PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ar verta pirkti voyager?



Puslapiai : [1] 2

sopuku
2017.04.11, 15:47
Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.

sukceno
2017.04.11, 15:57
gal geriau tamsta forumą pavartyk, ten visi šie klausimai išsamiai išnagrinėti

sopuku
2017.04.11, 16:04
skaitinėju tačiau nerandu reikiamo informacijos..

liutukas
2017.04.11, 17:31
Išlaikymas visų plius/minus panašus, nesvarbu ar 4 ar 5 karta. Jei bėda - kainuoja, jei bėdos nėra - važiuoji.
Turėjau 4-tuką su mechanine. Pagrindinės bėdos yra dėžės 1-2 pavara, būna sunkiai įsimeta nes išdyla kažkas, bet važiuoji. Taip pravažinėjau 4 ar 5 metus. Kaip mechaninė dėžė, tai nemažai būna su uždrožtais varikliais, o jų remontas nepigus. Man papuolęs buvo su sveiku varikliu, tai buvau patenkintas. 10 metų senumo mašinai loterija, gali įsigyti ligų maišą. Gal geriau naujesnę pasiieškoti iš 5-os serijos, arba benziną su dujom. Dabar važinėju dujomis, tai pinigais kuro sąnaudos panašios kaip važinėta dyzeliu.

Raivo
2017.04.11, 19:53
Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.

Informacijos tikrai daug, temų su problemų aprašymais tikrai rasi, reikia tik laiko turėt paskaityti, keliais sakiniais kažkam tai parašyti ir susidaryti nuomone sunku apie automobilį. Pradžioje bendrai:

1. nuo 2005 dyzelis tik su automatine pavarų dėže
2. pirkti senesnį dyzelį dėl to, kad jis turėtų mechaninę pavarų dėžę, kaip ir minėjo kolega - loterija, dažniausiai finansiškai nuostolinga

busas
2017.04.11, 22:42
Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.

skelbimuose yra ir vienu ir kitu,sesk pravaziuok ir apsispresi..as nebnoreciau mechanines - 10 metu pravazinejau

wongas
2017.04.12, 08:10
Tik automatas ir dujos. Jokių minčių apie pagalį vidurį mašinos ir dyzelį. Paklausyk ką sako "seniai". Paskaityk ir manau tikrai rasi ko ieškai. O kai nusipirksi - sėkmės riedant.

Audriusas
2017.04.12, 09:08
Is 4 voyager turejau 1 su mechanine deze (2.4l). To uzteko kad padeciau kryziu ant mechanines dezes Voyageryje, tik automatas, nepalyginama vaziavimo kokybe.

Arnas
2017.04.12, 09:18
Išlaikymas visų plius/minus panašus, nesvarbu ar 4 ar 5 karta. Jei bėda - kainuoja, jei bėdos nėra - važiuoji.
Turėjau 4-tuką su mechanine. Pagrindinės bėdos yra dėžės 1-2 pavara, būna sunkiai įsimeta nes išdyla kažkas, bet važiuoji. Taip pravažinėjau 4 ar 5 metus. Kaip mechaninė dėžė, tai nemažai būna su uždrožtais varikliais, o jų remontas nepigus. Man papuolęs buvo su sveiku varikliu, tai buvau patenkintas. 10 metų senumo mašinai loterija, gali įsigyti ligų maišą. Gal geriau naujesnę pasiieškoti iš 5-os serijos, arba benziną su dujom. Dabar važinėju dujomis, tai pinigais kuro sąnaudos panašios kaip važinėta dyzeliu.

Pritariu. IV ir V kartos voyagerio islaikymo kaina mazai skiriasi... Ir benzu/dujomis gausis plius minus tie patys kastai kaip ir su dyzeliu.

Daranius
2017.04.13, 10:27
Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.

taigi tokiam reikalui ir buvo pakurta atskira gija:

https://voyager.lt/showthread.php?1116-Mano-Voyager-automobilis-(%C4%AFsp%C5%ABd%C5%BEiai-patyrimai-nusivylimai-rekomendacijos)

dar kažkaip niekas nepaminėjo, kad turim bėdų su korozija...

liutukas
2017.04.13, 11:23
dar kažkaip niekas nepaminėjo, kad turim bėdų su korozija...
Kuris auto neturi? Kažkaip nepastebėjau, kad būtų didelės bėdos. Žinoma, jeigu auto daužytas, kaip visi amerikonai atkeliavę į LT, ir remontuotas kreivom rankom, tai gal ir lenda rūdys iškarto.

BOSAS
2017.04.14, 06:31
Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.

Neverta. Kriusiesi su remontais. Remontuosi daug. Visi jie nudrozti iki negaliu na beveik visi.
Jei ieskai auto i kuri nekisi pinigu tai tikrai ne sis.

sopuku
2017.04.14, 10:29
Tik automatas ir dujos. Jokių minčių apie pagalį vidurį mašinos ir dyzelį. Paklausyk ką sako "seniai". Paskaityk ir manau tikrai rasi ko ieškai. O kai nusipirksi - sėkmės riedant.

na esme yra tokia jog man tai butu pusiau seimos masina pusiau darbine. reikia vezioti prekes tai tenka krautis i gala ir po puse tonos ir po tona. ir dar tenka priekaba prisikagint puse tonos sveriancia.. tai realiai man reikalinga tiek ir bagazines vieta del ko ieskau dyzelio nes duju bakas arba isims atsargine padanga arba uzims vieta kas man asmeniskai netinka nei 1 is siu variantu. ir pavaru dezes noreciau mechanines tiek del svoriu veziojimo tiek del nusistatymo pries automatines pavaru dezes. zinau jog jos smau taciau jei ji suges tai masina pigiau i srota atiduot :) keli pazystami turejo masinas su automatine pavaru deze tai joms sugedus mokejo uz remonta daugiau nei masina verta.. tai kazkaip automatams kryzius padetas ir i automatus ziureti nenoriu..

Arnas
2017.04.14, 11:26
Nezinau kokius kibirus automatus turejo tavo pazystami, bet Voyagerio automatu remontas kainuoja ko gero pigiau nei mechanines ir automatai yra labai istvermingi. Su mechaninem cirku ko gero buna dar netgi daugiau...

sopuku
2017.04.14, 18:02
Nezinau kokius kibirus automatus turejo tavo pazystami, bet Voyagerio automatu remontas kainuoja ko gero pigiau nei mechanines ir automatai yra labai istvermingi. Su mechaninem cirku ko gero buna dar netgi daugiau...

na ne voyagerius turejo tai apie voyagerius nezinau kaip tops ju dezes bet sakau kiek kas turejo pazystamu su automatu tai praktiskai visiems anksciau ar veliau teko juos tvarkyt.. bet automatas veziojant didelius svorius kazkaip man rodos nelabai geras variantas.. na bet kokiu atveju supratau jog masina mano poreikiams netinka.. ieskau tokios su kuria nereiketu knistis pastoviai su remontais ir del veziojamu svoriu norisi dyzelio ir asmeniskai nors automatai ir labai vilioja savo patogumu taciau manau jog vistiek pasiliksiu prie mechanines.. tai panasu jog teks ieskoti kazkokio kito varianto.. dekoju visiems uz atsakymus.

BOSAS
2017.04.15, 07:34
Tu betkuri automata iki sroto nuvarysi jei su juo vaziuosi ir jo nepriziuresi.
Automatu remontai pigesni nei mechankiu didesnes dalies

romaas
2017.04.15, 07:42
kaip man vienas dujininkas pasake - tai pirk Sharana, jei vojus netinka. atsakiau, tiek neuzdirbu, kad tureciau vw sharana. mano nuomone, ir patarimas - tik voyageris, dujos, ir automatas. po kurio laiko pasakysi aciu uz patarima.

bobo
2017.04.15, 09:32
na ne voyagerius turejo tai apie voyagerius nezinau kaip tops ju dezes bet sakau kiek kas turejo pazystamu su automatu tai praktiskai visiems anksciau ar veliau teko juos tvarkyt.. bet automatas veziojant didelius svorius kazkaip man rodos nelabai geras variantas.. na bet kokiu atveju supratau jog masina mano poreikiams netinka.. ieskau tokios su kuria nereiketu knistis pastoviai su remontais ir del veziojamu svoriu norisi dyzelio ir asmeniskai nors automatai ir labai vilioja savo patogumu taciau manau jog vistiek pasiliksiu prie mechanines.. tai panasu jog teks ieskoti kazkokio kito varianto.. dekoju visiems uz atsakymus.

nera pardavime tokiu masinu Lietuvoje kad butu vyresnes nei 10 metu ir nepadevetos, tai yra negendancios...
darbui pirk kabluka, privaciam naudojimui kas arciau sirdies, tsakant

Daranius
2017.04.15, 18:37
nera pardavime tokiu masinu Lietuvoje kad butu vyresnes nei 10 metu ir nepadevetos, tai yra negendancios...
darbui pirk kabluka, privaciam naudojimui kas arciau sirdies, tsakant

žmogus gal ieško tos, kur ir į darbą ir į sodą...

sukceno
2017.04.15, 22:28
meiliai vadinama škodouka

sopuku
2017.04.28, 14:05
nera pardavime tokiu masinu Lietuvoje kad butu vyresnes nei 10 metu ir nepadevetos, tai yra negendancios...
darbui pirk kabluka, privaciam naudojimui kas arciau sirdies, tsakant

na vat nesu toks turtingas kad 2 masinas galeciau sau leist islaikyt :D tai man reik vienos ir seimynines ir darbines viename. nes daznai vaziuodamas prekiu pasiimu seima ir dar ka nors smagaus ta diena nuveikiam. tai reik kad ir prekes tilptu ir kad seima tilptu :) o masinu tokiu tai yra.. va dabar turiu mazda 626 2001 metu dyzeli.. gal paskutine gera masina :D vazineju 7 metai, problemu jokiu.. pasikeiti tepalus, stabdziu kaladeles keiciau gal 2 kartus, gal kokais 5 traukes pasikeiciau pe tuos visus metus, na supportai supuvo abu tai cia jau nieko nepadarysi ir mazdaug viskas.. daugiau pinigu neinvestuota. bet va siemet pasirode pirmos rudys ir jau per visus galus pradeda lyst tai nuo sito nelabai pavyks isgelebet.. dar metus ar pora pravazinesiu bet greiciausiai teks keist.. tai taip kad yra geru masinu 10+ metu kurios negenda :D tokai turiu ir noriu kitos tokios :D

sopuku
2017.04.28, 14:08
kaip man vienas dujininkas pasake - tai pirk Sharana, jei vojus netinka. atsakiau, tiek neuzdirbu, kad tureciau vw sharana. mano nuomone, ir patarimas - tik voyageris, dujos, ir automatas. po kurio laiko pasakysi aciu uz patarima.

beja bet nei dujos nei automatas netenkina.. is bedops automatas dar tenkintu bet dujos tikrai ne.. kolonele toli, vazinet i ja kasdien irgi nenoriu :D o ir vietos labai jau reikia ir atsargines neatsisakysiu.. tai su papildomu baku prarasiu per daug vietos. neskaitant to kad duju iranga kokybiska pakankamai brangi..

sukceno
2017.04.28, 18:18
bakas po mašina, va su 60ltr pramyniau 290 myliu vietoje, be užmiesčio. Į balioną telpa 70ltr, nėr problemų man.

wongas
2017.04.29, 10:12
Skaitau žinutes - ir suprantu, kad žmogus arba ne ten pataikė, arba nežino ko nori. Didžioji dalis klausimų jam atsakyti - o jis vis tiek ieško priežasčių nepirkti. Gero kelio tau sau MAZDA.

sopuku
2017.05.01, 19:53
Skaitau žinutes - ir suprantu, kad žmogus arba ne ten pataikė, arba nežino ko nori. Didžioji dalis klausimų jam atsakyti - o jis vis tiek ieško priežasčių nepirkti. Gero kelio tau sau MAZDA.

Taip kalusimai atsakyti ir atsakymai nera teigiami :) taigi ir nepirksiu del to kad si masina ne man.. tai jau padekojau visiems uz atsakymus daugiau sios temos manau pletoti nereikia. Supratau jog reikia pirkti bendzinam detis dujas ir vazinet su automatu. o tiek automatas tiek bendzinas su dujomis man netinka. ne automatas gal is bedos ir tiktu.. bet bendzinas su dujomis niekaip.. nesu toks turtingas jog galeciau sau leist vazinet su bendzinu..

ramuz
2017.05.02, 08:18
Taip kalusimai atsakyti ir atsakymai nera teigiami :) taigi ir nepirksiu del to kad si masina ne man.. tai jau padekojau visiems uz atsakymus daugiau sios temos manau pletoti nereikia. Supratau jog reikia pirkti bendzinam detis dujas ir vazinet su automatu. o tiek automatas tiek bendzinas su dujomis man netinka. ne automatas gal is bedos ir tiktu.. bet bendzinas su dujomis niekaip.. nesu toks turtingas jog galeciau sau leist vazinet su bendzinu..

jo su benDZinu labai brangu... geriausiai veža troleibusas

zaliaakis
2017.05.02, 08:30
Jei žmogus pila žalia, raudona, kontrabanda ar taip lieka po "ekonomiško važiavimo " iš didelio dyzelio. Ir dar tttt. Tai riekia pigaus ir liaudies meistrų isgirto dyzeliuko. Ir visas kriminalas...

Cldmkr
2017.05.02, 21:58
bakas po mašina, va su 60ltr pramyniau 290 myliu vietoje, be užmiesčio. Į balioną telpa 70ltr, nėr problemų man.

12.9l/100km? Čia po kokį miestą ir kokiais atstumais?

sukceno
2017.05.03, 08:13
Vln, įvairiais, senamiestyje nesimaliau

BOSAS
2017.05.03, 20:42
Pačipuotas variklis. ;)
Padidintas oro kiekis ir oro ima daugiau nei kuro.

iGince
2017.05.04, 07:54
Pačipuotas variklis. ;)
Padidintas oro kiekis ir oro ima daugiau nei kuro.

Pacipuotas benzininis??? Kas tai daro gal žinot??

sukceno
2017.05.04, 08:41
kai užsidega chekas ir rodo paliesintą mišinį, tai vadinasi chipuotas.
o šiaip tai oro ima visada daugiau nei benzino, va tik santykio jau nepamenu, seniai vidurinėj mokiausi, atleiskit, dovanokit

BOSAS
2017.05.04, 12:49
Pacipuotas benzininis??? Kas tai daro gal žinot??

Na tai daro visi cipuotojai. Ypac su dyzeliais. Paduoda daugiau oro ir maziau kuro. Tada trauka ziauriai pagereja ir kuro nevalgo. Pasiklausinek pas ka yra čipuoti dauguma tai patvirtins ;)

Tu ka nezinai kad padavus daugiau oro į variklį kyla galia :D

Daranius
2017.05.04, 15:30
Na tai daro visi cipuotojai. Ypac su dyzeliais. Paduoda daugiau oro ir maziau kuro. Tada trauka ziauriai pagereja ir kuro nevalgo. Pasiklausinek pas ka yra čipuoti dauguma tai patvirtins ;)

Tu ka nezinai kad padavus daugiau oro į variklį kyla galia :D

jo - aš galiu patvirtinti: manęs kartą nusistebėjęs darbuotojas per TA klausė ar važinėju su oro filtru ar be. tada dar nelabai susigaudžiau, bet užtikrintai atsakiau, kad oro filtras pas mane įdėtas, tai jis su palaiminga šypsena mane nužvelgė ir suprato, kad šiuolaikinėse tendencijose aš nelabai gaudausi...

sopuku
2017.05.14, 09:04
Sveiki dar karta. Nors galvojau jog voyageris netinka bet vistiek kuo toliau tuo labiau jo noriu :D:D:D ir zmona pamacius kaip gyvai atrodo uzsimane :D Kiek ziuriu skelbimus tai pagrinde eina dyzeliniai vaikliai. o dyzelinis man ir butu geriau. Tai ka galit pasakyt apie tuos 2.8 dyzelinius variklius? ir apskritai ar brangus voyageriu islaikymas? ziurinejuosi 2007-2008 modeli.

BOSAS
2017.05.14, 09:44
Sveiki dar karta. Nors galvojau jog voyageris netinka bet vistiek kuo toliau tuo labiau jo noriu :D:D:D ir zmona pamacius kaip gyvai atrodo uzsimane :D Kiek ziuriu skelbimus tai pagrinde eina dyzeliniai vaikliai. o dyzelinis man ir butu geriau. Tai ka galit pasakyt apie tuos 2.8 dyzelinius variklius? ir apskritai ar brangus voyageriu islaikymas? ziurinejuosi 2007-2008 modeli.
jei taip reikia ziureti nuo 2008 metu.
Varikliai geri. Dezes geros.
Ten tik kitas niuansas yra, kad dyzelini varikli sie modeliai laiko per daug aukstuose sukiuose.
Daugiau bedu kaip ir nera. Zinoma, jei masina buvo priziureta.

sopuku
2017.05.14, 14:41
jei taip reikia ziureti nuo 2008 metu.
Varikliai geri. Dezes geros.
Ten tik kitas niuansas yra, kad dyzelini varikli sie modeliai laiko per daug aukstuose sukiuose.
Daugiau bedu kaip ir nera. Zinoma, jei masina buvo priziureta.

vat to naujesnio modelio kur nuo 2008 eina tai ir pasirinkimo nera ir neiperku as jo.. as tik i tuo 2000-2008 ziuriu. o tai jie nevyke modeliai? ir naujesnio kuro sanaudos kiek raso apie pora litru didesnes tai irgi minusiukas toks nemazas..

BOSAS
2017.05.14, 15:35
naujesnio sanaudos apie 1 _ 2 tr mazesnes.

sopuku
2017.05.14, 15:44
naujesnio sanaudos apie 1 _ 2 tr mazesnes.

kazkodel visoje informacijoje kiek tik radau tai raso jog naujas srebia daugiau.. nzn kur jus randat kad maziau..

iGince
2017.05.14, 16:26
kazkodel visoje informacijoje kiek tik radau tai raso jog naujas srebia daugiau.. nzn kur jus randat kad maziau..

Matai, čia susirinkę praktikai o ne teoretikai.... ;)

sopuku
2017.05.14, 17:36
Matai, čia susirinkę praktikai o ne teoretikai.... ;)

idomu kodel is tu praktiku niekaip neimanoma suzinot apie 2.8 dyzelinius variklius iki 2008 metu.. nes bendzinu lietuvoj tiesiog nera is kur pirkti..

BOSAS
2017.05.14, 19:20
idomu kodel is tu praktiku niekaip neimanoma suzinot apie 2.8 dyzelinius variklius iki 2008 metu.. nes bendzinu lietuvoj tiesiog nera is kur pirkti..
geri ir tie senesni varikliai tik ju kuro sistemos buna labai nudevetos ir kartais turi bedu su gilzemis.

o sanaudas rasau nes su abiem modeliais dau laiko praleidau ir daug pravaziavau.

BOSAS
2017.05.14, 19:20
bet jei purkstukai geri bus gerai

sopuku
2017.05.14, 19:46
bet jei purkstukai geri bus gerai

na istikro kuo daugiau skaitineju tuo daugiau randu jog bendzininiai patikimi o dyzeliai ne.. jau net pradedu linkt prie bendzininio su dujom bet kad ju nera kur pirkt lietuvoj :D viskas tik dyzeliai :(

liutukas
2017.05.14, 21:11
na istikro kuo daugiau skaitineju tuo daugiau randu jog bendzininiai patikimi o dyzeliai ne.. jau net pradedu linkt prie bendzininio su dujom bet kad ju nera kur pirkt lietuvoj :D viskas tik dyzeliai :(
Planavau pardavinėti savo, bet dar turiu planų paeksploatuoti per vasarą.

sopuku
2017.05.14, 21:30
Planavau pardavinėti savo, bet dar turiu planų paeksploatuoti per vasarą.

neisizeiskit, taciau Lietuvis geros masinos neparduoda :) jei parduoda reiskias ne be reikalo.. :)

BOSAS
2017.05.14, 21:57
na istikro kuo daugiau skaitineju tuo daugiau randu jog bendzininiai patikimi o dyzeliai ne.. jau net pradedu linkt prie bendzininio su dujom bet kad ju nera kur pirkt lietuvoj :D viskas tik dyzeliai :(

netiesa dyzeliniai dar net geresni motorai tam tikra prasme. tik dyzeliniai pagal suvartojama kura lyginant su dujom yra brangiau.
ir tai kad ju kuro filtru nekeicia suvaro taip purkstukus. visa kita su jais yra gerai. Genda tiek benzu varikliai tiek dyzeliu labai panasiai.

BOSAS
2017.05.14, 21:58
neisizeiskit, taciau Lietuvis geros masinos neparduoda :) jei parduoda reiskias ne be reikalo.. :)

Si masina tavo paminetai kategorijai nepriklauso. As ja zinau ir ji visad tvarkoma ir t.t.

sopuku
2017.05.14, 22:29
netiesa dyzeliniai dar net geresni motorai tam tikra prasme. tik dyzeliniai pagal suvartojama kura lyginant su dujom yra brangiau.
ir tai kad ju kuro filtru nekeicia suvaro taip purkstukus. visa kita su jais yra gerai. Genda tiek benzu varikliai tiek dyzeliu labai panasiai.

tai gal tokiu atveju verta pirkt ta dyzeli su mintim pasikeist purkstukus, pasikeist juos ir vazinet ramiai tokiu atveju? kazkur maciau purkstukus paskeist jei naujais 1500-2000 euru tiesa?

