PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ar verta pirkti voyager?



Puslapiai : 1 [2]

wongas
2017.05.25, 08:55
Mane tai užkniso.

Daranius
2017.05.25, 09:27
a ko jūs nervuojatės nesuprantu?

taigi matot, kad žmogus ženytis ruošias, o kadangi jau ne su pirma, tai dėl to ir blaškosi...

sopuku
2017.05.25, 10:48
Ką reiškia apeit..romanas darosi, visiems jau senai pabodo šitos nesamonės. Tu daugeliu anstesnių kartų daug greičiau palūšdavai nuo nesamonių. Šiuo atveju tavo tolerancija man kaip ir suprantama, sėkmės auginant naują klientą, tikiuosi pastovų :-D
Ir nelinkiu tau ant šito ar panašaus grėblio užlipti.

ir kodel iskart tokios mintys kad jau busiu klientas? turiu as meisrus savo patikimus ir pas juos remontuoju masinas. iki kauno man 100 km tai pastovus klientas tikrai nebusiu bet kokiu atveju. kas tiems lietuviams yra su konspiraciju teorijomis ir pykcio priepuoliais.. kam eit i tema ir skaityt jei uzknisa? atskira tema o ne kazkokia bendra viesa erdve kur visi matytu.. nori atrasyt eini,skaitai, rasai. nepatinka - neini.. ir ramu.

ramuz
2017.05.25, 11:33
ir kodel iskart tokios mintys kad jau busiu klientas? turiu as meisrus savo patikimus ir pas juos remontuoju masinas. iki kauno man 100 km tai pastovus klientas tikrai nebusiu bet kokiu atveju. kas tiems lietuviams yra su konspiraciju teorijomis ir pykcio priepuoliais.. kam eit i tema ir skaityt jei uzknisa? atskira tema o ne kazkokia bendra viesa erdve kur visi matytu.. nori atrasyt eini,skaitai, rasai. nepatinka - neini.. ir ramu.

na ir kiek dar rašysi, kol visus mus įtikinsi kad pilant lievą dyzelį ilgai voyager neužspringdinsi..?? Mes tiesiog pavargom nuo tavo pilstymo. Imi dyzlį, pili kad ir vandenį iš šušvės ir vsio. Iki Kauno toli, todėl per brangu važiuot ten kur supranta, rasi pigesnį vietinį.

Mindas112
2017.05.25, 12:26
Oi, sopuku, tu dar daug ko nežinai... Kai "nueis", taisysi bet kur, bet galiausiai atsiprašysi ir iki Kauno atvažiuosi, kad galus surastų...

Raimislt
2017.05.25, 15:48
Oi, sopuku, tu dar daug ko nežinai... Kai "nueis", taisysi bet kur, bet galiausiai atsiprašysi ir iki Kauno atvažiuosi, kad galus surastų...

(ok2)

sopuku
2017.05.25, 20:49
Oi, sopuku, tu dar daug ko nežinai... Kai "nueis", taisysi bet kur, bet galiausiai atsiprašysi ir iki Kauno atvažiuosi, kad galus surastų...

bet kur as netaisysiu turiu patikima varikliu meistra kaune kuris bet kokia masina sutvarko. kiek pazystamu buvo kur niekas nerado pasiunciau pas ta meistra ir visi patenkinti isvaziavo.. tai jei turiu patikima zmogu nematau reikalo jo keist i kazka kita. pasidomejau ir jo apie voyagerius nuomone sutampa su daugumos.

Siandien pasitaike proga apziureti viena voyageri dyzelini 2.8. siaip masina zinoma ziauriai smagi kas be ko tik arba su ta masina kazkas negerai buvo arba ji siaip gana buka.. 4 pavaros vistik nera dar taip blogai kaip tikejausi.. tik jei tokia ju trauka tai 3.8 butu geriau.. :D

liutukas
2017.05.25, 22:43
tik arba su ta masina kazkas negerai buvo arba ji siaip gana buka.. 4 pavaros vistik nera dar taip blogai kaip tikejausi.. tik jei tokia ju trauka tai 3.8 butu geriau.. :D
Nepamiršk, kad atsisėdai prie >2t sverenčio metalo gabalo. Ji nėra skirta draskytis, tiek greitėjimas tiek stabdymas gerokai ilgesnis už golfus. 2.5 dyzelis man riedėjo smagiai, tik pas ją rankinė dėžė ir kaip pas visus dyzelius, iki 2000 apsukų buka kaip taburetė kol pradeda veikti turbina. 3.3 benzinas mieste smagesnis dėl traukos, bet užmiestyje man trūksta to kas buvo su dyzeliu. Tačiau vėl, benzino apsukos mažesnės už 2.5 dyzelio trasoje dėl ekonomijos, gal tas įtakoja.

