PDA

Žiūrėti pilną versiją : Šiauliai servisai



SAMas
2011.07.14, 21:34
Gal kas gali parekomenduoti gera servisa siauliuose

foxiux
2011.07.15, 07:12
priklausant ko tau reikia iš tų servisų ... :) vieni gerai daro tą kiti aną ... :)

SAMas
2011.07.15, 14:47
Kad sutvarkytu greiciu deze, nes kartais blogai jungiasi kai kurie begiai, sankaba sutvarkyti itariu kazkas ne taip, girdisi kazkos kliksejimas, pakeisti paskirstymo dirza, tepalus ir t.t., nes mano masinele turbut nemacius dar serviso apart sankabos pakeitimo.

mafo
2013.03.14, 16:55
Norėčiau atgaivinti temikę... Gal nuo 2011 metų atsirado Šiauliečių žinančių kur pvz galima kreiptis dėl važiuoklės remonto, bei nesibaiminti jog pinigai bus išmesti į balą, kur išmanytu Chryslerių elektrą, variklius ir pan? bei kur jūsų manymu galima gauti kokybiškiausias naujas detales.
Na, kad nebūtu tuščia galiu įmest chrysler šrotuko tel. 8 671 00 815 visai pamanomas jaunuolis, vežasi vanus iš anglijos ir juos dalimis pardavinėja.

Trioškis
2013.03.14, 18:14
Norėčiau atgaivinti temikę... Gal nuo 2011 metų atsirado Šiauliečių žinančių kur pvz galima kreiptis dėl važiuoklės remonto, bei nesibaiminti jog pinigai bus išmesti į balą, kur išmanytu Chryslerių elektrą, variklius ir pan? bei kur jūsų manymu galima gauti kokybiškiausias naujas detales.


Detalės pagal kokybę (turiu omenyje naujas, ir ne kokias "Delphi" ar kitą "širpotrebą"), visi veža tų pačių gamintojų. Tai renkuosi pagal kainą. O ji iš trijų man žinomų pardavėjų: "Amerida", "Amersiva" ir "Krosvedas" - visada buvo palankiausia "Amersivoje". O tokio servisiuko - nežinau.

driusa
2013.03.14, 20:24
Na elektrą tai kaip ir Trioškis turėtų tvarkyt ;) Ar aš klystu?

mikana
2013.03.14, 20:27
Na elektrą tai kaip ir Trioškis turėtų tvarkyt ;) Ar aš klystu?
Jisai bijo prisipažinti (upset)

Trioškis
2013.03.14, 20:38
Jisai bijo prisipažinti (upset)

Nemėgstu "pop-up'ų", o ir neesu aš koks specas. O galų gale reklamuoti ne savo servisą - o tą kur esi samdomas ir atiduodi savo uždirbtus pinigus, kuriame nėra reikalingų sąlygų ir įrangos vonių remontui - visiškai nematau prasmės.

driusa
2013.03.14, 21:23
Nemėgstu "pop-up'ų", o ir neesu aš koks specas. O galų gale reklamuoti ne savo servisą - o tą kur esi samdomas ir atiduodi savo uždirbtus pinigus, kuriame nėra reikalingų sąlygų ir įrangos vonių remontui - visiškai nematau prasmės.
Nu va kokia optimistinė gaida (gy):D

Daranius
2013.03.14, 23:11
Nu va kokia optimistinė gaida (gy):D

jau daug žadanti opcija :)

raganius
2013.03.15, 04:56
oho naujienos (ok)