Mindas112
2017.05.14, 22:37
neisizeiskit, taciau Lietuvis geros masinos neparduoda :) jei parduoda reiskias ne be reikalo.. :)

Ne visi drožia dešimtmečius tą patį auto, kol kojos per dugną išlenda. Tiesiog žmonės kas kelis metus atsinaujina auto, peršoka į naujesnį. Taip pat ir aš stengiuosi atsinaujinti kas 3-4 metus, tik paskutinį modelį beveik prieš 4 metus įsigijau man tinkamos komplektacijos ir su labai maža rida (USA autosalone sužalotą ) , taigi kol kas atsinaujinimus ramiai atidėjau :)

Mindas112
2017.05.14, 22:49
tai gal tokiu atveju verta pirkt ta dyzeli su mintim pasikeist purkstukus, pasikeist juos ir vazinet ramiai tokiu atveju? kazkur maciau purkstukus paskeist jei naujais 1500-2000 euru tiesa?

Šiaip Bosas savąjį lyg pardavinėja. Jau jo vojuje tai viskas sustyguota.

sopuku
2017.05.14, 22:58
Šiaip Bosas savąjį lyg pardavinėja. Jau jo vojuje tai viskas sustyguota.

o bosas kaip matau pats vazineja su 2.8 dyzeliuku :D o kitiems bendzininius sako kad pirktu.. reiskias ne be reikalo :D

Na Mindas112 yra tokiu variantu kurie masinas siaip atsinaujina.. bet man atrodos Lietuvoj tokiu mazai kurie gali sau leist kas kelis metus masinas keitinet.. as asmeniskai vaziuoju kol masina tinka tik i srota :) vistik perkant kita masina reikia dar nemazai investuoti kol susiperki padangas ratlankius, pasiekist dirzus ir t.t.

BOSAS
2017.05.15, 06:09
tikrai ne del masinos gedimu taip esu pasakes. O del didesnio komforto. dyzelis 2.8 yra 4 cilindru. tokia kubatura per mazai cilindru juntama variklio vibracija beto deze nuo benzo uzdeta kuri varkli laiko aukstuose sukiuose. Duju kaina tokia kad yra pigiau vaziuoti nei dyzeliu.

Stai ir viskas

sopuku
2017.05.15, 08:25
tikrai ne del masinos gedimu taip esu pasakes. O del didesnio komforto. dyzelis 2.8 yra 4 cilindru. tokia kubatura per mazai cilindru juntama variklio vibracija beto deze nuo benzo uzdeta kuri varkli laiko aukstuose sukiuose. Duju kaina tokia kad yra pigiau vaziuoti nei dyzeliu.

Stai ir viskas

na bet man prisikabint priekaba ar pasikraut prekiu daugiau sverianciu dyzelis vistiek butu geriau.. o prie traktoriuku as prates tai man del to problemu nera.. patinka kai girdi kaip dirba variklis :) bet tai tie varikliai laiko ar ne? nes kiek skaitinejau kad jie tipo byra gan greit purkstukus keist reikia o ju kaina kosmine ir pan. ir siaip remontas variklio brangus o remontuot tikrai reikia praktiskai visus..

iGince
2017.05.15, 12:25
na bet man prisikabint priekaba ar pasikraut prekiu daugiau sverianciu dyzelis vistiek butu geriau.. o prie traktoriuku as prates tai man del to problemu nera.. patinka kai girdi kaip dirba variklis :) bet tai tie varikliai laiko ar ne? nes kiek skaitinejau kad jie tipo byra gan greit purkstukus keist reikia o ju kaina kosmine ir pan. ir siaip remontas variklio brangus o remontuot tikrai reikia praktiskai visus..

Keli dalykai.
Bijai "vilko" neik į miska.
Už 3k€ nupirktas visas kažkiek reiks remontuoti.
Nespresk apie kitus pagal save. (Čia dėl "nudrozimo" iki sroto) ;)
Jei galėsi skirti pakankama biudžetą, imk šita....
https://m.autoplius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-8-l-vienaturis-2008-dyzelinas-5527539.html?make_date_from=2008&make_date_to=2008&make_id%5B93%5D=1215
Patikimas prižiūrėtas ir geras dyzelis. ;)
Beje aš čia jokio intereso neturiu, tiesiog žinau žmogų kieno ji yra. Ir parduoda nes sėdo į nuline nauja iš salono. ;)

liutukas
2017.05.15, 14:24
neisizeiskit, taciau Lietuvis geros masinos neparduoda :) jei parduoda reiskias ne be reikalo.. :)
Labai įdomus požiūris. Tokiu atveju skelbimuose tikriausiai net neieškai, nes visi pardavėjai lietuviai :D
Gale vasaros baigsis lizingas, ir svarstau ką čia su ja daryti. O rugpjūtį dar turiu planų pašauti iki Graikijos ir reikės 6 vietų, už tai ir nežinau kaip pasielgti :-x

Daranius
2017.05.15, 14:56
Labai įdomus požiūris. Tokiu atveju skelbimuose tikriausiai net neieškai, nes visi pardavėjai lietuviai :D
Gale vasaros baigsis lizingas, ir svarstau ką čia su ja daryti. O rugpjūtį dar turiu planų pašauti iki Graikijos ir reikės 6 vietų, už tai ir nežinau kaip pasielgti :-x

iš tos pačios operos darau išvadą, kad vokietis yra durnas, nes paduoda gerą mašiną, su kuria tik kunigas pas parapijiečius važiuodavo...

sopuku
2017.05.15, 17:06
Keli dalykai.
Bijai "vilko" neik į miska.
Už 3k€ nupirktas visas kažkiek reiks remontuoti.
Nespresk apie kitus pagal save. (Čia dėl "nudrozimo" iki sroto) ;)
Jei galėsi skirti pakankama biudžetą, imk šita....
https://m.autoplius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-8-l-vienaturis-2008-dyzelinas-5527539.html?make_date_from=2008&make_date_to=2008&make_id%5B93%5D=1215
Patikimas prižiūrėtas ir geras dyzelis. ;)
Beje aš čia jokio intereso neturiu, tiesiog žinau žmogų kieno ji yra. Ir parduoda nes sėdo į nuline nauja iš salono. ;)

na mano biudzetas yra mazdaug puse tos kainos :D

sopuku
2017.05.15, 17:10
Labai įdomus požiūris. Tokiu atveju skelbimuose tikriausiai net neieškai, nes visi pardavėjai lietuviai :D
Gale vasaros baigsis lizingas, ir svarstau ką čia su ja daryti. O rugpjūtį dar turiu planų pašauti iki Graikijos ir reikės 6 vietų, už tai ir nežinau kaip pasielgti :-x

na as manau bet kokiu atveju as jos neipirksiu :) mano biudzetas 4000-5000 max.. na is skelbimu ziuriu taciau ziuriu neregistruotos lietuvoje. nes vistik atvaziuoja is uzsienio nudrostos ir paskui jei dar lietuvis padrozia kelis metus tai as imsiu nudrosta kurkas labiau nei imciau nudrosta tik uzsienyje :) zinoma jei buvo pirkta lietuvos salone ir vazineta vieno zmogaus tuomet variantas butu geras nes lietuvoj tos masinos greiciausiai taip nenudrosi kaip ji nudroziama uzsienyje. tai is dalies neturiu nieko pries masina lietuviu vazineta taciau tik tuo atveju jei ji cia buvo pirkta nauja. bet tokiu taip pat nera daug o jei ir yra tai naujesni modeliai o ne kokie ten 2006-2008 kuriuos galeciau ipirkt..

sopuku
2017.05.15, 17:12
iš tos pačios operos darau išvadą, kad vokietis yra durnas, nes paduoda gerą mašiną, su kuria tik kunigas pas parapijiečius važiuodavo...

kas geriau:
1) vokietis sudroze, nusipirkau as;
2) vokietis sudroze, lietuvis sudroze, nusipirkau as..
renkuosi 1 vairanta.. realiai vokieciuos vazinetu taip pat nelabai noreciau nes autobamai dideli atstumai tai daug sancuy kad bus nudrosta labiau nei is prancuzijos ar olandijos ar danijos ar pan.

ewas
2017.05.15, 18:11
Kiek teko matyt masinu tai kur reali rida apie 400 t km ne taxi, tai palyginus labai gerai atrodo ir kosmetiskai ir buna tikrai labai tvarkingos, aisku ne 100%, bet dauguma. O manau drozias masina mjeste daugiau, nei trasoj. Nes isibegeji ir leki, jokios apkrovos, o.mieste sustojimai...daug labiau kenkia nei trasoj vaziawimas, aisku vel kaip kas eksploatuoja. Jei su servisais tai masinos buna priziuretos su didele rida.
, O lt tokios ridos sumazeja dsug kartu ..ir parduodamos kaip naujos.

BOSAS
2017.05.15, 18:11
purkstukai tai ne variklio remontas - nemaisyk. Purkstuku rem kaina siuo metu iki 100€ tai ne kosmosas. Variklis geras perkant tikrink ar nepucia per tarpine ir viskas.

sopuku
2017.05.15, 22:07
purkstukai tai ne variklio remontas - nemaisyk. Purkstuku rem kaina siuo metu iki 100€ tai ne kosmosas. Variklis geras perkant tikrink ar nepucia per tarpine ir viskas.

dekui uz patarima. Na pradziai meginsiu kuri laika ieskoti 3.3l bendzino. Na o jei jau visiskai nieko nepasitaikys reikes gal meginti rizikuoti imti ta dyzeli.. nors ir siandien is pazystamo girdejau jog jo brolis 2 kartus jau varikli remontavo 2.8 dyzeliui tai per abu remontus bendrai apie 2500 euru ikiso... tai kazkaip siurpiai skamba tokios kainos :D Dekoju uz pagalba tikrai pagelbejot.

BOSAS
2017.05.16, 06:22
nuo perkaitinimo pas juos atsiranda problemos. Ypac kai saltu varikliu mina. Tada ir sumeto gilzes ir antifrizas i tepala papuola. Daugiau bedu neturi. Iskyrus tai kad salta reikia pasildyti. Ir dar aptarnavimo variklio su remontu maisyti nereikia. Aptarnavimas tai visokiu dirzu itempeju keitimas ir t.t.

ramuz
2017.05.16, 07:30
tik 3.8

sopuku
2017.05.16, 07:42
tik 3.8

kodel? as kaiptik ne is vieno zmogaus girdejau jog 3.3 neuzmusamas variklis..

ramuz
2017.05.16, 08:53
kodel? as kaiptik ne is vieno zmogaus girdejau jog 3.3 neuzmusamas variklis..

nei vienas neužmušamas, jei laiku keisi tepalus ir važiuosi ne ekstrymu.. pats turėjau ir 3,3 virš keturių metų, dabar 3,8 šeštus metus... aišku pravažiuota tik/ ar net 107000 myl (auto 2005 ), bet jei nebandai kaip sportinio bolido išspaust bėdų neturėtų būti. o važiuoja 3,8 smagiau. O su tavo įsitikinimu, kad visi vojai lietuvio užvelti, nėra visiškai teisūs.. manasis ne toks :D

wongas
2017.05.16, 09:03
Čia tas pats, kas žvejas klaustu - noriu važiuoti žvejoti - patarkit ar apsimoka.......

sopuku
2017.05.16, 10:14
nei vienas neužmušamas, jei laiku keisi tepalus ir važiuosi ne ekstrymu.. pats turėjau ir 3,3 virš keturių metų, dabar 3,8 šeštus metus... aišku pravažiuota tik/ ar net 107000 myl (auto 2005 ), bet jei nebandai kaip sportinio bolido išspaust bėdų neturėtų būti. o važiuoja 3,8 smagiau. O su tavo įsitikinimu, kad visi vojai lietuvio užvelti, nėra visiškai teisūs.. manasis ne toks :D

na nesibaidau ir 3.8 tik reikia rasti bent kazkuri padoru pradziai:) ir i dodge caravan ziuriu nes kiek zinau ta pati masina bet ia jau speju ne sitam forume apie jas kalbeti reikia:) o laiku tepalus keist tai kas 10 000 keiciasi? pasikeiciu ir tepalus ir filtrus per daug nelaukes. turejau viena karta bedos pavelaves keist kuro filtra:) daugiau nenoriu:) o lakstyt seniai nebelakstau. per brangu baudas moketis siais laikais:)

sopuku
2017.05.16, 10:15
Čia tas pats, kas žvejas klaustu - noriu važiuoti žvejoti - patarkit ar apsimoka.......


na as visada stengiuos susizinot kuo daugiau informacijos pries perkant. siuo atveju vistik tiks man tas oyageris tik dabar reik rast padoru varianta

BOSAS
2017.05.16, 12:34
kodel? as kaiptik ne is vieno zmogaus girdejau jog 3.3 neuzmusamas variklis..

puikiai uzmusamas. Tau reiketu konsultantus keisti. Daug veju tau pripute.

BOSAS
2017.05.16, 12:35
na nesibaidau ir 3.8 tik reikia rasti bent kazkuri padoru pradziai:) ir i dodge caravan ziuriu nes kiek zinau ta pati masina bet ia jau speju ne sitam forume apie jas kalbeti reikia:) o laiku tepalus keist tai kas 10 000 keiciasi? pasikeiciu ir tepalus ir filtrus per daug nelaukes. turejau viena karta bedos pavelaves keist kuro filtra:) daugiau nenoriu:) o lakstyt seniai nebelakstau. per brangu baudas moketis siais laikais:)

kas 5000 _ 7000

sopuku
2017.05.16, 13:42
kas 5000 _ 7000

5000-7000 :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o velnias prabangi masina tas voyageris.. :D
ma BOSAS jus taip pat klaidinat nemazai.. is pradziu pirkt tik bendzina paskui ir dyzelis neblogas ir vienu kartu visu ziniu neisduodat per 15 postu skirtingu reikia susideliot viska i viena eilute kad kazkoki vaizda susidaryt

liutukas
2017.05.16, 14:13
5000-7000 :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o velnias prabangi masina tas voyageris.. :D
vienu kartu visu ziniu neisduodat per 15 postu skirtingu reikia susideliot viska i viena eilute kad kazkoki vaizda susidaryt
Tai kad nelabai aišku ko pats nori. Jei klausi ar apsimoka pirkti mašiną... galiu pasakyti kad neapsimoka, nes ji tik nuostolis ir pinigų kišimas. Daug pigiau yra dviratis arba galbūt viešasis transportas, paskaičiuot reikia metines sąnaudas. ;) Kas buvo paklausta, tas atsakyta. Jei ieškai mašinos už 1-2k eur, tai pirk bet kokią, visos jos bus sudrožtos ir reikės remonto kas pusmetį. O šiaip visos mašinos genda ir remontas kainuoja panašiai, ar tai būtų 1990 metų passatas, ar 2005 metų voyager, žinoma jei ne pats musikuosi plaktuku garaže ir remontuosi normaliomis naujomis dalimis taip, kad važiuotum ir nematytum vargo.

sopuku
2017.05.16, 15:21
Tai kad nelabai aišku ko pats nori. Jei klausi ar apsimoka pirkti mašiną... galiu pasakyti kad neapsimoka, nes ji tik nuostolis ir pinigų kišimas. Daug pigiau yra dviratis arba galbūt viešasis transportas, paskaičiuot reikia metines sąnaudas. ;) Kas buvo paklausta, tas atsakyta. Jei ieškai mašinos už 1-2k eur, tai pirk bet kokią, visos jos bus sudrožtos ir reikės remonto kas pusmetį. O šiaip visos mašinos genda ir remontas kainuoja panašiai, ar tai būtų 1990 metų passatas, ar 2005 metų voyager, žinoma jei ne pats musikuosi plaktuku garaže ir remontuosi normaliomis naujomis dalimis taip, kad važiuotum ir nematytum vargo.

remontas panasus ar 1990 pasatas ar 2005 voyageris? :D tai tada voyageriai reiskias uz pusdyke remontuojasi :D nes siaip masinu remonto kainos pagal metus skiriasi pakankamai daug.. kuo naujesne masina tuo brangesnes detales ir tuo brangesnis remontas. anksciau turejau renault laguna. remontas buvo proto ribose. po to turejau peugeot 406 reontas buvo velniskai brangus palyginus. tuomet isigijau mazda 626. sitos remontas velniskai pigus.. tai nzn is kur tokios pievos kad visas masinas kainuoja taisyt vienodai.. mazda 626 rato duolis 20 euru, peugeot 406 guolis 100 euru.. nera skirtumo ane? apie varikli jau nekalbu.. ir jei vistik visiska ineskaitot temos tai kaip ir nusprendziau jogpirksiu voyageri dabar tik noriu issirinkti kuris variklis patikimiausias bet nelabai pavyksta suprasti kuris modelis labiausiai vykes kadangi per daug skirtingu nuomoniu..

oleg
2017.05.16, 15:56
patikimiausias variklis ,3.3 - 3.8/ O modelis ? skirtumo ner Dodge,Chrysler ar Voyager.

Audriusas
2017.05.16, 17:31
remontas panasus ar 1990 pasatas ar 2005 voyageris? :D tai tada voyageriai reiskias uz pusdyke remontuojasi :D nes siaip masinu remonto kainos pagal metus skiriasi pakankamai daug.. kuo naujesne masina tuo brangesnes detales ir tuo brangesnis remontas. anksciau turejau renault laguna. remontas buvo proto ribose. po to turejau peugeot 406 reontas buvo velniskai brangus palyginus. tuomet isigijau mazda 626. sitos remontas velniskai pigus.. tai nzn is kur tokios pievos kad visas masinas kainuoja taisyt vienodai.. mazda 626 rato duolis 20 euru, peugeot 406 guolis 100 euru.. nera skirtumo ane? apie varikli jau nekalbu.. ir jei vistik visiska ineskaitot temos tai kaip ir nusprendziau jogpirksiu voyageri dabar tik noriu issirinkti kuris variklis patikimiausias bet nelabai pavyksta suprasti kuris modelis labiausiai vykes kadangi per daug skirtingu nuomoniu..

Nepaminejai koks Peugeot guolis. As neseniai priekini keiciau Febi firmos, uz guoli sumokejau 14eu su PVM. Peugeot 406 man siaip pigiai atsieina vazinet :)

BOSAS
2017.05.16, 17:45
5000-7000 :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o velnias prabangi masina tas voyageris.. :D
ma BOSAS jus taip pat klaidinat nemazai.. is pradziu pirkt tik bendzina paskui ir dyzelis neblogas ir vienu kartu visu ziniu neisduodat per 15 postu skirtingu reikia susideliot viska i viena eilute kad kazkoki vaizda susidaryt

cia todel kad didele kubatura o tepalo telpa tik 4.2 ltr.
kas liecia info tai reikia gyvai su zmonem bendrau internetu mazdaug suzinosi taciau niuansus geriau aiskintis gyvai.

Mindas112
2017.05.16, 18:42
Šiam forume ir Chrysler, ir Dodge ir Plymouth lygiateisiai ;). 3,3 ir 3,8 yra tos pačios konstrukcijos variklis, tik patarasis didesnio litražo . Pirkti reikia 3,8. Kuro trasoj ima tiek pat, mieste kiek simboliškai daugiau.

sopuku
2017.05.16, 19:54
patikimiausias variklis ,3.3 - 3.8/ O modelis ? skirtumo ner Dodge,Chrysler ar Voyager.

modeli tai voyager, grand voyager, dodge caravar arba grand caravan ziurineju pagrinde.. labai patiko privalumas kai kedes i dugna susileidzia man butu labai naudinga funkcija.. komplektacijos noretusi pilnesnes zinoma..

sopuku
2017.05.16, 19:56
cia todel kad didele kubatura o tepalo telpa tik 4.2 ltr.
kas liecia info tai reikia gyvai su zmonem bendrau internetu mazdaug suzinosi taciau niuansus geriau aiskintis gyvai.

na mazam miestelyj gyvenu tai cia nelabai turiu su kuo konsultuotis toliais klausimais tai internetas vienintelis informacijos saltinis..
o beja tepala sintetini megsta ar pusiau sintetini? Taip pat kitas klausimas apie Dodge grand caravan. kiek naujesniu maciau su 3.6l bendzininiu varikliu. sie varikliai taip pat patikimi kaip ir 33 ir 3.8?

sopuku
2017.05.16, 19:59
Nepaminejai koks Peugeot guolis. As neseniai priekini keiciau Febi firmos, uz guoli sumokejau 14eu su PVM. Peugeot 406 man siaip pigiai atsieina vazinet :)

na va man peugeot buvo labai brangu vazinet. buvo pagrindine pardavimo priezastis.. budavo vaziuokle barska, nuvaziuopji i servisa pakrapsto kazka susimoki 300 lt isvaziuoji toliau barska.. dar karta nuvaziuoji vel pakrapsto kazka sako jau bus gerai.. vel susimoki 300 lt isvaziuoji toliau barska.. nuvaziuoji trecia karta pakrapsto kazka vel susimoki 300 ir toliau barska.. na ir daugiau nebevaziuoji ir vazineji su barskancia vaziuokle :D i savo maza nzn ar tokia suma i vaziuokle isleidau per 7 metus :D tai asmeniskai pakeitus masina pinigu pradejo taupytis tiek ant kuro tiek ant prieziuros. na bet kaip kam pasiseka greiciausiai.. nors taisymo kainos kurkas brangesnes peugeot nei dabartines mazdos..

formalumas
2017.05.16, 21:36
Jei išvažiavus iš serviso barška toliau - arba išsiaiškini su servisu, ir sutvarko iki galo, arba keiti servisą. Jei srvisas nesugeba sutvarkyti iki galo dabar, tai kodėl sekantį kartą turėtų būti kitaip?

liutukas
2017.05.16, 23:18
na va man peugeot buvo labai brangu vazinet. buvo pagrindine pardavimo priezastis.. budavo vaziuokle barska, nuvaziuopji i servisa pakrapsto kazka susimoki 300 lt isvaziuoji toliau barska.. dar karta nuvaziuoji vel pakrapsto kazka sako jau bus gerai.. vel susimoki 300 lt isvaziuoji toliau barska.. nuvaziuoji trecia karta pakrapsto kazka vel susimoki 300 ir toliau barska.. na ir daugiau nebevaziuoji ir vazineji su barskancia vaziuokle :D i savo maza nzn ar tokia suma i vaziuokle isleidau per 7 metus :D tai asmeniskai pakeitus masina pinigu pradejo taupytis tiek ant kuro tiek ant prieziuros. na bet kaip kam pasiseka greiciausiai.. nors taisymo kainos kurkas brangesnes peugeot nei dabartines mazdos..
Va kur tas brangumas išeina :) sorry, nesusilaikiau ;) Panašiai sakyti kaip "kiekvieną sekmadienį nuvažiuoju pas kunigą ir duodu 50Lt, kad tas pašventintų mašinytę jog negestų, labai brangi eksploatacija gaunasi..." :D

sopuku
2017.05.16, 23:22
Va kur tas brangumas išeina :) sorry, nesusilaikiau ;) Panašiai sakyti kaip "kiekvieną sekmadienį nuvažiuoju pas kunigą ir duodu 50Lt, kad tas pašventintų mašinytę jog negestų, labai brangi eksploatacija gaunasi..." :D

Na taip.. lietuvis nebutu lietuvis jei kito lietuvio nesityciotu. viskas suprantama tokia jau tauta esam.

