PDA

Žiūrėti pilną versiją : 4.0 Ltr Labai dūmija



Ravenous
2017.04.06, 20:44
Sveiki,
nei iš šio nei iš to jau antrą dieną pradėjo labai stipriai mesti baltą dūmą. V-tukas 4.0 variklis.
Tik užvedus išmeta baisingą debesį, po to važiuojant normaliai, stipriai lyg ir nedūmina, bet jei užgazuoji kaip reikiant, tai paskui lieka baisinga siena baltų dūmų (budo).
Trauka gera. Tas pats tiek ant benzino, tiek ant dujų.
Kur ieškot vinių?
Sekmadienį nusimato 400km kelionė ar veta rizikuot važiuot su taip dūmijančia, ar neužgesiu pakeliui ir ar nesudrošiu visai?
Kur galėčiau parodyti Šiauliuose ar reiks iki Kauno vežt...?
Visos mintys welcome.
Ačiū
P.S. jokių klaidų nemeta.
P.S.2 antifrizo kiekis tas pats, 2016 spalį kaip buvo ant max, taip ir yra.
Tepalo 2016 spalį buvo pusė normos (per vidurį ties safe), dabar kiek mažiau minimumo, per 5mm po apatinio brūkšnelio.

driusa
2017.04.06, 22:42
Dumai benzininiam varikly gali buti nuo tepalo papuolancio i cilindrus arba del prastos kokybes benzino. Nezinau koks dabartiniu varikliu voztuvu gumeliu resursas, bet manau palei 200t km visai tiketina kad praleidzia pro vozuvu gumeles.

wongas
2017.04.07, 08:13
Šiauliuose pabandyk Amersiva. Jie dažni Americaspirit dalyviai ir užsiima amerokonais. Ir šiaip šaunūs vyrai.
P.S. parašyk kaip sekėsi...

chevy
2017.04.07, 09:22
Jei baltas dūmas,galvos tarpinė!

Ravenous
2017.04.07, 10:11
Kai tik užkuri išmeta melsvai baltą smirdantį degėsiais debesį, po to nesvarbu, kad pašilusi mašina tada meta baltą garą, bekvapį, vienas meistras palaižė kondensatą, sako nesaldus :D.
Antifrizo lygis nuo spalio mėnesio nepakitęs.
Atrodo lyg ir ant benzino to garo mažiau, nei ant dujų. Ant dujų lyg ir žymiai daugiau dūmų.
Benzinas ir dujos visą laiką pilamas Statoile, kaip ir turėtų būti geras.
Vietiniai auksarankiai tokį variklį mato pirmą kartą, bet jų išvados arba tarpinė, arba vožtuvų gumelės, arba alsuoklis.

AERO_DD
2017.04.07, 11:47
As manau, jeigu antifrizo lygis normoje tai bus vožtuvų gumeliai.

chevy
2017.04.07, 14:13
Kai tik užkuri išmeta melsvai baltą smirdantį degėsiais debesį, po to nesvarbu, kad pašilusi mašina tada meta baltą garą, bekvapį, vienas meistras palaižė kondensatą, sako nesaldus :D.
Antifrizo lygis nuo spalio mėnesio nepakitęs.
Atrodo lyg ir ant benzino to garo mažiau, nei ant dujų. Ant dujų lyg ir žymiai daugiau dūmų.
Benzinas ir dujos visą laiką pilamas Statoile, kaip ir turėtų būti geras.
Vietiniai auksarankiai tokį variklį mato pirmą kartą, bet jų išvados arba tarpinė, arba vožtuvų gumelės, arba alsuoklis.

Tepalo dumai nebuna balti,tik aušinimo skystis dumina baltai,turėjau progos isitikinti....

wongas
2017.04.07, 16:02
Manau kad vietiniai meistrai o ne auksarankiai rastu kame reikalas.

Arnas
2017.04.07, 16:53
As manau, jeigu antifrizo lygis normoje tai bus vožtuvų gumeliai.

Tada tepala turetu valgyt...

AERO_DD
2017.04.09, 22:50
Arnai sutinku , su tavim. Bet dėl gumiciu gali valgyti labai mažai (dėl žiedų daug) bet pas jį jeigu nevalgo nieko... mistika. Reikia važiuoti pas NORMALUS MEISTRŲ . Mistiku nebūna!

BOSAS
2017.04.14, 06:33
Kiek cia meistru - ekstrasensu. Ar jau atspejote gedima?

chevy
2017.04.14, 19:33
Kiek cia meistru - ekstrasensu. Ar jau atspejote gedima?

Nu kur čia mum mirtingiem su tavim lygintis......;-)

ramuz
2017.04.14, 20:40
Kiek cia meistru - ekstrasensu. Ar jau atspejote gedima?

Alsuoklis tepalo.. :-P

BOSAS
2017.04.15, 07:36
Nu kur čia mum mirtingiem su tavim lygintis......;-)

As jau nespelioju. Pamatau surandu pasakau. Nes cia kartais taip suraso kai atvaziuoja i vieta nieko panasaus nebuna.

chevy
2017.04.15, 16:44
As jau nespelioju. Pamatau surandu pasakau. Nes cia kartais taip suraso kai atvaziuoja i vieta nieko panasaus nebuna.

