PDA

Žiūrėti pilną versiją : akumuliatorius



masiniuks
2017.02.16, 18:40
Kur pirkti akumuliatoriu 75 Ah 975 A ta kur apvalus kampai.

masiniuks
2017.02.16, 19:33
domintu Optima, bet LT kainos kosmosas 290auriukai, ziurejau lkenkuose 220 o va vokieciuose tik 188, gal LT kas su smegenim ir uz normale kaina. Aciu

BOSAS
2017.02.17, 13:38
yra tiklapis kur perki vokietijoje ir parveza i lt normalia kaina.
http://pirkde.lt/

masiniuks
2017.02.17, 18:14
aciu uz nuoroda, bet ten kainos irgi kosmosas uz parvezima 40-50auriuku, ziurinejau vokietis siuncia uz 20.

Gal kas naudota turit akumuliatoriu.

BOSAS
2017.02.18, 09:18
Kad as grubiai suvedziau gabaritus ir isejo kazkiek virs 20 eur

masiniuks
2017.02.18, 11:35
As irgi suvedziau, bet svoris ten apie 27kg. todel ir man ismete apie 40eu.
Galvoju naudota pirkti, laukiu gal kas pasiulytu.

BOSAS
2017.02.18, 19:02
Su situo akumu geriau perki nauja ir po kiek laiko tikrai busi juo patenkintas. Nesvarbu kad jis palei 300€ jis tikrai vertas tu pinigu.

masiniuks
2017.02.18, 23:24
Nu nizinauuu, uz toki s...., du ar tris simtines aukoti, sazine neleidzia.

ramuz
2017.02.19, 07:28
Su situo akumu geriau perki nauja ir po kiek laiko tikrai busi juo patenkintas. Nesvarbu kad jis palei 300€ jis tikrai vertas tu pinigu.

ar šis akumuliatorius paverčia automobilį elektromobiliu ar bent hibridu ?

Makacinas
2017.02.19, 09:14
Kur pirkti akumuliatoriu 75 Ah 975 A ta kur apvalus kampai.

O tokis netelpa? nes vynioja tikrai smagiai... ir euru tik 90...
3822

masiniuks
2017.02.19, 11:14
Ten per daug vietos ner ir tai kampus ispjaustyti reiketu, nes nuapvalinti.

BOSAS
2017.02.19, 22:09
ar šis akumuliatorius paverčia automobilį elektromobiliu ar bent hibridu ?
Kiekvienam rinktis kam ko reikia.
Jei nematai prasmes tai ar verta tau pasakoti privalumus?

ramuz
2017.02.20, 07:18
Kiekvienam rinktis kam ko reikia.
Jei nematai prasmes tai ar verta tau pasakoti privalumus?

ačiū už išsamų atsakymą..

sulas
2017.02.20, 21:03
Neapsistokit vien tik Optima brand'u. Yra to pacio AGM tipo ir kitu gamintoju akumuliatoriu uz zenkliai patrauklesne kaina. Kaip pvz: http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai/OPTIMA-DETA-EXIDE-ir-kiti-AGM-SPIRAL-akumuliatoriai/

BOSAS
2017.02.20, 21:27
dyzeliui sitas OPTIMA Yellow Top S-5,5L DC 75Ah akumuliatorius (http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai/OPTIMA-DETA-EXIDE-ir-kiti-AGM-SPIRAL-akumuliatoriai/OPTIMA-Yellow-Top-S-5-5L-DC-75Ah-akumuliatorius.html)nuo 2008 metu eina ir nera nieko pigiau.
Bet tikrai superinis daiktas.

masiniuks
2017.02.20, 22:21
O kuom jis toks superinis, tik uzveda motora, o LT kaina kai 290 tai cia smegenu reikia netureti pirkti uz tokia kaina, dar sakyciau is vokieciu ten 188eu. ir siuncia nemokamai po visa Vokietija, bet man per brangu betkokiu atveju, nematau nesuprantu uz ka tiek moketi, tikrai nevertas, kai kiti akumai kainuoja iki simta eu.

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/1261654_-yellowtop-yt-s-5-5-12v-75ah-optima-batteries.html

sulas
2017.02.21, 08:04
dyzeliui sitas OPTIMA Yellow Top S-5,5L DC 75Ah akumuliatorius (http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai/OPTIMA-DETA-EXIDE-ir-kiti-AGM-SPIRAL-akumuliatoriai/OPTIMA-Yellow-Top-S-5-5L-DC-75Ah-akumuliatorius.html)nuo 2008 metu eina ir nera nieko pigiau.
Bet tikrai superinis daiktas.

Manyciau ir 50Ah AGM tipo akumuliatoriaus butu per akis.
Kaip pvz, pas mane Jeep stovi 50Ah red top, gervei niekad dar nepritruko elektros. Palyginus su dyzelio poreikiu elektrai tai lasas juroj.

wongas
2017.02.21, 08:16
Nesuprantu kur prasmė diskusijos. Nuvažiuoji į Nemuno g. Klaipėdoje. ten prekiauja akumais. Parodai kas pas tave yra - jie tau parduoda naują ir pasiima seną. Viskas. Kam tiek sukti smegenis.