BOSAS
2017.05.17, 06:07
na mazam miestelyj gyvenu tai cia nelabai turiu su kuo konsultuotis toliais klausimais tai internetas vienintelis informacijos saltinis..
o beja tepala sintetini megsta ar pusiau sintetini? Taip pat kitas klausimas apie Dodge grand caravan. kiek naujesniu maciau su 3.6l bendzininiu varikliu. sie varikliai taip pat patikimi kaip ir 33 ir 3.8?
jei gali parasyk kokius variklius zinai kaip blogus ir del ko jie blogi? Kiek man tenka susidurti su ivairiais gedimais visais atvejais buna kalti tie kurie juos eksplotavo. Tai tepalu nekeisdavo tai be antifryzo vaziuodavo tai saltus variklius spausdavo ir panasiai.

sopuku
2017.05.17, 06:37
jei gali parasyk kokius variklius zinai kaip blogus ir del ko jie blogi? Kiek man tenka susidurti su ivairiais gedimais visais atvejais buna kalti tie kurie juos eksplotavo. Tai tepalu nekeisdavo tai be antifryzo vaziuodavo tai saltus variklius spausdavo ir panasiai.

Kad ir daug negalvojant WV 2.5 TDI kur eina nuo nzn kuriu tiksliai metu `~2000-2006 kazkas tokio tiksliu datu tikrai nezinau nuo kada jie eina bet zinau kad tai labiausiai nevyke motorai kuri praded luzti po ~200 000. del to visi ir vazineja su 1.9 TDI. o senesni 1.9TDI kurie pries pumpaduzius ejo pripazinti pacio WV kaip labiausiai vykes visu laiku variklis.. tai jei yra geriausias reiskias yra ir blogiausias..

Mindas112
2017.05.17, 07:18
Noriu pastebėti, kad iš techinio forumo bandoma galutinai padaryti plepalus.

sopuku
2017.05.17, 16:25
uzmaciau sianden tok inauja varianta https://autoplius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-3-3-l-vienaturis-2007-benzinas-dujos-5482811.html
jei vaziuojant apziureti kur siauliuos galima rasti kokius meistrus patikrint kazkiek masina?
Paskambinau, 3 savaites Lietuvoj. tipo niekas nedaryta.. Ar jiems gaila pasakyt kada nors gyvenime teisybe.. :D

BOSAS
2017.05.17, 20:51
Kad ir daug negalvojant WV 2.5 TDI kur eina nuo nzn kuriu tiksliai metu `~2000-2006 kazkas tokio tiksliu datu tikrai nezinau nuo kada jie eina bet zinau kad tai labiausiai nevyke motorai kuri praded luzti po ~200 000. del to visi ir vazineja su 1.9 TDI. o senesni 1.9TDI kurie pries pumpaduzius ejo pripazinti pacio WV kaip labiausiai vykes visu laiku variklis.. tai jei yra geriausias reiskias yra ir blogiausias..

visiska nesamone. kiek pazystu zmoniu kurie keite tiem motoram tepalus pravaziau daugiau nei 3 kart tavo nurodytus km ir pardave be bedu. Nera variklio kuriam nereiketu tepalo. O jei tauta tokia nupirkau atidroziau ranku nekises ir stumiau tai ir genda. Bet genda del zmoniu poziurio o ne daiktai blogi

ramuz
2017.05.18, 08:33
Noriu pastebėti, kad iš techinio forumo bandoma galutinai padaryti plepalus.

pats laikas stabdyt.. bo greitai romaną skaitysim apie nieką ( pirk..nepirksiu, tas geras, ne šitie blogi sako, nu pirk.. nu pagalvosiu dar ) , dar žėk kas filmą susuks..

sopuku
2017.05.18, 08:42
pats laikas stabdyt.. bo greitai romaną skaitysim apie nieką ( pirk..nepirksiu, tas geras, ne šitie blogi sako, nu pirk.. nu pagalvosiu dar ) , dar žėk kas filmą susuks..

na dabar meginu klaust apie konkretu rasta varianta ir patarimo noriu kur pasitikrint.. tai nejau atskira tema del to kurt? kad zmones patys pievas rasineja nesugeba atsakyt ko klausi.. nu lietuviu forumas nieko keisto..

ramuz
2017.05.18, 09:08
Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.

na nuvažiuosi į servisą, sakys viskas OK, atsitiks kas.. kaltinsi servisą, manau kiekvienu atveju perkant naudotą auto prisiimi riziką, o nekaltini kad kas ko nepamatė ar kas ko nepasakė.. jei nori garantijų, važiuoji į saloną. manau taip ? o servisą pasiguglini, manau čia ir erastum temoje rekomenduotini apie situaciją Šiauliuose, galbūt kiek pasenusią.. tiesiog savo namų darbus užkrauti kietiems mėgėjas esi.

wongas
2017.05.18, 10:53
Keik matau su dujom. Iš kur parvažiavęs spėju Olandas. Iš karto 80% duodu, kas su dujomis važiuos iki pirmo gedimo rimtesnio. Paskui meistrų paieška - kol galiausiai pakeisi įrangą į tokią kurios aptarnavimu užsiima pas mus LT. (patirtis kalba)
P.S. ir 3,8 - tiktai...... spęsk, pirk, riedėk.....

ewas
2017.05.18, 11:42
Siaip 2.4 automatas irgi nera blogas variantas, as pats su tokiu 4 metai. Tik kad gal mazokas variklis tokiai masinai, nes ryja kuro panasiai kaip 3.3 ar 3.8.
Aisku vaziuot reikia jau aikstom apsukom, bet kad netrauktu nera, nebent kalnuota vetove ir kalnai ilgi.
Pas mane stag dujos su waltekais, tai man atrodo jie knisa prota, kas pora tukstanciu km. Bet nusiskundimu ner....reikejo ir skrido tas vojageris....visad uzsikure, tik aisku, po pirkimo teko pasiremontuot neblogai :) sekmes renkantis
P.s. nebijok didelio variklio.

sopuku
2017.05.18, 16:19
Keik matau su dujom. Iš kur parvažiavęs spėju Olandas. Iš karto 80% duodu, kas su dujomis važiuos iki pirmo gedimo rimtesnio. Paskui meistrų paieška - kol galiausiai pakeisi įrangą į tokią kurios aptarnavimu užsiima pas mus LT. (patirtis kalba)
P.S. ir 3,8 - tiktai...... spęsk, pirk, riedėk.....

tai su uzsienietiskom dujom geriau ne neziuret arne? va kazka naudingo pagaliau isgirdau. na didelio variklio tai nebijau aisku didesnis draudimas seju bus ir pan bet kaip nors isgyvensiu greiciausiai.. jei rasiu tai ir ta 3.8 imsiu. o beja pats ziuriu vazinejat su 2012 grand caravan. ir i dodge caravanus ziurineju ir kiek pastebejau tai jie skelbimuose lyg kazkiek ir pigesni nei atitinkamu metu voyageriai.. kazin kodel? taip pat domina kaip islaikymas tu 5 kartos modeliu? brangesnis nei 4 kartos?

wongas
2017.05.18, 16:32
Apie dujas - patirtis. Tėvas nusipirko Espase Reno. Tipo zjb su originaliom dujom ir taip toliau. Pavažiavo apie metus ir aišku, kad kažkada reikės remonto. Nuvažiuoja pas meistrus - visi siunčia ten kur nėra buvęs. Nieks neturi programinės įrangos. Sakau - tėvai nuvaryk pas meistrą, pakeis kompą viską peržiūrės ir važiuosi be vargo. Ne jis pasakė kad pats susitvarkys ir visi dujininkai tik pinigus nori nuplėšti. Trumpai tariant - visi gaidžiai. Vargo pusę metų, būrė visokius burtus. Sakė iš principo nevarys pas meistrus.
Galiausiai palūžo :) Nuvažiavo - pakeitė kompą, sutvarkė purkštukus viską sutikrino ir sureguliavo. Lekia kaip vėjas.....O sūnaus neklausė - kol pačiam smegenys užvirė :) Dar butelio už mintį išsakytą prieš metus taip ir negavau :)
P.S.
1. Ar žiūrėti su dujom ar ne - spręsk pats.
2. Aš daržinę turiu neatsižvelgdamas į draudimo kainą.
3. Dodge ir Chrysler skiriasi vidaus įrangos paketai ir t.t.t.t.t. Skaityk viskas parašyta forume.
4. Apie eksplotaciją - patirčių daug ir visos skirtingos. Čia kaip su moterim - nepabandysi nesužinosi.

P.P.S. Pavargau varau namo :)

AERO_DD
2017.05.18, 20:50
O dar įdomu iš kur ten rida 112k km.... Atsuktas ... Dėl įrangos tikrai sunku rasti, kas tvarko o jei rasi detales ne pigios!

AERO_DD
2017.05.18, 20:52
Prieš metus (maždaug) draugas ieškojau sau Voyageri..
Parašysiu trumpai... Kaune ir Šiauliuose vien lavonai....

AERO_DD
2017.05.18, 20:57
Ir dar patarimas ne visi servisai gerai žino mūsų modeliai... Neskubėk pirkti.... Pravaziuok ant skirtingų modelių su skirtingų variklių tūrio... Tada ir spresi koki nori ir tik ji ieškok.... Paskui nepakeisi

sopuku
2017.05.18, 22:04
Apie dujas - patirtis. Tėvas nusipirko Espase Reno. Tipo zjb su originaliom dujom ir taip toliau. Pavažiavo apie metus ir aišku, kad kažkada reikės remonto. Nuvažiuoja pas meistrus - visi siunčia ten kur nėra buvęs. Nieks neturi programinės įrangos. Sakau - tėvai nuvaryk pas meistrą, pakeis kompą viską peržiūrės ir važiuosi be vargo. Ne jis pasakė kad pats susitvarkys ir visi dujininkai tik pinigus nori nuplėšti. Trumpai tariant - visi gaidžiai. Vargo pusę metų, būrė visokius burtus. Sakė iš principo nevarys pas meistrus.
Galiausiai palūžo :) Nuvažiavo - pakeitė kompą, sutvarkė purkštukus viską sutikrino ir sureguliavo. Lekia kaip vėjas.....O sūnaus neklausė - kol pačiam smegenys užvirė :) Dar butelio už mintį išsakytą prieš metus taip ir negavau :)
P.S.
1. Ar žiūrėti su dujom ar ne - spręsk pats.
2. Aš daržinę turiu neatsižvelgdamas į draudimo kainą.
3. Dodge ir Chrysler skiriasi vidaus įrangos paketai ir t.t.t.t.t. Skaityk viskas parašyta forume.
4. Apie eksplotaciją - patirčių daug ir visos skirtingos. Čia kaip su moterim - nepabandysi nesužinosi.

P.P.S. Pavargau varau namo :)

na esme supratau paciam dujas susidet bus patikimiau. o kaip draudimas labai kandziojasi? :D reikes dar eit pasiskaiciuot gal persigalvosiu :D na o kas liecia moteris ir pabandymus tai moteri pabandes gali pasiust i 5 puses masinos neismesi.. :D

sopuku
2017.05.18, 22:05
O dar įdomu iš kur ten rida 112k km.... Atsuktas ... Dėl įrangos tikrai sunku rasti, kas tvarko o jei rasi detales ne pigios!

zinoma kad suktas.. o lietuvoj nesuktu dar yra? :D o kaip skirti ar lavonas ar ne?
na kas liecia pavazinejimus ir pabandymus tai cia ir yra sudetingiausia dalis.. dabar tai yra vienas variantas bendzinas kur nulinkinau ir ji pamegint man reikia vaziuot 200 km.. neskaitant to kad dirbu 6 dienas per savaite tai nelabai yra kada vaziuot. ir siaip reikia laukt kol atsiras kazkas naujo o kai atsiras vel ta pati beda jog vaziuot man visada minimaliai 100 km vien kad pravaziuot.. su laiku taip pat ne kazka pas mane.. tai taip eit megintis visokius variantus nelabai iseina.. realiai tai ziuriu i komplektacijas ir tiek. kai rasiu kazka padoriai atrodancio padoriu metu su padoria komplektacija tai ir imsiu nesvarbu ar 3.3 ar 3.8. realiai net ir apie dyzeli galvoju nes tu p[asirinkimas milziniskas ir su gerom komplektacijom yra ir pan.. tai net kyla minciu pasiimt dyzeli sukist ten tu pinigu i variklio remonta ir vazinet ramiai :D

ramuz
2017.05.18, 22:36
Prieš metus (maždaug) draugas ieškojau sau Voyageri..
Parašysiu trumpai... Kaune ir Šiauliuose vien lavonai....

Neįžeidinėjam, gerai ?

ramuz
2017.05.18, 22:38
na esme supratau paciam dujas susidet bus patikimiau. o kaip draudimas labai kandziojasi? :D reikes dar eit pasiskaiciuot gal persigalvosiu :D na o kas liecia moteris ir pabandymus tai moteri pabandes gali pasiust i 5 puses masinos neismesi.. :D

O čia ką amžino variklio ieškai? Tada atskleisiu paslaptį..kolkas nesukurtas.

busas
2017.05.18, 23:03
Sopuk

paimk arciausiai parduodamus ir pravaziuok ir su benzu ir su dyzelui.,Is viso esi vaziaves ? gal net nepatiks,kam lauzyti galva? Cia mano nuomone del rimtu remontu-dabar tiek srotiniu is anglu parduodama dyzeliu - pvz atsitiks rimta beda ir kita isimest galima.Kam zenytis?
o siaip atsargiai - kreiseriams lengvai igyjama priklausomybe )) as jau 11 metai priklausomas

o jei toli vaziuot ? tai cia irgi toli https://www.mobile.de/,bet yra paslauga kas atlieka,ir tikimybes koeficientas didesnis..manasis bent taip atsidure LT su visa gyvenimo ir ligu tikra istorija

sopuku
2017.05.18, 23:23
Sopuk

paimk arciausiai parduodamus ir pravaziuok ir su benzu ir su dyzelui.,Is viso esi vaziaves ? gal net nepatiks,kam lauzyti galva? Cia mano nuomone del rimtu remontu-dabar tiek srotiniu is anglu parduodama dyzeliu - pvz atsitiks rimta beda ir kita isimest galima.Kam zenytis?
o siaip atsargiai - kreiseriams lengvai igyjama priklausomybe )) as jau 11 metai priklausomas

o jei toli vaziuot ? tai cia irgi toli https://www.mobile.de/,bet yra paslauga kas atlieka,ir tikimybes koeficientas didesnis..manasis bent taip atsidure LT su visa gyvenimo ir ligu tikra istorija

man apziuret bet koki reikia vaziuot minimaliai 100 km :D man visur 100 km kai tik is namu isvaziuoji :D o kaip jau minejau tiek net ir laiko neturiu. patiks man ta masina cia jau kas be ko.. o zenijuosi su masina nes kai jau issirenku kokia tai reikes detis dujas, keist variklio dirza, pasitvarkyt varikli kas negerai ar pan, pirkt ziemines vasarines padangas ir t.t. investuot reikia dar daug pinigu. tai keist po keliu metu butu siektiek prabanga.. nzn kaip kiti bet negyvenu taip prabangiai kad galeciau keitinet masinas kas kelis metus.. vaziuoju kol vaziuoja arba kol surudyja, kai jau matau kad toliau investuoti pinigus neverta tada keiciu. ir dabartine dar galiu vazinet max 2 metus nes tuomet reikes ir nauju padangu ir variklio dirza keist ir t.t. tai jau siuo atveju neverta kist pinigus. tai per ta laika reik susirast kazka padoraus. tik variantu tai laaaabai mazai.. o pats matau su dezeliu vazineji busas. ir kaip tie dyzeliniai varikliai? daug pinigu sugrauze? nes dyzeli tai manau ir siandien issirint pavyktu kazkoki..
o mobile.de ziurejau bet kad nieko gero ten nera.. pagal norimus metus ir dar bendzino tai variantu gal tik pora.. na pries perkant visada per vin tikrinuosi ka eina suzinot apie masina. tik kazkaip dabar pastebejau kad jau uz vin perziura pinigu praso......

sopuku
2017.05.18, 23:30
O čia ką amžino variklio ieškai? Tada atskleisiu paslaptį..kolkas nesukurtas.

yra tu varikliu amzinu ir ne vienas :D kad ir mano dabartines masinos 330 000 variklis dar neliestas.. na buvo viena slangue prakiurus.. visi variklio gedimai jei galima taip pavadint per 7 metus :) manau apskritai galeciau suskaiciuot kiek kartu ka esu savo masinai remontaves per tuos 7 metus kai ja turiu. sarasas tikrai butu trumpas. tai va as ir vel noriu tokios masinos :D pajutau geri kai nereikia vazinet pas meistrus profilaktiskai ir pinigu kist tai ir toliau taip noriu :) tepalus filtrus ir padangas namuose pasikeiciu tai pas meistrus nuvaziuoju pries technikini paziuri pakrapsto sako viskas gerai.. kokia trauke blogiausiu atveju jei pakeicia kas 2 technikini ir viskas..

busas
2017.05.18, 23:46
na pirkau papigiai su sugedusia deze - LT ju nemazas pasirinkimas (tuo paciu pilnai isvalyta ir perinkta).Termostata i slanga isidejau 20 eur, tepalus 5-40w iskart isipyliau,na visus filtrus)) 3 K jau nuvaziavau,nezinau gal buna blogu,bet as patenkintas.Tiesa dar ziema viena zvake neveikdavo,bet uzsikurdavo )) perspektyvoje reiks pakeist

sopuku
2017.05.19, 07:06
na pirkau papigiai su sugedusia deze - LT ju nemazas pasirinkimas (tuo paciu pilnai isvalyta ir perinkta).Termostata i slanga isidejau 20 eur, tepalus 5-40w iskart isipyliau,na visus filtrus)) 3 K jau nuvaziavau,nezinau gal buna blogu,bet as patenkintas.Tiesa dar ziema viena zvake neveikdavo,bet uzsikurdavo )) perspektyvoje reiks pakeist

ai tai dar mazai nuvaziaves.. na tai aisku.. :) jo dyzeliu pasirinkimas yra tik reik pataikyt ant per daug nenudrosto speju.

wongas
2017.05.19, 08:16
Kaip padaryti, kad matyčiau kokius 3 pusl. iš 11 :)
Gero kelio visiems.

ramuz
2017.05.19, 08:38
Kaip padaryti, kad matyčiau kokius 3 pusl. iš 11 :)
Gero kelio visiems.

(moder)

sheikhas
2017.05.19, 08:56
yra tu varikliu amzinu ir ne vienas :D kad ir mano dabartines masinos 330 000 variklis dar neliestas.. na buvo viena slangue prakiurus.. visi variklio gedimai jei galima taip pavadint per 7 metus :) manau apskritai galeciau suskaiciuot kiek kartu ka esu savo masinai remontaves per tuos 7 metus kai ja turiu. sarasas tikrai butu trumpas. tai va as ir vel noriu tokios masinos :D pajutau geri kai nereikia vazinet pas meistrus profilaktiskai ir pinigu kist tai ir toliau taip noriu :) tepalus filtrus ir padangas namuose pasikeiciu tai pas meistrus nuvaziuoju pries technikini paziuri pakrapsto sako viskas gerai.. kokia trauke blogiausiu atveju jei pakeicia kas 2 technikini ir viskas..

mano senolis 3,3l jau 480 000 prasuko neskaitant kad spidometras mažiausiai 2 kartus buvo nusuktas :D problema dažniausiai ne varikliai, o vartotojai.


Kaip padaryti, kad matyčiau kokius 3 pusl. iš 11 :)
Gero kelio visiems.
duokit žmonėm išsišnekėt, kitiems to reikia ;)

sopuku
2017.05.19, 10:27
mano senolis 3,3l jau 480 000 prasuko neskaitant kad spidometras mažiausiai 2 kartus buvo nusuktas :D problema dažniausiai ne varikliai, o vartotojai.



