir vietoje sutvarkytų.
šiaip biudžetas, kurį žadu pakloti už visiškai naudojimui paruoštą automobilį būtų 20000lt. realu?
dėkui už atsakymus, nuorodas, dėmesį ;)

BOSAS
2013.12.31, 13:18
2,8 magistraliniose keliuose tiek nevartoja.
Reliai 2,8 magistralese vartoja 8-9 Ltr cia netaupant.

Jei domina 2,5 CRD tuomet reikia ziureti min nuo 2002 pabaigos 2003 m. Priezasciau tam yra nemazai nedetalizuosiu cia.

Masina gali drasiai pirkti cia. Ji nieko nebus prastesne nei parvaryta is uzsienio.
Is uzsienio parvaro labai nuvarytas sias masinas. Taip kad tureti vilciu jog ji bus geresne nera visiskai prasmes.

Nupirkti sia masina tvarkina jau tikriausiai negaleciau pavadinti net laimes dalyku 99 proc nupirksi masina kuriai reikes nemazos atstatymo investicijos.
Kas i tai ieis:
1. Geri eksplotaciniai skysciai
2. Visi filtrai
3. Techninis pagrindiniu dirzu ir ju mazgu aptarnavimas (keitimai)
4. Benusibaigianti vaziuokle
5. kokie smulkus gedimai.

Taigi sioje masinoje tikrieji gedimai sudaro tik dali tos investicijos.

Is kur visa tai atsiranda:

Visi eksplotaciniu dalyku susidevejimai atsiranda nuo masinos pardavimo ir per garantini laikotarpi. Kuomet oficialus prieziuros servisai garantiniu laikotarpiu keicia pusiau sintetinius tepalus ir stengiasi nematyti visu kitu eksploataciniu dalyku. Todel viskas puikia buna damusta jau po 100 kkm. Yra teke ciupineti automobiliu ir su 70 kkm ridomis taciau jau ir tenais tai ka surasiau 70 proc bedu saraso jau budavo.
Visa tai kalba apie masinu neprieziura garantiniu laikotarpiu.

Dar vienas svarbus faktas vaziuokliniai dalykai uzsienyje specialiai netvarkomi nes ten yra geresne keliu bukle ir visi tie nedideli laisvumai tuose keliuose dar neisryskeja. O lietuva visas sias bedas su savo keliu bukle labai greitai atskleidzia ypac kaunas :D

Aidas
2013.12.31, 17:55
http://auto.plius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-8-l-vienaturis-2006-dyzelinas-3342823.html?mano_skelbimas gal navarotu ir nera daug , bet gyvas .

Baubas
2014.01.02, 11:55
dėkui už atsakymą Bosas, privertei susimąstyti dėl 2.8CRD :)
šiaip planuoju automobiliui išleisti apie 16-17KLt, davedant jį iki geros būklės įskiepyti dar iki 3.5KLt.
toliau padangos, o dar toliau šaldytuvas, stogo bagažinė ir panašiai.
žiemai automobilį turiu. dėl tam tikrų aplinkybių - planuoju pirktis balandžio mėn.
tiesa, o atsarginis ratas pilno dydžio pas juos ar "ta****ės"?

Baubas
2014.01.02, 11:55
ačiū Aidai, kol kas dar renku atsakymus į sau rūpimus klausimus.

http://auto.plius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-8-l-vienaturis-2006-dyzelinas-3342823.html?mano_skelbimas gal navarotu ir nera daug , bet gyvas .

Mindas112
2014.01.02, 13:33
Standartiškai CRD iki 2005m.komplektuojasi su norm. dydžio atsarginiu ratu,o nuo 2005m,jei bus "StowN Go" sėdynės,bus plonas,nes jis kabo per vidurį auto,o ten iki kelio dangos aukščio ne kažką...

BOSAS
2014.01.02, 13:35
dėkui už atsakymą Bosas, privertei susimąstyti dėl 2.8CRD :)
šiaip planuoju automobiliui išleisti apie 16-17KLt, davedant jį iki geros būklės įskiepyti dar iki 3.5KLt.
toliau padangos, o dar toliau šaldytuvas, stogo bagažinė ir panašiai.
žiemai automobilį turiu. dėl tam tikrų aplinkybių - planuoju pirktis balandžio mėn.
tiesa, o atsarginis ratas pilno dydžio pas juos ar "ta****ės"?

