PDA

Žiūrėti pilną versiją : Nusipirkau pirmaji Voyager 2.5 crd, reikia patyrusiu patarimu



Cyber
2017.04.01, 14:20
Sveiki, istojau i jusu gretas ir nusipirkau pirmaji Crysler Grand Voyager CLXI uzrasyta gale :) sirdele 2.5 crd 2001m. 04men. Ir noriu paklausti del esamu gedimu, ka galiu pats pasitvarkyti nes rankas turiu dar tiesias :) tai va:
1- dega abs ir speju reikia tam diagnostikos pirma ar yra ka pirma paziureti?
2- girdejau kad juose yra webastos tai noreciau pasiziuret ar ji yra, bet reiktu suzinoti jos buvimo vieta ir paleidimo instrukcija :)
3- uzkurus salta varikli uzeina tokie momentiniai sutrukciojimai ant variklio kai apsukos nuo 900 nukrenta iki 500, varikliuj pasilus susvelneja. Kur ieskoti slieku?

O jei butu Klaipedoj bendraminciu su kuriais galeciau padiskutuoti ar pasijungti ant kompo butu saunu gauti kontaktus :) ir nepeikit jei postas nevietoj ar netinkamas, tiesiog cia tiek dauk nespesiu perskaityt per diena :)

Algimantas
2017.04.02, 22:39
PIRMIAUSIAI;
- pasiziurek koks paskirstymo dirzas, niekas pries pardavima jo nekeicia. O jam nutrukus su varikliu turesi rimtu reikalu.
- del ABS uzsuk pas elektrikus ir suzinosi kurie , o tada zinosi ka keisti.
- del papildomo sildymo tokiu metu ten gali buti jau sunkiai pigiai sutvarkomi dalykai
- del variklio darbo nenoriu buti blogas pranasas,bet greiciausiai tai kuro tiekimo sistemos problemos. Pas tave jau yra "COMMON RAIL" ipurskimas. Kiek teko susidurti su tais dalykais greiciausiai yra pasibaige kuro puykstukai.
Algimantas

Arnas
2017.04.03, 11:47
Sitas masinas Klaipedoje gerai zino Autoamerikana, buvusio mesos kombinato pasoneje, kaireje. Gali ten uzsukti pasikonsultuoti.

Cyber
2017.04.03, 17:30
Na del paskirstymo dirzo tai taip, esu uzsakes visa komplekta tiek pagrindinio tiek generatoriaus, reiks uzsukt i ta autoamerikana, o kur ta webasta galim rasti? bent paziureciau ar yra tas daiktas, esu su jom nemazai reikalu turejas

busas
2017.04.06, 21:27
reiktu pajungti ant kompo),
apsukos nuo 900 nukrenta iki 500 .: man taip buvo 97 m.dyzlu.( veliau budavo ir uzgesdavo ), Beda alkuninio veleno apsuku daviklis, uzteko laidus i fiske paremontuoti,

Ant kompo jungiausi uz Rasos kombinato kampo "dyzeliu servizas" - nesuklydo mano atveju

Cyber
2017.04.08, 07:55
dekui, bandysiu ieskoti slieku

lerunas
2017.04.18, 22:01
Prie to pačio. Mano irgi toks pat 2001 metų vojus. Pas mane apsukos 1000. Ar irgi purkštukai bus nusprogę?