Arnas
2017.02.21, 09:06
Manyk ka nori. Yra gerenruojamos jegos normos prie tam tikru kubaturu. Nusipirksi kokia nesamone net garantijos neturesi, nes naudosi su jam netinkamu automobiliu.

sulas
2017.02.21, 09:23
Manyk ka nori. Yra gerenruojamos jegos normos prie tam tikru kubaturu. Nusipirksi kokia nesamone net garantijos neturesi, nes naudosi su jam netinkamu automobiliu.

Na ir koki Ah ir/arba A akumuliatoriu parametrai priklauso tarkim 3.8 bendzinui ar 2.8 dyzeliui? Kur ir kas juos nustate?

Arnas
2017.02.21, 09:42
Nustate automobiliu ir akumuliatoriu gamintojai. Bet kurioj rimtesnej parduotuve parinks akuma pagal kataloga, t.y. toki koks priklauso.
O jei tingi paziurek kad sita pvz:
https://www.varta-automotive.com/en-gb/battery-finder

sulas
2017.02.21, 10:04
Nustate automobiliu ir akumuliatoriu gamintojai. Bet kurioj rimtesnej parduotuve parinks akuma pagal kataloga, t.y. toki koks priklauso.
O jei tingi paziurek kad sita pvz:
https://www.varta-automotive.com/en-gb/battery-finder

Turi ir optima ta pati, tik tiek kad amerikoj dyzeliams nelabai ka rasi.
Kadangi voyageriui nera pasirinkimo, paemiau kaip alternatyva pacifica, su 4.0 benzininiu motoru. Pagal gamintoja pakankamas 25Ah akumuliatorius.
Tas pats galioja ir Dodge Grand Caravan su 3.8 motoru.
Taigi kaip ir sakiau, 50Ah yra daugiau nei reikia tam paciam dyzeliui.

Taigi, nedraskom akiu nepasiieskoja info. Pease!

Bendrine Optima rekomendacija:

If you don't have aftermarket electrical accessories in your vehicle, we recommend the REDTOP® 35. If you do have aftermarket electrical accessories, such as an audio system with amps, we recommend YELLOWTOP® D35. Both of these are top-post-only batteries.

Please note we also make a group 75/25 battery (some retailers will label it 75/35 in their system). This battery has both top and side posts and probably will not work in your vehicle. The positive and negative posts are on the wrong side for your vehicle and your cables may not reach.

Arnas
2017.02.21, 10:22
Visiskas pievas rasai.
Visu tavo pazymetu akumu talpa suzymeta pagal C20 standarta. O tai nera tas pats kas mums iprastas AH talpos zymejimas europoj.
http://solarhomestead.com/battery-amp-hour-ratings/

dar karta atidziai pasiziurek mano duota Vartos nuoroda.

Taigi, nedraskom akiu nepasiieskoja info. Pease!

sulas
2017.02.21, 10:27
Visiskas pievas rasai.
Visu tavo pazymetu akumu talpa suzymeta pagal C20 standarta. O tai nera tas pats kaip AH talpa zymima europoj.
http://solarhomestead.com/battery-amp-hour-ratings/

Taigi, nedraskom akiu nepasiieskoja info. Pease!

O tai dar nepastebejai jog as apie talpa butent Optimos akumuliatoriaus rasiau, o ne Vartos, Bosch, etc.? Ir kad minejau jog butent optima 75Ah visiskai nereik svaistyt pinigu dedant i voju, nes pakankamas 50Ah? Is esmes man visiskai dzin kas ka pirks, tiesiog zmogui kitam nesuprantama kaip Optima 50Ah gali but geriau uz standartini 100Ah akuma.

As sitoj vietoj baigiu, protingas atsirinks, o ... nesupras :D

busas
2017.02.27, 18:49
gal kas toki naudojo ? http://pigu.lt/autoprekes/akumuliatoriai/akumuliatoriai/akumuliatorius-82ah-850a-galaxy-gold?id=3642248

Makacinas
2017.02.27, 19:44
gal kas toki naudojo ? http://pigu.lt/autoprekes/akumuliatoriai/akumuliatoriai/akumuliatorius-82ah-850a-galaxy-gold?id=3642248

naudojo brolis, tik jo buvo 100Ah. atsikrate, nes su juo buvo viskas lb gerai iki -15 salcio, jau kaip spausdavo apie -20 prasidedavo problemos. tai ar jam cia toks tik pasitaike neatsparus salciui, ar jie visi toki tai nezinau.

busas
2017.02.27, 20:02
naudojo brolis, tik jo buvo 100Ah. atsikrate, nes su juo buvo viskas lb gerai iki -15 salcio, jau kaip spausdavo apie -20 prasidedavo problemos. tai ar jam cia toks tik pasitaike neatsparus salciui, ar jie visi toki tai nezinau.