Taip ta****e kuri randasi masinos dugne tarp vairuotojo ir keleivio sedyniu.

eimis74
2014.01.02, 22:47
Pas mane ta****e, pakabinta po bagazine. 2.8 crd 2004m

Figis
2014.01.03, 09:26
Pas mane ta****e, pakabinta po bagazine. 2.8 crd 2004m

Nes pas tave sedynes i grindis nesusileidzia.

eimis74
2014.01.03, 20:40
bet ta****e, o ne normalus ratas, kaip kad mindas raso, gal pas kitus ir kitaip?

BOSAS
2014.01.03, 20:44
normalaus rato as nesu dar mates. Gal kur ir buna, bet per tiek laiko nemaciau nei karto.

Mindas112
2014.01.04, 01:05
Pas mane 2003 m CRD normalus ratas-nebent kas "racionalizaciją" padarė...Beje,jei yra atliekamas norm. ratas arba kito sezono ratą (vasarą žieminį ir atvirkščiai) galima pasikabintri,i psio ;)

maxas
2014.01.08, 09:48
zmones kas sita gal ziurejo ? http://auto.plius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-5-l-vienaturis-2001-dyzelinas-3333499.html Kazkaip neparsiduoda jis, kaina dabar numete apie 1500. ???

Tadas4x4
2014.01.08, 15:19
Nupudrina smegenu tegu su rida.

Mindas112
2014.01.08, 16:10
Labai keista komplektacija: moldingai USA,sėdynės 3 po 2,USA daiktadėžė tarp 2-os eilės sėdynių,ir dar-LMT,o vietoj klimos paprasti ratukai...Toks vaizdas,kad kažkas iš entuziazmo gerokai "pakėlė" komplektaciją,nors tai nėr blogai ;)

Daranius
2014.01.08, 16:15
Nupudrina smegenu tegu su rida.

čia aišku visad galima pagal kitas dalis patikrinti tokį dalyką, bet va pvz kilimas prie sankabos nesimato kad būtų nutrintas...

o dėl kainos tai greičiusiai perskaitė forume kad BOSAS uždraudė iki 2003m berods CRD pirkti tai nukirto:)

mafo
2014.01.08, 16:47
zmones kas sita gal ziurejo ? http://auto.plius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-5-l-vienaturis-2001-dyzelinas-3333499.html Kazkaip neparsiduoda jis, kaina dabar numete apie 1500. ???

Gauk pilną winą - pabandysiu komplektaciją pramušt. Kėbulas kaip mano, čia ant galo trūksta tablyčkos limited - turi būti, vidus kaip mano - išskyrus: vairas turėtų būt greičiausiai salono spalvos (beje pastarasis trauktas oda, yra mago valdymas - tas pats pas mane), klima pas mane trijų zonų o ne paprasta kondyškė su "ratukais", matau yra veidrodėlių užlenkimas, nematau ar yra sėdynių atmintis... durelių apmušalai kaip limitedo... trumpai tiek. o daiktadėžių šrotuose pilna - galima prisikomplektuot kiek širdis geidžia... yra dvi pozicijos - tarp priekinių sėdynių ir tarp vidurinių, dėk kur nori. Beje sėdynių konfigūracija tokia pat ir pas mane. į priekį tikrai buvo gavus - žibintai per daug blizga :) Pas mane nuo senumo net sutrūkinėje - o parvaryta iš Vokiečių - arba mano taip pat į priekį buvo gavus tad šrote bele ką sudėjo.

Dašuto dėl daiktadėžės... juk mechaninė greičių dėžė, priekyje nėra kur daiktadėžės dėti, tad ir stovi per vidurį.

Aidas
2014.01.08, 19:18
jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus :) po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .

Daranius
2014.01.08, 21:07
jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus :) po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .

būtent, ir vokietis nėr kvailas kad gerą mašiną pigiai atiduotų perekupui. kažkur kitur tiesa yra.

