PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Sunkiai kuriasi ant atvesusio variklio



Jegaine
2017.04.22, 14:31
Sveiki, toki klausimeli turiu, nesu specas, masina pastovejusi geras kelias valandas, pradeda "steneti" sunkiai kurtis, tapats ir ryte, o kai variklis siltas kuriasi be priekaistu is puse pasukimo, kas cia siuo atveju galetu buti kaltas? Zvakes? Purkstukai? (bang)

oleg
2017.04.22, 15:01
jai ira dujos?tai gali but reduktorius(membrana) o taip variantu daug/

BOSAS
2017.04.22, 19:42
Teisingai tvarkyk dujas.

ramuz
2017.04.22, 21:33
Sveiki, toki klausimeli turiu, nesu specas, masina pastovejusi geras kelias valandas, pradeda "steneti" sunkiai kurtis, tapats ir ryte, o kai variklis siltas kuriasi be priekaistu is puse pasukimo, kas cia siuo atveju galetu buti kaltas? Zvakes? Purkstukai? (bang)

Pasikeisk reduktoriaus tarpine..sumaiso benza su dujos kuriant

Mindas112
2017.04.23, 00:12
Pasikeisk reduktoriaus tarpine..sumaiso benza su dujos kuriant
Jei būtų trūkusi membrana ir į vakumą pūstų dujas,sunkiai kurtųsi šilta,nes būna likę kolektoriuje dujų, o kuria ant bezo,ir užpila. Simptomai-suka,griebia,griebia ir šiaip ne taip užsikuria. Ant šalto per naktį dujos iš kolektoriaus išgaruoja ,variklis kuriasi tik ant benzo, ir kuriasi gerai. Čia žmogui kaip tik šalta blogai kuriasi.

BOSAS
2017.04.23, 10:40
Jei būtų trūkusi membrana ir į vakumą pūstų dujas,sunkiai kurtųsi šilta,nes būna likę kolektoriuje dujų, o kuria ant bezo,ir užpila. Simptomai-suka,griebia,griebia ir šiaip ne taip užsikuria. Ant šalto per naktį dujos iš kolektoriaus išgaruoja ,variklis kuriasi tik ant benzo, ir kuriasi gerai. Čia žmogui kaip tik šalta blogai kuriasi.
Logiska.

zaliaakis
2017.04.24, 12:16
Man panaši bėda. Tai miršta kuro siurblys. Ryte reikia kelis kart degimą pajungineti, kad slėgį uzkeltu. Bet jam aš padariau kad atsijungtu įsijungus dujom(tai dar tems ilgai).
Pasitikrinti. Jei kelis kart prieš vedant pajunginejus degimą, vedasi geriau. tikėtina kad kuro siurblys ar kuro filtras uzsikises...

Jegaine
2017.05.24, 12:13
Taip pries kuriant pasukinejus, kuriasi geriau, kazin daug jiem kainuoj tie surbliai. Aciu uz informacija.

zaliaakis
2017.05.24, 13:11
Seip siurblį keičiau, padėjo laikinai. Dar reikėjo slėgio vožtuvo gumeles pasikeisti. Jos buvo isdilusios ir nelaikydavo slėgio. Išsiimk visą modulį. Imerk į indą su benzinu. Pasijunk srove ir žiūrėk kas kaip veikia. Arba visą modulį pirk. Bus mažiau bėdų. Bet geriau pirmą pasitikrinti. Išimant bako nuiminėti nereikia . Tereikia varžtus par vidurį auto 2 atsukti. Bako kokį 20 cm nuleisti vieną pusę ir viskas issitraukia.

Jegaine
2017.06.07, 03:39
Dekui uz informacija

juozavas
2019.10.22, 09:34
Sveiki, pastovėjus ilgiau mašinai labai ilgai suka starteris, kol užkuria. Kelis kart įjungus/išjungus degimą, užsikuria gerai. Tai čia musiet kuro siurblys gali būt.
Naujas pasirodė labai brangus (aac sakė ~400€) - gal verta pirkt dėvėtą? Ar tas atbulinis vožtuvas nesikeičia atskirai? Pas mane 3.8, ar tinka nuo 3.3?