mafo
2013.03.15, 09:04
Amersivoje keičiausi skysčius automatinei dėžei, tačiau perpylė, teko važiuoti dar kartą - nupilti :) , Gerb. Valdas padarė viską, kad aš išvažiuočiau antrą kartą patenkintas... na kokybė vadinasi nėra puiki, bet tik tą ir dariau, tad nzn turbūt po kol kas nenurašau šios įstaigos (juk būna atsitiktinumų), reikia važiuoklę kada nulėkti pasidėlioti, gal toje srityje jie stipresni. Esu išbandęs su savo chrysler servisą "Pas Brolį" - iškart po įsigijimo, pilnai ten auto atkėlinėjau, nes pigu :) dugnus dengiau antikorozinėm priemonėm (kaži kokiu juodu marmalu padengė nė pats nežinau kas ten per velnias), išmetimo sistemą tvarkiau, važiuoklę, tepalus na ir pan. - taigi reziumė reiktų šiek tiek pasitempti teko smukmenas perdarynėti, manau jie dar tik bando įsikurti (bent jau kontora tai tokia... reikalaujanti tos Onutės iš kinoteatro), po to "Dagryje", ten brangu o kokybė kaip ir visur, beje teko taisyti tiek "Pas Brolį" tiek "Dagryje" darytus darbus. :) Kažkaip iš vieno karto niekam nepavyko dar ... :-?

Pas Brolį: Vairo g. 6, Šiauliai (tik servisas)
Dagris: Pramonės gatvė 6 Šiauliai (tik servisas)
Amersiva Žemaitės g. 96F, LT-76196 Šiauliai (Servisas Plius detalių parduotuvė)

P.S. Trioški tu Elektrikas ar detalių pardavėjas? Parašyk, nesikuklink, kuo gali būt naudingas klubiečiams :) Juk maržą nuo atliktų darbų Autoera skaičiuoja į tavo kišenę :roll: (Gerai dirbt privalėsi o tai čia parašysim, kad broką gamini, neturėsi kur akių dėt) :D

Mano nuomone - Geras meistras visada turi savo klientus, jis juos už rankos su savimi visada po servisus vedžiojasi, nesvarbu kur pereina, kuo daugiau jų eilutėje susikibę už rankų iš paskos kėblina, tuo brangesnis meistras. Beje galvų skaičius eilėje tiesiogiai proporcingas tikimybei vieną dieną tapti viršininku pačiam sau (agree) . To tau nuoširdžiai ir linkiu (ok)

mikana
2013.03.15, 13:35
Na jau nevaziuok ant Trioskio :D

mafo
2013.03.15, 13:47
Na jau nevaziuok ant Trioskio :D

Nevažiuoju, čia kad neužmigtu :lol:

Šiaip priduriant aplink vien Kaunas, Vilnius ir pan. o Šiaulių nematau aplamai... va buvo diskusija apie "kas, ką ir kur Šiauliuose" prasidėjo postu 2011 metais ir po 5 min. tuo pačiu ir baigėsi 2011 m. su apskritu nuliu info. Beje nemanau, kad nereikia sau reklamos daryti - manau ją būtinai reikia daryti. Esmė saves ir savo gebėjimų pozicionavimas rinkoje, iš kuklumo pinigų neuždirbsi. Juk realiai į šį saitą ir iš šono turintys vojus užsuka, paskaito, kas kur (kad ir aš juk ne kitoks - tas iš šono :) )... kodėl gi nepasisiūlius??? Trioškis kaip suprantu elektrikas tai lai pasireklamuoja žinos Šiaulių žmonės kur kreiptis, kur dirba, "kur galima pasišpaguoti" :hammer: (juokauju Trioški) žinos, kad pats voju turi ir apie juos kažką išmano. Aš aplamai jo vietoj telefoną prisirašyčiau... Bosas va firmos logo įsidėjęs - protingas žmogus manau.