reikia nupirkus kisti i saldikli nakciai paskui bandyti vesti :)

Daranius
2017.02.28, 09:49
gal kas toki naudojo ? http://pigu.lt/autoprekes/akumuliatoriai/akumuliatoriai/akumuliatorius-82ah-850a-galaxy-gold?id=3642248

aš turiu, bet tik nuo praeito rudens, tai nelabai ką galiu apie jį papasakoti...

busas
2017.11.22, 19:44
gal kas toki naudoja ? pagal svori kaip exide ir varta ,24 men garantija

http://akumuliatoriai24.lt/product/compare

tunks
2017.11.22, 20:10
dyzeliui sitas OPTIMA Yellow Top S-5,5L DC 75Ah akumuliatorius (http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai/OPTIMA-DETA-EXIDE-ir-kiti-AGM-SPIRAL-akumuliatoriai/OPTIMA-Yellow-Top-S-5-5L-DC-75Ah-akumuliatorius.html)nuo 2008 metu eina ir nera nieko pigiau.
Bet tikrai superinis daiktas.

turiu toki, atliko nuo visureigio, bet i vonia neisidejo, labai trumi klemu laidai. reikia daburti prailginimus.

"ziniuoniams" optima nera AGM tipo akumas, taip kad savo zinias pasilaikom sau
skeptikams- optima atlaiko iki 300k giliu iskrovu, visiskai iskrautas, po 15-20min dar sugeba sugeneruoti energijos uzvesti motora, labai greitai uzsikrauna, gali vartyti kaip nori, nors ir aukstyn papais, labai didele startine srove, atsparus dideliems salciams, ir t.t ir panasiai, ir nelabai yra kam i ji lygiuotis is tikruju siam kainu segmente
turiu jau gal 5m pirkau dar litais uz berods 850lt, ne sykio nepavede, ir stovi dabar sklepe vien del to, kad manes nera lt, o namiskiai i vonia niekaip neidejo del per trumpu klemu. reiks gryzus turbut atidziau paziuret ka ten galima padaryt ir isidet

BOSAS
2017.11.22, 21:48
turiu toki, atliko nuo visureigio, bet i vonia neisidejo, labai trumi klemu laidai. reikia daburti prailginimus.

"ziniuoniams" optima nera AGM tipo akumas, taip kad savo zinias pasilaikom sau
skeptikams- optima atlaiko iki 300k giliu iskrovu, visiskai iskrautas, po 15-20min dar sugeba sugeneruoti energijos uzvesti motora, labai greitai uzsikrauna, gali vartyti kaip nori, nors ir aukstyn papais, labai didele startine srove, atsparus dideliems salciams, ir t.t ir panasiai, ir nelabai yra kam i ji lygiuotis is tikruju siam kainu segmente
turiu jau gal 5m pirkau dar litais uz berods 850lt, ne sykio nepavede, ir stovi dabar sklepe vien del to, kad manes nera lt, o namiskiai i vonia niekaip neidejo del per trumpu klemu. reiks gryzus turbut atidziau paziuret ka ten galima padaryt ir isidet

Kas isbande tas zino, kad si kaina uz ji kaip jis veikia ir t.t. tikrai nera didele. Kaip keistai tai beskambetu paziurejus pirmu zvilgsniu i eur.

provokator
2017.11.22, 23:52
Jei ką domina akumuliatoriai- rašykit, tik tiek, kad siuntimas jei ką nėra pigus... apie 6eur lups kurjeris
kaip pavyzdys Optima YTS-2.1 55Ah 765A (EN) 252/255x90/83x206/185 150eur neiskaičius siuntimo, jei reikia parasto- irgi ivairių yra.

aliurc
2017.12.24, 12:41
Laba,jau senai berasiau cia ,pagalaiu parplauke mano chrysler :),dalykas tas kad debylai amerikonai tingi atjugti akuma tai ji "uzmusa" pries kraunant i konteineri.Dabar reik naujo akumo gal kas zinot koks turi stovet ant 2013m 3,6l variklio akumas,dekui

BOSAS
2017.12.24, 16:38
Laba,jau senai berasiau cia ,pagalaiu parplauke mano chrysler :),dalykas tas kad debylai amerikonai tingi atjugti akuma tai ji "uzmusa" pries kraunant i konteineri.Dabar reik naujo akumo gal kas zinot koks turi stovet ant 2013m 3,6l variklio akumas,dekui

greiciausiai tai daro del saugumo o ne tingėjimo. Daznai užtenka juos vel pakrauti

aliurc
2017.12.25, 09:03
Tai taip ,del saugumo ,bet anksciau jie klemas tik nuimdavo,bandziau krauti bet meta klaida,matyt gerai uzsitrumpino,oant akumo neliko jokio uzraso,tik kad made in germany:)gal sakau kazkas zino kiek Ah reikia?
Beje su sventem visus