BOSAS
2014.01.08, 21:26
jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus :) po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .
Ne katu gi seimininkas gimes tik 1955 m.
Cia tiek su bobute i baznycia prisiko :D

Kazin daugiau seimininko duomenu pateikti negalejo kiek banke saskaitu turiir t.t. tik gimimo metus parase. O gal cia kartu su seimininku parduoda :D

Aidas
2014.01.08, 21:30
gali but brangus seimininko islaikymas :)

2,5tdi
2014.01.08, 21:43
PVZ: pirkau tiesiai iš vokiečio: 2006m už 4800EU, rida 130000km.

Tadas4x4
2014.01.08, 21:58
O tu galvoji vokietis nesuka? Su masina kuri parduodama ne kitam vokieciui, o eksportui i rytu europa ne tik spidai sukami. Pvz. 3 vienodos auto vokietijoje: viena begus 150k kaina 20.000, kita 200k kaina 15.000, trecia 300k kaina 10.000. Nafiga pirikupui pirkti uz 20.000, jei galima nupirkti uz 10.000 ir atsukus spida, ant popieriu padarius viena savininka (55m kuniga), LT turgui gaus ta pacia rinkos kaina. Nebuk naivus.

2,5tdi
2014.01.08, 22:12
Jeigu koks turkas parduoda tada taip. Aš paėmiau iš rankų tiesiai. Penktadienį dar važiavo šeimininkas o pirmadienį prisistatė pirkėjas(aš) nuėmė nuo iskaitos ir pardavė. Visi popieriai tvarkingi vokiški su holografiniais lipdukais. Technikinę praėjo vokietijoj prieš mėn iki pardavimo.

maxas
2014.01.09, 07:21
Labai keista komplektacija: moldingai USA,sėdynės 3 po 2,USA daiktadėžė tarp 2-os eilės sėdynių,ir dar-LMT,o vietoj klimos paprasti ratukai...Toks vaizdas,kad kažkas iš entuziazmo gerokai "pakėlė" komplektaciją,nors tai nėr blogai ;)

Pilna tokiu moldingu ir ant Europiniu Limitedu. Velnias zino nuo ko tai priklauso, ar jie visi subaladoti aplink ar dar kas :). Daiktadeziu europiniuose irgi pilna. Nemanau kad sitaip keltu komplektacija, greiciausiai cia vienas is pirmu 2001 LMT ir jie dar neapsisprende kokia ji ten turi buti :D. Na ka as zinau, maciau tokiu nemazai viens prie vieno sukomplektuotu, tik matyt sitas buvo siknon gaves kad nera LMT lipduko. Kas gi des blin elektro duris kompa ir oda i paprtasta tiurlinguodamas :).

maxas
2014.01.09, 07:53
jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus :) po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .

Tai cia ir arkliui aisku, visi jie ten mikroautobusais mociutes i baznycias vezioja savaitgaliais, blin negi kas tom nesamonem tiki, knygele sutvarkyta 100 zlotu kainuoja, jau 20 metu perekupai ta pacia daina suka, slykstu net.

maxas
2014.01.09, 07:56
Gauk pilną winą - pabandysiu komplektaciją pramušt. Kėbulas kaip mano, čia ant galo trūksta tablyčkos limited - turi būti, vidus kaip mano - išskyrus: vairas turėtų būt greičiausiai salono spalvos (beje pastarasis trauktas oda, yra mago valdymas - tas pats pas mane), klima pas mane trijų zonų o ne paprasta kondyškė su "ratukais", matau yra veidrodėlių užlenkimas, nematau ar yra sėdynių atmintis... durelių apmušalai kaip limitedo... trumpai tiek. o daiktadėžių šrotuose pilna - galima prisikomplektuot kiek širdis geidžia... yra dvi pozicijos - tarp priekinių sėdynių ir tarp vidurinių, dėk kur nori. Beje sėdynių konfigūracija tokia pat ir pas mane. į priekį tikrai buvo gavus - žibintai per daug blizga :) Pas mane nuo senumo net sutrūkinėje - o parvaryta iš Vokiečių - arba mano taip pat į priekį buvo gavus tad šrote bele ką sudėjo.

Dašuto dėl daiktadėžės... juk mechaninė greičių dėžė, priekyje nėra kur daiktadėžės dėti, tad ir stovi per vidurį.