Kaip pavyksta nuo rudziu apsisaugot?

wongas
2017.05.19, 10:47
Ką tik nužudė....:)

sopuku
2017.05.19, 11:14
Ką tik nužudė....:)

as nesurpantu kas tave vercia eit i sita tema ja skaityt ir dar rasyt??????????????

sopuku
2017.05.19, 11:15
tuo paciu klausimas apie automato tempina. kaip yra su tempinu? jei sugedus nepavyksta uzvest variklio. kiek skaitineju jog tempt automatu negalima nebent labai letai ir labai trumpai..

ewas
2017.05.19, 11:16
Letai ir trumpai su uzvestu varikliu ;)

sopuku
2017.05.19, 11:48
Letai ir trumpai su uzvestu varikliu ;)

o tai jei variklis neuzsiveda?

ewas
2017.05.19, 11:55
Nesu mechanikas, bet kiek zinau ir girdejes, pigiau traliukas kainuos...nei tempt...

wongas
2017.05.19, 12:52
Linksma darosi. Iš karto į priekį:
Šildo gerai, žiema nešalta.
Langų pakelėjai dirba nepriekaištingai.
Sėdinės susilanksto greit. Norin išimt, jos posūnkios.
Posukiai mirksi kaip ir pas visus. (kairė ir dešinė)
Žibintus reikia retkarčiais poliruoti.
Jei imsi LT naudotą - tech apžiūrai nieko nereikės perdarinėti.
Telpa pripučiamas čiužinys iš Jysk
Gali vežti laminatą.
3 m. meškerės gali neišrinkinėti ir taip tilps.
Telpa pripučiama valtis ir visi kiti pribumbasai.
Patogiausia važinėti vienam - nes įjungus autopilotą, gali nueiti iki galinės fortkės ir parūkęs grįžti atgal į vairuotojo sėdynę. Autopilotas veikia kaip laikrodis.
Radio dažniai USA. (jei originali balalaika)
ir t.t.t.t.t

P.S. Mindai nepyk :-o

BOSAS
2017.05.19, 16:17
Prieš metus (maždaug) draugas ieškojau sau Voyageri..
Parašysiu trumpai... Kaune ir Šiauliuose vien lavonai....

Ar neperstipriai cia?

liutukas
2017.05.19, 16:45
Ar neperstipriai cia?

Jis teisingai parašė, Kaune visi nualpo kaip a**jenai važiuoja jie, tai ir vien lavonai ;)

ramuz
2017.05.19, 17:16
Linksma darosi. Iš karto į priekį:
Šildo gerai, žiema nešalta.
Langų pakelėjai dirba nepriekaištingai.
Sėdinės susilanksto greit. Norin išimt, jos posūnkios.
Posukiai mirksi kaip ir pas visus. (kairė ir dešinė)
Žibintus reikia retkarčiais poliruoti.
Jei imsi LT naudotą - tech apžiūrai nieko nereikės perdarinėti.
Telpa pripučiamas čiužinys iš Jysk
Gali vežti laminatą.
3 m. meškerės gali neišrinkinėti ir taip tilps.
Telpa pripučiama valtis ir visi kiti pribumbasai.
Patogiausia važinėti vienam - nes įjungus autopilotą, gali nueiti iki galinės fortkės ir parūkęs grįžti atgal į vairuotojo sėdynę. Autopilotas veikia kaip laikrodis.
Radio dažniai USA. (jei originali balalaika)
ir t.t.t.t.t

P.S. Mindai nepyk :-o

išsami informacija, gaila kad kolkas nieko panašaus neieškau.. :-D

romaas
2017.05.20, 08:29
[QUOTE=wongas;45152]Linksma darosi. Iš karto į priekį:
Šildo gerai, žiema nešalta.
Langų pakelėjai dirba nepriekaištingai.
Sėdinės susilanksto greit. Norin išimt, jos posūnkios.
Posukiai mirksi kaip ir pas visus. (kairė ir dešinė)
Žibintus reikia retkarčiais poliruoti.
Jei imsi LT naudotą - tech apžiūrai nieko nereikės perdarinėti.
Telpa pripučiamas čiužinys iš Jysk
Gali vežti laminatą.
3 m. meškerės gali neišrinkinėti ir taip tilps.
Telpa pripučiama valtis ir visi kiti pribumbasai.
[I][B]Patogiausia važinėti vienam - nes įjungus autopilotą, gali nueiti iki galinės fortkės ir parūkęs grįžti atgal į vairuotojo sėdynę. Autopilotas veikia kaip laikrodis.


prajuokinai is ryto :):):)

sopuku
2017.05.21, 18:54
ok reikia paskutinio patarimo. Planas buvo pirkti bendzina ir detis dujas. Bendzinu pasirinkimas nedidelis, o jei ir yra tai jie brangesni nei atitinkami dyzeliai ir dar reikia detis dujas. duju iranga 1000 euru kiek skaitinejau. pirkdamas bendzina sumoki dar 500-1000 euru daugiau nei perkant atitinkama dyzeli. Tai gaunasi jog perkant bendzina sumoki apie 1500 euru daugiau nei perkant atitinkama dyzeli. tai noreciau jog patartumete kas yra protingiau ar toliau ieskoti bendzino, pirkti, detis dujas ir t.t. ar meginti pirkti dyzeli ir daugiau pasiremontuot turint papildomus 1500 euru. neskaitant to jog bendzinu apskritai pardavime nelabai yra tai tuo labiau bus sunku surasti padoria komplektacija. dyzeliu pasirinkimas didelis ir yra su gerom komplektacijom.

Mindas112
2017.05.21, 20:48
Kaip tik dyzeliai būna brangesni, o į benzą įmetus dujas, kaina supanašėja. 3.8 komplektacija dažniausiai būna pilnesnė, nei dyzelio. Dyzelis 2.8 automatas yra ganėtinai "bukas"- pvz, 2.5 dyzelis manualas smagiau bėga, bet šis variantas iki 2005m. Tarp šių variklių 1 kw. Skirtumas. Perki 3.8 ir gana tuščiai pezėt.

sopuku
2017.05.21, 21:13
Kaip tik dyzeliai būna brangesni, o į benzą įmetus dujas, kaina supanašėja. 3.8 komplektacija dažniausiai būna pilnesnė, nei dyzelio. Dyzelis 2.8 automatas yra ganėtinai "bukas"- pvz, 2.5 dyzelis manualas smagiau bėga, bet šis variantas iki 2005m. Tarp šių variklių 1 kw. Skirtumas. Perki 3.8 ir gana tuščiai pezėt.

1 - as noriu su normalia komplektacija
2 - 3.8l nera pardavine nei vieno. tai ka man pirkt kai ju fiziskai nera is kur pirkt? o jei ir atsiras kazkoks modelis tai vistiek nebus greiiausiai tas kurio noriu.. tai kiek metu reikes ieskot tinkancio varianto?
3 - yra vienas 3.3l skelbimas ir jo kainas kurkas didensne nei atitinkamo dyzelio.. tai asmeniskai kiek pastebejau tai bendzinai brangesni.. tas pats galioja ir naujesniens modeliams kuriu neiperku. bent jau autopliuse tokios kainos.

Raivo
2017.05.21, 21:33
Kiek kalbama, bet konkrečiai nepasakoma:

3,8 yra tik Chrysler Town & Country "amerikonas", juose tik ir yra 3,3 ir 3,8 benzininiai varikliai, jei į paiešką vedi Grand Voyager, tai čia europietiškas modelis, juose 2,5 iki 2004 ir 2,8 dyzeliai nuo 2004, benzininiai - 2,4 ir 3,3 . Jei ieškai Lietuvoje nevažinėto, tai dauguma Grand Voyager 3,3 varikliais pas mus pardavinėjami automobiliai atkeliavę iš Švedijos. Kalbama apie IV kartos modelius. Taip pat dar yra "amerikonai" Dodge Caravan su 2,4 ir 3,3 varikliais ir Grand Caravan su 3,3 ir 3,8.

Beje žodis "benzinas" rašomas be d raidės, sėkmės ;)

ramuz
2017.05.21, 23:01
1 - as noriu su normalia komplektacija
2 - 3.8l nera pardavine nei vieno. tai ka man pirkt kai ju fiziskai nera is kur pirkt? o jei ir atsiras kazkoks modelis tai vistiek nebus greiiausiai tas kurio noriu.. tai kiek metu reikes ieskot tinkancio varianto?
3 - yra vienas 3.3l skelbimas ir jo kainas kurkas didensne nei atitinkamo dyzelio.. tai asmeniskai kiek pastebejau tai bendzinai brangesni.. tas pats galioja ir naujesniens modeliams kuriu neiperku. bent jau autopliuse tokios kainos.

Tai imk mano.. 3.8, 2005, limited, 2 dujų bakai, rida 107000 ml. turi smulkių trūkumų, keletas privalumų. Kaina 4600, derybos gyvai

sopuku
2017.05.21, 23:28
Tai imk mano.. 3.8, 2005, limited, 2 dujų bakai, rida 107000 ml. turi smulkių trūkumų, keletas privalumų. Kaina 4600, derybos gyvai

2005m 107000 rida? kiek buvo pries atsukant? :D siaip 2005 senokas kiek imanoma naujesnio noreciau.. uz 4600 dyzeli paimi 2008 su pilna komplektacija, apie tai ir kalbu kad dytzeliai pigesni..

ramuz
2017.05.22, 06:33
2005m 107000 rida? kiek buvo pries atsukant? :D siaip 2005 senokas kiek imanoma naujesnio noreciau.. uz 4600 dyzeli paimi 2008 su pilna komplektacija, apie tai ir kalbu kad dytzeliai pigesni..

rida tokia kokia parašyta, į LT atvažiavo kai buvo 54000, pas mane ji 6 metai .

Mindas112
2017.05.22, 07:56
Norėčiau aš pamatyti pilną dyzelį 2008m už 4600...

wongas
2017.05.22, 08:06
Diezelgeitas kažkoks.

ramuz
2017.05.22, 08:17
Diezelgeitas kažkoks.

sakau reik tas kas moka ir gali dėti spyną ant šito romano apie nieką.

sopuku
2017.05.22, 08:36
rida tokia kokia parašyta, į LT atvažiavo kai buvo 54000, pas mane ji 6 metai .

nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..

sopuku
2017.05.22, 08:42
sakau reik tas kas moka ir gali dėti spyną ant šito romano apie nieką.

tikra iakd romanas apie nieka gaunasi.. klausiu konkreciu argumentu kodel neverta pirkt dyzelio kai ji perkant sutaupai nemaza suma remontui bet neisgirstu nei 1 normalaus atsakymo.. 3 postai visi ne i tema.. tai ir bus romanas apie nieka kai zmones neparaso nieko normalaus..

sopuku
2017.05.22, 08:45
Norėčiau aš pamatyti pilną dyzelį 2008m už 4600...

nori pamatyt? isijunk autopliusa :D
https://autoplius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-8-l-vienaturis-2007-dyzelinas-5650883.html
lygiai 4600, limited tik vat 2007 ne 2008.. 2008 su prastesten komplektacijom gal 10 skelbimu 2007-2008 metu uz 3000-4200.. tai as nesuprantu kokias jus cia pievas snekat jomajo skelbimus bent kazkada isijungiat? as ziurineju juos kiekviena diena paskutine savaite ir matau jog bendzinai brangesni.. ateina snekedami pievas ir aiskina atvirksciai.. wtf nzn kas cia per forumas.. trinkit nafik ta tema nes patarimo padoraus cia gaunt neimanoma..

ramuz
2017.05.22, 08:48
nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..

nu va pas mane būtent tokia, nes aš pirkau pats , plukdžiau pats, mačiau kokia atvažiavo ir kiek pravažiavus, pravažiuota kiek pravažiuota. atsiprašau kad per mažai

ramuz
2017.05.22, 08:50
nori pamatyt? isijunk autopliusa :D
https://autoplius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-2-8-l-vienaturis-2007-dyzelinas-5650883.html
lygiai 4600, limited tik vat 2007 ne 2008.. 2008 su prastesten komplektacijom gal 10 skelbimu 2007-2008 metu uz 3000-4200.. tai as nesuprantu kokias jus cia pievas snekat jomajo skelbimus bent kazkada isijungiat? as ziurineju juos kiekviena diena paskutine savaite ir matau jog bendzinai brangesni.. ateina snekedami pievas ir aiskina atvirksciai.. wtf nzn kas cia per forumas.. trinkit nafik ta tema nes patarimo padoraus cia gaunt neimanoma..

tai ir imk šitą... užtenka čia rašyt, tau sako visi žiūrėk benzą, tu už dyzelio.. tai kam klausi jei vistiek informacija kažkur ties ausų kanalais prapuola ???

chevy
2017.05.22, 09:12
nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..
Yra toks posakis,nenori šikt,nekankink,subinės....
P.S
Aš per kerturis metus nuvažiavau 34000 km su saviškiu,nes tai ne vienintelė mano mašina,tai kad buna ir taip.O geriausia pirk vėl Mazda ir važinėkis :-)

Daranius
2017.05.22, 11:24
1 - as noriu su normalia komplektacija
2 - 3.8l nera pardavine nei vieno. tai ka man pirkt kai ju fiziskai nera is kur pirkt? o jei ir atsiras kazkoks modelis tai vistiek nebus greiiausiai tas kurio noriu.. tai kiek metu reikes ieskot tinkancio varianto?
3 - yra vienas 3.3l skelbimas ir jo kainas kurkas didensne nei atitinkamo dyzelio.. tai asmeniskai kiek pastebejau tai bendzinai brangesni.. tas pats galioja ir naujesniens modeliams kuriu neiperku. bent jau autopliuse tokios kainos.

na va, žmogus susidėliojo prioritetus ir niuansus pagal ką renkasi. dėl to, kad nėr pardavime, manau, stebinti nieko neturėtų - mūsų rinka yra siaura: jei ieškomas bet koks automobilis, gali atrodyti, kad pasirinkimas yra ir nėr ko sukti galvos, bet kai reikia kažko konkretaus, va tada prasideda visas įdomumas... šitoj vietoj reikia arba apsišarvoti kantrybe ir laukti tinkama varianto, bet čia atsiranda rizika, kad tas tinkamas variantas bus už atitinkamą kainą ir jei atsiras, tai toks skelbimas gali labai greitai dingti iš eterio... arba kitas variantas yra plėsti paieškos lauką - neapsiriboti tik lietuviškais portalais.

AERO_DD
2017.05.22, 12:22
nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..

Žiūrėk ką rašo tau ramuz..... Mylios ne km!

AERO_DD
2017.05.22, 12:23
Ir kodėl geriau imti Benz amerikona, dažniau maža rida ir beveik sveikos techniškai!

liutukas
2017.05.22, 12:36
nebuna masinu su tokiom ridom :d atsukta buo kai pirkai. ir per 6 metus nuvaziuot 53000? km cia nei 9000 km per metus nesigauna.. buna kad zmones sugeba tiek mazai nuvaziuot? nesitiki anyway..
Būna/nebūna, čia kita diskusija. Pradžioj kai per metus kartą išvažiuodavau į kelionę po EU, per metus prasukdavau po 25-30k km. Dabar kai naudojuosi oro transportu, tai man iki darbo gal 4km, o po miestą neturiu nei laiko nei noro trankytis. Per metus gal 10k ir prasuku, nors gal ir vargei. Žmona pirko Priusą 5 metų senumo su nepilnu 50k km rida, 2005 metų. Dabar tai mašinai kiek metelių? Rida jos persivertė per 100k, gal 120k ir nesiekia. Sakysi žinoma atsukta, nes kaip tik tokia rida pas visus turginius. Prieš keletą metų jau buvo gėda važiuoti į Autotoją eilinei apžiūrai kuri daroma kas 15k ir buvo sumokėta pirminio kliento iki 105k, kaip sakoma po 10 metų dar nebuvo išnaudoti visi tech aptarnavimai. Sakai LT nebūna... Gal ir nebūna, o gal reikia keisti savo pasenusį 2000 metų požiūrį ;)
Laimingas loterijoje, perki pigiai turguje. Bijai vilko, perki iš salono arba garantuotą auto, bet jų kainos didesnės. Kaip galvoji kodėl taip skiriasi kainos, kodėl dyzelis pigiau už benziną? Nepagalvojai kad tie dyzeliai gal nuvaryti, o benzinai normalūs... Niekas pigiai normalių mašinų neparduoda.
Auksinė taisyklė: pigiai, greitai, kokybiška - rinkis du. :)

Raivo
2017.05.22, 12:55
Kadangi tema virto šiaip tiesiog pasikalbėjimu apie gyvenimą ir stipriai pagyvino kiek apsnūdusį forumą, galima ir parašyt "ne visai į temą". Turint laiko, vietos automobiliui ir kantrybės remontui, paieškojus galima rasti ketvirtuką ir dabar už Atlanto su tokiom "atsuktom" ridom kaip ramuz pirko :D https://www.copart.com/lot/27664717 , aišku tai nebus nupoliruotas pardavimui ir išpuoselėtas dyzelis su "tikra" rida.

ewas
2017.05.22, 12:55
O uzsienyje su dieseliais ir dujom vaziuoja tie kurie tikrai daug pravaziuoja, dieseliai min 30 t km/metams, nes kitaip neapsimoka ju turet, ir mokesciai ir draudimai brangesni lyginant su benzinu.
O ridas klastoja daug kur, isskyrus ofocialius filialus, bet ir tai.....jei masina be istorijos vadinas kazkas ne taip.
Jei dieseli , imk su defektu. Bus pigiai, susitwarkysi atsistos rinkos kaina bet jau tvarkingas. O ju su defektais gan nemazak mobile.de

sopuku
2017.05.22, 13:14
tai ir imk šitą... užtenka čia rašyt, tau sako visi žiūrėk benzą, tu už dyzelio.. tai kam klausi jei veitiek informacija kažkur ties ausų kanalais prapuola ???

klausiu del to kadangi noriu suzinot normalius svarius argumentus kodel geriau rinktis bendzina o ne dyzeli.. taip dyzelio gali reiket keist purkstukus. kas dar? dyzeliu varikliai dazniausiai kantresni, perkant dyzeli nereikes duju irangos uz 1000 euru ir nereikes prarast salone vietos. turejau 2 masinas bendzinus ir dabar 1 dyzeli. dyzeliu esu patenkintas kur kas labiau. dyzeliai man patinka realiai. o argymentu jokiu del ko nepirkti dyzelio tai ir nera.. visi jo pirk bendzina nes as vazineju bendzinu.. cia kaip kazkur buvo parasyta, pacituosiu gal nelabai tiksliai bet panasiai: "neklausyk kaimyno sarana vairuojancio" ar kazkas tokio,. o cia reik zmogaus kuris sako jo pirk bendzina.. kodel? jo nuvaryti dyzeliai. bet yra ir nenuvarytu. taip pat yra nuvarytu bendzinu kaip yra ir nenuvarytu bendzinu. tai cia ir yra loterija ka pataikysi.. tai jei kazkas sugebetu bent kelis argumentus pasakyt kodel geriau bendzinas o ne dyzelis tai padetu apsisprest o dabar argumentu 0 tik tuscias pasakymas.. tokius patarimus be arumentu gali sakyt tik nenusimanantis zmogus. nusimanantis pasakyt kodel geriau rinktis viena ar kita.
taip ridos dazniausiai dyzeliu buna didesnes nei bendzinu. bet dyzeliniai varikliai dazniausiai yra istvermingesni ir su jais gali nuvaziuot kur kas daugiau nei su bendzininiais. su dyzeliu puse milijono nera daug. bendzinam dazniausiai tai buna totali mirties riba. o tokiom ridom ten kad 100 000 nuvaziavus 10 metu senumo masina tai nelabai tikiu.. galiu patiket jei lietuvoj zmogus nusiperka tokia masina is salono ir daug su ja nevazineja ir poto parduoda tai dar galeciau patiket bet kurie nevazineja daug tokiu masinu tiesiog neperka.. tai pasakom apie 100 000 senai masinai as netikiu.

oleg
2017.05.22, 13:28
klausiu del to kadangi noriu suzinot normalius svarius argumentus kodel geriau rinktis bendzina o ne dyzeli.. taip dyzelio gali reiket keist purkstukus. kas dar? dyzeliu varikliai dazniausiai kantresni, perkant dyzeli nereikes duju irangos uz 1000 euru ir nereikes prarast salone vietos. turejau 2 masinas bendzinus ir dabar 1 dyzeli. dyzeliu esu patenkintas kur kas labiau. dyzeliai man patinka realiai. o argymentu jokiu del ko nepirkti dyzelio tai ir nera.. visi jo pirk bendzina nes as vazineju bendzinu.. cia kaip kazkur buvo parasyta, pacituosiu gal nelabai tiksliai bet panasiai: "neklausyk kaimyno sarana vairuojancio" ar kazkas tokio,. o cia reik zmogaus kuris sako jo pirk bendzina.. kodel? jo nuvaryti dyzeliai. bet yra ir nenuvarytu. taip pat yra nuvarytu bendzinu kaip yra ir nenuvarytu bendzinu. tai cia ir yra loterija ka pataikysi.. tai jei kazkas sugebetu bent kelis argumentus pasakyt kodel geriau bendzinas o ne dyzelis tai padetu apsisprest o dabar argumentu 0 tik tuscias pasakymas.. tokius patarimus be arumentu gali sakyt tik nenusimanantis zmogus. nusimanantis pasakyt kodel geriau rinktis viena ar kita.
taip ridos dazniausiai dyzeliu buna didesnes nei bendzinu. bet dyzeliniai varikliai dazniausiai yra istvermingesni ir su jais gali nuvaziuot kur kas daugiau nei su bendzininiais. su dyzeliu puse milijono nera daug. bendzinam dazniausiai tai buna totali mirties riba. o tokiom ridom ten kad 100 000 nuvaziavus 10 metu senumo masina tai nelabai tikiu.. galiu patiket jei lietuvoj zmogus nusiperka tokia masina is salono ir daug su ja nevazineja ir poto parduoda tai dar galeciau patiket bet kurie nevazineja daug tokiu masinu tiesiog neperka.. tai pasakom apie 100 000 senai masinai as netikiu.

Traktoristu salis)) Pirk dizeli !!!

rxcardo
2017.05.22, 13:55
3.8 amerikonas yra geras pirkinys, kai perkama beveik nauja mašina iš JAV. Bet po kelerių metų eksploatacijos Lietuvoje tos mašinos dažniausiai jau pradeda rūdyti. Naudota dujų įranga bus dar vienas problemų šaltinis. Verčiau rinktis atvežtą europinį modelį, jei jo kėbulas sveikas.

oleg
2017.05.22, 14:37
3.8 amerikonas yra geras pirkinys, kai perkama beveik nauja mašina iš JAV. Bet po kelerių metų eksploatacijos Lietuvoje tos mašinos dažniausiai jau pradeda rūdyti. Naudota dujų įranga bus dar vienas problemų šaltinis. Verčiau rinktis atvežtą europinį modelį, jei jo kėbulas sveikas.