BOSAS
2017.05.26, 06:23
sapoku tau pacioje pradzioje apie tai sakiau tik tiesiai sviesiai be irodinejimu.

cia yra problema kad deze nuo benzo. kaip atskiras daiktas deze gera taciau sudejus kartu su dyzeliu pavirsta nesusipratimu. Taip yra gel to kad dezes velenas yra apie 1 cm skersmens kuris varo visa masina todel kad ji nesubyretu reikia sukti dideliais sukiais. O dyzelis ir dideli sukiai niekados nesiderina.
Benzam si deze taip pat kelia problemu. Tik benzai turi daug sukiu uztai maziau tai yra pastebima.

Gamintojai ............ :)

sopuku
2017.05.26, 08:56
sapoku tau pacioje pradzioje apie tai sakiau tik tiesiai sviesiai be irodinejimu.

cia yra problema kad deze nuo benzo. kaip atskiras daiktas deze gera taciau sudejus kartu su dyzeliu pavirsta nesusipratimu. Taip yra gel to kad dezes velenas yra apie 1 cm skersmens kuris varo visa masina todel kad ji nesubyretu reikia sukti dideliais sukiais. O dyzelis ir dideli sukiai niekados nesiderina.
Benzam si deze taip pat kelia problemu. Tik benzai turi daug sukiu uztai maziau tai yra pastebima.

Gamintojai ............ :)

jo idealiu masinu nera :D o kaip pas V kartos voyagerius issprestos tokios bedos? jo tai vistik 3.8 optimaliausias variantas turetu buti :)

wongas
2017.05.26, 10:03
jo idealiu masinu nera :D o kaip pas V kartos voyagerius issprestos tokios bedos? jo tai vistik 3.8 optimaliausias variantas turetu buti :)

Ne nu tu čia rimtai ? Ant V kartos peršokai ? Oho.....

sopuku
2017.05.26, 12:37
Ne nu tu čia rimtai ? Ant V kartos peršokai ? Oho.....

vienas is galimu variantu. jei problemu dalis isspresta, explotacija ir remontas nera daug brangesnis ir modelis vykes tai gal ir V kartos pirkciau kodel gi ir ne. ir i tuos ziurineju.

wongas
2017.05.26, 13:26
2005m 107000 rida? kiek buvo pries atsukant? :D siaip 2005 senokas kiek imanoma naujesnio noreciau.. uz 4600 dyzeli paimi 2008 su pilna komplektacija, apie tai ir kalbu kad dytzeliai pigesni..

Apsispręsk. Arba geriausias variantas, skaityk pats savo postus. Kas ketvirtas - prieštaravimas pirmam.
P.S. Mylių Lietuvą Tėvynę už saliarką ir degtinę :)
P.P.S. Nežinojau, kad pitakai atpigo. Negi būsiu apsipis.................s

sopuku
2017.05.26, 14:29
Apsispręsk. Arba geriausias variantas, skaityk pats savo postus. Kas ketvirtas - prieštaravimas pirmam.
P.S. Mylių Lietuvą Tėvynę už saliarką ir degtinę :)
P.P.S. Nežinojau, kad pitakai atpigo. Negi būsiu apsipis.................s

jei as buciau apsisprendes tuomet kam man reiketu apskritai sitos temos ???? mano tikslas sios diskusijos metu suprasti kurie variantai yra geri kurie nelabai geri ir issirinkus geriausia jo ieskoti. apie IV karta jau vaizda susidariau apie V dar ne kadangi kalbeta nebuvo. Taip jie kiek brangoki bet pinigu turiu tik nesinori ju visu isleist bet jei V karta kurkas geresnis variantas uz IV tai galbut pasiimsiu ir V jei pavyks rast gera varianta. zinoma nepirksiu as ten kokio 2014 metu ar pan.. 2008-2010 yra su padoriom kainom

