PDA

Žiūrėti pilną versiją : Priekinė važiuoklė



Gin
2017.12.29, 22:36
Ar visi RT bilda prieky? Mano purtė keliuose servisuose, rado traukės antgalius pasibaigusius, visa kita pagal meistrus OK, bet važiuoju ir jausmas lyg pasibaigę atraminiai būtų, nesu važiavęs su 100 proc tvarkinga ir nauja važiuokle, gal visi šie modeliai barškalai? Pravažiuota 170000 km, kas dar gali būti nusibaigę, ko meistrai nepastebėtų?

iGince
2017.12.29, 23:22
Stabilizatoriaus gumos. ;)

Gin
2017.12.30, 08:57
Stabilizatoriaus gumos. ;)

Gal turite ju koda?

BOSAS
2017.12.30, 09:30
Ar visi RT bilda prieky? Mano purtė keliuose servisuose, rado traukės antgalius pasibaigusius, visa kita pagal meistrus OK, bet važiuoju ir jausmas lyg pasibaigę atraminiai būtų, nesu važiavęs su 100 proc tvarkinga ir nauja važiuokle, gal visi šie modeliai barškalai? Pravažiuota 170000 km, kas dar gali būti nusibaigę, ko meistrai nepastebėtų?

amortikai ir stab gumos.
ir dar gali buti blogai surinkta vaziuokle. Jei detos naujos sakes o jos jau buna blogai surinktos

iGince
2017.12.30, 11:26
Gal turite ju koda?

Numeris 2 diagramoje.

https://www.wermopar.com/auto-parts/2015/chrysler/town-and-country/limited-trim/3-6l-v6-flex-engine/front-suspension-cat/stabilizer-bar-and-components-scat

Gin
2017.12.31, 11:54
amortikai ir stab gumos.
ir dar gali buti blogai surinkta vaziuokle. Jei detos naujos sakes o jos jau buna blogai surinktos

O kas negerai buna su sakemis?

Mindas112
2017.12.31, 16:00
O kas negerai buna su sakemis?

Boso teigimu, šakės sailentblokas įpresuotas kita puse, nei turėtų. Dėl bildėjimo, pasikartosiu- niekas maniškiame nebilda. Šiaip taviškio rida nevaikiška, o meistrai kažko neranda.

iGince
2017.12.31, 22:40
Nieko baisaus ta rida. Mano praeitas tokia turejo. Viskas ten ciki tik stabilizatoriaus gumas keisdavau. Beje, keičiant ten vidų tepalu patepti reikia, tada ilgiau laiko.

Gin
2018.01.03, 08:01
Gal yra kur nors lavaizduota, kaip jis turi buti ipresuotas?

iGince
2018.01.03, 23:33
Nu netikiu aš tuom skirtumu, bet....

Gin
2018.01.12, 08:11
Ar yra Klaipedoj meistras, kuris ismano Town Country vaziuokles mazgus, zino ka reikia patikrinti?

Arnas
2018.01.12, 10:06
Vaziuokle ten is 5 detaliu :) . Bet koks servisas patikrins. Kokia cia problema?

Gin
2018.01.12, 11:59
Patikrino, pakeiciau ka pastebejo, bet subarska vistiek.

Raimislt
2018.01.12, 12:10
Patikrino, pakeiciau ka pastebejo, bet subarska vistiek.
Ką keitė?

Arnas
2018.01.12, 14:05
Patikrino, pakeiciau ka pastebejo, bet subarska vistiek.

Tada reiktu kalbet ne apie butent chryslerio mazgu meistra, bet aplamai apie normalu automobiliu vaziuokles meistra...
Gali i dagri nuvaziuot, ten daug maz gerai paziuredavo, arba transkona savanoriskai vaziuokles patikrai ir gausi graziai paprasyt kad kazka rastu :)

Gin
2018.01.12, 14:23
Traukes antgaliai ir galines priekinio stabilizatoriaus ivores..

Gin
2018.01.12, 14:24
Tada reiktu kalbet ne apie butent chryslerio mazgu meistra, bet aplamai apie normalu automobiliu vaziuokles meistra...
Gali i dagri nuvaziuot, ten daug maz gerai paziuredavo, arba transkona savanoriskai vaziuokles patikrai ir gausi graziai paprasyt kad kazka rastu :)

Technikine rugsejo pats praejau be pastabu su tais paciais barskejimais

Vartotojas
2018.01.12, 14:26
Čia tarp kitko. Anksčiau turėtame automobilyje (sharan) irgi priekyje vis barškėdavo, nesupratau kas. Viską pakeitėme, atraminius kas du mėnesiai keitėme, niekas nepadėjo. Pakeičiau amortizatorius (nors jie atrodė labai gerai). Barškėjimas dingo....