Arnas
2019.10.22, 10:16
Sveiki, pastovėjus ilgiau mašinai labai ilgai suka starteris, kol užkuria. Kelis kart įjungus/išjungus degimą, užsikuria gerai. Tai čia musiet kuro siurblys gali būt.
Naujas pasirodė labai brangus (aac sakė ~400€) - gal verta pirkt dėvėtą? Ar tas atbulinis vožtuvas nesikeičia atskirai? Pas mane 3.8, ar tinka nuo 3.3?

O duju reduktorius jau patikrintas?

juozavas
2019.10.22, 10:54
Kogero ne. Buvau nuvažiavęs į brc, tai ten atjungė vieną vakuumo šlangą variklio viršuj, papurškė muiluoto vandens, ir sakė kad tipo ne dėl dujų. Tai gal čia tą ir tikrino?

Arnas
2019.10.22, 13:40
Kogero ne. Buvau nuvažiavęs į brc, tai ten atjungė vieną vakuumo šlangą variklio viršuj, papurškė muiluoto vandens, ir sakė kad tipo ne dėl dujų. Tai gal čia tą ir tikrino?

Manau taip.

BOSAS
2019.10.23, 06:45
Sveiki, pastovėjus ilgiau mašinai labai ilgai suka starteris, kol užkuria. Kelis kart įjungus/išjungus degimą, užsikuria gerai. Tai čia musiet kuro siurblys gali būt.
Naujas pasirodė labai brangus (aac sakė ~400€) - gal verta pirkt dėvėtą? Ar tas atbulinis vožtuvas nesikeičia atskirai? Pas mane 3.8, ar tinka nuo 3.3?

Musyt
Atjunk akuma palaikyk atjunges keles min ir prijunk atgal
Musyt :)

Raimislt
2019.10.23, 11:17
Dujų pralaidumas buna ne vien tik dėl reduktoriaus prakiurusios membranos - gali būti ir stringantys purkštukai ir t.t. Dažnai paitaiko ( kaip minėjo Bosas ) dėl blogai sukalibruotos dujų įrangos , nes pagal dujų darba adaptuojasi ir variklio kompas.
Apibendrinant, jai norint įstikinti kad tikrai ne dujų įranga kalta - po akumo atjunimo (kokiom 15-20 min) dar išimk dujų įrangos maitinimo saugiklį ir pavažinėk 1-2 dienas benzinu.

iGince
2019.10.24, 14:57
Vistik manau kad čia ne dujos bus kaltos. Jei butų dujos nebutu geriau kelis kart pasukus raktą.... Praeitam modelyje taip buvo. Pakeičiau Benzino baką = kuro siurblį ir išsisprendė....

juozavas
2019.10.24, 20:29
Turit idėjų, kur tas dujų įrangos saugiklis galėtų būti?

BOSAS
2019.10.25, 07:19
Vistik manau kad čia ne dujos bus kaltos. Jei butų dujos nebutu geriau kelis kart pasukus raktą.... Praeitam modelyje taip buvo. Pakeičiau Benzino baką = kuro siurblį ir išsisprendė....

Tačiau panašūs simptomai buna ir kompui perejus i etanolini režimą, o tai patikrinti atjungus akuma išlaidų patirti nereikia.

O sekantis žingsnis tai ką rašai

iGince
2019.10.25, 09:45
Tačiau panašūs simptomai buna ir kompui perejus i etanolini režimą, o tai patikrinti atjungus akuma išlaidų patirti nereikia.

O sekantis žingsnis tai ką rašai

Akumo atjungimas nepamaišė niekad!!! ;)

Raimislt
2019.10.25, 12:59
Turit idėjų, kur tas dujų įrangos saugiklis galėtų būti?