Raimislt
2017.12.25, 10:28
4076
Su Šventėm!

aliurc
2017.12.25, 13:05
4076
Su Šventėm!

dekui

BOSAS
2017.12.25, 17:12
Tai taip ,del saugumo ,bet anksciau jie klemas tik nuimdavo,bandziau krauti bet meta klaida,matyt gerai uzsitrumpino,oant akumo neliko jokio uzraso,tik kad made in germany:)gal sakau kazkas zino kiek Ah reikia?
Beje su sventem visus

pradziai nekrauk o palaikyk keleta valandu po +12 v o krauk tik po to.

zaliaakis
2017.12.25, 17:48
Tai taip ,del saugumo ,bet anksciau jie klemas tik nuimdavo,bandziau krauti bet meta klaida,matyt gerai uzsitrumpino,oant akumo neliko jokio uzraso,tik kad made in germany:)gal sakau kazkas zino kiek Ah reikia?
Beje su sventem visus

Pajunk kita akuma su užvedimo laidais ir krauk uzkart abu. Taip mirusi sužadinti. Po valandikes turėtų ir vienas pats krautis. Na aisku jei miręs netrumpina...

aliurc
2017.12.26, 23:17
pradziai nekrauk o palaikyk keleta valandu po +12 v o krauk tik po to.

As pamatavau tai jis man rodo 2,4 v,Boseli sakyk kaip man +12 palaikyt ,uzteks nuo kito akumo ar per transformatoriu pajungt?Kazkaip nesinori naujo pirkt,nemazai kainuoja:)

aliurc
2017.12.26, 23:19
Pajunk kita akuma su užvedimo laidais ir krauk uzkart abu. Taip mirusi sužadinti. Po valandikes turėtų ir vienas pats krautis. Na aisku jei miręs netrumpina...

reiks ir tai pabandyt,dekui

aliurc
2017.12.26, 23:33
Zodziu pajungiau kita akuma,pamatavus ant neveikiancio rodo 13v paliksiu nakciai ryt bandysiu abu kraut,dekui zmones(thumbsup)

Akela
2017.12.27, 06:28
As pamatavau tai jis man rodo 2,4 v,Boseli sakyk kaip man +12 palaikyt ,uzteks nuo kito akumo ar per transformatoriu pajungt?Kazkaip nesinori naujo pirkt,nemazai kainuoja:)

Toks vaizdas, kad 2012 metu mašina gavai dovanų ir net akumuliatoriaus neįstengi nusipirkti :(

Daranius
2017.12.27, 09:33
Toks vaizdas, kad 2012 metu mašina gavai dovanų ir net akumuliatoriaus neįstengi nusipirkti :(

visokios čia pas mus faunos yra: vieni akumuliatorių neįstengia nusipirkti, kiti - ratų varžtų...

Raimislt
2017.12.27, 09:41
visokios čia pas mus faunos yra: Vieni akumuliatorių neįstengia nusipirkti, kiti - ratų varžtų...
:D

aliurc
2017.12.27, 09:50
koks skirtumas kelintu masina,tai nereiskia kad reikia ismest gera akuma

BOSAS
2017.12.27, 13:48
As pamatavau tai jis man rodo 2,4 v,Boseli sakyk kaip man +12 palaikyt ,uzteks nuo kito akumo ar per transformatoriu pajungt?Kazkaip nesinori naujo pirkt,nemazai kainuoja:)

Taip jungi nuo trafuko bet islyginta itampa, ne kintama.
Jei turi kita akuma, bet trafo neturi tuomet junk nuo kito akumo.
+12V reikalinga tik tam kad per tam tikra laiką jis siek tiek pasikrautu nedidele srove, po to jau ir pakrovejas paims.
Kai kurie pakrovejai patys turi +12v itampos palaikymo f-ja.
Tik nepamirsk reikes keletos valandu.

Speju, kad jis dar atsigaus

aliurc
2017.12.27, 21:47
Dekui bosas uz gelezine kantrybe,nelabai ikertu kas darosi bet nuo 2,5v tame akume jau pakeliau iki 8v,buvau nurases sita akuma bet del sportinio intereso nusprendziau pazaist su juo.Kazkada youtube pats ziurejau kaip atgaivina akumus,bet netikejau,dabar praktikoj bandom:),Zodziu jei pavyks ,valio,jei ne, nusipirksiu kita ir tiek reikalu.Bet kokiu aveju dekui tau.

BOSAS
2017.12.28, 05:50
Ner uz ka ka bus apie 10 - 11 tai jau pakrovejas turetu drasiai paimti ir pabaigti. gal jau ir dabar pavyktu reikia pabandyt.

Arnas
2017.12.28, 08:15
Nu kazkaip sudetingai cia jus... Kiek esu turejes masinu is usa, didzioji dauguma ju pareina su pilnai issikrovusiais akumais. Tiesiog jungi pakroveja ir per para atsigauna. Nepasitaike nei vieno kad neatsigautu...

