PDA

Žiūrėti pilną versiją : Dėl autodiagnostikos



Acadas
2017.10.24, 02:05
Sveiki,

po paskutinio bandymo patekt mikliai į diagnostiką (su kita mašina), sugalvojau įsigyti diagnostinį įrenginį. Pasidarė gaila laiko, nusipirkau pirmą pasitaikiusį ELM327 už 10 eurų, susiradau bėdą, susitvarkiau. Kadangi pirkčiau savo reikmėm, biudžetas ribotas. Paskaitinėjau forumus bendrus apie diagnostikos prietaisus- manau, turėtų mano kukliems poreikiams tikti Autocom. Pabandžiau bendrauti su keletu pardavėjų Lietuvoje - vieni sako, kad mano mašinos (Dodge Grand Caravan 2002 m 3,3) tikrai nematys, kitas sakė, kad GALI ir matyt (su WOW softu), bet kai sutartą dieną bandžiau prisiskambint- nebebendravo. O kaip vis dėl to yra? Dairiausi aliexpress- pilna ten jų, bet norisi visgi nors kažkiek konkretumo - ar eina su autocom'u pamatyt mano geldos variklį (na, šitą kažkiek ir rakteliu ar ELM matau), ABS ir greičių dėžę? Su 2001 corolla benzinine, manau, turėtų būti paprasčiau...
Dėkui atsakiusiems (jei tokių atsiras)...

eex32
2018.01.17, 10:50
Norėjau paklausti apie diagnostika auto užvedimo rakteliu. Ar šitas dalykas veikia pas V-ukus? Pol ilgesnio stovėjimo išlindo "check'as. Pasigooglines bandžiau su tuo tris kartus on-off, bet pas mane nieko nerodo (tiesiog dega odomoetro rodmenys). laikant nuspaudus skaitliuko nuresetinimo mygtuka ir įjungus degimą, tai parodo CAN versijas, dar ten kažka, bet nieko panašaus į P.... tipo kodus. Beje, irgi mąstau apie ELM327, mačiau yra skelbiu.lt po 15-20eur. Kiek suprantu variklio kodus pasiekti su juo galima.