ramuz
2017.05.26, 17:41
jei as buciau apsisprendes tuomet kam man reiketu apskritai sitos temos ???? mano tikslas sios diskusijos metu suprasti kurie variantai yra geri kurie nelabai geri ir issirinkus geriausia jo ieskoti. apie IV karta jau vaizda susidariau apie V dar ne kadangi kalbeta nebuvo. Taip jie kiek brangoki bet pinigu turiu tik nesinori ju visu isleist bet jei V karta kurkas geresnis variantas uz IV tai galbut pasiimsiu ir V jei pavyks rast gera varianta. zinoma nepirksiu as ten kokio 2014 metu ar pan.. 2008-2010 yra su padoriom kainom

Wongai nusiteik tęsiniui, jis čia dar ilgai :-)

sopuku
2017.05.26, 19:03
Wongai nusiteik tęsiniui, jis čia dar ilgai :-)

o kas nutiktu jei jus su wongu tiesiog cia neitumete ir neskaitytumete ir nerasytumete? manau turetu visos problemos issispresti..

BOSAS
2017.05.26, 21:54
jo idealiu masinu nera :D o kaip pas V kartos voyagerius issprestos tokios bedos? jo tai vistik 3.8 optimaliausias variantas turetu buti :)

Ne ir ten tas pats. Tai pagrindine priezastis kodel palikau voygerius. 5 virs 200kw o ta nevykusi dezes konstrukcija suryja visa variklio smaguma. Taciau ant benzo tai mazai pastebima. Bet kai matai kad suka tusciai toki varikli ir degalus per kamina leidzia be reikalo nesinervuoti negali ;)

Taciau 5 kartoje jau ir dyzelis geriau eina ir benzas. Taciau nepakankamai. Abu dirba su ta pacia 6 begiu deze.
O si deze pagaminta prie senos dezes damontavus papildomas 2 pavaras.

ramuz
2017.05.26, 21:58
o kas nutiktu jei jus su wongu tiesiog cia neitumete ir neskaitytumete ir nerasytumete? manau turetu visos problemos issispresti..

Aš tau patarčiau manęs necituoti, bo truks kantrybė galutinai, mažvaikis kažkoks.. visus senai užknisai ir nejauti.. Bijok kad mes su tuo wongu tavo Kybartų nepasiektume, gerai kad toks užkampis, bo įtariu bert pradėtų mus ties Vilkaviškiu jau

intar
2017.05.26, 22:10
Ne ir ten tas pats. Tai pagrindine priezastis kodel palikau voygerius. 5 virs 200kw o ta nevykusi dezes konstrukcija suryja visa variklio smaguma. Taciau ant benzo tai mazai pastebima. Bet kai matai kad suka tusciai toki varikli ir degalus per kamina leidzia be reikalo nesinervuoti negali ;)

Taciau 5 kartoje jau ir dyzelis geriau eina ir benzas. Taciau nepakankamai. Abu dirba su ta pacia 6 begiu deze.
O si deze pagaminta prie senos dezes damontavus papildomas 2 pavaras.

Pofig kaip kas dirba, svarbu kad laikytu 0,5limonų kilometrų. milijonas be investicijų ar 200k/km su n skaičium eurų? Tu turtyngas(savo servise, savo mašinom gali ir šiknoj smegenų ieškot), man visi tie valdymai tinka(mili sekundės perjungimai), svarbu, kad negestų.

ramuz
2017.05.26, 22:13
Pofig kaip kas dirba, svarbu kad laikytu 0,5limonų kilometrų. milijonas be investicijų ar 200k/km su n skaičium eurų? Tu turtyngas(savo servise, savo mašinom gali ir šiknoj smegenų ieškot), man visi tie valdymai tinka(mili sekundės perjungimai), svarbu, kad negestų.

