PDA

Žiūrėti pilną versiją : Neveikia posūkių LED veidrodėlyje



juozavas
2018.06.06, 12:16
Sveiki, pastebėjau, kad iš visos posūkių led juostelės veidrodėlyje, žybsi tik vienas ledukas. Vienoj pusėj veikia visa juosta, kitoj tik vienas led. Gal žinot, ar ten galima išėmus ką palituot, ar visą posūkį keisti? Nes ebay kainos nedraugiškos labai. Čia 2008 limited.4256

Raimislt
2018.06.06, 12:24
Sveiki, pastebėjau, kad iš visos posūkių led juostelės veidrodėlyje, žybsi tik vienas ledukas. Vienoj pusėj veikia visa juosta, kitoj tik vienas led. Gal žinot, ar ten galima išėmus ką palituot, ar visą posūkį keisti? Nes ebay kainos nedraugiškos labai. Čia 2008 limited.4256
Jai galutinai viskas neišpuvo, galima sutvarkyti.

juozavas
2018.06.06, 13:02
Gal kas turit patarimų kaip išimti tą posūkį? Buvau youtuve radęs, tai ten baisiai brutaliai veidrodėlio stiklą reikia lupti - baisu..

Raimislt
2018.06.06, 14:18
Gal kas turit patarimų kaip išimti tą posūkį? Buvau youtuve radęs, tai ten baisiai brutaliai veidrodėlio stiklą reikia lupti - baisu..
Iš šono pasispaudžia fiksatorius,bet veidrodėlio stiklas nusiima be problemų.

ramuz
2018.06.06, 16:44
Gal kas turit patarimų kaip išimti tą posūkį? Buvau youtuve radęs, tai ten baisiai brutaliai veidrodėlio stiklą reikia lupti - baisu..

atlenki veidrodį iki maksimalaus išvirtimo ir su plonu ilgu atsuktuvu iškabini vieną šoną.. man pavyko kažkaip mažiau širdį skaudinant nei youtube

ramuz
2018.06.06, 16:45
Sveiki, pastebėjau, kad iš visos posūkių led juostelės veidrodėlyje, žybsi tik vienas ledukas. Vienoj pusėj veikia visa juosta, kitoj tik vienas led. Gal žinot, ar ten galima išėmus ką palituot, ar visą posūkį keisti? Nes ebay kainos nedraugiškos labai. Čia 2008 limited.4256

ebay kainos pusę lietuviškos.. :-D

iGince
2018.06.06, 22:09
Kažkur turiu gera posūkiuką su visais ledukais bet pamestu stikliuku. Jei yra noras galim derėt... ;)

juozavas
2018.06.07, 09:39
Parašiau pm.

eex32
2018.10.12, 08:14
Mane prametė technikinė dėl nepilnai žybsinčių led'ų veidrodėliuose. Bet pas mane ten jau buvo "chimičinta" nuo pirkimo, t.y. išimtas stikliukas ir prilituota led juostelė. Tad nusipirkau geltonų led'ų juostelę, kuri skirta lauko sąlygoms (aplieta tokiu kaip silikonu), prie nugarėlės prisilitavau du laidukus ir pajungiau juos veidrodėlyje (kirpau lauk ten esančią fiškę, nes buvo pažaliavus visa). Ir ant silikono priklijavau išorinius stikliukus. Žybsi ryškiai, technikinė praleido, bet vis tiek pirksiu normalius originalius žibintus, nes man nepatinka tokie "snargliavimai". Aišku kaina jų tai nenormali - 85eur/vnt. :/

ramuz
2018.10.12, 09:37
Mane prametė technikinė dėl nepilnai žybsinčių led'ų veidrodėliuose. Bet pas mane ten jau buvo "chimičinta" nuo pirkimo, t.y. išimtas stikliukas ir prilituota led juostelė. Tad nusipirkau geltonų led'ų juostelę, kuri skirta lauko sąlygoms (aplieta tokiu kaip silikonu), prie nugarėlės prisilitavau du laidukus ir pajungiau juos veidrodėlyje (kirpau lauk ten esančią fiškę, nes buvo pažaliavus visa). Ir ant silikono priklijavau išorinius stikliukus. Žybsi ryškiai, technikinė praleido, bet vis tiek pirksiu normalius originalius žibintus, nes man nepatinka tokie "snargliavimai". Aišku kaina jų tai nenormali - 85eur/vnt. :/

galima surast pigiau.. galiu už ~ 130 už kompl. surast, tik teks palaukt

iGince
2018.10.13, 07:47
Jei turi stikliuką gera, galėčiau pasiūlyt gera posukiuka be stikliuko.... Tik beda kad vienos puses (kiek pamenu dešinės) jau klubietis nupirko... Jei yra noras kitos, galėčiau surasti... ;)

sydnex
2020.01.26, 11:53
Prie to pačio, gal kas žinot iš kur tik stikliuka gaut?

iGince
2020.02.01, 19:28
Na nebent kažkas pasikeitė... nebūna atskirai stikliukų....