Arnas
2018.01.12, 15:04
Technikine rugsejo pats praejau be pastabu su tais paciais barskejimais

Vienas is sunkiau pastebimu barskejimu tose masinose yra pr. sakiu ivores. Gali jas atidziau patikrinti.

BOSAS
2018.01.12, 17:40
Čia tarp kitko. Anksčiau turėtame automobilyje (sharan) irgi priekyje vis barškėdavo, nesupratau kas. Viską pakeitėme, atraminius kas du mėnesiai keitėme, niekas nepadėjo. Pakeičiau amortizatorius (nors jie atrodė labai gerai). Barškėjimas dingo....

situ masinu tas pats blogi amortikai juos reikia keist. nors ir veikia.

Raimislt
2018.01.13, 00:15
situ masinu tas pats blogi amortikai juos reikia keist. nors ir veikia.
120% procentu pritariu ir manau kad taip greičiausiai ir bus - bėda pačių amortiku. Buvau užturėjas panašų gemarojų kaip pakeičiau visą priekinę važiuoklę, važiuoklių"meistrai" kėlė rankas, tech apžiūrų cente užsikniso tampyti ant stendo, o aš niekaip nenorėjau daleisti minties ,kad bus gatavas vienas iš apynaujų amortikų.

Daranius
2018.01.13, 08:46
Gal galit išsiplėst koks ten tas barškėjimas gaunasi? Kada pasireiškia ir kokia amortiku probkema? Gal lengvai restauruojasi tiesiog?

Gin
2018.01.13, 09:01
120% procentu pritariu ir manau kad taip greičiausiai ir bus - bėda pačių amortiku. Buvau užturėjas panašų gemarojų kaip pakeičiau visą priekinę važiuoklę, važiuoklių"meistrai" kėlė rankas, tech apžiūrų cente užsikniso tampyti ant stendo, o aš niekaip nenorėjau daleisti minties ,kad bus gatavas vienas iš apynaujų amortikų.

Pastebejimas - kai pravaziuoji daugiau pradeda maziau barsketi, kokius geriau deti amortijus, kurie ilgiau laikytu?

Vartotojas
2018.01.13, 10:30
Sachs, mopar čia brangesnis variantas kyb- pigesnis, imho pirkčiau pigesnius, bet dažniau keisčiau nes brangesni tikrai manau tokiai karvei labai ilgiau nelaikytu :)

BOSAS
2018.01.13, 14:01
Pastebejimas - kai pravaziuoji daugiau pradeda maziau barsketi, kokius geriau deti amortijus, kurie ilgiau laikytu?

kyb laiko. Gal ir kitu yra gali bandyt

Olius
2019.02.13, 13:37
Sveiki,
gal yra Lt pirkti visas komplektas priekines vaziuokles kur eina amortikas kartu su spiruokle, atraminiu guoliu ir guma?
Pradejo ir pas mane kazkas priekyje bildet, servise pakeite vairo traukiu antgalius, bet nepadejo, sake visa kita ok :( bet vaziuojant per duobes vistiek bilda ir toks jausmas, kad dauzo i virsu, tai sakau, gal visa ta pasikeitus, laiko maziau sugaisciau :D Ar bandyt dar i servisa kita nulekt, kad paverztu..

Arnas
2019.02.13, 14:15
Sveiki,
gal yra Lt pirkti visas komplektas priekines vaziuokles kur eina amortikas kartu su spiruokle, atraminiu guoliu ir guma?
Pradejo ir pas mane kazkas priekyje bildet, servise pakeite vairo traukiu antgalius, bet nepadejo, sake visa kita ok :( bet vaziuojant per duobes vistiek bilda ir toks jausmas, kad dauzo i virsu, tai sakau, gal visa ta pasikeitus, laiko maziau sugaisciau :D Ar bandyt dar i servisa kita nulekt, kad paverztu..

Tai kad vaziuokles ten kelios detales tera. Paimk ta atramini guoli su lekste ir pasikeisk. Dar stabilizatoriaus traukes buna gan garsiai barska.

Dziugesiukas
2019.02.13, 17:45
Sveiki,
gal yra Lt pirkti visas komplektas priekines vaziuokles kur eina amortikas kartu su spiruokle, atraminiu guoliu ir guma?
Pradejo ir pas mane kazkas priekyje bildet, servise pakeite vairo traukiu antgalius, bet nepadejo, sake visa kita ok :( bet vaziuojant per duobes vistiek bilda ir toks jausmas, kad dauzo i virsu, tai sakau, gal visa ta pasikeitus, laiko maziau sugaisciau :D Ar bandyt dar i servisa kita nulekt, kad paverztu..