BOSAS
2017.12.28, 08:34
Nu kazkaip sudetingai cia jus... Kiek esu turejes masinu is usa, didzioji dauguma ju pareina su pilnai issikrovusiais akumais. Tiesiog jungi pakroveja ir per para atsigauna. Nepasitaike nei vieno kad neatsigautu...

Nemaisyk naujo tipo pakroveju su senais.
Su senu taip jungi ir pakraus nes jis neziuri kraunant akumo parametru ir t.t. o nauji pakrovejai turi butinai pasimatuoti pries kraunant vidines varzas ir t.t. ir tik tada parenka pakrovimo rezima.
Tokiu principu jie nekrauna blogu akumu ir patys nesvyla. Si akuma naujo tipo pakrovejas pripazysta kaip niekam tikusi. Taciau kai bus bent min energijos jis ismataves tuomet nustatys tikrai ar jis vertas demesio ar ne. Greiciausiai pakraus ir akumas veiks be problemu.

Arnas
2017.12.28, 08:41
Tada ar ne paprasciau ir greiciau reikala issprest nusipirkus seno tipo pakroveja? Nebent is smalsumo norisi pazaist :)

BOSAS
2017.12.28, 08:42
Beje dar yra vienas akumo regeneracijos budas. Gerulis toks. Paimi akuma padedi ant zemes ir pazaidi futbola taip gerai kad jis pasikociotu. Tik spardant reikia nesulauzyti. Jau neviena visiska lavona taip pavyko pakrauti. Na tokie gal ir negyvena ilgai bet kazkuriam laikui padeda. Del ko to reikia nesakysiu, bet pasidalinu info apie dar viena imanoma buda. Zinoma po situ sposu reikia pakroveju ji krauti.

BOSAS
2017.12.28, 08:44
Tada ar ne paprasciau ir greiciau nusipirkti seno tipo pakroveja? Nebent is smalsumo norisi pazaist :)

Neverta nauji pakrovejai taip pat turi tas fjas tik gal zmogus neranda kaip paleisti. Kartai su tais naujais daigtais nuo ju paprastumo tampa tokie sudetingi kad nesupranti kaip su juo elgtis.

Raimislt
2017.12.28, 08:45
Nu kazkaip sudetingai cia jus... Kiek esu turejes masinu is usa, didzioji dauguma ju pareina su pilnai issikrovusiais akumais. Tiesiog jungi pakroveja ir per para atsigauna. Nepasitaike nei vieno kad neatsigautu...
Pakrovėjas pakrovėjui nelygus + kantrybė išlaukti parą....;)

P.S.Kol rašiau vieną eilutę - čia visą puslapį prirašėt...:oops::D

Raimislt
2017.12.28, 09:23
Naudoju paprastą elementarų lenkų gamybos automatinį transformatorinį pakrovėją kokius jau 10metų.Kaip Arnas rašė , taip ir mano beveik visus "lavonus" prikėlė. Jai kurio ir neprikėlė tai jau realiai gatavas .Pažystami per tuos metus prisipirko įvairiausiu impulsinių pakrovėjų- dakrovimui per akis, bet jai daugiau nusėda skolinasi mano "senuką";)

Daranius
2017.12.28, 10:42
Beje dar yra vienas akumo regeneracijos budas. Gerulis toks. Paimi akuma padedi ant zemes ir pazaidi futbola taip gerai kad jis pasikociotu. Tik spardant reikia nesulauzyti. Jau neviena visiska lavona taip pavyko pakrauti. Na tokie gal ir negyvena ilgai bet kazkuriam laikui padeda. Del ko to reikia nesakysiu, bet pasidalinu info apie dar viena imanoma buda. Zinoma po situ sposu reikia pakroveju ji krauti.

Šitas elektrolito sujudinimo būdas dar gelbėja prie gero šalčio kai jau žinai kad akumas prie mirties. Aišku visa tai reikia daryti prieš kuriant o ne kai jau starteriu nuspdintas akumas. Bėda būna tik tame kad švino oksido atskilusios dalys gali paskui užtrumpinti plokšteles ir tada jau niekas nebepadės...

BOSAS
2017.12.28, 12:47
Naudoju paprastą elementarų lenkų gamybos automatinį transformatorinį pakrovėją kokius jau 10metų.Kaip Arnas rašė , taip ir mano beveik visus "lavonus" prikėlė. Jai kurio ir neprikėlė tai jau realiai gatavas .Pažystami per tuos metus prisipirko įvairiausiu impulsinių pakrovėjų- dakrovimui per akis, bet jai daugiau nusėda skolinasi mano "senuką";)

Taip tie impulsiniai maziau vietos uzima dar regeneruoja akuma siek tiek ir jie taip pat turi ta f-ja kaip ir tavo senukas. Nera blogi tie nauji tik mes naudotis jais neiprate.

