PDA

Žiūrėti pilną versiją : Dėl magnetolos pakeitimo



Tautvydass
2017.12.09, 17:53
Sveiki, yra tokia problema kad orginali magnetola groja viskas gerai. Bet idėjus kita ne orginalia, viskas veikia bet nėra garso. Garso neranda net meistrai. Gal kas buvot susifure su šia bėda?:oops:

Raimislt
2017.12.09, 19:04
Sveiki, yra tokia problema kad orginali magnetola groja viskas gerai. Bet idėjus kita ne orginalia, viskas veikia bet nėra garso. Garso neranda net meistrai. Gal kas buvot susifure su šia bėda?:oops:
Keisk "meistrus"....

Tautvydass
2017.12.09, 19:31
Gal turit pasiūlyt koki?

Raimislt
2017.12.09, 20:12
Gal turit pasiūlyt koki?
Turiu ,tel numeris apačioj.

Olvis
2017.12.10, 21:26
Yra gale stiprintuvas turbut. Jis gauna is org magnetolos silpna signala. O ne org magnetola i ji duoda stipru signala. Jis blokuojasi gal. Reikia perjungt laidus, kad apeitu stiprintuva.

Darukas
2017.12.11, 00:10
Reikia pajungti stiprintuvo maitinimo relės valdymą nuo naujo mago. Seniai esu keitęs, dabar nepamenu tiksliai, lygtais nuo antenos maitinimo signalo jungiau. Čia buvo III modeliui.

provokator
2017.12.11, 22:03
Jei infinity, tada reikia užmaitinti saugikliu bloke rėle.
https://www.youtube.com/watch?v=wQ9bSdJGMjg&t=4s

Raimislt
2017.12.11, 23:22
Geras pavyzdys - kaip daryti nerekomenduojama.

Yra ir dar paprastesniu ir greitesnių budų, bet po tokių variantu pacituosiu Daraniu:

"kaip tik ant dienų vienas padegė:"

https://www.15min.lt/naujiena/aktual...odge-59-893746

Tarp kitko iš Panevežio ;)

provokator
2017.12.11, 23:38
Pas visus taip jungiau, niekas niekur nesudegė. Kas kaip nori, tegul taip ir daro :) Man trys per vieną, trijuose taip buvau pasidares, dabar ketvirtame, nieko, gyvenam be jokio streso :)

Raimislt
2017.12.11, 23:40
Reikia pajungti stiprintuvo maitinimo relės valdymą nuo naujo mago. Seniai esu keitęs, dabar nepamenu tiksliai, lygtais nuo antenos maitinimo signalo jungiau. Čia buvo III modeliui.

Taip III modelį taip ir darosi, 4 modelį valdo FCM"as.

Raimislt
2017.12.11, 23:55
Pas visus taip jungiau, niekas niekur nesudegė. Kas kaip nori, tegul taip ir daro :) Man trys per vieną, trijuose taip buvau pasidares, dabar ketvirtame, nieko, gyvenam be jokio streso :)

Specialiai dėl taves ,po kelių dienų kai atvarys šeimininkas auto - įdėsiu nuotraukas mano sutvarkymo - forumiečiai galės ivertinti tavo pasiūlyta ir mano(pool)

provokator
2017.12.12, 00:01
Susidėliokim taškus. Aš niekam nieko nesiūliau, žmogus paklausė- parodžiau kaip GALIMA padaryti. Man nereikia jokiu tavo meistriškumo apraiškų :) Pasikartosiu, kiekvienam savo, tu gali tai daryti už pinigus, manes tai neliečia, aš paprastai nuo remote nusitempsiu laidą i saugikline- ir man gerai. O kad dėl to dega mašinos- teorija, ir nieko daugiau :)

Raimislt
2017.12.12, 00:29
Tame ir esmė ,kad jokių laidų tampyti nereikia ir rėlių lupinėt .

provokator
2017.12.12, 00:29
Galbūt, nesigilinau.