Sveikas. Pakeisk servisa ;) Gal netycia kitas servisas suras kas istikruju bilda. Man yra buve, i pazistamu servisa nuvariau, ale naujas, didelis, prabangus ir tt pakeite antgali kairej pusej, desinej st.traukele. Isvaziavau, siek tiek maziau bilda. Grizau i senaji savo servisiuka, kur nuolat vaziuodavau, pakeite nekeista antgali ir st.traukele, isvaziavau be jokio garso ;)
PS. Itarciau amortikus, lekstes arba stabilizatoriaus gumas. Ketvirtukuose daznai stabilizatoriaus gumos skleidzia garsa, o servisai neretai neranda kas skleistu ta garsa, gal taip pat ir su penktukais;)
PPS spyruokles gal net neverta butu keisti, bet, jeigu amortikai po apsauga apsitepalave, gali buti garsu priezastis.

Olius
2019.02.15, 12:48
Nuvariau ant technikines stendo.. Nieko nerado, viskas ledas.. Tai sake, kad arba amortikai arba atraminiai..ir jauciu neisemus nelabai ir pamatys.

Olius
2019.04.30, 13:34
Nusipirkau tokius:
4683

Abu lengvai pasikeite, ten juk tik keli varztai atsukt ir prisukt :D
Bet esme, kad vairuotojo pusej pradejo trasket vaira sukant :(
Ar gali buti, kad naujam atraminis guolis prastas?
Ar as ta linkme mastau, kad gal cia gamykliskai perdaug priverztas amortikas? is virsaus atlaisvinciau truputi ir viskas ok butu?
O gal tepalo pagailejo?
Gal kam taip pasitaike? Ka tokiu atveju daret? Grazint neiseis is amerikes biski ilgai keliavo :(

busas
2019.05.02, 14:06
Tai kad vaziuokles ten kelios detales tera. Paimk ta atramini guoli su lekste ir pasikeisk. Dar stabilizatoriaus traukes buna gan garsiai barska.

butent ,pakeitus guoli ir lekste pirktus LT pradejo barsketi po valytuvais.Kenciu sukandes dantis ir nz ka daryti.Klausimas neissprestas 2 metai
Keitimo priezastis guoliu tratejimas

Gytman
2020.01.16, 17:08
Ieškau ir aš šiknoj smegenų :) Girdžiu barškėjimą priekyje. Tikrino Martonas - nieko neranda. Nuvariau į centrinę tuvlitą, išpurtė ant lengvųjų stendo - nieko. Sakau varom ant krovininių - ok, tampė tampė ir nieko. Aišku tie tampymai mažai parodo kas liečia amortikus. Bandysiu keisti ir žiūrėti kas bus. Užsakiau Eolte KYB 339344. Tokį kodą meta lancia RT. Tuo tarpu town country KYB kodas 339246. Nuotraukose vizualiai vienodi, tikiuosi tiks. Turit minčių kodėl gali būti skirtingi KYB kodai lanciai ir town country?

Alme
2020.01.17, 01:57
Nepamirsk papasakot po visko ar issisprende problema.

driusa
2020.01.19, 23:04
Ieškau ir aš šiknoj smegenų :) Girdžiu barškėjimą priekyje. Tikrino Martonas - nieko neranda. Nuvariau į centrinę tuvlitą, išpurtė ant lengvųjų stendo - nieko. Sakau varom ant krovininių - ok, tampė tampė ir nieko. Aišku tie tampymai mažai parodo kas liečia amortikus. Bandysiu keisti ir žiūrėti kas bus. Užsakiau Eolte KYB 339344. Tokį kodą meta lancia RT. Tuo tarpu town country KYB kodas 339246. Nuotraukose vizualiai vienodi, tikiuosi tiks. Turit minčių kodėl gali būti skirtingi KYB kodai lanciai ir town country?
yra tekę senesniam modeliui būtent pačius amortikus dėl barškėjimo keist...

Gytman
2020.01.30, 19:21
Prieš varydamas keisti nusipirkau ir galinius KYB amortikus iš Eolto (po 30eur kainavo, tai pagalvojau, kad nepakenks), parinkau el kataloge taip pat pagal Lancia Voyager. Visi 4 amortikai puikiai tiko ir kas svarbiausia - dingo bet kokie bildėjimai. Amerikietiškų automobilių centre keičiau tai jie pasakojo, kad kažkuriuose mersuose irgi taip būna, tik ten pakeitimo eksperimentas brangus, nes nauji kainuoja virš 1000, o dėvėtus idėjus problema kartojasi ir nebeaišku kame kaltė :)
Labai džiaugiuosi eksperimento sėkme!
487148724873

Alme
2020.02.02, 00:24
Panasu, kad man teks pakartoti sita eksperimenta, nes jau daugiau nera ka tikrint, o bildejimas nuo pirmu km.