PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3.6 Ltr dėl salono šildymo



Aurisss
2017.12.05, 18:47
Sveiki, prasidėjo šaltasis sezonas po truputį ir pastebėjau, kad nustačius vienodą temperatūrą dešinėje ir kairėje pusėse, pučiamas skirtingos šilumos vėjelis. Žymiai skiriasi. Padarius skirtumą 4-5 laipsniais, tada suvienodėja. Automobilis T&C 2012 metų. Gal kažkas susidūrėte, galite patarti, kame gali būti problema, koks sprendimo būdas. Ačiū

Erniuxas
2017.12.06, 11:36
Arba reikia palaukti, kol salone susivienodins oro temperatura, arba kazkuris is davikliu duoda neteisingus salono oro temperaturos parodymus, ko pasekoje klimatas ir pucia skirtingos temperaturos ora, manydamas jog palaiko vienoda temperatura.

Olius
2018.02.23, 08:55
Sveiki, pas mane per situos salcius pradejo nebepusti oro nei ant langu, nei kur kitur..Esme, kad vejalis(tas ventiliatorius) veikia, reguliuojasi jo greitis(padidinus putima girdimas uzimas padideja). Ryte neveikia, bet kai pasildo saulute ir susyla dienos metu(iki -10) tada pradeda viskas veikt(jau buvau apsidziauges, kad viskas ok). Si ryta per salcius vel nepute. Bandai perjungti i kojas ar ant langu ar i salona, nepucia :( Nuo ko pradeti?Cia gal kokios sklendes? Gal oro filtra uztektu pakeisti(gal dregme kaupiasi ir uzsala skeldes)? ar kokia rele ziuret? Pirmasis mano T&C 2008 metu 4.0 variklis :D

dzonis
2018.02.23, 09:08
Aušinimo skystį tikrinai ? Gal želė per šalčius ? Variklis nekaista ?

Erniuxas
2018.02.23, 09:52
Panasu, kad oro filtro gal visai nera (arba slapias, kiauras) ir pritraukia dregmes i klimata ir uzgesinus prisala kokia sklende. Tikrink filtra, jeigu viskas gerai pamegink nusistatyti temperatura ir greiti ant max ir leisti padirbti visais putimo rezimais. Poto leisk padirbti nustacius oro paemima is salono

Olius
2018.02.23, 12:56
Ausinimo skystis normoje. Jeigu butu ne normoj, tai bent salta pustu..
Va del filtro tai realu.. cia kuris oro paemimo ar salono oro filtras? Jeigu salono, tai kur jis stovi?

Erniuxas
2018.02.23, 14:49
https://www.google.lt/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3Dqz-ToWSUDLA&ved=0ahUKEwiT9siUibzZAhXGalAKHWfmCtQQwqsBCEcwCg&usg=AOvVaw2_6VvfT2cc-P2GxOVTf06D

wongas
2018.02.23, 15:33
Ne manau kad dėl salono filtro nešyla. Tikrink šlangas įeinančias ir išeinančias iš salono pečiuko.

JaunasisElektrikas
2018.02.28, 15:02
Sveiki, Pasakykit, prašau, naujokui ar V kartos dyzelis 2.8 turi papildomą salono ir variklio šildymą (webasto). Nerandu automobilyje jokių požymių, kad jis būtų.
Ačiu

zaliaakis
2018.02.28, 17:56
Ne manau kad dėl salono filtro nešyla. Tikrink šlangas įeinančias ir išeinančias iš salono pečiuko.

Nesi susidūręs. Jei ilgai nekeista, gerai užsneses. Tikrai salonas nesyla
Kaip reikėtų.

BOSAS
2018.02.28, 18:47
Sveiki, Pasakykit, prašau, naujokui ar V kartos dyzelis 2.8 turi papildomą salono ir variklio šildymą (webasto). Nerandu automobilyje jokių požymių, kad jis būtų.
Ačiu

neturi.
buvau idejas is reno su 4 zvakem papildoma sildytuva.

wongas
2018.03.01, 08:44
Nesi susidūręs. Jei ilgai nekeista, gerai užsneses. Tikrai salonas nesyla
Kaip reikėtų.

Nežinau su kuo susidūrei, bet iš patirties sakau. Man ir salonas visai nešilo. Pirma mintis termostatas - nepasitvirtino. Paskui salono filtras - iš vis išėmiau, paskui pakeičiau nauju - nepasitvirtino. Trečia bandymas teko čiupinėti įėjimo ir išėjomo šlangas - su ranka rodės šiltos abi. Bet čia buvo tik spėjimas. Teko abi nuimti ir bandyti plauti salono pečiuką. Iš karto atsigavo - aišku ne taip kaip turi. Bet važiuoti jau tapo šilta.
Laukiu pavasario ir teks plauti su kokia tai chemija ar dar kažką galvoti.

Tomashokas
2018.03.01, 14:34
Tokiems dalykams narplioti visai nieko yra tokios fotkes:

4161

Daranius
2018.03.01, 15:10
Tokiems dalykams narplioti visai nieko yra tokios fotkes:

4161

turbūt bėda tame, kad ne visi turi tokį įrenginį...

