PDA

Žiūrėti pilną versiją : Generatorius



Gin
2017.12.15, 08:06
Sveiki,
2011 T&C nustojo krauti generatorius, jį suremontavo (pakeisti angliukai, buvo sudegę diodai) dabar ant stendo rodo, kad generatorius pilnai krauna, tačiau įdėjus į mašiną krovimas nevyksta, užsidega akumuliatoriaus lemputė. Dėl visa ko įdėjau naują akumuliatorių, tačiau be pokyčiu. Dabar mašina pas elektrikus laukia eilėj, gal kam nors panašiai yra buvę? Skaičiau USA forumus, daug kam tokia problema pasitaikė, tačiau niekas plačiau nediskutuoja apie remonta, tik vienas postas buvo su neveikiančiu PCM kompu, kurį pakeitė pagal garantinį ir problema buvo išspręsta..

Raimislt
2017.12.15, 09:22
Grandinė iki PCM arba jis pats. Krovimas pas Chryslerius valdo butent jis. Taupantys EU šitoj situacijoj stato "valdymus nuo "mopedų...."" :-?

Gin
2017.12.15, 10:59
Jei PCM tai kitą pirkčiau su nuolatine baime, kada vėl, kelionėje užsilenks, nesuturėjęs auto nuvažiauvusios 180k km ir su tokiom problemom, kažkoks neišdirbtas mazgas. Kokie minusai generatoriaus valdymo ne nuo PCM?

Raimislt
2017.12.15, 14:22
Jei PCM tai kitą pirkčiau su nuolatine baime, kada vėl, kelionėje užsilenks, nesuturėjęs auto nuvažiauvusios 180k km ir su tokiom problemom, kažkoks neišdirbtas mazgas. Kokie minusai generatoriaus valdymo ne nuo PCM?
Apart kad degs patoviai krovimo lempute,rodys krovimo klaidą ir "bus prichalturinta" daugiau kaip ir nėra minusų...

Arnas
2017.12.15, 15:45
Apart kad degs patoviai krovimo lempute,rodys krovimo klaidą ir "bus prichalturinta" daugiau kaip ir nėra minusų...

Krovimo lemputei galima padeti nedegti :) . Bet is tikro man tai nepatiktu toks varijants ...

iGince
2017.12.15, 23:40
Krovimo lemputei galima padeti nedegti :) . Bet is tikro man tai nepatiktu toks varijants ...

Jei ką domina, turiu nuo šio modelio originaliu tilteliu, angeliuku, skyvų ir tt, o vat korpusai sudužo.... :D

Gin
2017.12.28, 21:02
Bėda PCM kompe, nesužadina generatoriaus darbui, kaip suprantu jie neremontuojami? Gal kas turi parduoti?

iGince
2017.12.29, 17:39
Bėda PCM kompe, nesužadina generatoriaus darbui, kaip suprantu jie neremontuojami? Gal kas turi parduoti?
Kažką turiu, tačiau reik daugiau info geriausiai p/n. Be to jis turės būti pririštas, t.y. Tai nėra plug and play.

Gin
2017.12.29, 22:32
Jau uzsisakiau, antradieni parves, priristi turiu kur, bandysim pakurti treciadieni

iGince
2017.12.30, 11:29
Liuks. O pas tave su dviem didelėm pailgomis jungtim ar keturiom kvadratinėmis mažom?? Ir kokia kaina?? Siaip įdomumo dėlei....

Raimislt
2017.12.30, 14:41
Turėtu būti dar su 4 jungtim.

Gin
2017.12.30, 23:02
Liuks. O pas tave su dviem didelėm pailgomis jungtim ar keturiom kvadratinėmis mažom?? Ir kokia kaina?? Siaip įdomumo dėlei....

4 jungtys, su dviem jungtim man rodos nuo 2012 metu, atidave uz 150,kiti 200 prase

iGince
2017.12.31, 15:08
Vadinasi tokio neturiu.... kažkaip 11m neteko turėt net gyvai... :)

Gin
2018.01.03, 08:03
Sveiki, kaip pakeisti VIN PCM kompe? Su Launch pavyktu, ar reikia dar kokio specialaus softo?

BOSAS
2018.01.03, 19:21
Sveiki, kaip pakeisti VIN PCM kompe? Su Launch pavyktu, ar reikia dar kokio specialaus softo?
Greičiausiai nepavyktų.

iGince
2018.01.03, 23:24
Kad kiek pamenu pakeist iš vis neina, galima tik antra vin įrašyt...

aliurc
2018.03.30, 10:38
Sakykit ar V -e atjungus nuo dirbancio variklio klemas nuo akumuliatoriaus ar variklis turi uzgest ar ne?

