PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3l variklis, kai ikaista, prasideda bedos



adziukas
2017.09.10, 14:18
Turiu mylima ir priziurima senuka. 3,3l AWD Motoriukas numire, pakeiciau i kita naudota, is 1999m masiniuko.
Uzsikuria puikiai, bet kai ikaista iki darbines temperaturos, prasideda bedos. Gesta, paspaudus akseleratoriu, apsukos kyla, bet su permusimais, kaip nedirbtu visi cilindrai. Ant laisvos eigos variklis pulsuoja.
Man, kaip megejui, panasu, kad nusproges kazkoks daviklis, kuris matomai suristas su temperatura, ir klaidinga info perduoda i kompa.
Gal kas gali rekomenduoti koki motorista Vilniuje, kad surastu beda. Aciu.

Darjusas
2017.10.27, 23:02
Labas, ar radai savo bedai sprendima? Susiduriau su tokia pacia. Dabar nezinau nuo ko pradet.

AERO_DD
2017.10.27, 23:21
HI .VAZIUOKITE i vienas ir kitas arba pas Zygi( CHRYSLER servisas Slezevicias g.) arba i Amerikietiskiu Automobiliu Centras ( Oslo g.) ten jums turi padeti ;)

Darjusas
2017.10.28, 09:44
Jauciu brangiai atsiejs

BOSAS
2017.10.28, 21:39
iterimas gali buti paskirstymo velenelio daviklis. Kiek pamenu jis taip darydavo

Darjusas
2017.10.29, 01:03
Cia tas kur ant grandines dangcio stovi? Pas mane atrodo jis nelabai bet kejsta kad tik ant karsto gribauja.

Raimislt
2017.10.29, 05:00
Cia tas kur ant grandines dangcio stovi? Pas mane atrodo jis nelabai bet kejsta kad tik ant karsto gribauja.
Nieko čia keisto - ne reti panašūs simptomai prieš daviklio galą. Bet kokiu atvėju siulyčiau atlikti diagnostika prieš pradedant keitimus.Tai sutaupys ne tik laiką bet ir EU išleistus ant nereikalingu daliu pirkinėjimo ir keitimo.