PDA

Žiūrėti pilną versiją : 4.0 Ltr Važiuojant užgęsta



VirgisD
2018.04.03, 09:45
Sveiki.Turiu Routanaą 4.0. važiuojant užgęsta.Bet važiuojant 50-60 greičiu.Pradeda taip lengvai trukčioti ir dingsta viskas.Užsidega tik antipraslydimo lemputė.užvedi iš naujo ir vėl važiuojiKlaidų nerodo.Kame galėtų būti problema?

Raimislt
2018.04.03, 10:16
Sveiki.Turiu Routanaą 4.0. važiuojant užgęsta.Bet važiuojant 50-60 greičiu.Pradeda taip lengvai trukčioti ir dingsta viskas.Užsidega tik antipraslydimo lemputė.užvedi iš naujo ir vėl važiuojiKlaidų nerodo.Kame galėtų būti problema?

Reikia pasidaryti diagnostiką.

VirgisD
2018.04.12, 11:46
Pasirodo EGR vožtuvas.Atjungiau fiškę ir eina.

Raimislt
2018.04.12, 12:11
Pasirodo EGR vožtuvas.Atjungiau fiškę ir eina.
Tai dabar check"as dega.

Mindosas
2019.05.13, 10:52
As turiu panasia problema. 4.0 variklis uzgesta. Bet tik kai variklis saltas. Paprastai nuvaziavus apie 1km. Jokiu klaidu nemeta. Nesvarbu ar dujos ar benzinas. Anksciau uzgesdavo apie 1k per men, paskui ~1k per sav. Dabar kasdien. Siryt 2k paeiliui. Jei variklis jau pasiles, dienos eigoje, neuzgesta. Nuo ko pradet? Reikia kontakto, kas padetu rasti ir pasalinti problema. Klaipeda.

Arnas
2019.05.13, 15:55
As turiu panasia problema. 4.0 variklis uzgesta. Bet tik kai variklis saltas. Paprastai nuvaziavus apie 1km. Jokiu klaidu nemeta. Nesvarbu ar dujos ar benzinas. Anksciau uzgesdavo apie 1k per men, paskui ~1k per sav. Dabar kasdien. Siryt 2k paeiliui. Jei variklis jau pasiles, dienos eigoje, neuzgesta. Nuo ko pradet? Reikia kontakto, kas padetu rasti ir pasalinti problema. Klaipeda.

Man panasu, kad gali buti susije su dujine sistema. As nuvaziuociau pas dujininkus pirma pasitikrinti, atnaujint kompo nustatymus.

Mindosas
2019.05.14, 16:01
Man panasu, kad gali buti susije su dujine sistema. As nuvaziuociau pas dujininkus pirma pasitikrinti, atnaujint kompo nustatymus.

As ir taip galvojau. Kad ta eliminuot, buvau islupes duju sistemos saugiklius savaitei. Ant benzino situacija ta pati.

Ravenous
2021.09.28, 14:09
As turiu panasia problema. 4.0 variklis uzgesta. Bet tik kai variklis saltas. Paprastai nuvaziavus apie 1km. Jokiu klaidu nemeta. Nesvarbu ar dujos ar benzinas. Anksciau uzgesdavo apie 1k per men, paskui ~1k per sav. Dabar kasdien. Siryt 2k paeiliui. Jei variklis jau pasiles, dienos eigoje, neuzgesta. Nuo ko pradet? Reikia kontakto, kas padetu rasti ir pasalinti problema. Klaipeda.

Sveiki,
gal kas girdėjot, kaip Mindosas šią problemą išsprendė, nes dabar mano Chrysleris viens prie vieno taip pušinėja (blink).
Ačiū

P.S. tas pas tiek ant dujų, tiek ant benzino... Kur ieškot vinių? (s)

AERO_DD
2021.09.29, 22:54
Daryti diagnostika reikia normaliai, o tada žiūrėti. O nežaisti ekstrasensu