Raimislt
2018.03.30, 12:51
Sakykit ar V -e atjungus nuo dirbancio variklio klemas nuo akumuliatoriaus ar variklis turi uzgest ar ne?
Su kuo susijas šis ekspermentas?

iGince
2018.03.30, 13:49
Sakykit ar V -e atjungus nuo dirbancio variklio klemas nuo akumuliatoriaus ar variklis turi uzgest ar ne?

Gali gautis kad uzges ilgam, nes virsitampiai nukals ECM.... :D
Nerekomenduočiau to daryt. Nors karta važiuojant “tarp meistru” buvo klema nušokus, tai skydelyje disco prasidėjus buvo... Visa laime, be ilgalaikiskesniu pasekmių.

Arnas
2018.03.30, 13:52
Buna juk, kad pasiskolini akuma uzvedimui, tai po to tenka ji grazinti savininkui :) ...

aliurc
2018.03.30, 14:11
Buna juk, kad pasiskolini akuma uzvedimui, tai po to tenka ji grazinti savininkui :) ...
Tai taip bet kai as uzvedziau ir norejau grazinti akuma man uzgesta,su machaniku darbe kalbejau tai sake kad ant dirbancio variklio atjungus akuma tai labai nesveika kompui,gaunasi dideli itampos svyravimai.pas jo pazystama taip sudege kompas.tai sakau gal chrysleri stovi kazkokia apsauga

aliurc
2018.03.30, 14:14
Su kuo susijas šis ekspermentas?

Tiesiog nudusus akumui nagali pasiskolint is kaimyno akumo ir vel jam grazinti ir po to vel uzsidet savo ir vaziuot ir generatorius kazkiek pakraus.tai esu dares su mazda ,opeliu

aliurc
2018.03.30, 14:18
Gali gautis kad uzges ilgam, nes virsitampiai nukals ECM.... :D
Nerekomenduočiau to daryt. Nors karta važiuojant “tarp meistru” buvo klema nušokus, tai skydelyje disco prasidėjus buvo... Visa laime, be ilgalaikiskesniu pasekmių.

Dekui.man irgi atrodo kad neverta rizikuot sitaip .

dzonis
2018.03.30, 14:30
Aš tai realiai apakęs , kad dar tokios mintys kyla, turint automobilį tiek prifarširuotą elektronikos . Nusipirk pakrovėją iš LIDL už 15 EUR - tikrai neblogas, ir daugiau net minčių tokių neturėk.


Dekui.man irgi atrodo kad neverta rizikuot sitaip .

aliurc
2018.03.30, 15:51
Aš tai realiai apakęs , kad dar tokios mintys kyla, turint automobilį tiek prifarširuotą elektronikos . Nusipirk pakrovėją iš LIDL už 15 EUR - tikrai neblogas, ir daugiau net minčių tokių neturėk.

Isivaizduok situacija,nuvaziuoji prie ezero ar miskan ,vaikai uzsimano isijungt filmuka ar pats muzikos uzsimanai ir ner akumo.tai kur siulai kist ta lidl pakroveja

dzonis
2018.03.30, 16:25
Laidus tokiu atveju vežiokis , labai praverčia tokiose situacijose.


Isivaizduok situacija,nuvaziuoji prie ezero ar miskan ,vaikai uzsimano isijungt filmuka ar pats muzikos uzsimanai ir ner akumo.tai kur siulai kist ta lidl pakroveja

aliurc
2018.03.30, 16:54
Laidus tokiu atveju vežiokis , labai praverčia tokiose situacijose.

Meskeres ir taip netelpa:),jei rimtai laidus tai reikia nusipirkt,reik tik pajieskot geresnius o ne tuos senuku.Dekui

dzonis
2018.03.30, 16:58
Meskeres ir taip netelpa:),jei rimtai laidus tai reikia nusipirkt,reik tik pajieskot geresnius o ne tuos senuku.Dekui

Aš po vairuotojo foteliu laikau , o pirkti reikia turguje su geromis jungtimis ir storus, gali būti rusiški. Jei su palatkėm ir nakvynę varydavom - tai 50/50 man laidų reikdavo, bet dažnai dar turėdavau el. valties variklį su akumu , tai pats save dar ir prikurdavau :)

iGince
2018.03.30, 23:12
Laidai automate šventas reikalas!!!!
Praeita vasara nusprogo metu senumo akumas (atėjęs su masina iš USA) po virš 1000 km keliones nonstop. Tai gerai kad turejau laidus, nemcas davė “prisidegt” ir dalekiau likusius 200km iki miesto kur nusipirkau nauja akuma.... ;)

Dziugesiukas
2018.11.04, 17:13
Sveiki. Pradejo kartas nuo karto dingti krovimas... Tai jau laikas PCM ieskotis ar kazkur kitur beda gali buti? Kur kreiptis arciau Panevezio?

iGince
2018.11.04, 23:22
Sveiki. Pradejo kartas nuo karto dingti krovimas... Tai jau laikas PCM ieskotis ar kazkur kitur beda gali buti? Kur kreiptis arciau Panevezio?