6 metai su dujom(pirkau jau stovejo).Per visa laika pakeistas tik reduktorius.

sopuku
2017.05.22, 15:01
3.8 amerikonas yra geras pirkinys, kai perkama beveik nauja mašina iš JAV. Bet po kelerių metų eksploatacijos Lietuvoje tos mašinos dažniausiai jau pradeda rūdyti. Naudota dujų įranga bus dar vienas problemų šaltinis. Verčiau rinktis atvežtą europinį modelį, jei jo kėbulas sveikas.

is JAV tai as nesisiusiu tikrai. nepirksiu masinos su ja nepavaziaves ir neziurejes. apskritai nzn kaip zmones taip gali daryt. is mobile.de ziurejau bet bendzinu ten lygiai taip pat nera. o ir kaina didesne nei lietuvoj parvarytu.. o dar jei is kokio arabo pirksi tai bus ir ta pati rida sukta ir visos tos pacios nesamones kaip perkant lietuvoj.. tai tikso is to mobile.de pirkt taip pat nematau.. jei kainos butu zemesnes tuomet ok bet jei didesne nei lietuvoj tai ar verta..
kas liecia pravaziavima tai realiai vaziuoju nemazai. pora metu labai mazai kitais normaliai.. vasara bus 7 metai tai busiu pravaziaves 140 000. kadangi pora metu vazinejau mazai tai vidutiniskai per metus nuvaziuoju 20 000 + km ir dabar planas vazinet daugiau kadangi vaikai paaugo. ir po europa pasivazinet planas yra.. velgi nemazi atstumai.
beja uzsienyj ne tik su dyzeliais ir dujom zmones daug km prasuka.. tokias masinas renkasi dazniausiai turtingesni zmones kai jas perka naujas tai jie turi uz ka ir bendzino isipilt. o jei amerikoj tai jis ir kainuoja kurkas pigiau nei pas mus. tai jei bendzinas nereiskia jog mazai km yra prasukes..

ramuz
2017.05.22, 15:49
is JAV tai as nesisiusiu tikrai. nepirksiu masinos su ja nepavaziaves ir neziurejes. apskritai nzn kaip zmones taip gali daryt. is mobile.de ziurejau bet bendzinu ten lygiai taip pat nera. o ir kaina didesne nei lietuvoj parvarytu.. o dar jei is kokio arabo pirksi tai bus ir ta pati rida sukta ir visos tos pacios nesamones kaip perkant lietuvoj.. tai tikso is to mobile.de pirkt taip pat nematau.. jei kainos butu zemesnes tuomet ok bet jei didesne nei lietuvoj tai ar verta..
kas liecia pravaziavima tai realiai vaziuoju nemazai. pora metu labai mazai kitais normaliai.. vasara bus 7 metai tai busiu pravaziaves 140 000. kadangi pora metu vazinejau mazai tai vidutiniskai per metus nuvaziuoju 20 000 + km ir dabar planas vazinet daugiau kadangi vaikai paaugo. ir po europa pasivazinet planas yra.. velgi nemazi atstumai.
beja uzsienyj ne tik su dyzeliais ir dujom zmones daug km prasuka.. tokias masinas renkasi dazniausiai turtingesni zmones kai jas perka naujas tai jie turi uz ka ir bendzino isipilt. o jei amerikoj tai jis ir kainuoja kurkas pigiau nei pas mus. tai jei bendzinas nereiskia jog mazai km yra prasukes..

tu žiūriu ne tik neklausai, bet ir skaityt nemoki... aš turiu mašiną 6 metus, pravažiavau 53000 mylių, kas km yra 85000 km, taip kad į metus būtų po 14000.. ši mašina yra atostogom arba savaitgaliui, metai turi 53 savaitgalius, atostogų gaunu po 28 kalendorines per metus, taip kad ilgesnių kelionių man niekaip nesigauna, o ir nevisi laisvadieniai būtinai ant ratų yra praleidžiami.. turiu dar 91 metų mašiną, kurios rida 65000 km, o LT nebūsiu ir 1000 km padaręs ( viena ilgesnė kelionė buvo į palangą, AmericanSpirit ), nors turiu ją jau 5 metus... nu atsiprašau, nu nevažiuoju ja praktiškai visai... kaip sakoma iki technikinės, o tau reikia patikimos mazdos, tiesiog gera mašina ir remontas pigus. Nebeturiu fantazijos daugiau rašyt..

sopuku
2017.05.22, 15:57
tu žiūriu ne tik neklausai, bet ir skaityt nemoki... aš turiu mašiną 6 metus, pravažiavau 53000 mylių, kas km yra 85000 km, taip kad į metus būtų po 14000.. ši mašina yra atostogom arba savaitgaliui, metai turi 53 savaitgalius, atostogų gaunu po 28 kalendorines per metus, taip kad ilgesnių kelionių man niekaip nesigauna, o ir nevisi laisvadieniai būtinai ant ratų yra praleidžiami.. turiu dar 91 metų mašiną, kurios rida 65000 km, o LT nebūsiu ir 1000 km padaręs ( viena ilgesnė kelionė buvo į palangą, AmericanSpirit ), nors turiu ją jau 5 metus... nu atsiprašau, nu nevažiuoju ja praktiškai visai... kaip sakoma iki technikinės, o tau reikia patikimos mazdos, tiesiog gera mašina ir remontas pigus. Nebeturiu fantazijos daugiau rašyt..

Taip nepastebejau jog ne km o mylios. o siaip apskrtai nesuprantu kam laikyt masina su kuria nevazineji, varyt technikines, remontuot nes vistiek ir stovincios masinos genda, moket draudima ir nevazinet.. nesuprantu mastymo principo :D
na man reikia masinos ir darbui ir seimai viename ir ja bus vaziuojama kiekviena diena o ne savaitgaliais. mazdu geru nera mano paskutine gera naujesnes jau meslo gabalas. neskaitant to reikia daugiau vietos.

wongas
2017.05.22, 16:20
Nu pizdec - pirk Golfą.
Čia saulė taip veikia - ar tu nepilnametis ?

BOSAS
2017.05.22, 17:57
jei turesiu laiko padarysiu tau palyginimus apie dyzelius ir benzus vienoje zinuteje galesi issirinkti.

AERO_DD
2017.05.22, 19:17
As manau čia sąnaudos ne vertos dėmesio nes išeis panašiai... Čia daugiau skonio reikalas... Tik vienas dalykas tikrai skiriasi - komplektacija. (as kalbų apie pilniausia - limited.) kiek mačiau europiečių (ir dizeliai), kalba apie IV-ukai viena priekinė sedine visada mechaninė, multimedia retas labai variantas. O nuo 2005-2008m salono apdaila nuo seno limitedo....

BOSAS
2017.05.22, 19:32
As manau čia sąnaudos ne vertos dėmesio nes išeis panašiai... Čia daugiau skonio reikalas... Tik vienas dalykas tikrai skiriasi - komplektacija. (as kalbų apie pilniausia - limited.) kiek mačiau europiečių (ir dizeliai), kalba apie IV-ukai viena priekinė sedine visada mechaninė, multimedia retas labai variantas. O nuo 2005-2008m salono apdaila nuo seno limitedo....

tu cia apie kokia masina kalbi?

sopuku
2017.05.22, 19:34
jei turesiu laiko padarysiu tau palyginimus apie dyzelius ir benzus vienoje zinuteje galesi issirinkti.

buciau ziauriai dekingas...

AERO_DD
2017.05.22, 19:42
tu cia apie kokia masina kalbi?
Town County limited ir Grand Voyager limited 2.8 crd (IV)

Mindas112
2017.05.22, 21:20
Ponas Sopuku kol kas nesusivokia,kad jis bendrauja suaugusių žmonių klubo forume, kur , jei kolega sako,kad yra tokia rida, vadinasi, ji tokia ir yra. Čia ne Autoplius, kur teisybės gali rasti apytiksliai 2 proc.
P.S. Maniškiam liepą bus 5 metai, dabar jo rida 48t. km, bet turbūt jis tuo taip pat netiki :)

ramuz
2017.05.22, 21:28
Ponas Sopuku kol kas nesusivokia,kad jis bendrauja suaugusių žmonių klubo forume, kur , jei kolega sako,kad yra tokia rida, vadinasi, ji tokia ir yra. Čia ne Autoplius, kur teisybės gali rasti apytiksliai 2 proc.
P.S. Maniškiam liepą bus 5 metai, dabar jo rida 48t. km, bet turbūt jis tuo taip pat netiki :)

Čia pagelbės tik spyna ir pamestas raktas. Tęst jokio tikslo

sopuku
2017.05.22, 22:40
Ponas Sopuku kol kas nesusivokia,kad jis bendrauja suaugusių žmonių klubo forume, kur , jei kolega sako,kad yra tokia rida, vadinasi, ji tokia ir yra. Čia ne Autoplius, kur teisybės gali rasti apytiksliai 2 proc.
P.S. Maniškiam liepą bus 5 metai, dabar jo rida 48t. km, bet turbūt jis tuo taip pat netiki :)

kiek jusu masinas nuvaziavus tai manes neliecia. jei garaze ta masina praleidzia didesne laiko dali tai tikiu jog tokia gali but. as savo masinos garaze laikyt neplanuoju man ji tures daug kilometru prasukt ir daug atlaikyt del to ir stengiuosi issiaiskinti geriausia varianta savo poreikiams. o mano poreikiai svoriu veziojimas, priekabos kabinimas, iskylos su seima gamtoj kur reik zvyrkeliais ir pievom vaziuot, ir daug kilometru sukimas. tai pradziai masina patikima turi but kad nereiketu profilaktiskai i servisus jos tampyt. o jei jusu poreikiai nuvaziuot kelis km i darba ir gal issitraukt savaitgali tai jau kita kalba.

Pala tai gal as neteisingai supratau..? gal sitas masinas tiesiog perka turtingi zmones kurie nesigilina i jas ir tiek ir paprastiem mirtingiesiems ne tokiu masinu reikia ir neverta i ja nei ziuret..?

Mindas112
2017.05.22, 22:53
Diskusijos esmė tame, kad nereikia skubėti kaltinti žmonių, kad jie suka ridas ir dar kitais nebūtais dalykais. Pas daugelį yra ne vienas auto šeimos parke, taigi ir rida dalinasi .Sėkmės beieškant savojo modelio.
P.S. Tamsta garsiai šūkavote ,kad pilna po 4600eu 2008 LMT, o iš nuorodos išaiškėja,kad tai yra senesnis modelis. Dar kartą pasikartoju: pirma GYVAI apžiūrim, kokio techninio lygio už 4600 bus 2008m LMT, ir ar ten , nekreipiant dėmesio į pardavėjo rašliavas, ( o jos gana dažnai nuo realybės skiriasi), išvis LMT...
P.P.S. Automobilis kaip automobilis. Kas ieško, tas randa ir įsigyja. Niekas neprivalo įrodinėti ir įtikinėti jo pirkti. Kas gali sau leisti, jama naujesnį, kas negali, perka senesnio modelio. Benzinas ar Dyzelis? Daugelio metų bendravimo forume ir kolegų praktikos dėka įsitikinta, kad su benzininiais vojais turėta mažiau bėdų, nei su dyzeliais, be to 100 km dujomis pigiau kainuoja , nei dyzeliu.

audriusv
2017.05.22, 23:25
kiek jusu masinas nuvaziavus tai manes neliecia. jei garaze ta masina praleidzia didesne laiko dali tai tikiu jog tokia gali but. as savo masinos garaze laikyt neplanuoju man ji tures daug kilometru prasukt ir daug atlaikyt del to ir stengiuosi issiaiskinti geriausia varianta savo poreikiams. o mano poreikiai svoriu veziojimas, priekabos kabinimas, iskylos su seima gamtoj kur reik zvyrkeliais ir pievom vaziuot, ir daug kilometru sukimas. tai pradziai masina patikima turi but kad nereiketu profilaktiskai i servisus jos tampyt. o jei jusu poreikiai nuvaziuot kelis km i darba ir gal issitraukt savaitgali tai jau kita kalba

...

Sveiki,

Įkišiu ir aš trigrašį. Paraše mano auto, įstojimo į forumą data apytikriai pasako mašinos įsigijimo momentą. Dabar rida yra ~89000 mylių. Pirkimo metu buvo berods ~57000. Čia apie ridą.

O kas dėl pačio išsakytų aukščiau cituojamų minčių, tai jos yra utopinės. NĖRA idealių, negendančių mašinų, kurių nereikia prižiūrėti ir su kuriomis galima daryti tai ką rašote. Vežiosite svorius, daug važiuosite, važiuosite bekele - daug ir investuoti į eksploataciją reikės. Man atrodo tai yra savaime suprantama ir natūralu. Perkant padėvėtą mašiną įsijungia dar ir loterija. Ir sakyčiau kaip ir tikrose loterijose - laimi retas :). Ir forumas nelabai tą šansą padidins...

Šiaip, iš mano, paprasto vairuotojo atsiliepimų, tai viskas su šiuo auto gerai. Bent jau kol kas didelių bėdų nebuvo. Aišku, eksploatacijos išlaidų yra, visokių smulkmenų irgi išlenda. Bet nieko nepadarysi. Esu turėjęs naują mašiną iš salono, tai su ja irgi panašios bėdos buvo, tik kad remontas ženkliai brangesnis nes nauja :).

Labai didelis pliusas yra salono dydis ir kėdžių pasislėpimas. Jeigu nori erdvaus, talpaus ir patogaus modelio - pataikei į teisingą forumą. O visa kita kaip ir pas kitas mašinas.

sopuku
2017.05.22, 23:37
Diskusijos esmė tame, kad nereikia skubėti kaltinti žmonių, kad jie suka ridas ir dar kitais nebūtais dalykais. Pas daugelį yra ne vienas auto šeimos parke, taigi ir rida dalinasi .Sėkmės beieškant savojo modelio.
P.S. Tamsta garsiai šūkavote ,kad pilna po 4600eu 2008 LMT, o iš nuorodos išaiškėja,kad tai yra senesnis modelis. Dar kartą pasikartoju: pirma GYVAI apžiūrim, kokio techninio lygio už 4600 bus 2008m LMT, ir ar ten , nekreipiant dėmesio į pardavėjo rašliavas, ( o jos gana dažnai nuo realybės skiriasi), išvis LMT...
P.P.S. Automobilis kaip automobilis. Kas ieško, tas randa ir įsigyja. Niekas neprivalo įrodinėti ir įtikinėti jo pirkti. Kas gali sau leisti, jama naujesnį, kas negali, perka senesnio modelio. Benzinas ar Dyzelis? Daugelio metų bendravimo forume įsitikinta, kad su benzininiais vojais turėta mažiau bėdų, nei su dyzeliais, be to 100 km dujomis pigiau kainuoja , nei dyzeliu.

vat kame ir yra problema. niekas taip ir nesugebejo parasyti ar naujesnio ar senesnio explotacija finansiskai skiriasi ar nesiskiria. kurio remontas pigesnis taip pat niekas nepasake. naturaliai naujesnio detales turetu but branesnes.. bet jei varikliai vos ne tie patys eina tai gal ir ne. as to nezinau meginu forume suzinot kbet kad niekas tokiu paslapciu neatskleidzia :D nusipirkt tai galima daug ka bet islaikyt ne viska.. jei surys daugiau pinigu nei norisi jog surytu ar nei sau gali leist tai naudos is tokios masinoss mazai. pataupes nusipirkciau ir is salono bet kas is to kad po pirmo rimto gedimo teks ja parduot nes neissimokesi uz remonta :D tai mano tikslas ir yra issiaiskinti ar bendzinas ar dyzelis (taip sako bendzinai geriau tik niekas nepasako del ko) ir ar senesnis modelis ar naujesnis (jei remontas ir explotacija stipriai nesiskiria imciau naujesni), bet velgi neina tokiu atsakymu isgirst. neskaitant to mano paskaiciavimais tai su dyzeliu man pigiau butu vairuot. dyzeli galima gaut ir pigesni pvz po 75 ct ir dyzelio vidurkis apie 8 litrai kiek ziurejau. tai 100 km gaunasi 6 eurai. Duju kiek skaitinejau raso jog vidurkis eina apie 14 litru. dujos kainuoja kur as gyvenu 56 ct (tuo tarpu kaune galima rasti uz 46 ct..) tai 100 km gaunasi 7.84 Eur. tai asmeniskai dyzeliu vaziuociau pigiau..nskaitant to turint toki baka gal apsimoketu ir viza i rusija pasiimti ir nuvaziuoti ten i koloneles uzsipilti tai dar pigiau gautusi..
o dyzeliu kainos 4600 tai cia jau viena aukstesniu kainu kaip senesnio modelio.. apie 2007-2008 metus kainos prasideda nuo 2600 euru iki 5500 kazkur.. o bendzinai tokiu metu nuo 4600 .. tai vat ir dilema ar laukti kol ta bendzina kazkas ides padoresni ar imt dyzeli ir nesukant galvos susiremontuot ir vaziuot..

Mindas112
2017.05.23, 00:15
Išvažiuioji į Europą,ir dyzelis tampa 1,3-1,5 eur. Dujos daugiau, nei perpus pigiau. Vakaruose keliaujant dujomis gaunasi apie 3 eur pigiau 100km ( ne kartą matuota ir skaičiuiota). Dauguma forumiečių pirkę vojus kelionėms .Štai kame matematika. Nusipirkęs dyzelį,nepamiršk galimo purkštukų remonto. Vandens pompa keičiasi kažkur už 300eur. Pagalvok apie DPF filtrą-tie mėgsta pūliuoti, o kainuoja jomajo. DZL laukia diržo keitimas, o benzine grandinė, kurios resursas beveik toks, kaip variklio. Naujesnį ,esant išgalėms ,reikia pirkti vienareikšmiškai, nes jis bus ne tiek supuvęs, nes iki 2007 m jau bus paėsti lietuviškų druskų. Eksplotacija bus panaši.

sopuku
2017.05.23, 08:41
Išvažiuioji į Europą,ir dyzelis tampa 1,3-1,5 eur. Dujos daugiau, nei perpus pigiau. Vakaruose keliaujant dujomis gaunasi apie 3 eur pigiau 100km ( ne kartą matuota ir skaičiuiota). Dauguma forumiečių pirkę vojus kelionėms .Štai kame matematika. Nusipirkęs dyzelį,nepamiršk galimo purkštukų remonto. Vandens pompa keičiasi kažkur už 300eur. Pagalvok apie DPF filtrą-tie mėgsta pūliuoti, o kainuoja jomajo. DZL laukia diržo keitimas, o benzine grandinė, kurios resursas beveik toks, kaip variklio. Naujesnį ,esant išgalėms ,reikia pirkti vienareikšmiškai, nes jis bus ne tiek supuvęs, nes iki 2007 m jau bus paėsti lietuviškų druskų. Eksplotacija bus panaši.

na jei per gyvenima vien karta isvaziuosiu i europa kazkur tai nenumirsiu ir uz ta dyzeli daugiau sumokedamas. 99% bus vazinejama lietuvoj. ir lietuvoj vazinetos del rudziu ir nenoriu.. geriau kazkur is siltesniu krastu planas imti issitepti dinitrolu visas ertmes nuo rudijimo ir is patirties galiu pasakyt kad tikrai padeda. stai ir didysis klausimas ar nusipirkus dyzeli ir sutaupant tiek ant automobilio ir tiek ant duju ejimo to skirtumo pakaks paskeiti purkstukus dirzus ir filtrus ar ne :)

Mindas112
2017.05.23, 08:44
Ne. Kaip manai, kodėl stebuklingai pavyksta rasti dyzelinių pigiau,nei benzininių variantų, kas tikrai retai pasitaiko auto prekybos fronte? Kažkas užsipyypino kišti į remontus.

sopuku
2017.05.23, 08:45
NĖRA idealių, negendančių mašinų, kurių nereikia prižiūrėti ir su kuriomis galima daryti tai ką rašote. Vežiosite svorius, daug važiuosite, važiuosite bekele - daug ir investuoti į eksploataciją reikės.

.

YRA :D turiu tokia dabar :D vazineju, netaupau nei vaziuokles nei variklio, droziu kaip vazioju kiek valioju, kraunu i bagazine po puse tonos ir daugiau, tempiu priekaba sveriancia kiek sveria pati masina ir i explotacija ar remontus apskritai nereikia investuot :D na kas 2 metai pries technikine kartais reikia pasikeist kokia trauke bet ir tai ne visada..

wongas
2017.05.23, 08:48
Nu ir nakui tau tas voyageris......Važinėk su Mazda.
P.S. Mama - pagimdyk mane atgal.....

sopuku
2017.05.23, 08:48
Ne. Kaip manai, kodėl stebuklingai pavyksta rasti dyzelinių pigiau,nei benzininių variantų, kas tikrai retai pasitaiko auto prekybos fronte? Kažkas užsipyypino kišti į remontus.

na ir draugas ieskojo masinos pirko toyota avensis verso. lygiai tas pats variantas.. bendzinu praktiskai nera ir jie brangesni nei dyzeliai.. nusipirko dyzeli ir patenkintas. as kai savo masina pirkau pries 7 metus taip pat dyzeliu buvo daugiau ir kainos taip pat mazesnes.. tokios tiesiog tendencijos jog dyzelines masinos kainuoja pigiau pagrinde kadangi ju pasiula didesne del ko kaina ir krenta. o bendzinu pasiulos nera tai kainas lanksto kiek valioja..

sopuku
2017.05.23, 08:49
Nu ir nakui tau tas voyageris......Važinėk su Mazda.
P.S. Mama - pagimdyk mane atgal.....

tikrai galeciau mielai vazinet su ja visa likusi gyvenima iki svo dienu pabaios bet deja kebula uzpuole rudys ir nuo sito jau nebepabegsi.. dar metai ar pora ir ta plona skarda bus supuvus ir bus vienos skyles.. tai tiesiog atejo galas ir reikia keist.
O ka daugiau pirkt? nebera normaliu masinu siais laikais totalu mesla gamina.. gal sakau voyageris kiek geresne nei standartinis meslas. tai ka geriau bus koks galaxis ar saranas? kazkaip abejoju.. nors teoriskai tiktu man tokia bet labai jau man jos slykscios.. ir atsiliepimai apie voyagerius geresni nei apie saranus..

audriusv
2017.05.23, 09:28
Sopuku. Paskaityk savo postus. Kartais pats sau prieštarauji :).