Del vairo zinok neteisus tu, buna ju ir juodu, matyta nemazai, greiciausiai pagal pageidavima deda, nzn nuo ko priklauso. Visa kita sutinku.

mafo
2014.01.09, 08:37
Tiesa nuotraukoje rakteliai nufotografuoti - spėju jog atsarginiai. Man buvo taip - perku. Klausiu: "antrus raktus - atsarginius turi?" - pirikūpas: "turiu, tik ne čia. Aš tau juos atsiūsiu". Na rakteliai gražūs viskas ok, viskas puikiai matosi". Imu auto, slaptai tikiuosi jog atsiūs atsarginius, realiai suprantu jog jų tikrai negausiu. Praeina savaitė ar dvi skambina kažkoks piečkinas ir sako: "tu pirkai chrysleri, aš turiu tavo antrus raktelius". Aš iš nuostabos vos telefono iš rankų neišmečiau. Istorijos pabaiga tokia: "Naujieji, atsarginiai, atgautieji" mano rakteliai taip nutrinti jog skylės ant mygtukų atsiradusios... rida ant spydo 160k ar kažkas panašaus. Va tau ir rakteliai, atrodo maža smulkmena o mašinos eksploatacijos dažnumas kaip ant delno :)

Tadas4x4
2014.01.09, 09:05
Kad vokietis pigiai sveika auto, su maza rida parduotu, labai labai neitiketina, jos kaina toje pacioje vokietijoje kita. Del turku ir lenku tai atskira tema gali sukurti :)

maxas
2014.01.09, 09:05
Cia tai geras zinok, aciu labai uz komentara, nebuciau pagalvojes net.
Tiesa nuotraukoje rakteliai nufotografuoti - spėju jog atsarginiai. Man buvo taip - perku. Klausiu: "antrus raktus - atsarginius turi?" - pirikūpas: "turiu, tik ne čia. Aš tau juos atsiūsiu". Na rakteliai gražūs viskas ok, viskas puikiai matosi". Imu auto, slaptai tikiuosi jog atsiūs atsarginius, realiai suprantu jog jų tikrai negausiu. Praeina savaitė ar dvi skambina kažkoks piečkinas ir sako: "tu pirkai chrysleri, aš turiu tavo antrus raktelius". Aš iš nuostabos vos telefono iš rankų neišmečiau. Istorijos pabaiga tokia: "Naujieji, atsarginiai, atgautieji" mano rakteliai taip nutrinti jog skylės ant mygtukų atsiradusios... rida ant spydo 160k ar kažkas panašaus. Va tau ir rakteliai, atrodo maža smulkmena o mašinos eksploatacijos dažnumas kaip ant delno :)

maxas
2014.01.09, 09:18
Tas aisku yra taip kaip sakai, nieks tvarkingos masinos neparduoda, o jei parduoda tai ji iki cia nedavaziuos, faktas. O kas liecia tautybes tai nereikia, kaip sakant rusiskai seimoi ne be issigymelio. Kiekviena tauta turi tokiu ... kad... Tik gal lenkai ir turkai labiau linke i ta versla pirk pigiai parduok brangiai :).


Kad vokietis pigiai sveika auto, su maza rida parduotu, labai labai neitiketina, jos kaina toje pacioje vokietijoje kita. Del turku ir lenku tai atskira tema gali sukurti :)