Trioškis
2013.03.28, 18:50
Čia šiandien, mūsų tiekėjas, pirkdamas dalis "Amersivoje" nufotkino: 1391 , žinoma čia "Offtopic'as"

waidosas
2013.03.28, 21:37
Ar cia sumontuota , ar cia jis is tikro xado priedus reklamuoja :D

Zydrius
2013.03.28, 23:50
Čia šiandien, mūsų tiekėjas, pirkdamas dalis "Amersivoje" nufotkino: 1391 , žinoma čia "Offtopic'as"

Dek Evaldai i snukiaknyge - spausim "like" :D

mafo
2013.04.04, 08:23
Trioški, kas Šiauliuose galėtu rimtai į važiuoklę vojaus įlyst Pramonės rajone, bilda kažkas gale, diezą nuvarginu, duslintuvą pervirino nė velnio nepadėjo - ne duslintuvas, pasirodo. Kokie amortikai ar dar kas... na nzn reikia kokių rimtų vyriokų. Tu tikrai žinai kokių protingų veidų šitoj pusėj...

Trioškis
2013.04.04, 09:07
Trioški, kas Šiauliuose galėtu rimtai į važiuoklę vojaus įlyst Pramonės rajone, bilda kažkas gale, diezą nuvarginu, duslintuvą pervirino nė velnio nepadėjo - ne duslintuvas, pasirodo. Kokie amortikai ar dar kas... na nzn reikia kokių rimtų vyriokų. Tu tikrai žinai kokių protingų veidų šitoj pusėj...

Tai kad ten tos važiuoklės - keli elementai. Manau, kad užvažiavus į bet kurį, truputį rimtesnį, suras bilduką. Gali ir mano darbdavį finansiškai paremt - užvažiavęs ar pasiskambinęs susiderink kad apžiūrėtų Kęstas.

mafo
2013.04.05, 20:10
Respect Trioški, vadinasi va kaip turi važiuoti "Vojus" - smagumėlis, dėkus už nuolaidėlę (thumbsup). Pasirodo pas mane ne tik bildėjo, bet tratėjo, džirgždėjo ir dar visoks velnias dėjos. Esu neapsakomoj euforijoj (yahoo). Šiauliškiam siūlau Trioški pagauti- Autoeroje jis dalina nuolaidas :D

Trioškis
2013.04.05, 20:30
Respect Trioški, vadinasi va kaip turi važiuoti "Vojus" - smagumėlis, dėkus už nuolaidėlę (thumbsup). Pasirodo pas mane ne tik bildėjo, bet tratėjo, džirgždėjo ir dar visoks velnias dėjos. Esu neapsakomoj euforijoj (yahoo). Šiauliškiam siūlau Trioški pagauti- Autoeroje jis dalina nuolaidas :D

Smagu kad patenkintas(ok). Tik nežinau kuo viskas baigėsi, nes keičiau savo "voniai" greičių dėžės tepalus.

Arnas
2013.04.06, 00:50
Mafo, tai vis tik, pasirodo, yra specu ir Siauliuos? :) Manau dauguma yra patyre jausma, kai po gero meistro masina padeda vaziuot geriau ;). Su kuo ir sveikinu :) .

mafo
2013.04.06, 11:58
Tai dar be tų lingių įvorių ir amortika pakeitė, amortiko įvorę, nes buvo mirę, dar leido pačiam tą amortiką iš šrotuko pasiimt (sutaupiau 160 lt), tad likau patenkintas. Iš principo buvau kiek iš pradžių nusivylęs jog lindo viena bėda po kitos, ir skambučiai "ką darom" nesiliovė, augindami remonto išlaidas, kai to nesitikėjau, nes prieš tai žiūrėję meistrai sakė dar važiuosi ilgai ir nieko su važiukle daryti nereikia. Po to, suma sumarum 650 Lt nebuvo nė iš tolo nepanašu į 20 lt duslintuvo tvarkymą bandant ieškoti kas ten man barška :D (dabar pikta, kad susipjausčiau naują išmetimo vamzdį), tačiau kai įsėdau į auto ir pradėjau važiuoti, sukryžiavęs pirštus jog nebūtu taip kaip "visada" (viskas blogai ir toliau), supratau, kad tai visai kitas automobilis nei aš, kad pirkau, niekas nebarškėjo, net nustojo keistai linguoti, pasidarė standus ir smagus... velnias dar taip pigiai nesu naujo automobilio nupirkęs (diler)