Olvis
2017.12.12, 17:19
Bet kam tada leist per ta ne itin galinga stiprintuva, kai kito magelio isejimai galingesni? Ne geriau butu, atsivest nuo akumo pliusa iki mages(nebereikes raktelio norint grot), ir is mages isejimu tiesiai i garsekalbius. Arba per savo stiprintuva galingesni i garsekalbius oreginalius ar galingesnius sudetus? ... :roll:

Raimislt
2017.12.12, 20:15
Bet kam tada leist per ta ne itin galinga stiprintuva, kai kito magelio isejimai galingesni? Ne geriau butu, atsivest nuo akumo pliusa iki mages(nebereikes raktelio norint grot), ir is mages isejimu tiesiai i garsekalbius. Arba per savo stiprintuva galingesni i garsekalbius oreginalius ar galingesnius sudetus? ... :roll:

Nuo akumo nereik temp laidų ,kad magą galėtum naudoti be rakto. Pastovus pliusas jau yra tavo mago fiškėj - reik tik vieną atjungti o kitą sudubliuoti. Laidus galima tempti naujus iki garsiakalbių, bet galima ir tuos pačius laidus sukonfiguruoti .

Olvis
2017.12.12, 22:20
Nuo akumo nereik temp laidų ,kad magą galėtum naudoti be rakto. Pastovus pliusas jau yra tavo mago fiškėj - reik tik vieną atjungti o kitą sudubliuoti. Laidus galima tempti naujus iki garsiakalbių, bet galima ir tuos pačius laidus sukonfiguruoti .

Nu arba taip. As savam norejau pasijungt stiprintuva. Guli keletas klecku su mocnais magnetais. Dasikasiau iki gamyklinio, tai ten matosi buvo burta jau kazkieno. Bet tie laidukai labai menki gamikliniai.

provokator
2017.12.13, 16:59
Jei jau daryti tada dėti atskirą stiprintuvą, kitus komponentus, ir galima dar subą dėti. Dėti kitus garsiakalbius ir jungti prie mago tiesiai- nu negros... Išbandytas reikalas, kadangi pačiam biški ne visi namie dėl muzikos, bandžiau daug variantu. Vienas iš garsiai grojančių gavosi paemus ne itin galingą stiprintuvą, nebepamenu bet berods 4x80w rms, tada vietoj priekio-galo kairės-dešinės tiesiog padarėm kaire-dešinę, ta prasme faderio neliko, tiesiog po 5 garsiakalbius kairėj ir dešinėj. Ir dar prikabinom tiltu subą. Stipriai grojo :D Tik va su varža nepamenu kad gavosi. Bet galutiniam variante susidėjau 5x7 Hertz komponentus, galą išvis atjungiau, ir subą, viskas kurenosi nuo Ivolga keturkanalio stiprintuvo. Visko buvo per akis, kokybės, garso, žemo. Bet jei jau lendant gilyn į tą tema- pirmas darbas garso izoliacija durų. Skirtumas diena ir naktis.

Raimislt
2017.12.13, 21:29
Jei jau daryti tada dėti atskirą stiprintuvą, kitus komponentus, ir galima dar subą dėti. Dėti kitus garsiakalbius ir jungti prie mago tiesiai- nu negros... Išbandytas reikalas, kadangi pačiam biški ne visi namie dėl muzikos, bandžiau daug variantu. Vienas iš garsiai grojančių gavosi paemus ne itin galingą stiprintuvą, nebepamenu bet berods 4x80w rms, tada vietoj priekio-galo kairės-dešinės tiesiog padarėm kaire-dešinę, ta prasme faderio neliko, tiesiog po 5 garsiakalbius kairėj ir dešinėj. Ir dar prikabinom tiltu subą. Stipriai grojo :D Tik va su varža nepamenu kad gavosi. Bet galutiniam variante susidėjau 5x7 Hertz komponentus, galą išvis atjungiau, ir subą, viskas kurenosi nuo Ivolga keturkanalio stiprintuvo. Visko buvo per akis, kokybės, garso, žemo. Bet jei jau lendant gilyn į tą tema- pirmas darbas garso izoliacija durų. Skirtumas diena ir naktis.