AERO_DD
2017.12.28, 21:30
Reiškia reikia atidaryti naują temą : Kaip naudoti (teisingai) naujo tipo akumuliatoriu pakrovejus. ;)

Daranius
2017.12.29, 09:54
Reiškia reikia atidaryti naują temą : Kaip naudoti (teisingai) naujo tipo akumuliatoriu pakrovejus. ;)
Čia tiems kas neskaito instrukciju;)

aliurc
2017.12.29, 20:33
Ner uz ka ka bus apie 10 - 11 tai jau pakrovejas turetu drasiai paimti ir pabaigti. gal jau ir dabar pavyktu reikia pabandyt.
uzkeliau iki 11.2v pakrovejas nemeta klaidos ir krauna.(thumbsup)pas mane nesenai isigytas pakrovejas tai ciut kas tai jis nekrauna,pas uosvi senas senas tai kai pajungi visus krauna tiesiog nenorejau vaziuot skolintis, geru ateinanciu Naujuju visiems

Raimislt
2017.12.29, 22:49
Kitą kartą nepatingėk iškart pas uošvį nuvažiuot arba pats "senuką" nusipirk ;)

sukceno
2017.12.31, 12:45
va netyčiom užtaikiau apie gaivinimą https://www.youtube.com/watch?v=22_s2Oyv30c

Raimislt
2017.12.31, 15:37
Tai gal geriau kaip Bosas rašė: futbolą pažaist - taip bus ir greičiau - o rezultatas tas pats - "atsigaus" kol vėl nenusės ant dugno švino sulfato nuosėdos.;)

zaliaakis
2017.12.31, 18:12
Viena privargusi esu atgaivines ir jau antrus metus žiemą nepaveda. O jau nauja buvau susirades pirkti. Gerai ispurciau, nespardziau... Pakeiciau elektrolita ir net krauti nereikėjo.

Raimislt
2018.01.01, 08:20
Na šitas metodas arčiau tiesos - atpurčius ir išpylus seną dar ir praplaudavo "dumblą" prieš užpilant naują elektrolitą.

Olius
2018.11.19, 19:50
Koki akuma rekomenduotumet pirkt penktukui 4.0 litru motorui? Intike kiek ieskojau tai vienur raso 600A o kitur 800A, o siuo metu imestas 680A ir 74Ah akumas, ar tikrai tokiu parametru jam reik?

tunks
2018.11.19, 22:52
jei neturi kur pinigu det tai vienareiksmiskai optima 75a yellow top. pats toki turiu jau n metu. is pradziu visureigi nugyveno, dabar bando vonia pergyvent. i vieta telpa bet sunkiai. neatsimenu dabar taip greit ar tvirtinimai originalus tiko ar reikejo kazka daburt. bet kad klemos nedagavo tai tiksliai. reikejo visa kabeliu desra kilstelt nuo tvirtinimu i virsu

Raimislt
2018.11.20, 12:02
Koki akuma rekomenduotumet pirkt penktukui 4.0 litru motorui? Intike kiek ieskojau tai vienur raso 600A o kitur 800A, o siuo metu imestas 680A ir 74Ah akumas, ar tikrai tokiu parametru jam reik?

4491

Olius
2018.11.20, 22:44
Nu ok..tai jeigu ziurint imti pati brangiausia pvz.:
https://www.online-batterien.de/shop/index.php?a=3506&utm_source=idealo&utm_medium=CPC

Ar apie sita cia visi kalba? Ir ar tinkami parametrai? Ir ar normaliai i mano masina isides?
Kitu atveju imciau bosch S4009, koks ir buvo idetas

Olius
2018.11.20, 22:47
44924492



Stovi dabar toks..o tai vietoj jo Optima tas top yellow tiks? Nes is isvaizdos atrodo didesnis ir siauresnis?Reiks kazka perdarinet?
Apie pateiktus skaiciukus lenteleje(beje dekui..) nelabai kertu ka ten tie skaiciai kiti reiskia, kiek suprantu, tai tik startine srove ir talpa. Ar man nesukt galvos ir imti toki panasu kur foto(truputi taupant..)?

Raimislt
2018.11.21, 10:52
44924492



Stovi dabar toks..o tai vietoj jo Optima tas top yellow tiks? Nes is isvaizdos atrodo didesnis ir siauresnis?Reiks kazka perdarinet?
Apie pateiktus skaiciukus lenteleje(beje dekui..) nelabai kertu ka ten tie skaiciai kiti reiskia, kiek suprantu, tai tik startine srove ir talpa. Ar man nesukt galvos ir imti toki panasu kur foto(truputi taupant..)?

Taip,gali imti ir kaip foto.

Dziugesiukas
2018.11.21, 14:15
Jeigu kasdien vazineji, jokio skirtumo koki imsi benzui nera. Jeigu megsti ilgai klausytis muzikos gamtoje ar kitaip iskrauti akuma, tada geriau gelinis. Jeigu labai trumpais atstumais mieste vazineji ir ne kasdien vazineji, prastovi savaite-AGM galbut geriau butu. As asmeniskai renkuosi tarp Exide, Tudor ir AD akumu. Perku maximaliai dideli pagal turima vieta akumuliatoriui. Issimatuoju esama akuma, kuris ir yra maximaliai didelis, tada lengva issirinkti nauja ;) Perku interne, kitur neteko rasti pigiau.

