PDA

Žiūrėti pilną versiją : Traukos nėra į įkalnę ir pašaliniai garsai variklio skyriuje



Eugene
2018.04.19, 21:55
Sveiki ,gal kas susidūrėte su problema (Dodge Grand Caravan 2003m 3,3l,134kw) važiuojant įkalnėn spaudžiu pedalą,bet traukos nėra ir pašaliniai garsai variklio skyriuje,pedalas eina iki pat beveik dugno,bet auto tik po truputį pupsi ir traška kažkas variklio skyriuje,lyg kaip cilindras nedirbtų ar pan, gal koks daviklis oro srauto ar kas kvailioja...pakeičiau žvakes,pakeičiau babyną,pakeičiau laidus,pakeičiau oro filtrą,tepalus,patikrintos granatos ir traukės....nežinau ko griebtis....gal be diagnostikos patars ką daryti šiuo atveju...auto Ispanijoje,o čia autoservisų nėra mano apylinkėse...bent tie,kurie norėtų dirbt ir padėt :)

Raimislt
2018.04.19, 22:49
Sveiki ,gal kas susidūrėte su problema (Dodge Grand Caravan 2003m 3,3l,134kw) važiuojant įkalnėn spaudžiu pedalą,bet traukos nėra ir pašaliniai garsai variklio skyriuje,pedalas eina iki pat beveik dugno,bet auto tik po truputį pupsi ir traška kažkas variklio skyriuje,lyg kaip cilindras nedirbtų ar pan, gal koks daviklis oro srauto ar kas kvailioja...pakeičiau žvakes,pakeičiau babyną,pakeičiau laidus,pakeičiau oro filtrą,tepalus,patikrintos granatos ir traukės....nežinau ko griebtis....gal be diagnostikos patars ką daryti šiuo atveju...auto Ispanijoje,o čia autoservisų nėra mano apylinkėse...bent tie,kurie norėtų dirbt ir padėt :)
Sveiki, pabandykit su raktu diagnostiką pasidaryti.https://www.youtube.com/watch?v=DN14htXm8GU

Mindas112
2018.04.19, 23:51
Gali būti užsikišęs duslintuvas - subyrėję pertvaros, į kalną važiuojant sukrenta į vieną kraštą, ir dingsta trauka.

iGince
2018.04.20, 06:26
Aš pradėčiau nuo rakto diagnostikos kaip RaimisLt rašė. Kai padarysi tai, imesk čia klaidos kodus, pamatysim....

Raimislt
2018.04.20, 07:04
Beje, kuriame regione esate? Jai kur pie Valensijos, galėčiau pasiūlyti servisą su kuriuo bendradarbiauju.

Eugene
2018.04.21, 13:34
Alicante,Torrievieja. Duslintuvas naujas......

Raimislt
2018.04.21, 14:06
Alicante,Torrievieja. Duslintuvas naujas......
Benidorme.Ka testas su raktu parodė?