Ir netikiu aš tomis legendomis, kad važinėji daug, sudėtingai ir sunkiai, o niekas negenda. TAIP NEBŪNA.

Kaip mano brolis. Turėjo Opel Vectra benzininę su dujomis. Tikrai važinėjo daug. Ir dabar su nostalgija kalba apie ją, kaip apie negendančią. Bet kiek pamenu kiekvieną savaitgalį kažką krapštydavo, keisdavo, remontuodavo. Tai anas palūžta, tai tą reikia keisti, tai kažkas jau neveikia.

Aš irgi galiu tokią legendą apie Mitsubishi Colt (benzinas) pasakoti. Tikrai super mašinytė. Jokių didelių gedimų, eksploatacija žiauriai pigi. Imta žmonai nauja iš salono. Net aptarnavimas labai pigus. Važinėja žmona jau 7 ar 8 metus BE PROBLEMŲ. Bet... rida jos tiesiog juokinga... gal yra kokie 40000km (senai žiūrėjau) :lol:

Sopuku. Tavo tikslas kilnus ir suprantamas. Bet tai misija neįmanoma - nusipirkti pigiai labai gerą mašiną, kuri neges ir bus pigi eksploatacijoje. jeigu tokių būtų - visi jas ir pirktų.

PS: auto technikoje nusimanau minimaliai, bet iš turėtų mašinų, mažai problemų turėjau tik su benzininėmis... Gal tiesiog nesisekė...

PPS: nusimanantiems Crysler'iai patinka, nes padarymas paprastas, daug gali pats susitvarkyti

chevy
2017.05.23, 09:39
tikrai galeciau mielai vazinet su ja visa likusi gyvenima iki svo dienu pabaios bet deja kebula uzpuole rudys ir nuo sito jau nebepabegsi.. dar metai ar pora ir ta plona skarda bus supuvus ir bus vienos skyles.. tai tiesiog atejo galas ir reikia keist.
O ka daugiau pirkt? nebera normaliu masinu siais laikais totalu mesla gamina.. gal sakau voyageris kiek geresne nei standartinis meslas. tai ka geriau bus koks galaxis ar saranas? kazkaip abejoju.. nors teoriskai tiktu man tokia bet labai jau man jos slykscios.. ir atsiliepimai apie voyagerius geresni nei apie saranus..

O gal folksvagenas transporteris tau geriau tiktu nei vojus,ar toyota previja pvz.Nepirk tu to vojagerio,nieko gero iš jo,nes..
Gerų metų pigiai nerasi
Nenujoto irgi pigiai nebuna
Benzinas/dujos su dizelio charakteristikom ir be duju baliono irgi be šansu rasti
O kad daug važiuot ir remontuot nereiktu ,aplamai kosmosas kažkoks
P.S
Bėda kai žmogus nzn ko nori,ir pačiam neramu ir kitiem ramybės nera.Prirašė tau chebra tiek ,kiek iki šiol turbut nei vienam tokios garbės nebuvo suteikta,o tu vistiek savo.........Pasikartoosiu,nenori kaku,nekankink subinės!!!

sopuku
2017.05.23, 10:28
Sopuku. Paskaityk savo postus. Kartais pats sau prieštarauji :).

Ir netikiu aš tomis legendomis, kad važinėji daug, sudėtingai ir sunkiai, o niekas negenda. TAIP NEBŪNA.

Kaip mano brolis. Turėjo Opel Vectra benzininę su dujomis. Tikrai važinėjo daug. Ir dabar su nostalgija kalba apie ją, kaip apie negendančią. Bet kiek pamenu kiekvieną savaitgalį kažką krapštydavo, keisdavo, remontuodavo. Tai anas palūžta, tai tą reikia keisti, tai kažkas jau neveikia.

Aš irgi galiu tokią legendą apie Mitsubishi Colt (benzinas) pasakoti. Tikrai super mašinytė. Jokių didelių gedimų, eksploatacija žiauriai pigi. Imta žmonai nauja iš salono. Net aptarnavimas labai pigus. Važinėja žmona jau 7 ar 8 metus BE PROBLEMŲ. Bet... rida jos tiesiog juokinga... gal yra kokie 40000km (senai žiūrėjau) :lol:

Sopuku. Tavo tikslas kilnus ir suprantamas. Bet tai misija neįmanoma - nusipirkti pigiai labai gerą mašiną, kuri neges ir bus pigi eksploatacijoje. jeigu tokių būtų - visi jas ir pirktų.

PS: auto technikoje nusimanau minimaliai, bet iš turėtų mašinų, mažai problemų turėjau tik su benzininėmis... Gal tiesiog nesisekė...

PPS: nusimanantiems Crysler'iai patinka, nes padarymas paprastas, daug gali pats susitvarkyti

Na o as 2 bendzinus turejaju ir su jais tikrai daugiau vargo buvo.. o vat su sita tai pasiseke nes laimejau loterijoj ir gavau su tikra rida. del to ir problemu jokiu nekelia.. nusipirkau tai teko susitarkyt kondicionieriu nes keliose vietose leido, pasikeiciau 4 guolius per 7 metus, abu galinius supportus nes supuvo, stabdziu kalades keiciau ir priekio ir galo, laidas nupuves buvo vienas, slangute prakiurus, bendrai pakeiciau per visus metus kokias gal 6-7 stabilizatoriaus traukes, viena karta dariausi suvedima. kaip ir viskas visa gedimu istorija kiek pamenu per visus situos metus. kiek pinigu investuota galima lengvai suskaiciuot nes remonto kainos pigios.
o mitsubishi colt remontas yra vienas brangiausiu is visu mazu masinu :) tai financiskai ten ryklys. na zinoma is salono perkant gal maziau remontuot reikia. na bet as ne toks ponas kad galeciau sau leist naujas masinas is salono pirkt tai to niekada ir nesuzinosiu.

sopuku
2017.05.23, 10:32
O gal folksvagenas transporteris tau geriau tiktu nei vojus,ar toyota previja pvz.Nepirk tu to vojagerio,nieko gero iš jo,nes..
Gerų metų pigiai nerasi
Nenujoto irgi pigiai nebuna
Benzinas/dujos su dizelio charakteristikom ir be duju baliono irgi be šansu rasti
O kad daug važiuot ir remontuot nereiktu ,aplamai kosmosas kažkoks
P.S
Bėda kai žmogus nzn ko nori,ir pačiam neramu ir kitiem ramybės nera.Prirašė tau chebra tiek ,kiek iki šiol turbut nei vienam tokios garbės nebuvo suteikta,o tu vistiek savo.........Pasikartoosiu,nenori kaku,nekankink subinės!!!

Taip buciau pirkes transporteri, taciau netelpa i garaza.. garazo vartu aukstis 1.80 cm. ir padidint galimybes nera kadangi reiktu perstatyt pastata tai vat negaliu transporterio pirkt ir tenka ieskot kitos dideles kuri tilptu. voyageris siaip ne taip tilps :D
toyota previa apskritai totalus meslas. kiek zinau turi savo atskira varikli kurio daugiau nera jokioj kitoj masinoj tai su detalem gali buti problema nemenka.. taip kad nera ka pirkt tame ir beda.. saranas, galaxis arba voyageris 3 galimi variantai.pirmu dvieju ir nenoriu ir abejoju jog ju remontas bus pigesnis..

chevy , o pacio masina 2001 Chrysler Voyager LX 2,5 Dyzelis. Ir kokia patirtis su dyzeliu? tiek metu vazineji masina jau sena bet nepakeitei tai nejau tikrai tie dyzeliai tokie baisus kaip cia visi gasdina?

Arnas
2017.05.23, 11:29
Taip buciau pirkes transporteri, taciau netelpa i garaza.. garazo vartu aukstis 1.80 cm. ir padidint galimybes nera kadangi reiktu perstatyt pastata tai vat negaliu transporterio pirkt ir tenka ieskot kitos dideles kuri tilptu. voyageris siaip ne taip tilps :D
toyota previa apskritai totalus meslas. kiek zinau turi savo atskira varikli kurio daugiau nera jokioj kitoj masinoj tai su detalem gali buti problema nemenka.. taip kad nera ka pirkt tame ir beda.. saranas, galaxis arba voyageris 3 galimi variantai.pirmu dvieju ir nenoriu ir abejoju jog ju remontas bus pigesnis..

chevy , o pacio masina 2001 Chrysler Voyager LX 2,5 Dyzelis. Ir kokia patirtis su dyzeliu? tiek metu vazineji masina jau sena bet nepakeitei tai nejau tikrai tie dyzeliai tokie baisus kaip cia visi gasdina?

Nei baisus nei ka, tik labai retas musuose be kapitalinio issivercia... Pirkdamas nusiteiki, susitvarkai ir laimingai vaziuoji ;).

oleg
2017.05.23, 11:40
Taip buciau pirkes transporteri, taciau netelpa i garaza.. garazo vartu aukstis 1.80 cm. ir padidint galimybes nera
Chrysler aukstis 1.75 / Maniske su nestandartiniom padangom i garaza netelpa(pagal auksti)

sopuku
2017.05.23, 13:12
Chrysler aukstis 1.75 / Maniske su nestandartiniom padangom i garaza netelpa(pagal auksti)

jo zinau tai pas mane dar tilps siaip ne taip :) dar slenksti galesiu nuimt kelis cm dadet ir tilps. pagal ilgi irgi siaip ne taip ilenda :D ilgis 5 metrai garazas 5.5 :D tai pagal ismatavimus tureciau sukist..

sopuku
2017.05.23, 13:13
Nei baisus nei ka, tik labai retas musuose be kapitalinio issivercia... Pirkdamas nusiteiki, susitvarkai ir laimingai vaziuoji ;).

o pasidaryt kapitalini kiek mazdaug kainuoja preliminariai? nes as toki plana ir turiu tik idomu ar nekainuos daugiau nei masina :)

liutukas
2017.05.23, 13:33
jo zinau tai pas mane dar tilps siaip ne taip :) dar slenksti galesiu nuimt kelis cm dadet ir tilps. pagal ilgi irgi siaip ne taip ilenda :D ilgis 5 metrai garazas 5.5 :D tai pagal ismatavimus tureciau sukist..
Ilgis berods 5.20 kažkur, pasidomėk. nebent ne Grand versiją žiūri.

romaas
2017.05.23, 13:41
jo, tikrai isskirtinis pacientas papuole :) tikras romanas gavosi, skaitau ir juokiuosi, nors pakelia nuotaika klausimu/atsakymu skyrelis :) as, pries pirkdamas savo voju, tiktai Arno konkreciai patarimu paklausiau ir uzteko. nenuvyle ir nenusivyliau. yra tokia nuostata - as ne toks turtingas, kad pirkciau dyzeline auto. cia mano nuomone. sekmes renkantis, sorry diskutuojant. galbut ateis ir ruduo su tokiais pasvarstymais :)

chevy
2017.05.23, 14:22
Taip buciau pirkes transporteri, taciau netelpa i garaza.. garazo vartu aukstis 1.80 cm. ir padidint galimybes nera kadangi reiktu perstatyt pastata tai vat negaliu transporterio pirkt ir tenka ieskot kitos dideles kuri tilptu. voyageris siaip ne taip tilps :D
toyota previa apskritai totalus meslas. kiek zinau turi savo atskira varikli kurio daugiau nera jokioj kitoj masinoj tai su detalem gali buti problema nemenka.. taip kad nera ka pirkt tame ir beda.. saranas, galaxis arba voyageris 3 galimi variantai.pirmu dvieju ir nenoriu ir abejoju jog ju remontas bus pigesnis..

chevy , o pacio masina 2001 Chrysler Voyager LX 2,5 Dyzelis. Ir kokia patirtis su dyzeliu? tiek metu vazineji masina jau sena bet nepakeitei tai nejau tikrai tie dyzeliai tokie baisus kaip cia visi gasdina?

Su dyzeliu pradėjau važinėt gal kokiais 95-tais metais,ir iki šiol važiuoju,tiksliau viena iš auto dizeliava.O patirtys tai įvairios:
8 metai su MB 123 2,4D,nuvaziuota gal koks 150t km,vienintelė bėda buvo nesikurdavo prie -13,o prie -12 vesdavos,mašina buvo 80 metų
8 metai su MB 124 2,5D,nvažiuota virš 200t km,jokiu bėdų išvis nei žiema,nei vasara neturėjau,87,mettų aparats
kelis metus turėjau Mitsubishi Pajero 2,5 TD,teko siurblį tvarkyt,daugiau kaip ir be didelių bedų. 96 metų
Vojus isigytas prieš keturis metus berods,tik bėda su dėže buvo,prie variklio nelindau dar.Tai va taip maždaug.O kas liečia mašinų senuma tai man neįdomu,ne ant metų važiuoji.......kas perka mašinos metus,o aš perku mašiną pagal jos stovį,jos metai antraeilis dalykas .

sopuku
2017.05.23, 14:52
jo, tikrai isskirtinis pacientas papuole :) tikras romanas gavosi, skaitau ir juokiuosi, nors pakelia nuotaika klausimu/atsakymu skyrelis :) as, pries pirkdamas savo voju, tiktai Arno konkreciai patarimu paklausiau ir uzteko. nenuvyle ir nenusivyliau. yra tokia nuostata - as ne toks turtingas, kad pirkciau dyzeline auto. cia mano nuomone. sekmes renkantis, sorry diskutuojant. galbut ateis ir ruduo su tokiais pasvarstymais :)

na as ji siemet nelabai ir tikiuosi nusipirkt :D jei bendzina tai siemet manau tikrai nepavyks nes ju nera tai bendzino apskritai gali nepavykt nusipirkt :D jei dyzeli tuomet gal ir siemet.. na as pries perkant masina issiklausineju kiek imanoma daugiau ir issirenku optimaliausia varianta. vistik investicija didele..

sopuku
2017.05.23, 14:53
Ilgis berods 5.20 kažkur, pasidomėk. nebent ne Grand versiją žiūri.

5090 kiek pamenu. dar kablys dades kelis cm bet turi tilpt anyway.. 40 cm liks bendrai.. :)

wongas
2017.05.23, 14:54
na as ji siemet nelabai ir tikiuosi nusipirkt :D jei bendzina tai siemet manau tikrai nepavyks nes ju nera tai bendzino apskritai gali nepavykt nusipirkt - VISKAS, EINU NAMO ....

oleg
2017.05.23, 15:12
na jaa benzu ner ))
https://autoplius.lt/skelbimai/naudoti-automobiliai?make_id=93&model_id=1205
https://autoplius.lt/skelbimai/naudoti-automobiliai?make_id=89&model_id=1105

sopuku
2017.05.23, 16:03
na jaa benzu ner ))
https://autoplius.lt/skelbimai/naudoti-automobiliai?make_id=93&model_id=1205
https://autoplius.lt/skelbimai/naudoti-automobiliai?make_id=89&model_id=1105

tai tu gal pradziai ivesk daugiau kriteriju.. neplanuoju pirkt 2001 metu masinos nes dabar tokiu metu turiu. planas imti kiek imanoma naujesne tai 2007m kadangi bendzinai 2008 jau eina V karta. senesnes tikrai neimsiu. tuo labiau ieskau be defektu o ne sroto kuriu ten pilna tavo nuorodose. tai ivedus normalius kriterijus ju yra va tiek:
https://autoplius.lt/skelbimai/naudoti-automobiliai?make_date_from=2007&make_date_to=2007&sell_price_from=&sell_price_to=&engine_capacity_from=3000&engine_capacity_to=&power_from=&power_to=&kilometrage_from=&kilometrage_to=&qt=&has_damaged_id=10924&make_id_list=89&fuel_id=30&order_by=2&order_direction=ASC&make_id%5B89%5D=1105_1108&make_id%5B93%5D=1202_1205_1215
butu neblogas variantas bet neskaitant slykscios spalvos, kaina kiek didoka..

oleg
2017.05.23, 16:20
Dviratuka nusipirk /Uz**sai jau su savo nesamonem/
P.S atsiprasau adminu.

wongas
2017.05.23, 16:21
zjb imk. 16 ltr./100 km. pasaka spalva. Jei ji i6 USA paimk VIN nr...Žiūrėk gal nustebsi :)

BOSAS
2017.05.23, 17:31
Dviratuka nusipirk /Uzpisai jau su savo nesamonem/
P.S atsiprasau adminu.

ko jus nervuojates nepatinka neskaitom ir nedalyvaujam diskusijoje. Zmogus nori ir klausineja. Jis nieko neuzgaulioja. Taigi ko cia reiksti nepasitenkinima.

BOSAS
2017.05.23, 18:04
Town County limited ir Grand Voyager limited 2.8 crd (IV)

kazka suklydai mehanines kedes pas dyzeli as nemaciau

BOSAS
2017.05.23, 18:07
.

Pala tai gal as neteisingai supratau..? gal sitas masinas tiesiog perka turtingi zmones kurie nesigilina i jas ir tiek ir paprastiem mirtingiesiems ne tokiu masinu reikia ir neverta i ja nei ziuret..?
Sitas masinas perka burtininkai kurie jose viska buria pritaiko atjungia. ir tokiu savininku apie 40 60 proc.

sopuku
2017.05.23, 18:44
Sitas masinas perka burtininkai kurie jose viska buria pritaiko atjungia. ir tokiu savininku apie 40 60 proc.

ta prasme jose genda visi galai ir reikia pastoviai kazka tvarkyt ir persidarinet??

BOSAS
2017.05.23, 18:56
Dyzelis mechanika 2.5
Dyzelis 2.8
Benzas 3.3 - 3.8
Grubios orentacines kainos


Dirzu keitimas
Dirzu keitimas
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
300 - 800


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Duju montavimas
700 - 1000


Vaziuokles remontas
Vaziuokles remontas
Vaziuokles remontas
=


Dezes remontas
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
100 -


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Dezes remontas
Dezes remontas
300 - ~1000


Sankabos kompl
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
100 -


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Uzimtos susileidzimos kedes duju balionais



Purkstuku remontas, jei reiketu
Purkstuku remontas, jei reiketu
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
1 vnt apie 70 -100


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Tepalu praleidimas dangteliai tarpines rieboksliai
30 - 300


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Dirzo keitimas pompos itempejai
50 - 300


Dezes tepalo keitimas


~40



Dezes tepalo keitimas
Dezes tepalo keitimas
100 -


Stabdziu remontas
Stabdziu remontas
Stabdziu remontas
=


Kondicionieriaus pildymai
Kondicionieriaus pildymai
Kondicionieriaus pildymai
~=


Sanaudos mieste
8- 11
Sanaudos mieste
9 - 12
Sanaudos mieste
15 - 22 + benzo ~2 - Ltr



Sanaudos trasoje
~7 - 10
Sanaudos trasoje
~7 - 10
Sanaudos trasoje
~11 - 15 duju + benzo ~ 0.5 - 1.5 Ltr



Juntama variklio 4 cilindru vibracija
Juntama variklio 4 cilindru vibracija






Variklis dirba svelniau nei dyzelis



Geras sukimo momentas Miesto rezime ir lenkimuose
Geras sukimo momentas Miesto rezime ir lenkimuose






Sukimas atsiranda tik minant dugnais dideliuose sukiuose
Keliamas didelis variklio triuksmas




Stai tokia grubi palyginimo lentele gavosi
Kainos yra mazdaug priklauso nuo pasirinkimu.
Bet ka reikia daryti ir skirtumus palyginimui pamatyti ir imanoma kazkoki vaizda susidaryti.

BOSAS
2017.05.23, 19:06
ta prasme jose genda visi galai ir reikia pastoviai kazka tvarkyt ir persidarinet??
Cia ta prasme kad nusiperka pigiai masinas ir neturi uz ka jas susiremontuoti.
O nusiperka lavonus svarbu nuperka, o po to jau dirba nesamones issijuose.
Stengiasi nepirkti ko reikia, o uzsiimineja nesamonem, kol taip atremontuoja, kad patiems baisu tada pardavineja.
Kitas nuperka atvaro susitvarkyt vot tada mes vargstam ir keikiames.