Arnai niekada nesakiau, kad jų-"specų" nėra, sakiau, kad esu mažai jų sutikęs. O Autoeros ir joje dirbančių žmonių įvaizdis tikrai pagerėjo, nes prieš tai buvau su detalių prekyba susidūręs tai šiek tiek buvo pasigadinęs. Iš principo sutiksi Arnai jog vienas vykęs remontas nepadaro meistro specu, bet manau, kad su kompetencija šioje vietoje pas juos tikrai viskas ok, tad tik lieka pažymėti jog tikimybė, kad ten dirba specai yra. :)

BOSAS
2013.04.07, 08:05
Su tais meistrais pastoviai taip apziuri masina ir nieko nemato prisneka zmonems kad geros masinos. Zmogus aisku po to perka ir mano, kad viskas tvarkoje.
Taciau kai masina yra patikrinama normaliai tuomet ir pamatoma kas yra gerai kas ne.


Paminesiu svarbu fakta sios masinos parduodamos kaip nuvaryti arkliai nuo koju. Todel labai reikia ziureti ja perkant, kad bent pirkimo metu susiderinti normalia kaina, nes poto viena ranka suksi vaira o kita ranka asara brauksi.


Kai pardavineja sias masinas jas apkyliuoja kokiom srotinem dalim, kad tuo metu kaip bandai barskejimu negirdi.
Taciau nors ir negirdi barskejimu perkant Butina si automobili pasitikrinti servisie Zinoma nekalbu apie tokius servisus kurie nieko neranda arba neranda del to kad gerai pazysta pardaveja.

Beje servisuose daznai pardavejai bando siuos trukumus ispresti apziuros metu tyliai per kisene, tai teko patirti N kartu(o pardavejams N kartu nusivilti tai pasiulius). Taciau cia jau viskas priklauso nuo serviso sazines ir turimo reputacijos.

projektana
2013.04.07, 14:31
turiu bedu su automatu 3.3l nemeto aukstesniu pavaru,o Šiauliuose niekas nenori dignostikos daryti aceit jiem nesitaro voyager 96m,gal kas gali patarti ka daryt

mafo
2013.04.07, 15:25
turiu bedu su automatu 3.3l nemeto aukstesniu pavaru,o Šiauliuose niekas nenori dignostikos daryti aceit jiem nesitaro voyager 96m,gal kas gali patarti ka daryt

Patart galiu, reikia ieškoti kas užsiims dėžės remontu :) (šypsena kultūringa ir neįžeidžianti). Amersiva berods amerikonams dėžes remontuoja, o jei klausi kaip remontuot tai jau reikia forumus praknist gal rasi ligos aprašymą arba užklaust kitoje "gijoje", kurioje tematika su automatinių dėžių remontu susijusi. Gal dar Trioškis ką nors Šiauliuose gali tau parekomenduoti, tai sulauk jo komentaro. Šiaip geriau jo nuomonės išklausyt, jis bet kokiu atveju su lengvųjų auto remontu susijęs, tad daugiau žino kas kur.

driusa
2013.04.07, 17:34
turiu bedu su automatu 3.3l nemeto aukstesniu pavaru,o Šiauliuose niekas nenori dignostikos daryti aceit jiem nesitaro voyager 96m,gal kas gali patarti ka daryt
96m. darosi su chrysleriniu kompu. Nežinau ar kas turi Šiauliuose, bet Kaune tikrai yra kur daro, Klaipėdoje irgi kažkas turi, bet tiksliai nežinau.