Akela
2018.03.02, 06:41
Kažkuriame CAT išmaniajame telefone yra toks daiktas.

Raimislt
2018.03.02, 09:27
kažkuriame cat išmaniajame telefone yra toks daiktas.

cat s60

JaunasisElektrikas
2018.03.04, 21:15
Gaila.
Labai norisi, kad šildytų neužvedus variklio.
Gal galėčiau pas jus atvažiuoti pasidiagnozuoti, pasikonsultuoti.

ruslanas(kridjan)
2018.03.09, 10:34
Nežinau su kuo susidūrei, bet iš patirties sakau. Man ir salonas visai nešilo. Pirma mintis termostatas - nepasitvirtino. Paskui salono filtras - iš vis išėmiau, paskui pakeičiau nauju - nepasitvirtino. Trečia bandymas teko čiupinėti įėjimo ir išėjomo šlangas - su ranka rodės šiltos abi. Bet čia buvo tik spėjimas. Teko abi nuimti ir bandyti plauti salono pečiuką. Iš karto atsigavo - aišku ne taip kaip turi. Bet važiuoti jau tapo šilta.
Laukiu pavasario ir teks plauti su kokia tai chemija ar dar kažką galvoti.

Šeip yra du ventiliatoriai, vienas šildymo(prie peciuko), kitas kur bardaciokas orui iš lauko, tai gal tas kur šildymui blogai veikia?

stupuriux
2018.12.06, 16:37
Sveiki,
O pas mane šyla, pučia šilą orą. Tik jaučiu, kad putimas yra silpnas. Dabar net langų rasojimo nenuima pilnai su kondicionieriumi. Kur ieškoti problemos? Ačiū.

AERO_DD
2018.12.06, 18:48
Salono filtras gal uzsikimstas?

Makacinas
2018.12.06, 20:09
siaip langai rasoja kai ima ora is salono. tikrink sklende ar pilnai uzsidaro, gal ji isvis strigus atidaryta

Dziugesiukas
2018.12.07, 10:34
Greiciausiai niekada salono filtras nekeistas, langai nevalyti ir dar nustates, kad ora imtu is salono ;) Pasidaryk visus namu darbus ir tada pranesk ar padejo ;) beje, neterliok langu su ranka ar kokia sluoste. Nuvalai graziai su langu skysciu ir viskas. Dar gali supurksti nano danga nuo rasojimo, tik nesugalvok kokiu flakonu nuo rasojimo, tik NANO DANGA naudok.

Olius
2018.12.11, 16:21
Sveiki, va vel prasidejus salciui vel bedos su peciuku.
Temp pakyla gerai, ventiliatorius sukasi, kur yra ortakiai priekyje ant soniniu langu tai oro srautas eina..bet bandau perstatyti, kad pustu ant priekinio lango arba i salona nepavyksta..pucia tik ant soniniu priekiniu langu. Cia sklendes nevaiksto? Nuo ko pradeti? Kartais suveikia, kai pradeda veikt, tada veikia viskas ir ant langu pucia ir i kojas persijungia. o kai nereaguoja i perjungima, tada pucia tik i priekinius soninius langus :(
Gal koks saugiklis? Gal kokia rele ar seip laidas koks padiles? :)

AERO_DD
2018.12.11, 18:25
Saugyklis arba geras arba ne, reiškia arba prietaisas arba dirba arba ne (pastoviai). Gali būti sklendės, valdymo blokas.... Reikia daryti diagnostika ir ieškoti gera elektrika

Olius
2019.01.31, 12:39
Nu va..beda dalinai issprendziau(nes per tuos darbus vis nera laiko nulekt pas rimtus meistrus).. Kaip as isivaizduoju(gal kas pataisys) pas mane yra trys sklendziu valdymo varikliukai, kazkuris is ju pameta savo padeti, del to valdymo blokas nebezino kaip valdyti sklendes. Pilna intike info kaip perkalibruot sklendes senesniems modeliams, bet penktukui niekur neradau(gal ieskot nemoku), bet prisedau ir isbandziau daug mygtuku kombinaciju ir galu gale radau 8-) Uzkuriu masina, kartais net vaziuojant taip galima padaryt, reikia laikyt nuspaudus du mygtukus apie 5 sek. SYNC + AUTO kol pradeda mirgset mygtukas recirkuliacijos (nu tas kur masinele su rodykle nupiesta), kalibracija vyksta apie 1 minutę(girdisi kaip vaiksto visos sklendes) ir jeigu neuzsidega kokiu daugiau lempuciu reiskias viskas baigesi gerai :D
Mano atveju po sitokio veiksmo viskas susitvarko ir viskas valdosi puikiai, persijungia oro srautas ten kur man reikia. Ir taip dziaugiuosi iki kito karto :oops: :cry:
Pakartojus kalibracija vel viskas ok
Tai taip ir zaidziu, tikiuosi pratempt iki vasaros, o tada ziuret pats(nors is manes elektrikas toks, kad tik el. rozete rast galiu), o jeigu ka pridirbsiu, arba tingesiu knistis tai teks varyt pas Raimi.