PDA

Žiūrėti pilną versiją : Užgeso važiuojant ir neužsikuria



audriusv
2018.04.09, 13:14
Sveiki,

Šiandien iš ankstyvo ryto užvedžiau ir apsukau mašiną kieme, nes dukrą reik į mokyklą vežti. Užsivedė be problemų, apsisukau ir pastačiau šalia durų. Po kokios valandos sėdome su dukra važiuoti - vėl užsivedė ir pajudėjo be problemų. Nuvažiavau ~2km ir bevažiuojant nuo kalniuko ėmė ir užgeso... Ir viskas - neužsiveda. Akumas nenusėdęs, klemai pravalyti... Toks įspūdis, kad mašina likusi ant DRIVE, nežino kas įjungta ir neleidžia užvesti...

Ar yra buvę kam taip? Ką darėte?

Išsikviečiau tralą ir nuvežiau iki serviso... Varėnoje. Nes čia dabar bazuojuosi. Bet žinot, nėra daug tikrai suprantančių tokias mašinas, o rajonuose tai dar mažiau...

Dėkui už bet kokias mintis.

Raimislt
2018.04.09, 14:40
Nesuka starterio ir dega raudonas taškas ant spidometro?

Audriusas
2018.04.09, 14:46
Starteris suka ar ne? Prietaisu skydelis rodo viska normaliai?

audriusv
2018.04.09, 15:47
Starteris nesuka. Prietaisų skydelis rodo normaliai išskyrus bėgiai neturi to kvadračiuko apie raidę...

Dėl raudono taško neatkreipiau dėmesio... gal ir buvo kažkas tokio...

Dabar mašina servise Varėnoje, o aš namuose. Žmona išvažiavusi iki trečiadienio, tai neturiu antros mašinos, kad palėkti pažiūrėti...

Raimislt
2018.04.09, 19:01
Starteris nesuka. Prietaisų skydelis rodo normaliai išskyrus bėgiai neturi to kvadračiuko apie raidę...

Dėl raudono taško neatkreipiau dėmesio... gal ir buvo kažkas tokio...

Dabar mašina servise Varėnoje, o aš namuose. Žmona išvažiavusi iki trečiadienio, tai neturiu antros mašinos, kad palėkti pažiūrėti...

Kompas pametė vieną iš maitinimų, ko pasekoje immo užblokavo paleidimą.

audriusv
2018.04.09, 19:09
O tai kaip taisyti? Ko ieškoti, ką judinti, ką atjungti, ką daryti, kad atblokuoti??? Ačiū labai Raimi už pasidalinimą patirtimi. Bet gal ir receptuką gydymo dar galėtum parašyti...

Raimislt
2018.04.09, 19:59
O tai kaip taisyti? Ko ieškoti, ką judinti, ką atjungti, ką daryti, kad atblokuoti??? Ačiū labai Raimi už pasidalinimą patirtimi. Bet gal ir receptuką gydymo dar galėtum parašyti...

Tai auto nuvarytas į servisą , klientas ieško servisui info kaip sutaisyti... :-o

Daranius
2018.04.09, 20:05
Tai auto nuvarytas į servisą , klientas ieško servisui info kaip sutaisyti... :-o

visai nestebina. yra tekę nuvaryt mašiną kalades pakeisti, paaiškėjo kad neturi (ir nežino kur gauti), tai teko su tiekėjais suvesti :)

Raimislt
2018.04.09, 20:22
visai nestebina. yra tekę nuvaryt mašiną kalades pakeisti, paaiškėjo kad neturi (ir nežino kur gauti), tai teko su tiekėjais suvesti :)
Nepasiūlė kai suradai - pačiam pasikeist..:D

audriusv
2018.04.09, 20:27
Tai auto nuvarytas į servisą , klientas ieško servisui info kaip sutaisyti... :-o

Raimi... ne kas, oi ne kas su servisais Varėnoje... Pamatę Chrysler'į susiraukia iš karto. Tai gi ne jų mylimas VW, Audi ir pan. Keli iš vis atsisakė žiūrėti...

Raimislt
2018.04.09, 21:13
Raimi... ne kas, oi ne kas su servisais Varėnoje... Pamatę Chrysler'į susiraukia iš karto. Tai gi ne jų mylimas VW, Audi ir pan. Keli iš vis atsisakė žiūrėti...

Ką aš pačiam galiu patarti, tik kad vežk pas tuos kas su Chrysleriais dirba. Nes jai užlenks, be eksperimentuodami variklio ir dėžės kompą - bus bėda. Šiai dienai ,du bent man žinomi piliečiai paieškose kompo tokių metų auto - nelinkėčiau tapti trečiu.....
O nuotoliniu būdu esu kelis kart bandes padėti. Pasekmės buvo tokios, kad teko visgi pačiam remontuoti ir ieškoti,bei šalinti kur kas didesnes problemas nei buvo pradžioje.

audriusv
2018.05.10, 12:55
Neįvertinau vietinių meistrų :). Atstatė viską, suremontavo, važiuoju kol kas 8-) .

JanBars
2020.01.19, 15:54
Sveiki,

Šiandien iš ankstyvo ryto užvedžiau ir apsukau mašiną kieme, nes dukrą reik į mokyklą vežti. Užsivedė be problemų, apsisukau ir pastačiau šalia durų. Po kokios valandos sėdome su dukra važiuoti - vėl užsivedė ir pajudėjo be problemų. Nuvažiavau ~2km ir bevažiuojant nuo kalniuko ėmė ir užgeso... Ir viskas - neužsiveda. Akumas nenusėdęs, klemai pravalyti... Toks įspūdis, kad mašina likusi ant DRIVE, nežino kas įjungta ir neleidžia užvesti...

Ar yra buvę kam taip? Ką darėte?

Išsikviečiau tralą ir nuvežiau iki serviso... Varėnoje. Nes čia dabar bazuojuosi. Bet žinot, nėra daug tikrai suprantančių tokias mašinas, o rajonuose tai dar mažiau...

Dėkui už bet kokias mintis.

Sveikasi, esu technines pagalbos kelyje pigustralas (https://www.pigustralas.lt/) imones vadovas, kita karta kai sustosi kelyje skambink mums, padarisim gera nuolaida kaip "savam"! 8)