PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Nedirba 4 as cilindras !!!?



oleg
2011.07.18, 09:35
Sveiki. atsirado problema nedirba 4 as cilindras,dujas nejungia pipsi pastoviai/Ismete klaida 0204.Pamatavom su testeriu varza ,forsunkes givos o vat ant fiskes 4 cilindro tik 10 om ant visu kitu rodo mazdaug 30om. Kur toliau listi nezinau .Reikia jusu pagalbos.

Zydrius
2011.07.18, 10:15
Du variantai:
1) pats ismanai siek tiek ir atsisiuntes pilna manual'a, su tokiu schemu pagalba, tikrini kontaktus, grandines nuo purkstuko iki kompo.
2) patiki si reikala kompetetingam meisteriui (elektrikui), pvz. Arvydas pas jus yra Vilniuje.

Spargalke pradziai pridedu...;)

oleg
2011.07.18, 10:32
aciu Zydriau !!! paziuresiu senden gal rasiu ka nors.Oseip jau prisiskambinau Slava(pagaliau)ritoj po petu vaziosiu pas ji.

operatorius
2011.07.20, 10:03
man panasei buvo,bet tik 2 cilindras tai buvo gatava babina ir uz keliu dienu parejo duju kompas.seip tai man trukcio nerealiai

Zydrius
2011.07.20, 10:10
Oseip jau prisiskambinau Slava(pagaliau)ritoj po petu vaziosiu pas ji.

Oleg'ai - ka radot sugedusio ???

oleg
2011.07.20, 17:22
pipec valdimo blokuj variklio.Vakar buvau pas Slava -parode man pirstu kur gedimas,bet sutvarkit nespejau .SUdege variklio valdimo blokas((((( Dabar reik kito,bet nelabai kas ir ju turi-o ir kaina apia 500lt .O buvo laidai trumpino ,seip zurint tai atrodidavo tvarkingai o viduj tai net izoliacijos ant laidu beveik nebuvo.Tas puciokas laidu kure eina prie forsunkiu.Vobhsem man trauras((((( bus nuotaikos nufotkinsiu tos laidus.

PlymouthV6
2011.07.20, 22:46
Yra Klaipedoj toks gabus vaikis Audrius. Siaip jis is dujiniu irangu montavimo duonai uzsidirba, bet jo tikroji kryptis autoelektoronika - diagnostika, kompai, imobilaizeriai ir pan. Pas ji nesenai buvo toks voyageris atvaziaves remontui, kuriame laidai buvo nusvile, nes buvo nukrite ant ismetimo kolektoriaus. Nusvile laidai dave trumpa i mase ir sukepino kompa. Trumpas budavo tik, kai variklis uzvestas, matyt tarp laidu ir kolektoriaus buvo mazytis tarpelis, kurio nelikdavo uzvestam varikliui vibruojant. Nu ir atbure jis ta kompa, perlitaves kazkeik daliu :) Jei reikia tokio vunderkindo alio, galiu parasyti :)

oleg
2011.07.21, 10:40
mano blokas ira su tokiu kodu (be EGR) P/N P04727423AF

Zydrius
2011.07.21, 11:42
SUdege variklio valdimo blokas. O buvo laidai trumpino ,seip zurint tai atrodidavo tvarkingai o viduj tai net izoliacijos ant laidu beveik nebuvo. Bus nuotaikos nufotkinsiu tos laidus.

Padaryki Oleg'ai foto tos vietos, kurioje nukepe kabeliai.

oleg
2011.07.27, 08:37
blogai isejo ,bet mazdaug aisku kur/Cia as ja istraukiau virsun.O teip te laidai gali gulet tesiog ant kolektoriaus

vejas666
2011.11.03, 10:39
jeigu velniu neduosit kad ne voyager tai manau nekurent temos paklausiu


Pacifikoje 2004m 3.5 isiveise genys
kai uzvedi ryte salta tai lyg vienas cilindras nedirba ir girdisi kalenimas,kuo ilgiau dirba tuo lygiau o ant duju visai mazai jauciasi.
labai isiryskina tas kalimas kai pradedi vaziuoti ant tempimo vienodai dujos ar benzas.susilus iki darbines temperaturos kala maziau.lyg koks kompensatorius,bet prie ko cilindras nedirba.ar imanoma diagnozuot kuri kompensatorius ar reikia keisti visus?
kas galetu buti?? zvakes pakeiciau.
pas mus kaime bijau kad nelabai kas sugebes ta diagnozuoti arba pakeis ko ir nereikia.padekit

BOSAS
2011.11.03, 21:06
5 cilindro svaistiklinis indeklas ;) greiciausiai ;)

vejas666
2011.11.04, 08:25
indeklas kaltu dusliai ,o cia kaskaip tai plonai kaip kompensatorius.o isvis ar siam modelije reguliuojasi vostuvai ?jeigu taip tai gal tik koki keromisla pareguliuot ir kvit?
O jeigu tai kompensatorius tada ar imanoma nuspeti kuris ar keisti reikia visus 24?
Ar kompensatoriaus bloga bukle siek tiek gali itakoti salto variklio cilindro darbui?

BOSAS
2011.11.04, 20:48
kompensatoriau bloga bukle visiskai dzin juk ju yra 4 cilindrui, jei vienas blogas tai nieko nesijaus variklio darbui. Tik garsai imanomi.
Voztuvai zinoma, kad reguliuojami tik kompensatoriais o ne mechaniskai.

Surasti bloga kompensatoriu imannoma taciau ardyti teks daug.