Mindas112
2017.05.23, 19:58
Dyzelis mechanika 2.5
Dyzelis 2.8
Benzas 3.3 - 3.8
Grubios orentacines kainos


Dirzu keitimas
Dirzu keitimas
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
300 - 800


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Duju montavimas
700 - 1000


Vaziuokles remontas
Vaziuokles remontas
Vaziuokles remontas
=


Dezes remontas
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
100 -


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Dezes remontas
Dezes remontas
300 - ~1000


Sankabos kompl
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
100 -


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Uzimtos susileidzimos kedes duju balionais



Purkstuku remontas, jei reiketu
Purkstuku remontas, jei reiketu
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
1 vnt apie 70 -100


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Tepalu praleidimas dangteliai tarpines rieboksliai
30 - 300


https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
https://www.voyager.lt/images/icons/icon14.png
Dirzo keitimas pompos itempejai
50 - 300


Dezes tepalo keitimas


~40



Dezes tepalo keitimas
Dezes tepalo keitimas
100 -


Stabdziu remontas
Stabdziu remontas
Stabdziu remontas
=


Kondicionieriaus pildymai
Kondicionieriaus pildymai
Kondicionieriaus pildymai
~=


Sanaudos mieste
8- 11
Sanaudos mieste
9 - 12
Sanaudos mieste
15 - 22 + benzo ~2 - Ltr



Sanaudos trasoje
~7 - 10
Sanaudos trasoje
~7 - 10
Sanaudos trasoje
~11 - 15 duju + benzo ~ 0.5 - 1.5 Ltr



Juntama variklio 4 cilindru vibracija
Juntama variklio 4 cilindru vibracija






Variklis dirba svelniau nei dyzelis



Geras sukimo momentas Miesto rezime ir lenkimuose
Geras sukimo momentas Miesto rezime ir lenkimuose






Sukimas atsiranda tik minant dugnais dideliuose sukiuose
Keliamas didelis variklio triuksmas




Stai tokia grubi palyginimo lentele gavosi
Kainos yra mazdaug priklauso nuo pasirinkimu.
Bet ka reikia daryti ir skirtumus palyginimui pamatyti ir imanoma kazkoki vaizda susidaryti.
Norėčiau pastebėti dėl dujinio varianto benzino sąnaudų trasoje. Jei važiuojama igoje kelionėje, gali būti tik 1ltr benzino ir per 1000km. Esmė - užkūrimų skaičius. Kiek tekę stebėti ir matuoti, vieno užkūrimo metu, tol , kol persijungia į dujas, sudegina vidutiniškai apie 200 gr. benzino.

romaas
2017.05.23, 20:12
na as ji siemet nelabai ir tikiuosi nusipirkt :D jei bendzina tai siemet manau tikrai nepavyks nes ju nera tai bendzino apskritai gali nepavykt nusipirkt - VISKAS, EINU NAMO ....

palauk dar biskiuka, kazkoks finalas tai bus :oops:(labas)

sopuku
2017.05.23, 20:50
Cia ta prasme kad nusiperka pigiai masinas ir neturi uz ka jas susiremontuoti.
O nusiperka lavonus svarbu nuperka, o po to jau dirba nesamones issijuose.
Stengiasi nepirkti ko reikia, o uzsiimineja nesamonem, kol taip atremontuoja, kad patiems baisu tada pardavineja.
Kitas nuperka atvaro susitvarkyt vot tada mes vargstam ir keikiames.

Na ir brangiai mokant gali lavona nusipirkt.. jau cia kaip pasiseks :) Lentele super. labai dekoju uz varga. manau reiktu papostint ja kazkur kad besirenkantys zmones lengvai rastu. tikrai bus naudinga.

AERO_DD
2017.05.23, 20:56
O man dar keista. Žmogus paprašė jam padėti išsirinkti ką geriau imti (benza ar dizel) savo nuomonę ir t.t kai jam puse forumieciu rašo kad mažiau problemų su benza jis rašo man pofig aš sutvarkysiu.... Tai imk dizelio ir viskas.

AERO_DD
2017.05.23, 20:59
Dėl tuo kad dabar nėra benzininiu pardavime... Palauk,. Kai važiuosi žiūrėti (ir nesvarbu dizeli ar benz), gali būti kad iš visų ne vienos geros nebus....

AERO_DD
2017.05.23, 21:00
Savo draugui radom gerą benza (europinį Grand Voyageri) po 4 mėn ieškojimų....

AERO_DD
2017.05.23, 21:02
Sėkmės tau imk ką patinka, bet Neskubėk....

BOSAS
2017.05.23, 21:09
O man dar keista. Žmogus paprašė jam padėti išsirinkti ką geriau imti (benza ar dizel) savo nuomonę ir t.t kai jam puse forumieciu rašo kad mažiau problemų su benza jis rašo man pofig aš sutvarkysiu.... Tai imk dizelio ir viskas.

na sorry su dyzeliu neturejau jokiu problemu turejau tikrai ne viena voyager. Nereikia cia rasyti to ko nera.
Esminiai skirtumai yra visiskai kitokie nei cia bandoma teigti. Dyzeliai ir geri ir patikimi ir problemu nekelia. Visiskai cia yra neteisingi argumentai.

BOSAS
2017.05.23, 21:11
Na ir brangiai mokant gali lavona nusipirkt.. jau cia kaip pasiseks :) Lentele super. labai dekoju uz varga. manau reiktu papostint ja kazkur kad besirenkantys zmones lengvai rastu. tikrai bus naudinga.

Reikia tikrintis masina ten kur apie ja supranta ir rasi gera masina. Paieskoti reikes.

BOSAS
2017.05.23, 21:13
Norėčiau pastebėti dėl dujinio varianto benzino sąnaudų trasoje. Jei važiuojama igoje kelionėje, gali būti tik 1ltr benzino ir per 1000km. Esmė - užkūrimų skaičius. Kiek tekę stebėti ir matuoti, vieno užkūrimo metu, tol , kol persijungia į dujas, sudegina vidutiniškai apie 200 gr. benzino.

Na zinai cia nera skirta visiems gyvenimo atvejams. Galima ir vienoje masinoje ir kitoje masinoje rasti tam tikru niuansu. Kiek kartu yra teke per 1000 km sunaudoti po 1ltr benzo is tavo nuvaziuotu 48 kkm?

sopuku
2017.05.23, 21:39
na sorry su dyzeliu neturejau jokiu problemu turejau tikrai ne viena voyager. Nereikia cia rasyti to ko nera.
Esminiai skirtumai yra visiskai kitokie nei cia bandoma teigti. Dyzeliai ir geri ir patikimi ir problemu nekelia. Visiskai cia yra neteisingi argumentai.

na man tie tusti pasakymai kaip cia dauguma sako kad pirk bendzina ir daugiau nei zodzio kodel ir atrodo kaip eilinis nusistatymas pries dyzelius.. o kazkaip lietuviai miestuose labai jau pries tuos dyzelius nusistate.. suprantu jei neturi garazo ir masina stovi visa ziema lauke tai bendzinas geriau, jei vaizneji nedideliais atstumais ir nedaug km apskritai tai taip pat bendzinas geriau.. bet mano gyvenimo ir vairavimo salygom dyzelis tinka labiau. o bosas jusu kiti tureti voyageriai taip pat dyzeliai buvo? koki pirksite sekanti? dyzeli ar bendzina? :)

ramuz
2017.05.23, 22:36
ko jus nervuojates nepatinka neskaitom ir nedalyvaujam diskusijoje. Zmogus nori ir klausineja. Jis nieko neuzgaulioja. Taigi ko cia reiksti nepasitenkinima.

ligonis.

sopuku
2017.05.23, 22:48
ligonis.

Įrodinėti žmogui žinių būtinumą – tolygu įtikinėti, kad regėjimas yra naudingas. (M. Gorkis)

BOSAS
2017.05.23, 23:01
na man tie tusti pasakymai kaip cia dauguma sako kad pirk bendzina ir daugiau nei zodzio kodel ir atrodo kaip eilinis nusistatymas pries dyzelius.. o kazkaip lietuviai miestuose labai jau pries tuos dyzelius nusistate.. suprantu jei neturi garazo ir masina stovi visa ziema lauke tai bendzinas geriau, jei vaizneji nedideliais atstumais ir nedaug km apskritai tai taip pat bendzinas geriau.. bet mano gyvenimo ir vairavimo salygom dyzelis tinka labiau. o bosas jusu kiti tureti voyageriai taip pat dyzeliai buvo? koki pirksite sekanti? dyzeli ar bendzina? :)

Atvaziuok i meta ir pasakosim kaip tik si ketvirtadieni bus. Yra niuansu pagal poreikius. Pravazinejau su benzu dujom pirmas buvo. Patiko ir viskas buvo gerai po to 3 skittingi modeliai visu kartu dyzeliai taip pat puikia problemu nebuvo. Tik pasenau as jau per tiek metu ir noriu labiau svelniau dirbancio motoro. Vienintelis argumentas. O dyzelis nepavede manes per jokius salcius. Tik kai esu vairaves ivarias masinas keleta tukstanciu masinu per savo darba prabandes turiu savo poreikius apie isivaizduojama masina. Mano reikalavimai gan auksti. Dyzelis mane erzina kad 2.8 padare ant 4 cilindru. Per didele vibracija duoda tokia kubatura su 4 cilindrais. Dabar turiu auto dyzeli su paskutinio variklio modifikacija tas kuris ejo nuo 2008 su 6 cilindrais. Ir stai sis kurinys mane labai tenkina viskuo. Ir pavaru deze 8 begiu labai gerai suderinta su varkliu. Taciau tai jau ne voyager kebule. Nes kazkodel viso to dar i voyager neidejo. Gal kada bus laikas ir ides.

esme man yra svelnesnis variklio darbas. Kaip minejau i senatve visa tai. Kai visai nusensiu pas mane pensininka bus benzas kurio kubatura prasides virs 5 ltr. ;)

sopuku
2017.05.23, 23:26
Atvaziuok i meta ir pasakosim kaip tik si ketvirtadieni bus. Yra niuansu pagal poreikius. Pravazinejau su benzu dujom pirmas buvo. Patiko ir viskas buvo gerai po to 3 skittingi modeliai visu kartu dyzeliai taip pat puikia problemu nebuvo. Tik pasenau as jau per tiek metu ir noriu labiau svelniau dirbancio motoro. Vienintelis argumentas. O dyzelis nepavede manes per jokius salcius. Tik kai esu vairaves ivarias masinas keleta tukstanciu masinu per savo darba prabandes turiu savo poreikius apie isivaizduojama masina. Mano reikalavimai gan auksti. Dyzelis mane erzina kad 2.8 padare ant 4 cilindru. Per didele vibracija duoda tokia kubatura su 4 cilindrais. Dabar turiu auto dyzeli su paskutinio variklio modifikacija tas kuris ejo nuo 2008 su 6 cilindrais. Ir stai sis kurinys mane labai tenkina viskuo. Ir pavaru deze 8 begiu labai gerai suderinta su varkliu. Taciau tai jau ne voyager kebule. Nes kazkodel viso to dar i voyager neidejo. Gal kada bus laikas ir ides.

esme man yra svelnesnis variklio darbas. Kaip minejau i senatve visa tai. Kai visai nusensiu pas mane pensininka bus benzas kurio kubatura prasides virs 5 ltr. ;)

:D o kokiam servise dirbat? o kur ir kada tas meetas bus? Nors nelabai tinku, neturiu gi voyagerio :) anyway. kolkas dyzelis man nekliudo dar jaunas palygint, dar vibracija patinka. o girdet varikli kaip dirba man irgi smagu. tai su garsu ar vibracijom problemu neturiu. i senatve tai tik komforto uzsimaniau. anksciau rinkdavausi masinas kad butu kuo tustesne be visokiu "navarotu" kad niekas negestu ir svarbu gerai tarnaudtu o link senatves uzsimaniau komforto, visokiu ekraneliu. visokiu nereikalingu mygtuku ir kitu nesamoniu:)
p.s. suprantu nora turet masina su 5 litru varikliu :D jei galeciau sau tai leist tai greiciausiai vazineciau 1969 metu ford mustang :)

Mindas112
2017.05.23, 23:48
Bosas gal pamiršo, kad nepaminėjo( skundėsi, kad sensta :) ) : dyzelio iki 2008m su defaultiniu "ale webasto" variklio šildytuvu daugumai reikia "pakariauti", o nuo 2008m pašildytuvo nėra, bet užtat ilgai variklis įšilinėja- pats yra įdėjęs į bloką papildomus tenus. Kad kažkuriame savąjame gilzes keitė, kitame su DPF vargo, apie purkštukus nekalbu. Žmogus turi žinoti viską, kas jo su dyzeliu galbūt laukia ;)

Mindas112
2017.05.23, 23:56
Na zinai cia nera skirta visiems gyvenimo atvejams. Galima ir vienoje masinoje ir kitoje masinoje rasti tam tikru niuansu. Kiek kartu yra teke per 1000 km sunaudoti po 1ltr benzo is tavo nuvaziuotu 48 kkm?
Pvz, važiuojant nuo Kauno iki Palangos, sudegini apie 200- 400 gr. benzino, nes užkuri vieną, ar du kartus. Trasoje benzo ima tikrai mažai, mieste kas kita- ten supili ir po 2-3 ltr/100km.

BOSAS
2017.05.24, 06:08
Bosas gal pamiršo, kad nepaminėjo( skundėsi, kad sensta :) ) : dyzelio iki 2008m su defaultiniu "ale webasto" variklio šildytuvu daugumai reikia "pakariauti", o nuo 2008m pašildytuvo nėra, bet užtat ilgai variklis įšilinėja- pats yra įdėjęs į bloką papildomus tenus. Kad kažkuriame savąjame gilzes keitė, kitame su DPF vargo, apie purkštukus nekalbu. Žmogus turi žinoti viską, kas jo su dyzeliu galbūt laukia ;)

Na nereikia perlenkti. Jei perkamas suto blogu varikliu specialiai tai zinoma kad taisyti reikia. Bet po sutvarkymo jokio vargo.
Kas del sildymo tai cia vel pramovei maisydamas kartas.
Iki 2008 yra webasto ir jokiu DPF.
O tas nuo 2008 turi DPF ir tai nevisi. Su juo reikia suprasti kaip elgtis. Kol nezinai kaip tai veikia kelia tam tikru klausimu.

BOSAS
2017.05.24, 06:11
Pvz, važiuojant nuo Kauno iki Palangos, sudegini apie 200- 400 gr. benzino, nes užkuri vieną, ar du kartus. Trasoje benzo ima tikrai mažai, mieste kas kita- ten supili ir po 2-3 ltr/100km.

Na tik bobutei papasakot gali kad nuvazeves i palanga iskart uzgesini ir sekantis vedimas jau link namu.
Ar po vaziavimo trasa uzgesinus 1 kart isijungia miesto rezimo skaiciavimas kur 2 km nuvaziuoji net su keletu kurimo ciklu bat cia is nuvaziuotu 500 km palanga namai tie kurimai kol masina pasistatai jau nesiskaito. :D.

Todel visada turi pabrezti numyniau 498 km. ir dar du km mieste :D
Na nevaziuoja oru ta masina. Tai cia tie 200 300 g ir tai tik siltu oru. Ne ten kapstai. Ir dar kas liecia traukima benzai nuo dyzeliu pastoviai gauna malku. Kad neatsiliktu priversti minti 5000 aps tai net trasoje vaziuojant uz dyzelio varo girdi kaip is paskos kriokia benzas prarekdamas dyzelio motora. :D

Nereikia mautis kelniu per galva ;).

Mindas112
2017.05.24, 08:12
Na tik bobutei papasakot gali kad nuvazeves i palanga iskart uzgesini ir sekantis vedimas jau link namu.
Ar po vaziavimo trasa uzgesinus 1 kart isijungia miesto rezimo skaiciavimas kur 2 km nuvaziuoji net su keletu kurimo ciklu bat cia is nuvaziuotu 500 km palanga namai tie kurimai kol masina pasistatai jau nesiskaito. :D.

Todel visada turi pabrezti numyniau 498 km. ir dar du km mieste :D
Na nevaziuoja oru ta masina. Tai cia tie 200 300 g ir tai tik siltu oru. Ne ten kapstai. Ir dar kas liecia traukima benzai nuo dyzeliu pastoviai gauna malku. Kad neatsiliktu priversti minti 5000 aps tai net trasoje vaziuojant uz dyzelio varo girdi kaip is paskos kriokia benzas prarekdamas dyzelio motora. :D

Nereikia mautis kelniu per galva ;).
Viskas ten teisingai mano surašyta, tik tas tavo užsisipyrimas lenda į viršų. Užkuri Kaune, gesini Palangoje- sudegini ne daugiau 0,5 ltr.-tą aš turėjau omenyje. Šiuo atveju gaunasi 0,2 ltr/ 100km. Niekas nesakė kad benzas-dujos važiuoja oru, tik esi netiksliai surašęs-vis ta nuoskauda, kai dyzeliai nuo dujų per EKO žygius ir kitur pinigais/100km malkų gavo :) Apie trauką turbūt visą gyvenimą prisiminsi, kai Kroatijoj į kalną su nutrūkusia dujų reduktoriaus vakumo žarnele važiavau,ir ,"atsistojęs ant gazo" , aplenkei, nors niekas ir nebandė lenktyniauti ... :lol:

ramuz
2017.05.24, 08:14
:D o kokiam servise dirbat? o kur ir kada tas meetas bus? Nors nelabai tinku, neturiu gi voyagerio :) anyway. kolkas dyzelis man nekliudo dar jaunas palygint, dar vibracija patinka. o girdet varikli kaip dirba man irgi smagu. tai su garsu ar vibracijom problemu neturiu. i senatve tai tik komforto uzsimaniau. anksciau rinkdavausi masinas kad butu kuo tustesne be visokiu "navarotu" kad niekas negestu ir svarbu gerai tarnaudtu o link senatves uzsimaniau komforto, visokiu ekraneliu. visokiu nereikalingu mygtuku ir kitu nesamoniu:)
p.s. suprantu nora turet masina su 5 litru varikliu :D jei galeciau sau tai leist tai greiciausiai vazineciau 1969 metu ford mustang :)

va nusipirksi dyzelį ir sužinosi kuriame servise dirba.. ir žinosi visas kainas mintinai, nes dažnai teks apsilankyt.

Mindas112
2017.05.24, 08:15
Na nereikia perlenkti. Jei perkamas suto blogu varikliu specialiai tai zinoma kad taisyti reikia. Bet po sutvarkymo jokio vargo.
Kas del sildymo tai cia vel pramovei maisydamas kartas.
Iki 2008 yra webasto ir jokiu DPF.
O tas nuo 2008 turi DPF ir tai nevisi. Su juo reikia suprasti kaip elgtis. Kol nezinai kaip tai veikia kelia tam tikru klausimu.

Dėl šildymo ir DPF aš ir turėjau omenyje nuo 2008m., nes žmogus svarstė ir šį variantą ( ir kokio jis tik nesvarstė :)) .

Mindas112
2017.05.24, 08:19
va nusipirksi dyzelį ir sužinosi kuriame servise dirba.. ir žinosi visas kainas mintinai, nes dažnai teks apsilankyt.

"Dyzelį jei pirksi,
Viską, ką uždirbsi,
Viską atiduosi Bosui,
Viską Bosui,
Bosui,
Mūsų Bosui"

Grupė "Pompa"

BOSAS
2017.05.24, 08:30
Viskas ten teisingai mano surašyta, tik tas tavo užsisipyrimas lenda į viršų. Užkuri Kaune, gesini Palangoje- sudegini ne daugiau 0,5 ltr.-tą aš turėjau omenyje. Šiuo atveju gaunasi 0,2 ltr/ 100km. Niekas nesakė kad benzas-dujos važiuoja oru, tik esi netiksliai surašęs-vis ta nuoskauda, kai dyzeliai nuo dujų per EKO žygius ir kitur pinigais/100km malkų gavo :) Apie trauką turbūt visą gyvenimą prisiminsi, kai Kroatijoj į kalną su nutrūkusia dujų reduktoriaus vakumo žarnele važiavau,ir ,"atsistojęs ant gazo" , aplenkei, nors niekas ir nebandė lenktyniauti ... :lol:

:D gerai kad priminei jau buvau pamirses. Na tiesiog nepilsiu druskos tau i zaizda jau matau ir pasiteisinimu atsirado.

Uzsipyres ir kabinejiesi tAi tu.
Galejau rasyti ir apie dyzelei kad 5 ltr 100 km nevalgo Mikana tai irode. Na bet kaip rasiau kalbam ne apie krastutinumus. Bet kaip matau neriesi is kailio parodyt besistengdamas kad viska ka surasiau yra labai neteisinga.

BOSAS
2017.05.24, 08:35
"Dyzelį jei pirksi,
Viską, ką uždirbsi,
Viską atiduosi Bosui,
Viską Bosui,
Bosui,
Mūsų Bosui"

Grupė "Pompa"

Nusipirksi benza ir srote variklio jau nerasi visi is pirkti. Tie benzai nermontuojami buvo nes buvo pilni srotai o dabar ant kiek patikimi net srotu atsargos baigesi.

Viska ka uzdirbsi sukisi i benzo srotini motora ir jo keitima.
Is musu serviso i metala juos veze sniurais.
Tai kur cia tas patikimumas dyzeliniu crd isvezta tik 1 vnt.

BOSAS
2017.05.24, 08:39
va nusipirksi dyzelį ir sužinosi kuriame servise dirba.. ir žinosi visas kainas mintinai, nes dažnai teks apsilankyt.

kazkokie jus visi snobai jokio objektyvau atsakymo. Jei as turiu savo aparata vadinasi visu kitu aparatai kitokie yra .....
Baikit nejuokinkit.
Nesu as nei pries benza nusistates bet su jusu tokiu puolimu jau taip gali pradet atrodyt.
Neturejot nevaziavot nesnekekit.

chevy
2017.05.24, 09:01
:D o kokiam servise dirbat? o kur ir kada tas meetas bus? Nors nelabai tinku, neturiu gi voyagerio :) anyway. kolkas dyzelis man nekliudo dar jaunas palygint, dar vibracija patinka. o girdet varikli kaip dirba man irgi smagu. tai su garsu ar vibracijom problemu neturiu. i senatve tai tik komforto uzsimaniau. anksciau rinkdavausi masinas kad butu kuo tustesne be visokiu "navarotu" kad niekas negestu ir svarbu gerai tarnaudtu o link senatves uzsimaniau komforto, visokiu ekraneliu. visokiu nereikalingu mygtuku ir kitu nesamoniu:)
p.s. suprantu nora turet masina su 5 litru varikliu :D jei galeciau sau tai leist tai greiciausiai vazineciau 1969 metu ford mustang :)

5,7 litro dar geriau.....;-)

Mindas112
2017.05.24, 09:03
Apie sąnaudas trasoje: Nuvažiavau į Prahą ir atgal .Viso 2100km Sudeginau apie 290 ltr dujų ir 6-7 ltr benzino. Kiek gavosi benzino 100km? Šiek tiek virš 0,3 ltr. štai jums normalios trasos sąnaudos.
Apie šrotnus benzininius variklius: jei nori, gali viską supjauti. II-ko neskaičiuojant, iš likusių 5-kių turėtų benzininių nei vieno variklio negrioviau. Na, vienam pakaitintu varikliu, pirktam iš klubiečio, kuris galimam variklio keitimui "numetė" 1000lt, nes užkūrus mesdavo dūmą, pakeitėm vožtuvų gumeles, ir tai dingo. Viskas iš asmeninės patirties.
Beje, pirmasis mano 1998 Dodge G C ,atsiplukdytas 2004m, dar dabar Kaune važinėja. Kažkaip netikiu, kad tokios dabartinės vertės auto kapitalinius daro.

iGince
2017.05.24, 11:00
Na, vienam pakaitintu varikliu, pirktam iš klubiečio, kuris galimam variklio keitimui "numetė" 1000lt, nes užkūrus mesdavo dūmą, pakeitėm vožtuvų gumeles, ir tai dingo.