maxas
2014.01.09, 21:57
Na kagi forumieciai ir kiti bejeskatys Vojaus zmones, bekit jus nuo tos masinos toli toli. BOSUI didelis aciu, ikrete smegenu, t.y. atstate jas i vieta :).
Perekupai pasieke epic leveli, tiek i smegenis man dar nebuvo nieks pri....ses. Biski atsigavau jau nuo keliones, apziuros to limited, vieno seimininko, dazydos dvi detales ir tt.
Dabar istorija is kaip sakant pirmu lupu. Paskambinau ,sakau dv atvarau as i Kauna, su salyga kad vaziuosim i mano pasirinkta servisa, jei man ta masina vizualiai sakykim patiks, jei servisas nesuras jokiu kriminalu :D duosiu tau lygiai tiek kiek prasai (BOSO patarimas, kaip sneket su perekupais nes man sekonai buvo prireike), taciau jei rasim subaladota vaziuokle ar dar ka tai tarsimes ir leisi kaina remontui. Perekupas sako nu blyn (kazkiek pamekenes) ok :).
Pasiemiau as dazu storio matuokli, pora draugu ir nulekem. Ten kur dazytos dvi detales buvo malta stipriai, prieky kur nieks nedaryta buvo dauzta bet nelabai stpiriai. Visas sonas buvo nutarkuodas ir perdazytas. Perekupas mykia kazka neaiskaus, laksto su ta serviso knygele ir aiskina kad senis vazinejo.
Prie visa to papirko ziauria salonas, nu nenutrinas, tvaringas grazutelis, aisku po cheminio valymo. O ziurkenas juk vidui sako "nu negali gi vaziuoti tvarkingas (pagal salono bukle) zmogus ir kad masina butu baisiai sujota :). Zodziu sakau as tam perekupui - tu man dulkinai smegenis, melavai, dabar as tau uz ta masina galiu duoti 1.5 k maziau, vaziuojam i servisa ? sako nu dv, juk nieko ten baisaus kaip ir neras. Nulekem pas BOSA, net neprireike keltuvo. Masina neizsivede normaliai po uzgesinimo, dumai melyni varo, uzsidege tepalo slegio lempute, pzdc zodziu. Apziura pasibaige, sakau perekupui dabar as tau pasiruoses duoti 4k maziau, ziurim toliau :D. ? Na ir pasibaige apziuoros, vaziavom i turgu atgal, matem dar pora tokiu pat lavonu bet net nesinorejo skambint telefonu pardavejams nes perdauzyti smarkiai ir sutaisyti kaip mano zmona sako "atgrubom nagom" dzuke :).

Be tai perekupu levelis tai sakes. Sakau zmogau nereikia apie mane sokineti ir man pasakot kokia ta masina gera, sakau pailsek mes patys pasiziuresim jei kas bus neaisku tai paklausim. Tos frazes poveikio uztenka 20 sekundziu, toliau jis ten lenda su savo serviso knygelem kisa sako "juk paziurek cia gi ten tas anas trecias". Blin nu galvoju nesupranta tai nesupranta, jau biski pikciau sakau atstok tu, neziuresiu as tu popieriu nupaisytu uz 100 litu belekur ar lenkijoi ar lietuvoi. Po minutes vel lenda, trina trina trina. Na as zmogus kantrus pakankamai taciau jau nu tiek nusibodo, kiek besakyciau jau atviru tekstu kad nelystu vistiek lenda :D. Sakau "nu nepI*sk tu proto atstok na**j nes tuoi isvaziuosim" (atleiskit moderatoriai uz keismazodzius, rasau tai tik tam kad naujokai ir beziurintys suprastu kaip yra is tikruju), praeina minute vel lenda. Senokai is perekupu nepirkau automobiliu, pasikele jie savo skilla ziauriai, kaip jiem tik patiem ne slykstu sitaip elgtis. Nu galvoju nuvaziuosim pas BOSA nes man idomu, man smalsu kaip cia yra ir kaip gali buti (zinojau kad neimsiu tos masinos jau apie 90%), ogi subyrejo varykliukas, tepalo spaudimo ner, t.t. zodziu vos mes su juo davaziavom atgal....

BUKITE BUDRUS NAUJOKAI, ir aisku kreipkites i profus patikrinimui.

BOSAS
2014.01.09, 22:19
Taip Toje masinoje kuro sistemai misios dumais pilasi, variklio tepalo slegis zemiau kritines ribos.
Variklio ausinimo sistemoje plaukioja neaiskios varinio tepalo liekanos. Kartais taip tautodalininkai galvu tarpines impregnuoja ......
Ten kur gen dirzo ir pagrindinio dirzo guoliai jau girdisi, kad kazkurie is ju skleidzia garsus.
Variklis visas nuplautas ir dangciai nupursti nujuodinti .....
Turbina tepalus varo per EGR SISTEMA.

Vienu zodziu cia tiek dar jos nepakelus pamatyta buvo.