100 %

sopuku
2017.05.26, 22:22
Pofig kaip kas dirba, svarbu kad laikytu 0,5limonų kilometrų. milijonas be investicijų ar 200k/km su n skaičium eurų? Tu turtyngas(savo servise, savo mašinom gali ir šiknoj smegenų ieškot), man visi tie valdymai tinka(mili sekundės perjungimai), svarbu, kad negestų.

realiai man irgi svarbiusia jog negestu, taciau cia jau nepasirinksi :) zinoma vaziavimo smagumas taip pat daro savo itaka taciau geriausiu atveju stovi 2-3 vietoje..

sopuku
2017.05.26, 22:27
Aš tau patarčiau manęs necituoti, bo truks kantrybė galutinai, mažvaikis kažkoks.. visus senai užknisai ir nejauti.. Bijok kad mes su tuo wongu tavo Kybartų nepasiektume, gerai kad toks užkampis, bo įtariu bert pradėtų mus ties Vilkaviškiu jau

forumu klaviaturos riteriai seniai jau manes nestebina su savo grasinimais. Visur tokiu daugiau ar maziau gali rasti. Tai jei nuo to geriau pasijusi - keikis, grasink i sveikta. Man asmeniskai nuo to nei silta nei salta

Mindas112
2017.05.26, 22:51
Ieškant patikimesnio auto ir vengiant galimų dažnų gedimų ,( kiek skaičiau, finansų kažkiek gali skirti) , reikia iškart atmesti senesnio modelio varianta, o pasižiūrėti kiek šviežesnį- toks statistiškai dar neturėtų būti tiek "sugremžtas". Juk mašina,kaip supratau, bus perkama ne vieniems metams, ji turės daug važiuoti - ar bus laiko ją pastoviai krapštyti? Tai jei būtų perkamas, pvz, 2007 metų - t.y.10 metų egzempliorius, tai po kokių 5 metų iš jo liks 15 metų sukirmijęs laužas...

ramuz
2017.05.26, 23:20
forumu klaviaturos riteriai seniai jau manes nestebina su savo grasinimais. Visur tokiu daugiau ar maziau gali rasti. Tai jei nuo to geriau pasijusi - keikis, grasink i sveikta. Man asmeniskai nuo to nei silta nei salta

uidi.. Gal kas iš klubo narių ar rėmėjų prisipažins pagaliau kieno čia giminė, nes kito paaiškinimo aš neturiu kodėl iki šiol šitas marazmas tęsiamas..

BOSAS
2017.05.27, 08:57
Pofig kaip kas dirba, svarbu kad laikytu 0,5limonų kilometrų. milijonas be investicijų ar 200k/km su n skaičium eurų? Tu turtyngas(savo servise, savo mašinom gali ir šiknoj smegenų ieškot), man visi tie valdymai tinka(mili sekundės perjungimai), svarbu, kad negestų.
Kai prabandai tu masinu tukstanciais nuo seniausiu iki naujausiu susuformuoja savitas poziuris. Ko noretusi ir kaip turetu veikti.
Taip egzistuoja toks poziuris kaip rasai. Todel kaip sakoma ir negali del skonio gincytis. Teoriskai ir negali kito rekomendacijos klausti nes skiriasi poziuriai. Pvz as pasakoju kas man aktualu o kitiems tai yra pofig svarbu vaziuotu.

Isvada tokia kaip visad sakydavau perki tai kas tau patinka o tvarkyti reikes visus aparatus.

sopuku
2017.05.27, 14:09
Kai prabandai tu masinu tukstanciais nuo seniausiu iki naujausiu susuformuoja savitas poziuris. Ko noretusi ir kaip turetu veikti.
Taip egzistuoja toks poziuris kaip rasai. Todel kaip sakoma ir negali del skonio gincytis. Teoriskai ir negali kito rekomendacijos klausti nes skiriasi poziuriai. Pvz as pasakoju kas man aktualu o kitiems tai yra pofig svarbu vaziuotu.

Isvada tokia kaip visad sakydavau perki tai kas tau patinka o tvarkyti reikes visus aparatus.

na realiai masinos kokios tikrai noreciau tai turbut neegzistuoja :D tame ir beda kad tiek vienoj tiek kitoj bus kazkas kas nepatiks.. dabartine patinka viskuo tik truksta vietos su seima. o vat sekancios tokios patinkancios ir nerandu.. voyageriai atitinka labiausiai poreikius, tik galetu but dar kokia viena pavara papildoma ar mechaniniu variantu daugiau naujesniu. nauja karta padoriau skamba bet vel gi kuro sanaudos nei vienu nei kitu nera labai jau tokios ekonomiskos :) koks galaxis naujesnis nuo 2006 ekonomiskesnis bet kibiras ir vietos ne tiek daug. O beja bosas saket jog iskeitet voyagerius i kazka.. i ka iskeitet?