Trioškis
2013.04.08, 08:40
turiu bedu su automatu 3.3l nemeto aukstesniu pavaru,o Šiauliuose niekas nenori dignostikos daryti aceit jiem nesitaro voyager 96m,gal kas gali patarti ka daryt

Darosi ta diagnostika su "DRB III" prietaisu, kurio nei Šiauliuose, nei Panevėžyje ir aplink Šiaulius ~160 km. spinduliu nieks neturi. Taigi, artimiausias miestas Kaunas, o ten kaip ir "default" nustatymas - "Aukščiausia pavara" t.y. pas Bosą. Ten bus patikrinta ne tik dėžė, o gausi visą kompleksišką patikrą, nes dėl pavarų nejunginėjimo gali būti elektros bėdos (ne tik dėžėje), mechaninės bėdos (ne tik dėžėje). Žodžiu - skambink Raimiui, balnok žirgus ir į kelionę(labas).

raganius
2013.04.08, 14:17
su 2 šaibom įdomu kiek benzo reikės iki Kauno? (upset)

Trioškis
2013.04.08, 19:22
su 2 šaibom įdomu kiek benzo reikės iki Kauno? (upset)

Tam reikalui seniai sukonstruotos ir nuomojamos priekabos automobiliams vežti(yes).

LadyDi
2013.04.15, 00:35
Įkišiu savo trigrašį, senai čia bebuvau.
Pasidalinsiu savo kontaktais, kur lankomės:
N&G Auto, Stadiono g. 1 autoservisas- kaina ir kokybė atitinka gautam rezultatui (važiuoklė, barškalai visokie ir pan. :D). Nerijus, savininkas - 8699-15671

Elektrikas, puikiai susipažinęs su Chrysler elektra- Gintas, 8686-50433, Vilniaus g., už Apsaga degalinės nuosavam name dirba ( netoli išvažiavimo į Vilniaus pusę).

Gana geri variklistai - Liejyklos g. 7a. Mob. 8686-93627

Dujinė įranga, reguliavimas ir pan. - Romantoma, Metalistų g. "kažkiek", ( už muitinės) - Tomas,savininkas, - 8659-46678.

Gal kam padės ;)

mafo
2013.04.25, 10:49
Trioški, kiek pas jus kainuoja priekinės važiuoklės diagnostika. Noriu tik persitikrint bo jaučiu, kad neužkalnų ir priekio remontas, nes po Šiaulietiškų duobių berods ir priekis dunksėti pradėjo. (blink)

Trioškis
2013.04.25, 19:26
Trioški, kiek pas jus kainuoja priekinės važiuoklės diagnostika. Noriu tik persitikrint bo jaučiu, kad neužkalnų ir priekio remontas, nes po Šiaulietiškų duobių berods ir priekis dunksėti pradėjo. (blink)

Kad net nežinau, ryt paklausiu ir paskambinsiu(ok).

mafo
2013.04.26, 13:48
Dėkui Trioški... na dabar medituosiu dėl vairo kolonėlės... realiai taip galvoju: kai kantrybė trūks klausytis to klaksėjimo - remontuosiu :-x.

aliurc
2015.04.08, 09:08
Sveiki ,kas is galetu pasakyt kur Siauliuose pajungt auto ant kompo ,patikrai?dekui

mikana
2015.04.08, 18:19
Trioški forume susirask jis iš Šiaulių

Trioškis
2015.04.08, 22:16
Trioški forume susirask jis iš Šiaulių

Šiauliečiu niekada nebuvau, o tik dirbau Šiauliuose, bet dabar jau ir nebedirbu...

mafo
2015.04.09, 09:35
Šiauliečiu niekada nebuvau, o tik dirbau Šiauliuose, bet dabar jau ir nebedirbu...

Trioški pabėgai į Radviliškį?

aliurc
2015.04.09, 09:43
Trioški forume susirask jis iš Šiaulių

Suradau toki Andriu, Siauliuose

Trioškis
2015.04.09, 22:35
Trioški pabėgai į Radviliškį?

Bėgt truputį per toli būtų - tai teko skrist, bet ne į Radviliškį...