Tam ir forumas kad rašyt :-)

Ravenous
2017.04.19, 09:44
Niu Bosai, pasakyk kas buvo, tavo manymu pagal visus aprašytus simptomus bus - priz v studiju. (alus)

BOSAS
2017.04.20, 15:54
Seniausiai esu sake cia visiems, kad dazniausiai, tai buna dazniausiai alsuoklio bedos.
Tavo atveji netikrinau. Todel tiesiai sviesiai sakyti susilaikau, nes yra buve kai mano zinojimas yra ir man koja pakises.
Buna tie patys simtomai o priezastys kartais skiriasi.

ramuz
2017.04.20, 21:39
Niu Bosai, pasakyk kas buvo, tavo manymu pagal visus aprašytus simptomus bus - priz v studiju. (alus)

parasiau alsuoklis, o jus vis nebaigiat.. sh slieku ieskot

Ravenous
2017.04.24, 16:33
Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė (smoke)).
Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... (pool). Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?

ramuz
2017.04.24, 17:23
Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė (smoke)).
Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... (pool). Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?

tai nebuvo kondensatas... ;) tepalas.. turėjau patirtį su XM, toks pats ne iš kur dūminimas, paskui dingo pats.. tik va jaunas buvau ir kvailas, tai vistiek cvažiavau alia trūkusios tarpinės keist.. manau nei kas keitė nei ką, tiesiog šaibas paėmė .. bet gyveni ir mokaisi

driusa
2017.04.24, 20:35
Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė (smoke)).
Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... (pool). Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?

Valio, kad pavyko issprest, bet tavo postai dar kart parodo, kad remontas internetu yra labai jau burimas. As turiu omeny, kad vadinti garus dumais yra daugiau nei netikslu. Sekmes.

ramuz
2017.04.24, 21:25
Valio, kad pavyko issprest, bet tavo postai dar kart parodo, kad remontas internetu yra labai jau burimas. As turiu omeny, kad vadinti garus dumais yra daugiau nei netikslu. Sekmes.

Garai niekadanevirsta baltais dumai :-D

Ravenous
2017.04.25, 08:11
Va va, garus aš skiriu, + važiavau gi pas kelius meistrus irgi sakė, kad čia buvo ne garai + degėsių kvapas + šviesiai melsva spalvelė...
Dujininko samprotavimai, kad per laiką prisikaupė visokių priemaišų duslintuve, jos ir smirdėjo.
Nors man neramu ar neišlys dar kas nors. Stebėsiu, jei situacija keisis pranešiu.

wongas
2017.04.25, 08:18
Nieko, viskas normaliai. Geras gedimas visada išlenda į paviršių. Sėkmės ir negadink oro :)

eegis
2017.04.25, 09:22
Vienu žodžiu mano problemos išsisprendė dar tą pačią dieną (arba tik aš taip galvoju, kad išsisprendė (smoke)).
Apvažiavau ir apskambinau krūvą autoservisų - visi iki vieno diagnozavo: arba tarpinė, arba gumelės, arba alsuoklis. Jau norėjo į eilę užrašyti variklio gavai imt...
Kol nepaskambinau Wongo rekomenduotai Amersivai. Ten vyriokas išklausęs mano graudų pasakojimą pirmiausia mane nukreipė pas dujininką pasitikrinti reduktorių.
Atvariau pas garažinį dujininką jam vėl išsakiau savo godas, o jis man ir sako, va taip - varai už miesto ir pamyžini gerai 3 bėgiu, išpūs iš duslintuvo tau kondensatą ir baigsis tavo bėdos.
Taip ir buvo. Išvažiavau už miesto ir spustelėjau 3 bėgiu iki dugno, koks 600-800 metrų ėjo dūmai kaip iš garinio garvežio, paskui staiga viskas dingo. Nuo tos dienos pravažiavau jau 600 km. tepalas nemažėja, antifrizas nemažėja, dūmelio a nei jokio.
Tai ir galvoju ar išsisukau taip lengvai ar dar kas išlys ateity... (pool). Tiesa dar sakė, kad išsigręsčiau duslintuvo pūslėse po mažą skylutę, kad kondensatas išvarvėtų. Ar gręžti, ar esat kas gręžę?
Pas mane kai pirkau masina jau buvo isgrezta mazdaug 2 mm skylute ir per ja tikrai rytais isvarva kondensatas ir sakyciau gan nemazai. Nezinau ar tai gerai ar blogai, bet man ji nemaiso.

BOSAS
2017.04.26, 06:21
Tai forume tavo surasyti faktai buvo neteisingi.
Nes kondensato ir tepalo dumai skiriasi.
Na bet čia forume taip dažnai nutinka todėl ir jau atsakinėju atsargiai. Kaip ir šis atvėjis ta patį parodė.