BOSAS
2017.05.28, 12:30
Taip nutiko kad pakeiciau i visiskai nauja automobili. Siuo metu turiu du voyagerius vienas dyzelinis, kitas benzas 3.8 su dujom. Abu parduoti teks.
Taip jau nutiko. :(

sopuku
2017.05.28, 19:15
Taip nutiko kad pakeiciau i visiskai nauja automobili. Siuo metu turiu du voyagerius vienas dyzelinis, kitas benzas 3.8 su dujom. Abu parduoti teks.
Taip jau nutiko. :(

Kelintu metu bendzas? kiek norit? ir uz dyzeli ka norit? gal daugiau info galima?

BOSAS
2017.05.28, 21:32
galima darbo metu suktelk papasakosiu viska nuo a iki z

ramuz
2017.05.31, 15:43
a kur santa barbaros tęsinys, autorius išsęko :-? ?

sopuku
2017.05.31, 20:40
a kur santa barbaros tęsinys, autorius išsęko :-? ?

issiaiskinau visus rupimus klausimus

audriusv
2017.06.07, 10:21
Pratęsiu santa barbarą. Visumoje nepasakyčiau, kad Chrysler'is neproblematinė mašina. Važinėjant benzinu problemų mažiau, su dujomis jų daugiau (bent pas mane). Mano turėta Mazda 626 1998 metų benzinas buvo tikrai neproblematinė. 0 remontų, minimalios eksploatacinės išlaidos. Bet važinėjau nedaug. Savaitgalį iš miesto į kaimą ir atgal, 200km. Mieste beveik nevažinėjau. Kažkiek pasitrainiodavau po Lietuvą. Minimaliai.

Su dabartine mašina investicijų yra. Kas 2 metai išleidžiu po 400-600€ rimtesniems remontams ir priežiūrai (tepalai, skysčiai ir t.t.), kažkiek (100-200€) paprastiems remontukams. Dalį jų galima pasidaryti pačiam, tačiau neturiu tam sąlygų. Bet. Ženkliai daugiau padarau km, o ir krovinius vežioju po 600-700kg gana dažnai. Važinėju vieškeliais nemažai. Tad manau, kad atitinkamai ir investicijos turi būti.

BOSAS
2017.06.07, 13:25
Ok. Kai nuperku masina as i ja iskarto investuoju. Padarau viska ko reikia ir ko nereikia, bet gali artimiausiu metu pasirodyti.
Investuoju apie 1500 - 2500. Sia suma iskarto pridedu prie masinos pirkimo kainos. Ir sakau kad masina pirkau padidindamas sia suma jos kaina.
Tada pas mane yra tikrai tvarkingas auto.

Toliau kas metai eksploatacijai reikia apie 200 - 300 tepalam filtram ir stabdziu kaladem. Jei padangu reikia tai irgi dasideda taciaus kas keli metai.
Daugiau jokiu investiciju i savo dyzelius nesu dares. Praejus keletui metu gal kokiems 4 -6 metams jei tiek issilaikau masina pakartoti tenka pradine ivesticija tik jau gerokai mazesne jos kaina. Nes kai kuriuos niuansus darant isprendziamos gamyklines probkemos.
Ypac tai liecia stabdziu sistema.

Man dyzelio islaikymas nera brangus. Su jokiais purkatukais bedu nebuna. As visa tai kaip minejau pacioje pradzioje pasidarau. Reikia ar nereikia.

O erzinatai labiausiai tai kad dujomis kad ir 2 3 eur pigiau vaziuojama del kuro kainos. Ir visa tai del to kad gamintojas nesugebejo sujungti dezes su varikliu tinkamai.

chevy
2017.06.07, 22:23
Ok. Kai nuperku masina as i ja iskarto investuoju. Padarau viska ko reikia ir ko nereikia, bet gali artimiausiu metu pasirodyti.
Investuoju apie 1500 - 2500. Sia suma iskarto pridedu prie masinos pirkimo kainos. Ir sakau kad masina pirkau padidindamas sia suma jos kaina.
Tada pas mane yra tikrai tvarkingas auto.