Olius
2018.11.21, 15:08
Tai pas mane ir issikraudineja, nes daznai bunu komandiruotese, tai stovi kokia savaite, kartais dvi, tada gryzes vietoj palakstau po kokias 3 pardes trumpais atstumais, dar tenka vaikus veziot, tai va ir iskrove man jie jau antra karta, nes multikus ziuri per dvd, kol pardej zujam :-x Tai ir galvoju.. Gal gelini, o gal nauja imt ziemai paprasta :D

Raimislt
2018.11.21, 15:33
Tai pas mane ir issikraudineja, nes daznai bunu komandiruotese, tai stovi kokia savaite, kartais dvi, tada gryzes vietoj palakstau po kokias 3 pardes trumpais atstumais, dar tenka vaikus veziot, tai va ir iskrove man jie jau antra karta, nes multikus ziuri per dvd, kol pardej zujam :-x Tai ir galvoju.. Gal gelini, o gal nauja imt ziemai paprasta :D

Atimk pultus iš vaikų - nereikės akumuliatoriaus keisti :D

tunks
2018.11.21, 21:29
optima ne gelinis akumas visu pirma. man isidejo. ar tvirtinimai tiko neatsimenu, ir dabar paziuret negaliu nes ne lt. o kad klemu laidai per trumpi tai faktas. ta problema issprendziau atkeles visa laidu zguta nuo tvirtinimu, palei akumo aikstele.
ai dar su paciom klemom gali tekti pazaisti, nes optimos klemu tvirtinimai vos vos storesni. tai ar juos nupyliavot, ar klemas didesnem skylem uzsidet, ar tas pacias papyliavot iki didesniu skyliu

Daranius
2019.03.13, 10:15
čia kažkaip viskas į vienus vartus Optima naudai susivedė, o kaip kiti analogiško tipo akumai? tas pats Exide pigesnė alternatyva:

https://www.juta.lt/38-akumuliatoriai-optima-exide-agm-spiraliniai

gal kas gali iš praktinės pusės pakomentuoti ar tuos keliasdešim pinigų verta taupyti?

tunks
2019.03.14, 00:29
kas naudoja exide nesiskundzia, girdejes tik gerus atsiliepimus

pafotkinau kaip man tilpo optima. reikejo visa kabeliu juosta atreklt, ir akumui tvirtinima padaryt kitoki
4632

busas
2019.11.06, 16:12
nupirkau kazkoki VArtos produkta: Akumuliatorius MILES 75Ah 750A - greit bus 3 metai jam.
per metus 2 kart isemes visada pakraunu pilnai
nuvaziaves 5 val. keliu Vilniuje palikau 14 dienu masina nenuemes klemu,signalizacijos papildomai nedeta
Gryzus jokiu gyvybes pozymiu,teko per bagazine ieiti,nes kitur raktas nerakina kazkodel
Prijungus tiesiogiai (visos lemputes ,viskas dega,pompa pumpuoja) prie nuimtu klemu ne per mano akuma (laidai geri ir brangus) tik klaksejimas,taciau starteriui neuztenka energijos
Tik idejus akuma kita tiesiogiai prijungus uzsivede,idomu kodel laidais prijungus tiesiogiai prie mano klemu nesiveda?
ar galejo taip nuteketi stovint 14 dienu energija?

Arnas
2019.11.06, 17:02
Prijungus testeri gali paziuret kiek ramybes busenoj valgo amperu... tada ir matysi.

Dziugesiukas
2019.11.06, 18:06
Apie tuos akumus kalbant kiek visko gali buti...Va mano turimas AD, vasara su signalke palieku ijungta ilgam, viskas tvarkoje, dabar prie tokios temperaturos turiu nuimineti klemus net jeigu para laiko stoves. Per para nuo 12,5Volto nukrenta iki zemiau 12Voltu. Bijo mazesnio pliuso, o akumui vos 2metai. Srotes nutekejimo neradau, buvau isvis atjunges signalizacija, vistiek tas pats. Zinoma Tau reiktu pradeti ziureti nuo to ar krauna generatorius, nes pastoviai naudojamoje masinoje akumuliatoriaus dakrauti buitiniu pakroveju net nereikia ir tikrinti ar nera elektros nuotekio. Patikek elektrikam situos reikalus. Del ko su krokodilais neuzsikure, tai atsakymas paprastas:Tavo masinos akumas numires buvo, o pajungti krokodilai per silpni buvo, del to neuzteko sroves uzkurti.