Taigi stai kaip atrodo ledines masinos uz tikrai sakyciau nemazus pinigus pagal savo metus. Uztokiu metu masina ir tokius Lt. bukles noretusi geresnes.
Beje jei kas ziurit Limited komplektacija pasiziurekit kad butu klimos valdymas elektrinis

Tadas4x4
2014.01.09, 22:27
O dabar pats paskaityk kelis postus atgal apie geruosius vokietijos verslininkus ir auto knygutes po 180k , kurios tinka mano vaikams spalvinimui. Nera stebuklu, o ypac Marijos zemej. :)

maxas
2014.01.09, 22:35
Tadai, na as juk ir rasiau kad netikiu jokiom ten ridom ir net as jo serviso knegeles neemiau i rankas kaip jis man jos butu nekises. Pagaliau jis ten pavarges mano draugui begirdint pasake "ясно, бумаги смотреть не будем :)" ir nusviede i priekine daiktadeze :).

BOSAS
2014.01.09, 22:37
O dabar pats paskaityk kelis postus atgal apie geruosius vokietijos verslininkus ir auto knygutes po 180k , kurios tinka mano vaikams spalvinimui. Nera stebuklu, o ypac Marijos zemej. :)
Taip zinoma taip ta Maxas ir patvirtino

maxas
2014.01.09, 23:24
Tarpkitko ar kai yra elektrines durys ir bagazine ar turi buti ant stojkiu ar dar kazkur mygtukai elektros ? Nes sitoi nebuvo, tik virsuje kur kompas ir ant pultelio, nei bagazines stojkese nei keleiviu nepastebejau mygtuku duru atidarymo/uzdarymo.

provokator
2014.01.10, 00:02
turi buti ant stoikiu.

maxas
2014.01.10, 06:33
Na tada ta masina yra isvis idomi arba as ziauriai aklas, nemaciau as ju ten, o bagazine irgi turetu tureti mygtuka ant stojkes ?

provokator
2014.01.10, 07:26
Ne,bent pas mane nera.

Mindas112
2014.01.10, 07:56
bagažinės mygtukas ant stoikės tik nuo 2008m

mafo
2014.01.10, 08:34
Na tada ta masina yra isvis idomi arba as ziauriai aklas, nemaciau as ju ten, o bagazine irgi turetu tureti mygtuka ant stojkes ?

Durų manau kad buvo, tiesiog tu nepastebėjai. Sveikinu sutaupius kokius 10K :D

tevas
2014.03.06, 19:55
tikiuosi paimsiu Kovo 11 diena viena Limiteda su visais imanomais privalumais 2003 metu gamybos, grandas, nedazinetas, 2 savininkai Vokietijoje, rida 139000km, 2.5 CRD, mechanika, juodos spalvos, (net ir bakas pilnas :) ) Dauztos galines desines durys, statramstis vietoje, galinis sparnas vietoje. Masinos bukle realiai geros bukles, paskutine apziura normaliam servise 2013 metu gale. Idomu uz kiek imanoma toki netvarkyta parduoti LT? Kas uzsiimat, rasykit, tokiu variantu atsiranda pas mane ir daugiau.

tevas
2014.03.06, 20:29
2065
2066
2067
2068
2069

algelis
2014.03.07, 01:03
tikiuosi paimsiu Kovo 11 diena viena Limiteda su visais imanomais privalumais 2003 metu gamybos, grandas, nedazinetas, 2 savininkai Vokietijoje, rida 139000km, 2.5 CRD, mechanika, juodos spalvos, (net ir bakas pilnas :) ) Dauztos galines desines durys, statramstis vietoje, galinis sparnas vietoje. Masinos bukle realiai geros bukles, paskutine apziura normaliam servise 2013 metu gale. Idomu uz kiek imanoma toki netvarkyta parduoti LT? Kas uzsiimat, rasykit, tokiu variantu atsiranda pas mane ir daugiau.

Sorry,bet iki visi imanomu privalumu cia dar truputeli truksta,bet varijantas neblogas :)

tevas
2014.03.07, 01:52
Sorry,bet iki visi imanomu privalumu cia dar truputeli truksta,bet varijantas neblogas :)

Paprasciausiai visu neisvardinau, matosi viskas nuotraukose, kas supranta.

2,5tdi
2014.03.13, 18:05
Kas turit laiko. paskaitykit. Aprašymas rusų klb.
http://reviews.drom.ru/chrysler/voyager/64644/

chevy
2014.03.14, 16:18
Kas turit laiko. paskaitykit. Aprašymas rusų klb.
http://reviews.drom.ru/chrysler/voyager/64644/

Geras,nuoširdžiai žmogelis surašė viska,svarbu patinka.