Tai gal pradžiai angliukus ziuret... Aš galų ieskociau generatoriuje... Jei ko reiks, turiu pazeres beveik nauja orginalu generatorių (korpusas suskaldytas).

Dziugesiukas
2018.11.05, 09:30
Tai gal pradžiai angliukus ziuret... Aš galų ieskociau generatoriuje... Jei ko reiks, turiu pazeres beveik nauja orginalu generatorių (korpusas suskaldytas).

jeigu angliukai, neturetu isvis nebekrauti arba krovimas buti mazas? Krovimas po vaziavimo vien tik akumuliatorium uzkyla iki 14.2V ir uztenka perkurti masina, kai dingsta krovimas, kad vel krautu akuma.

AERO_DD
2018.11.05, 09:48
... Klemos, laidai, fiskes, kontaktai. Viską žiūrėjai?

Bondas_007
2018.11.05, 10:17
Sveiki,

Panaši problema ir pas mane su 2012 3.6. Nekrauna generatorius, tiksliau tėvukas važiavo ir panašu kad numirė akūmas, trūko sekcija ir užtrumpino arba problema ir mirtis pradžioje nutiko su generatorium, rezultatas visiškai iškrautas akūmas ir miręs, įdėtas naujas AGM, generatorius išimtas, nuvežtas į daga, perrinktas, uždėta nauja sankabėlė, pasak jų - ledas ir puikiai veikiantis.

Kompas valdo ir sužadina jį krovimui, surinkus viską - jokios lemputės kad nekrautų nedega bet krovimo nėra. Klausimas gal kam buvę, ko tikėtis? Variantai mano manymu du - arba vis dėl to generatorius kaltas, arba realiai tikrai kompe bus problema. Laidai valdymo iki PCM tvarkingi, surasti ir patikrinti, tad bėda ne čia. Saugikliai taip pat peržiūrėti.

Gal kas parduoda ar turit išimtą pabandymui generatorių? Kaune?

Dziugesiukas
2018.11.05, 11:53
... Klemos, laidai, fiskes, kontaktai. Viską žiūrėjai?

Klemas nuemiau, nuvaliau, supurskiau, uzdejau ir niekas nepasikeite. Laidus, fiskes neziurejau, net nezinau kur ka ziureti, prie generatoriaus priejimas irgi ne pasaka, kol pamaciau, kad dirzas visgi nenusokes, nes pirmiausiai itariau dirza.

AERO_DD
2018.11.05, 15:35
Dar gali būti generatorius mova...

iGince
2018.11.05, 23:06
Sveiki,



Kompas valdo ir sužadina jį krovimui, surinkus viską - jokios lemputės kad nekrautų nedega bet krovimo nėra. Klausimas gal kam buvę, ko tikėtis? Variantai mano manymu du - arba vis dėl to generatorius kaltas, arba realiai tikrai kompe bus problema. Laidai valdymo iki PCM tvarkingi, surasti ir patikrinti, tad bėda ne čia. Saugikliai taip pat peržiūrėti.

Gal kas parduoda ar turit išimtą pabandymui generatorių? Kaune?

Kodel nusprendei kad krovimas nevyksta?? Ar matavai žadinimo grandines parametrus??
Manatrodo turiu ir generatorių pardavimui ir , kaip minėjau žemiau, išardytų dėl skilusio korpuso. Yra ir mova. Auto labai mazai begus buvo. Jei ką rašyk.

Bondas_007
2018.11.06, 00:04
Todėl kad pamatavau ir matau kad nevyksta :)

Mova/sankaba - nauja :)

Dziugesiukas
2018.11.14, 13:48
Sveiki. Gal kas pirko 3.6l generatoriui skyva ir rele? Kur pirkot ir kiek kainavo? Turi vietoje?

Raimislt
2018.11.14, 15:23
Sveiki. Gal kas pirko 3.6l generatoriui skyva ir rele? Kur pirkot ir kiek kainavo? Turi vietoje?

"rele" ? (upset)

Dziugesiukas
2018.11.14, 16:10
"rele" ? (upset)

pasirodo ne rele, o jungtis, kazkodel man taip telefonu meistras sake :D imetu nuoroda apie ka as kalbu: http://www.irola.lt/generatoriu-dalys/remontinis-komplektas-generatoriaus/jungtis-46-82207.html

Raimislt
2018.11.14, 22:19
iGince rašė , kad turi apynaujį generatorių dalimis pabėres - užklausk.

Dziugesiukas
2018.11.15, 10:29
iGince rašė , kad turi apynaujį generatorių dalimis pabėres - užklausk.

Suderinta(ok) laukiu siuntos, idomu ar tik tiek uzteks...

Raimislt
2018.11.15, 12:18
Suderinta(ok) laukiu siuntos, idomu ar tik tiek uzteks...
Kai surinksi - sužinosi ;)