Taip galima daug , bet viskas remiasi į EU.

provokator
2017.12.13, 21:42
Jei skaičiuojant eur, tada mano nuomone geriausia dėtis kita magą, dėtis perėjimą i euro jungtį, ir palikti oem stiprintuvą. Aišku jei infinity.

Makacinas
2018.01.28, 11:57
Jei skaičiuojant eur, tada mano nuomone geriausia dėtis kita magą, dėtis perėjimą i euro jungtį, ir palikti oem stiprintuvą. Aišku jei infinity.

O kad grotu infinity su kitu mageliu uztenka tik perejimo y euro jungty? Ar vistiek dar ten reikalu bus kad uzgrotu

provokator
2018.01.28, 13:25
Reikia papildomą maitinimą pajungti i stiprintuvą. Yra youtubej pilna apie tai

Ernixsas
2018.08.09, 23:00
Geras pavyzdys - kaip daryti nerekomenduojama.

Yra ir dar paprastesniu ir greitesnių budų, bet po tokių variantu pacituosiu Daraniu:

"kaip tik ant dienų vienas padegė:"

https://www.15min.lt/naujiena/aktual...odge-59-893746

Tarp kitko iš Panevežio ;)

Labas gal gali tiksliau paiskinti kaip gerai pasijungti ne originalia mage vietoj originalios pas mane infiniti su org stiprintuvu

Raimislt
2018.08.10, 14:30
Labas gal gali tiksliau paiskinti kaip gerai pasijungti ne originalia mage vietoj originalios pas mane infiniti su org stiprintuvu
4367

Dexter
2018.09.12, 21:29
O jeigu isvis nera tos NBS reles kas tada?

Raimislt
2018.09.13, 07:37
O jeigu isvis nera tos NBS reles kas tada?

Pradžiai info apie auto parašom - apie kurį modelį kalbam.
Nuo 2004 keitėsi valdymas.

Dexter
2018.09.14, 02:20
2006 chrysler grand voyager lx 2.8 crd

Raimislt
2018.09.14, 10:44
Variantai:
1.Tempi laidus iki kiekvieno garsiakalbio (dažniausiai naudojamas)
2.Perjungi laidus atjungus stiprintuvą
3.Statai kitą (ne org) stiprintuvą
4.Statai emuliatorių (rečiausiai naudojamas dėl kainos ~ 300)

Dexter
2018.09.15, 00:44
Variantai:
1.Tempi laidus iki kiekvieno garsiakalbio (dažniausiai naudojamas)
2.Perjungi laidus atjungus stiprintuvą
3.Statai kitą (ne org) stiprintuvą
4.Statai emuliatorių (rečiausiai naudojamas dėl kainos ~ 300)
turiu ta emuliatoriu ir ne 300 o 120 svaru bet nerabocina

Raimislt
2018.09.15, 08:02
turiu ta emuliatoriu ir ne 300 o 120 svaru bet nerabocina
Todėl ir nedirba, kad 120 svarų kainavo..
Čia tas pats kaip ir su Chrysleriniais magais su androido platforma- virš 300 viskas ok . Už 200 ir pigiau - gliukų kalnas: su ekranais,pakibimais ir t.t .Ir tai pat nepaleidžia stiprintuvo.

Makacinas
2018.11.12, 23:31
Specialiai dėl taves ,po kelių dienų kai atvarys šeimininkas auto - įdėsiu nuotraukas mano sutvarkymo - forumiečiai galės ivertinti tavo pasiūlyta ir mano(pool)

O tai kur tas nuotraukytes paziureti?

Raimislt
2018.11.13, 06:10
O tai kur tas nuotraukytes paziureti?
Labas rytas - prabudai ? Perskaitęs metų senumo postą...(labas)

P.S. Labai abejoju ar surasiu, bet jai surasiu įmesiu ;)

Makacinas
2018.11.13, 06:46
Labas rytas - prabudai ? Perskates metų senumo postą...(labas)

P.S. Labai abejoju ar dar surasiu, bet jai surasiu imesiu ;)

Nu labas:D. Tai kad tik po metu parupejo...;)