AERO_DD
2019.11.06, 21:13
Skaičiau manualose :jeigu palikti masina ilgai stovėti reikia išsiimti viena saugykli (kuri galima perjungti kad krovimas generatorių būtų pastoviai) tai manau tavo akumas jau buvo mažiau nei 60%ikrautas +kai stovėjo auto issikrove ji iki ribos. O nuo šitos ribos lemputės dega bet kompas blokuoja užvesti.

tunks
2019.11.06, 22:22
didziausia klaida, kokia zmones daro, tai jungia kita akuma per krokodilus prie masinoj esancio. tokiu budu vienu metu isorinis akumas bando pakrauti nudvesusi, ir tuo paciu uzvesti masina,ir aisku snipstas gaunas. reikia pliusa deti ant mirusio akumo klemos, o minusa kazkur ant motoro, kuo arciau genero patartina. tokiu budu apeini nudvesusi akuma ir visa srove eina uzvedimui. tas pats taikytina,kai vedi su korkodilaisnuo kitos masinos, pliusa ant akumo, minusa ant motoro,ir vedi nelaukes nieko. o kai deda nuo akumo ant akumo, paskui birbina10min,krauna nudvesusi nes irgi kita masina nespeja uzmaitint, ir nepasuka normaliai

Raimislt
2019.11.07, 06:27
nupirkau kazkoki VArtos produkta: Akumuliatorius MILES 75Ah 750A - greit bus 3 metai jam.
per metus 2 kart isemes visada pakraunu pilnai
nuvaziaves 5 val. keliu Vilniuje palikau 14 dienu masina nenuemes klemu,signalizacijos papildomai nedeta
Gryzus jokiu gyvybes pozymiu,teko per bagazine ieiti,nes kitur raktas nerakina kazkodel
Prijungus tiesiogiai (visos lemputes ,viskas dega,pompa pumpuoja) prie nuimtu klemu ne per mano akuma (laidai geri ir brangus) tik klaksejimas,taciau starteriui neuztenka energijos
Tik idejus akuma kita tiesiogiai prijungus uzsivede,idomu kodel laidais prijungus tiesiogiai prie mano klemu nesiveda?
ar galejo taip nuteketi stovint 14 dienu energija?

Reikia atlikti matavimus-testus:
1.Akumo
2.Krovimo
3.Budinčio režimo

P.S. 50% išdėstytų pasiūlymų autoriams citata iš šio forumo tasyklių:
"jei nesate tikri, kad teisūs - geriau neklaidinkit...."

busas
2020.12.30, 12:00
kazkur ineto platybese maciau ,kad pilnai iskkrautam akumui sukeite Polius ir pakrove.
Tipo dirba gerai ,kadangi + polius per laika oksiduojasi,o - ne

Yra profu sitame klausime?

Nezinau kodel ,bet pajungus krokodilus ir ant akumo ir be akumo ,tik ant klemu ,nesiveda ir nera gyvybes zenklu,
Tik gera akuma pastacius tiesiogiai ir uzdejus klemas uzsiveda ! Kodel ?

eegis
2020.12.31, 17:49
Tai pats į savo klausimą ir atsakei. Nesiveda, nes akumuliatorius blogas.
Beje kiek zinau be akumuliatoriaus apskritai negalima uzvedinėti.

sandle
2022.09.27, 13:04
Turiu mistinę bėdą, kai automobilis pastovį porą ir ilgiau dienų, atėjęs užvedu, išmeta akumo ženkliuką. Užtenka užgesinti motorą, užvesti iš naujo ir nebedega. Jei važiuoji kasdien, nebūna šito bajerio. Tik pastovėjus dvi tris dienas, savaitę. Nesenai pastovėjo dvi savaites, kuriasi puikiai, meta ženkliuką, iškart užgesinus ir vėl užvedus, nebedega. Akumas naujas, klemos naujos, krauna puikiai, ir taip jau kokius metus, neturiu elektriko kam nuvežt parodyt, bet pajungtas kompas klaidų apie akumą nemeta. Kas gali būt?
Noriu parduoti mašiną, tai kažkaip ir sutvarkyt šitą reiktų...

Dziugesiukas
2022.09.27, 14:59
Turiu mistinę bėdą, kai automobilis pastovį porą ir ilgiau dienų, atėjęs užvedu, išmeta akumo ženkliuką. Užtenka užgesinti motorą, užvesti iš naujo ir nebedega. Jei važiuoji kasdien, nebūna šito bajerio. Tik pastovėjus dvi tris dienas, savaitę. Nesenai pastovėjo dvi savaites, kuriasi puikiai, meta ženkliuką, iškart užgesinus ir vėl užvedus, nebedega. Akumas naujas, klemos naujos, krauna puikiai, ir taip jau kokius metus, neturiu elektriko kam nuvežt parodyt, bet pajungtas kompas klaidų apie akumą nemeta. Kas gali būt?
Noriu parduoti mašiną, tai kažkaip ir sutvarkyt šitą reiktų...

Niekaip neisbursim kas negerai. Gali klemos blogai prisuktos but, gali generas nekraut, klemai zali, akumas prastas, laidai i kebula... Geriausia tikrinti, kai akumo lempute dega.