Toliau kas metai eksploatacijai reikia apie 200 - 300 tepalam filtram ir stabdziu kaladem. Jei padangu reikia tai irgi dasideda taciaus kas keli metai.
Daugiau jokiu investiciju i savo dyzelius nesu dares. Praejus keletui metu gal kokiems 4 -6 metams jei tiek issilaikau masina pakartoti tenka pradine ivesticija tik jau gerokai mazesne jos kaina. Nes kai kuriuos niuansus darant isprendziamos gamyklines probkemos.
Ypac tai liecia stabdziu sistema.

Man dyzelio islaikymas nera brangus. Su jokiais purkatukais bedu nebuna. As visa tai kaip minejau pacioje pradzioje pasidarau. Reikia ar nereikia.

O erzinatai labiausiai tai kad dujomis kad ir 2 3 eur pigiau vaziuojama del kuro kainos. Ir visa tai del to kad gamintojas nesugebejo sujungti dezes su varikliu tinkamai.

Jei jau taip svarbu kuro sanaudos,perkam Škoda fabija su 1,4 trijų cilindrų ir važiuojam su 5litrais saliarkos kiaurus metus(turėjau tarnybinę,išbandyta)Juokas ima iš tų sapalionių dėl litro kuro.
Jei mašina diddelė,tai tik dizelis ir dizelis,ir jokių dujų,nebent gaamykliškai ner dizelinio varianto!!!
Ir dar dujininkam,tik nepipi,kad jokių bėdų su dujom neturit,turit gerbiamieji .....

BOSAS
2017.06.08, 05:40
Jei jau taip svarbu kuro sanaudos,perkam Škoda fabija su 1,4 trijų cilindrų ir važiuojam su 5litrais saliarkos kiaurus metus(turėjau tarnybinę,išbandyta)Juokas ima iš tų sapalionių dėl litro kuro.
Jei mašina diddelė,tai tik dizelis ir dizelis,ir jokių dujų,nebent gaamykliškai ner dizelinio varianto!!!
Ir dar dujininkam,tik nepipi,kad jokių bėdų su dujom neturit,turit gerbiamieji .....

Viskas teisingai imi skoda golfa ir t.t. Bet kaip supranti kad del gamintoju kliurkos reikia mastyti apie skoda mazumsle mane tai erzina.
Juolabiau kad sie modeliai gali dirbti taip kaip isivaizduojama ir jokiu problemu kad sanaudos jei ne gamintoju nedadielka butu mazesnes 20%. Na turim tai ka turim ir tenka susitaikyti su tuo.

Mindas112
2017.06.08, 07:28
Tuoj į pusę Europos sostinių dyzelių neįsileis, reikia ir apie tai mąstyti ;). O su normaliomis dujomis problemų minimaliai- per beveik 50 000 km vieną kartą reduktoriaus vakumo žarnelė sutrūko-viskas .

Arnas
2017.06.08, 08:26
Jei jau taip svarbu kuro sanaudos,perkam Škoda fabija su 1,4 trijų cilindrų ir važiuojam su 5litrais saliarkos kiaurus metus(turėjau tarnybinę,išbandyta)Juokas ima iš tų sapalionių dėl litro kuro.
Jei mašina diddelė,tai tik dizelis ir dizelis,ir jokių dujų,nebent gaamykliškai ner dizelinio varianto!!!
Ir dar dujininkam,tik nepipi,kad jokių bėdų su dujom neturit,turit gerbiamieji .....
Turejau savo 6 voyagerius su 3,3-3,8 varikliais ir 4 kartos BRC seimos dujom. Suvaziuoti simtai tukstanciu km. Nei su vienu nebuvo JOKIU PROBLEMU.
Standartiskai - karta i metus ar net du pasikeiti duju filtra (jei kur neprisipili brudo anksciau) ir persireguliuoji sistema. VISKAS.

BOSAS
2017.06.08, 13:29
Tuoj į pusę Europos sostinių dyzelių neįsileis, reikia ir apie tai mąstyti ;). O su normaliomis dujomis problemų minimaliai- per beveik 50 000 km vieną kartą reduktoriaus vakumo žarnelė sutrūko-viskas .
O su dyzeliu net jokia zarnele nesutruko ir nieko keisti nereikejo.