Dažniausiai būna šalia akumuliatoriaus pliusinio klemo.

juozavas
2019.10.25, 13:12
Ačiū visiems už atsakymus, pabandysiu, duosiu žinot apie rezultatą

juozavas
2019.11.23, 09:37
Atjungus akumą, pavažinėjus ant benzo niekas iš esmės nepasikeitė, išskyrus piniginės storį. Keičiau naują visą siurblį, ir, tikiuosi, neteks grįžt prie šitos bėdos. Darbo išimt baką tikrai yra.

4839

iGince
2019.11.25, 22:20
Na ėmęs ir aš esu baką.... Kazkaip paprastai gavosi.... kiek pamenu, atjungiau vamzdelius, garlavina ir atsukau metalines juostas laikančias baką. Bakas pats “nukrito”.... :)

juozavas
2019.11.25, 22:29
Kai taip sakai, tai jo. Bet kai viskas prikepę, užpūsta antikoroziniu, norint nesulaužyt, ne taip ir lengva. Pas mane du kuro vamzdeliai, užpylimas, dvi šlangos(alsuokliai musiet), ir kokios trys fyškės.

iGince
2019.11.26, 08:17
Kai taip sakai, tai jo. Bet kai viskas prikepę, užpūsta antikoroziniu, norint nesulaužyt, ne taip ir lengva. Pas mane du kuro vamzdeliai, užpylimas, dvi šlangos(alsuokliai musiet), ir kokios trys fyškės.

Ai taip, nepaziurejau kad apie IV-tuka šneka..... Aš draskiau V-tuka. Ten dar nesukirmije niekas.... :)

eegis
2021.01.10, 10:51
Gal kas galėtų apšviesti, ar gali šaltas variklis sunkiai kurtis del klaidos 0420 (katalizatorius). Dujos tvarkoje, benzino siurblys veikia. Šiltas kuriasi gerai.

Dziugesiukas
2021.01.10, 21:21
Mazai tiketina. Daugiau tiketina, kad del duju reduktoriaus.

eegis
2021.01.10, 21:38
Dujininkas sake, kad reduktorius ok. Važinejau pora dienu be duju saugiklio, jokių pokyčių nepastebėjau, kūrėsi taip pat sunkiai kaip važinėjant dujomis.

Raimislt
2021.01.10, 23:07
Žvakės,laidai,babina,droselinė sklendė,kuro slėgis.

Raimislt
2021.01.11, 08:23
Kas liečia dujų, tai saugiklio išėmimo nepakanka.
1.Reikia dar fiziškai atjungti purkštukus nuo reduktoriaus + vakuumą.
2.Nuresetinti variklio kompą ir tik tada testuoti ant benzino.

eegis
2021.01.11, 09:13
Žvakės ir laidai pakeisti vasarą. Kuro slėgį bandžiau sukelti pasukinėdamas raktelį keletą kartų - niekas nepasikeitė. Bandysiu fiziškai išoperuoti dujas, taip kaip Raimislt sakei, tik kad purkštukai visai nauji, keisti prieš mėnesį, tai abejoju ar tame bus bėda. Po poros dienų parašysiu rezultatą. Ačiū kolegoms už patarimus.

Raimislt
2021.01.11, 10:05
Žvakės ir laidai pakeisti vasarą. Kuro slėgį bandžiau sukelti pasukinėdamas raktelį keletą kartų - niekas nepasikeitė. Bandysiu fiziškai išoperuoti dujas, taip kaip Raimislt sakei, tik kad purkštukai visai nauji, keisti prieš mėnesį, tai abejoju ar tame bus bėda. Po poros dienų parašysiu rezultatą. Ačiū kolegoms už patarimus.

2- tro punkto nepamiršk - reset.
Sekantis etapas (jai ne dujos)- praplauk išsiardes droselinę sklendę su vožtuvu.