Va taip žmones namus ir pasistato!!!! :hammer:

ramuz
2017.05.24, 11:09
"Dyzelį jei pirksi,
Viską, ką uždirbsi,
Viską atiduosi Bosui,
Viską Bosui,
Bosui,
Mūsų Bosui"

Grupė "Pompa"

:lol:

ewas
2017.05.24, 12:01
Isvada is serialo, pirk beleka , jei paklius laaabai geros bukles neturesi vargo ne su viena masina! Jei nepaklius, Bosas tures darbo ;) ir € savo dieselini Vojageri taisyt :)

sopuku
2017.05.24, 15:24
Isvada is serialo, pirk beleka , jei paklius laaabai geros bukles neturesi vargo ne su viena masina! Jei nepaklius, Bosas tures darbo ;) ir € savo dieselini Vojageri taisyt :)

realiai tai taip:) gera pataikysi priziureta ir bus gerai ne tai bus bedu.. siaip mano dabartine vykus tai galima sakyt kad laimejau loterijoj. tai antra karta is eiles laimet loterijoj nesitikiu:) nusiteikes jau iskarto kad tvarkyt reiks:)

liutukas
2017.05.24, 15:43
realiai tai taip:) gera pataikysi priziureta ir bus gerai ne tai bus bedu.. siaip mano dabartine vykus tai galima sakyt kad laimejau loterijoj. tai antra karta is eiles laimet loterijoj nesitikiu:) nusiteikes jau iskarto kad tvarkyt reiks:)
Arba pirkti žinoma mašina, kuri bent kelis mentus buvo prižiūrėta LT ir žinoma kas su ja buvę. Bet čia tau negalioja, nes tavo visi LT pardavėjai sukčiai, apgavikai ir parduoda nuvarytus arklius ;)

sopuku
2017.05.24, 16:55
Arba pirkti žinoma mašina, kuri bent kelis mentus buvo prižiūrėta LT ir žinoma kas su ja buvę. Bet čia tau negalioja, nes tavo visi LT pardavėjai sukčiai, apgavikai ir parduoda nuvarytus arklius ;)

o kaip zinot ar zmogus pasakys viska kas yra buve? registruot tai nieka neregistruoja reikia pasitiket zmogaus zodziu. o lietuvio zodziu pasitiket tikrai labai sunkiai imanoma siais laikais.. dirbu su zmonemis tai jau isitikines milijona kartu ir ne karta nudeges kai meginau pasitiketi.. tai daugiau tos klaidos nebedarau ir turint reikalu su lietuviu visada rasaisi rastines sutartis jei kazko reikia arba pinigai i prieki ir pan. kitaip neina :) tik 90% zmoniu neparduoda geros masinos ir nekeicia masinu siaip sau for fun.. yra tokiu bet cia tie like 10%. tik jie dazniausiai perka naujas masinas is salonu ir po keliu metu parduoda ir vel perka nauja. bet kadangi as ziuriu i senesnes masinas tai tie kurie pardudoa ir keicia i naujas senu grabu nepardavineja. ir pirkt tai tikrai akd norisi is 2 ranku jei imanoma o ne is 3..

liutukas
2017.05.24, 17:25
o kaip zinot ar zmogus pasakys viska kas yra buve? registruot tai nieka neregistruoja reikia pasitiket zmogaus zodziu. o lietuvio zodziu pasitiket tikrai labai sunkiai imanoma siais laikais.. dirbu su zmonemis tai jau isitikines milijona kartu ir ne karta nudeges kai meginau pasitiketi.. tai daugiau tos klaidos nebedarau ir turint reikalu su lietuviu visada rasaisi rastines sutartis jei kazko reikia arba pinigai i prieki ir pan. kitaip neina :) tik 90% zmoniu neparduoda geros masinos ir nekeicia masinu siaip sau for fun.. yra tokiu bet cia tie like 10%. tik jie dazniausiai perka naujas masinas is salonu ir po keliu metu parduoda ir vel perka nauja. bet kadangi as ziuriu i senesnes masinas tai tie kurie pardudoa ir keicia i naujas senu grabu nepardavineja. ir pirkt tai tikrai akd norisi is 2 ranku jei imanoma o ne is 3..
Pacituoju dar kartą - "pirkti žinoma mašina", neperskaitai viso teksto. Jeigu turguje pardavėjai parduoda tau žinomas mašinas, tai gal problema ne juose, o tavyje :)
Aš manau bent 50% LT perka mašinas for fun, kaip išsireiškei, o likę važiuoja iki grabo lentos. Atsibusk, dabar ne 1990 metai. Jeigu žmogus gali sau leisti važiuoti su 3 metų senumo auto, tai jis tikrai nevažiuos su 7 metų senumo, ir nereikia nuliovos iš salono. Mašina nusidėvi, atsibosta, nori kažko naujesnio, pasikeičia interesai, parduoda ir perka. Šiais laikais tai ne problema. Čia ne žmona, kad mylėt ir saugot iki grabo lentos. Mano auto važiuoja puikiai, jei jau taip, važiuok dar bent 3 metus kaip minimum jei ne daugiau. Bet galbūt norėčiau kažko iš džipo serijos, gal nebereikia man 5,1m ilgio ir užtenka 4,6m, užaugo vaikas ir nebereikia dėti į bagažinę vežimo, gal pasenau ir nebemiegu mašinoje nes galiu sau leisti susimokėti už sodybą ir pan. Priežasčių N+1. Dėl to aš labiau linkęs pirkti iš važinėtos LT mašinos nei iš turgaus, kur suvažiuoja perpardavinėtojai, kuo pigiau padarytos kosmetikos įgauti prekinę išvaizdą, užmaskuoti visus brokus ir uždirbti šaibų. Žinoma ir važinėta gali būti prie pabaigos ir pajutus jog kažkas negerai darosi ir artėja didelis remontas gali pardavinėti. Už tai ir sakau, pirkti žinomą, prižiūrėtą mašiną, kuri eksploatuojama ir žinoma kas su ja yra ar buvo. Tada loterijos bilieto laimėjimo tikimybė stipriai išauga ;)

ramuz
2017.05.24, 17:38
o kaip zinot ar zmogus pasakys viska kas yra buve? registruot tai nieka neregistruoja reikia pasitiket zmogaus zodziu. o lietuvio zodziu pasitiket tikrai labai sunkiai imanoma siais laikais.. dirbu su zmonemis tai jau isitikines milijona kartu ir ne karta nudeges kai meginau pasitiketi.. tai daugiau tos klaidos nebedarau ir turint reikalu su lietuviu visada rasaisi rastines sutartis jei kazko reikia arba pinigai i prieki ir pan. kitaip neina :) tik 90% zmoniu neparduoda geros masinos ir nekeicia masinu siaip sau for fun.. yra tokiu bet cia tie like 10%. tik jie dazniausiai perka naujas masinas is salonu ir po keliu metu parduoda ir vel perka nauja. bet kadangi as ziuriu i senesnes masinas tai tie kurie pardudoa ir keicia i naujas senu grabu nepardavineja. ir pirkt tai tikrai akd norisi is 2 ranku jei imanoma o ne is 3..

Užuojauta būsimam pardavėjui, o tu manau tą cirką jau rišt galėtum.

sopuku
2017.05.24, 17:53
Pacituoju dar kartą - "pirkti žinoma mašina", neperskaitai viso teksto. Jeigu turguje pardavėjai parduoda tau žinomas mašinas, tai gal problema ne juose, o tavyje :)
Aš manau bent 50% LT perka mašinas for fun, kaip išsireiškei, o likę važiuoja iki grabo lentos. Atsibusk, dabar ne 1990 metai. Jeigu žmogus gali sau leisti važiuoti su 3 metų senumo auto, tai jis tikrai nevažiuos su 7 metų senumo, ir nereikia nuliovos iš salono. Mašina nusidėvi, atsibosta, nori kažko naujesnio, pasikeičia interesai, parduoda ir perka. Šiais laikais tai ne problema. Čia ne žmona, kad mylėt ir saugot iki grabo lentos. Mano auto važiuoja puikiai, jei jau taip, važiuok dar bent 3 metus kaip minimum jei ne daugiau. Bet galbūt norėčiau kažko iš džipo serijos, gal nebereikia man 5,1m ilgio ir užtenka 4,6m, užaugo vaikas ir nebereikia dėti į bagažinę vežimo, gal pasenau ir nebemiegu mašinoje nes galiu sau leisti susimokėti už sodybą ir pan. Priežasčių N+1. Dėl to aš labiau linkęs pirkti iš važinėtos LT mašinos nei iš turgaus, kur suvažiuoja perpardavinėtojai, kuo pigiau padarytos kosmetikos įgauti prekinę išvaizdą, užmaskuoti visus brokus ir uždirbti šaibų. Žinoma ir važinėta gali būti prie pabaigos ir pajutus jog kažkas negerai darosi ir artėja didelis remontas gali pardavinėti. Už tai ir sakau, pirkti žinomą, prižiūrėtą mašiną, kuri eksploatuojama ir žinoma kas su ja yra ar buvo. Tada loterijos bilieto laimėjimo tikimybė stipriai išauga ;)

as asmeniskai nezinau nei vieno voyagerio kas parduoda :) tai zinomu lietuvoj as neturiu :) visas kurias randu tai tik skelbimuose. o ten visi zmones vienodi ir zinomu mano atveju nera.. is turgaus as prikt ir nenoriu is kazkokiu privatininku kurie parsivaro viena kita retkarciais ir patys parduoda saugesnis variantas galima geresne rast. o lietuvoj vazineta drusku jau bus macius tai daugiau sancu kad prades greitu laiku rudys lyst nei ka tik parvaziavus is kokiu siltesniu krastu kur nera ziemu. o kadangi tenka dabartine del rudziu keist tai norisi tokios, kurios neistiks toks pat likimas po keliu metu..

sopuku
2017.05.24, 17:54
Užuojauta būsimam pardavėjui, o tu manau tą cirką jau rišt galėtum.

jo pardavejam uzuojauta nes kabinejuosi prie visko, neperku belenko ir issirenku gera varianta o ne koki graba. jei tau patinka pirkt atejau, paziurejau, nusipirkau, tavo reikalas. as kazkaip labiau gilinuosi pirkdamas ne tik masina bet ir koki suduka.

BOSAS
2017.05.24, 19:08
Man jus keisti kiekvienas gina savo pasirinkima. Nors niekas to neklausia.Ir niekas jusu pasirinkimu nesmerkia. Kalba apie masinas ju skirtumus kas kurioje yra ir kaip kuri vaziuoja.

Atsipeikekit ne apie gramus tema. O apie techninius skirtumus. Nevazinejot su dyzeliais ko ant ju pilat purva? Tai kad parduoda jas daug nuvaziuotas. Lietuviai perka pigiai ir nori patys priburti o nesigauna. Ir kai reikia is lauzo masina pasidaryti reikia investuoti.

Mindas112
2017.05.24, 20:30
Ši tema, jei nepastebėjai, yra apie viską :)... :idea: Atvažiuotų Sopuku į vasaros Meetą 'Poškynėn", apžiūrėtų ir ištyrinėtų visų vojus, ir per tris dienas būtų išsiaiškinta tiek, kiek čia, forume dar metus "klalvą lesim" (yes)

BOSAS
2017.05.24, 21:11
Na ir gerai nors yra su kuo pabendrauti ir apie ka ;)

sopuku
2017.05.24, 21:24
Man jus keisti kiekvienas gina savo pasirinkima. Nors niekas to neklausia.Ir niekas jusu pasirinkimu nesmerkia. Kalba apie masinas ju skirtumus kas kurioje yra ir kaip kuri vaziuoja.

Atsipeikekit ne apie gramus tema. O apie techninius skirtumus. Nevazinejot su dyzeliais ko ant ju pilat purva? Tai kad parduoda jas daug nuvaziuotas. Lietuviai perka pigiai ir nori patys priburti o nesigauna. Ir kai reikia is lauzo masina pasidaryti reikia investuoti.

tokie jau tie lietuviai.. nemegsta dyzeliu nors tu ka :D siaip provincijoj didesne dalis masinu yra dyzeliai, miestuos bendzinai ir miesto zmones bendzinais vazinejantys visada stumia ant dyzeliu pasakoja nesamones kad cia jie genda kad brangus islaikyt bla bla.. ta pati girdziu nuo pirmos masinos pirkimo bet kiek pasiziuri aplink visi su dyzeliais vazineja ir visi dziaugisi.. is mano pazystamu kazkur 80% zmoniu vazineja dyzeliais ir vargo nemato..

sopuku
2017.05.24, 21:25
Ši tema, jei nepastebėjai, yra apie viską :)... :idea: Atvažiuotų Sopuku į vasaros Meetą 'Poškynėn", apžiūrėtų ir ištyrinėtų visų vojus, ir per tris dienas būtų išsiaiškinta tiek, kiek čia, forume dar metus "klalvą lesim" (yes)

na deja esu dirbantis ir negaliu sau leist 3 dienas atostogaut :) galeciau ryt i meeta atvaziuot bet bijau kad dar akmenim kas nors uzmetys :D
o nejau Mindas112 smagiau kai forumas tyli ir niekas apie nieka nediskutuoja? :D

Mindas112
2017.05.24, 21:37
na deja esu dirbantis ir negaliu sau leist 3 dienas atostogaut :) galeciau ryt i meeta atvaziuot bet bijau kad dar akmenim kas nors uzmetys :D
o nejau Mindas112 smagiau kai forumas tyli ir niekas apie nieka nediskutuoja? :D

Niekas neužmėtys-maloniai prašom :). O Vasarinis Meetas bus nuo treč.-liepos 5-os vakaro ,tęsis laisvą liepos 6-ą, na, o penktadienį laisvadienį darysim pagal darbo galimybes . Beje, dalyvauti galima ir ne visas dienas;). Ir apskritai, atsakant į pagrindinį temos klausimą: pirkti voyager verta vien dėl kolektyvo ;).

Mindas112
2017.05.24, 22:15
tokie jau tie lietuviai.. nemegsta dyzeliu nors tu ka :D siaip provincijoj didesne dalis masinu yra dyzeliai, miestuos bendzinai ir miesto zmones bendzinais vazinejantys visada stumia ant dyzeliu pasakoja nesamones kad cia jie genda kad brangus islaikyt bla bla.. ta pati girdziu nuo pirmos masinos pirkimo bet kiek pasiziuri aplink visi su dyzeliais vazineja ir visi dziaugisi.. is mano pazystamu kazkur 80% zmoniu vazineja dyzeliais ir vargo nemato..
Tikrai nejaučiama neapykanta dyzeliams.Pvz, mano šeimos autoparke iš 3 auto 2 yra dyzeliniai. Tiesiog yra gerų dyzelių ir nelabai. Vojus dzl statistiškai pagal forumiečių nusiskundimus,lyginant su kitu kuru varomais vojais, užsirekomendavęs nekaip. Tai tiek.

liutukas
2017.05.24, 22:22
galeciau ryt i meeta atvaziuot bet bijau kad dar akmenim kas nors uzmetys :D
Atvirkščiai, pamatysi gyvai benzinus, dujas, ir viduje leis pasėdėti bei skirtumus pačiupinėti. Aš už dyzelį, nes man dujos nepatinka ir nervuoja kai reikia specialiai važiuoti piltis į centrą vien dėl to, nes aplink aleksotą statoilas neturi dujų :( Visa laimė, pas mane 90 litrų dujų balionas ir vienu pylimu nuvažiuoju apie 300 mylių. Jei su standartiniu 60 litru baku tai net nebūčiau pirkęs.

ramuz
2017.05.24, 22:52
Ši tema, jei nepastebėjai, yra apie viską :)... :idea: Atvažiuotų Sopuku į vasaros Meetą 'Poškynėn", apžiūrėtų ir ištyrinėtų visų vojus, ir per tris dienas būtų išsiaiškinta tiek, kiek čia, forume dar metus "klalvą lesim" (yes)

Rinkis arba aš, arba... nenorėčiau tris dienas marazmais užsiimt, jau dabar alergija

sopuku
2017.05.24, 23:06
Niekas neužmėtys-maloniai prašom :). O Vasarinis Meetas bus nuo treč.-liepos 5-os vakaro ,tęsis laisvą liepos 6-ą, na, o penktadienį laisvadienį darysim pagal darbo galimybes . Beje, dalyvauti galima ir ne visas dienas;). Ir apskritai, atsakant į pagrindinį temos klausimą: pirkti voyager verta vien dėl kolektyvo ;).

na as ir liepos 5 ir liepos 6 ir piepos 7 :) liepos 8 nedirbsiu tai darbus namuose reikes apsidirbti :) nera man tokiu iseiginiu ir nedarbo dienu. nedarbo dienos pas mane sventines tai metuose 2: kaledu pirma ir antra diena ir velyku pirma diena. Neturiu ilguju savaitgaliu ar kitu nedarbo dienu tai bet kokiu atveju tokiuose renginiuose vykstanciuose kelais dienas negaliu dalyvauti. Pas mane atsotogos sausis ir vasaris tai likusius metus reikia atidirbti. ir as "ramuz" bijau jis manau galetu akmenim uzmetyt :D

sopuku
2017.05.24, 23:09
Atvirkščiai, pamatysi gyvai benzinus, dujas, ir viduje leis pasėdėti bei skirtumus pačiupinėti. Aš už dyzelį, nes man dujos nepatinka ir nervuoja kai reikia specialiai važiuoti piltis į centrą vien dėl to, nes aplink aleksotą statoilas neturi dujų :( Visa laimė, pas mane 90 litrų dujų balionas ir vienu pylimu nuvažiuoju apie 300 mylių. Jei su standartiniu 60 litru baku tai net nebūčiau pirkęs.

Na as taip pat duju nemegstu ir del papildomu baku kas yra papildomas svoris ir uzimta vieta ir del to kad reikia daznai piltis. tai dar gerai kai reikia tik i centra nuvaziuot kad duju uzsipilt..mane labiau nervina mintis kad gyvendamas provincijoj automatiskai turiu moketi 10-11 centu daugiau uz litra duju nei gyenant mieste.. o dar kai reikes pyinetis per savaite po pora kartu tai ne kazka.. turejau kazkada dujas.. uzkniso piltis po pora kartu per savaite ir bendzinu vazinet pradejau nebenaudojau duju :D su dyzeliu geriau. uzsipylei ir pamirsai kada pyleisi..

ramuz
2017.05.24, 23:15
Na as taip pat duju nemegstu ir del papildomu baku kas yra papildomas svoris ir uzimta vieta ir del to kad reikia daznai piltis. tai dar gerai kai reikia tik i centra nuvaziuot kad duju uzsipilt..mane labiau nervina mintis kad gyvendamas provincijoj automatiskai turiu moketi 10-11 centu daugiau uz litra duju nei gyenant mieste.. o dar kai reikes pyinetis per savaite po pora kartu tai ne kazka.. turejau kazkada dujas.. uzkniso piltis po pora kartu per savaite ir bendzinu vazinet pradejau nebenaudojau duju :D su dyzeliu geriau. uzsipylei ir pamirsai kada pyleisi..

vsio diskusijos išseko..pasirinkimas aiškus, mindai užrakink temą..pleeease

Mindas112
2017.05.24, 23:34
Manau, kad Ramuz teisus. Ir išpasakota viskas, ir pasiūlyta gyvai įvairius variantus patyrinėti. Jei žmogui nerūpi, per prievartą auto nusipirkti nepriversi.Daugiau nėra ką daryti.

busas
2017.05.25, 00:03
:) bent supras zmogus,kad kreiserius eksplotuoja tolerantiski,psichologiskai stabilus vairuotojai)) kas nori tegu postringauja,negi gaila. Cia gi ne BMW f...as

BOSAS
2017.05.25, 06:23
vsio diskusijos išseko..pasirinkimas aiškus, mindai užrakink temą..pleeease

Nelysk i sia tema. Tegul diskutuoja. Nustebino mane sapoku savo ramiu bendravimu. Nebuvo cia is jo puses issisokimu negraziu nepagarbos kitiems ir stumimo.
O jei tau neidomu apeik sia tema.

ramuz
2017.05.25, 06:41
Nelysk i sia tema. Tegul diskutuoja. Nustebino mane sapoku savo ramiu bendravimu. Nebuvo cia is jo puses issisokimu negraziu nepagarbos kitiems ir stumimo.
O jei tau neidomu apeik sia tema.

Ką reiškia apeit..romanas darosi, visiems jau senai pabodo šitos nesamonės. Tu daugeliu anstesnių kartų daug greičiau palūšdavai nuo nesamonių. Šiuo atveju tavo tolerancija man kaip ir suprantama, sėkmės auginant naują klientą, tikiuosi pastovų :-D
Ir nelinkiu tau ant šito ar panašaus grėblio užlipti.