Ateina elektra ir tos dojos ir benzai taip pat bus pakeisti.

Mindas112
2017.06.08, 17:35
Raimi, net nepradėk...;)

BOSAS
2017.06.08, 19:24
Raimi, net nepradėk...;)
Pamatysi dar keletas metu ir vidaus degimo variklius visus prades nurasineti.

Mindas112
2017.06.08, 20:50
O su dyzeliu net jokia zarnele nesutruko ir nieko keisti nereikejo.

.
Aš apie tai :)

ramuz
2017.06.08, 21:49
Pamatysi dar keletas metu ir vidaus degimo variklius visus prades nurasineti.

AHA, visi šventintą vandenį pils..

iGince
2017.06.08, 23:55
Pamatysi dar keletas metu ir vidaus degimo variklius visus prades nurasineti.

Na taip... aš jau tai pradėjau.... :)

iGince
2017.06.08, 23:58
Turejau savo 6 voyagerius su 3,3-3,8 varikliais ir 4 kartos BRC seimos dujom. Suvaziuoti simtai tukstanciu km. Nei su vienu nebuvo JOKIU PROBLEMU.
Standartiskai - karta i metus ar net du pasikeiti duju filtra (jei kur neprisipili brudo anksciau) ir persireguliuoji sistema. VISKAS.

Palaikau šia nuomone. Su brc dujom važiuoju jau nuo 2005m per kelis auto. Vienintelis gedimas buvo kai nunoko temperatūrinius daviklis.... Visa kita tik profilaktika. ;)

juozavas
2017.06.23, 16:49
Laba diena. Šiuo metu pardavinėsiu savo dabartinę mašiną, ir galvoju pirkti Chrysler /-Grand/ Voyager. Dabartinė (124 mersas) pripratino prie komforto, todėl šiam kriterijui nenorom tapau išrankus. Tai vienas iš pagrindinių kriterijų, kodėl galvoju pirkti Chryslerį (gausėjanti šeima ir vietos poreikis irgi prisideda prie kėbulo pasirinkimo) Forumą perskaičiau, kai kurias temas ne po kartą. Taigi būčiau dėkingas, jei žmonės su praktika atsakytų į labai konkrečius klausimus apie IV kartos vojadžerį:

1. Koks skirtumas salone tarp Voyager ir Grand Voyager? Ar tik bagažinėj daugiau vietos, ar tas papildomas ilgis išdalintas proporcingai tarp visų sėdynių? Ar tiesa, kad Grand kėbule vidurinė eilė turi daugiau reguliavimo (stumdymo) galimybių?
2. Ar tiesa, kad jei yra Stow'n'go sėdynės, tai dujų balionui nėra vietos po dugnu, o tik viduje, sėdynių sulankstymo ertmėse?
3. Kas esat bandė pasėdėt abiejuose variantuose - ar tiesa, kad sulankstomos Stow'n'go sėdynės nėra tokios patogios, kaip nesulankstomos? Ar neaukojamas komfortas 2,3 eilėj sėdintiems dėl praktiškumo?
4. Ar tiesa, kad abu dyzeliniai varikliai automatai (2,5 ir 2,8) turi benzinines greičių dėžes, dėl ko kyla niuansų dėl tų motorų (su APD) perkaitimo?
5. Tokiu atveju, ar logiška, perkant dyzelį, žiūrėt su mechanine, o benziną su automatine? (nesu nusistatęs prieš nei vieną, nei kitą)

Ačiū už konstruktyvius atsakymus.

BOSAS
2017.06.23, 18:41
Laba diena. Šiuo metu pardavinėsiu savo dabartinę mašiną, ir galvoju pirkti Chrysler /-Grand/ Voyager. Dabartinė (124 mersas) pripratino prie komforto, todėl šiam kriterijui nenorom tapau išrankus. Tai vienas iš pagrindinių kriterijų, kodėl galvoju pirkti Chryslerį (gausėjanti šeima ir vietos poreikis irgi prisideda prie kėbulo pasirinkimo) Forumą perskaičiau, kai kurias temas ne po kartą. Taigi būčiau dėkingas, jei žmonės su praktika atsakytų į labai konkrečius klausimus apie IV kartos vojadžerį:

1. Koks skirtumas salone tarp Voyager ir Grand Voyager? Ar tik bagažinėj daugiau vietos, ar tas papildomas ilgis išdalintas proporcingai tarp visų sėdynių? Ar tiesa, kad Grand kėbule vidurinė eilė turi daugiau reguliavimo (stumdymo) galimybių?
2. Ar tiesa, kad jei yra Stow'n'go sėdynės, tai dujų balionui nėra vietos po dugnu, o tik viduje, sėdynių sulankstymo ertmėse?
3. Kas esat bandė pasėdėt abiejuose variantuose - ar tiesa, kad sulankstomos Stow'n'go sėdynės nėra tokios patogios, kaip nesulankstomos? Ar neaukojamas komfortas 2,3 eilėj sėdintiems dėl praktiškumo?
4. Ar tiesa, kad abu dyzeliniai varikliai automatai (2,5 ir 2,8) turi benzinines greičių dėžes, dėl ko kyla niuansų dėl tų motorų (su APD) perkaitimo?
5. Tokiu atveju, ar logiška, perkant dyzelį, žiūrėt su mechanine, o benziną su automatine? (nesu nusistatęs prieš nei vieną, nei kitą)

Ačiū už konstruktyvius atsakymus.

1 skirtumas ir bagazineje ir siek tiek salone.
2 jei dujas sudesi i stow n go vietas sedeniu i dugna nesulenksi kitur nere kur normaliai deti balionu.
3 Man asmeniskai jokiu komforto nukentejimu nepasijuto siek tiek nelankstomos gal ir maloniau bet skirtumas labai nezymus.
4 taip dezes benzinines tik skiriasi vos vos reduktoriai bet tai praktiskai nepastebima. Motorai su APD kad perkaistu pirma karta girdziu.
5 maloniau abu variantai su APD. Tik dyzelis su apd yra paleistas taip pat kaip benzinas per didesnius sukius. Jei nesizvalgant i kuro sanaudas del dyzelio suvartojimo tuomet viskas ok

juozavas
2017.06.23, 21:23
Ačiū už atsakymą. Tuomet dar keletas klausimų, nes dar sunku apsispręst benzas vs diesel ir 4 vs 5 karta:
- sulankstomų sėdynių taip paprastai neišimsi? Ar įmanoma ssu kokiu raktu potą varžtų išsukt, ar jų išėmimas praktiškai neįmanomas?
- ar labai skiriasi 4 ir 5 kartos voyagerių išlaikymas? T.y.ar važiuoklės dalys tos pačios, varikliai, gal jau yra žinių, kaip laiko nauja 6 bėgių apd?
- suprantu, kad subektyvu, bet ar labai skiriasi dyzelinio ir benzininio variklių darbas (garsas, vibracija, sukimo momentas)
Ačiū už atsakymus

BOSAS
2017.06.23, 23:16
paskaityk sia tema nuo pradziu. Neperasinesim visos info is naujo. Buvo klausimai juos atsakem netingek ir pats paskaityti.

juozavas
2017.06.24, 10:01
Ok, radau, kad sėdynės iš apačios prisuktos ir paprastai išimt jų neina.
Bet neradau praktinio palyginimo žmogaus, kuris susiduria su remontais, ar patikimumu ir remonto kaštais skiriasi 4 ir 5 karta. Visi sako "kol važiuosi, viskas ok, kai suges, kiši bapkes"- bet ar vienodai?

Mindas112
2017.06.24, 12:14
Imi naujesnę V kartą, ir viskas. Remonto kaštai bus labai panašūs, tik naujesnis bus rečiau remontuojamas, nes bus "mažiau matęs" - tuo atžvilgiu naujesnio priežiūra pinga, nes gaištamas laikas, rūpinantis remontu, taip pat kainuoja , tik jo daug kas neskaičiuoja ;)

BOSAS
2017.06.24, 17:25
taip naujasnes bus paprasciau ir pigiau

iGince
2017.06.24, 21:08
Vidurines eiles stow&go kėdes išsiima labai lengvai, atjungi laidu fiske ( jei šildomos), atsuki 3 veržlės su torciniu 15 raktu ir išsinešti ( dar reik apdaila "patiuninguot" pirma karta, kad nereiktų atsukinet pastoviai). Bet tai yra auto ardymas, o ne naudojimas....