PDA

Žiūrėti pilną versiją : Išmetamųjų dujų kvapas salone



Svedutis
2017.01.21, 10:23
sveiki, turiu problema i salona pareina smalkiu kvapas . gal kas zinot kas galetu but . is kart sakau ne is namu kaminu . o is auto . auto chrysler voyager 2002m 2.5crd 105kw. minkstoji jungtis sveika.

Dariuša
2017.01.21, 11:02
Sveiki, pas mane 2.8crd irgi pradėjo jaustis , ypatingai šalta užvedus.

mikana
2017.01.21, 11:13
turetu jaustis tik tada kai pradeda dirbti webasta

Svedutis
2017.01.21, 11:26
kad is apsiles variklis viestiek jauciasi kvapas. ir ant laisvu gazuojant iseina juodos nuosedos

mikana
2017.01.21, 11:43
nelabai supratau tai ar smalkiu kvapas ar juodos nuosedos

Svedutis
2017.01.21, 13:18
juodos nuosedos iseina is ismetamojo . o kvapas ateina i salono vidu pro peciuka

BOSAS
2017.01.21, 17:03
juodos nuosedos iseina is ismetamojo . o kvapas ateina i salono vidu pro peciuka

Čia problema tarpines tarp vairo ir sedynes. Neteisingai jungia pavaras. paskaitinek apie tai daugiau forume buvo kalbeta.

lomonosovas
2017.01.22, 13:04
paskaitinek apie tai daugiau forume buvo kalbeta.
lengviausias atsakymas, o jeigu forume esi tik menuo be savaites? Tada turi sedet dar 2 savaites forume ir nedirbt kad kazka kazkur rast? sakysi naudokit paieska? Taip, kartais padeda o kartais ir ne, kaip ir mano atveju kur adminas nespejus nei issizioti uzrakino gija, netiko gijos pavadinimas, o kaip sios gijos pavadinimas? aaaa? cia kazkos pasirodo draugu ir pazystamu ratas kurie gali ka nori ir kaip nori rasyti ir gaus atsakyma, paprastiem mirtingiesiems ner cia ka veikt tik greitas atsakymas-naudok paieska

BOSAS
2017.01.22, 17:26
lengviausias atsakymas, o jeigu forume esi tik menuo be savaites? Tada turi sedet dar 2 savaites forume ir nedirbt kad kazka kazkur rast? sakysi naudokit paieska? Taip, kartais padeda o kartais ir ne, kaip ir mano atveju kur adminas nespejus nei issizioti uzrakino gija, netiko gijos pavadinimas, o kaip sios gijos pavadinimas? aaaa? cia kazkos pasirodo draugu ir pazystamu ratas kurie gali ka nori ir kaip nori rasyti ir gaus atsakyma, paprastiem mirtingiesiems ner cia ka veikt tik greitas atsakymas-naudok paieska

Čia pavadinimas tai pat tragiškas nevisada visi iš paskos spėja bėgti. Bet jau visa tai užkn .... ir viskas nuo tokių paklausėjų elgesio kaip darai pats.

Taip jau pradedi suprasti.
Pirmiausiai perskaitai o po to uzduodi ten klausimus kai nerandi atsakymu.
Visi iprate cia siukslinti. Viena karta gana.

Čia nėra autoserviso privalomos konsultacijos.

Čia yra forumas išlaikomas iš klubo narių metinių mokesčių ir rėmėjų geranoriško paaukojimo. Tai kuriai grupei priklausai pats?
Visi kiti taip pat leidžiami laisvai bendrauti forume, bet laikantis bendrų forumo taisyklių.

Ar tai yra problema?

P.S. Ant Admino varyt nereikia yra ir daugiau žmonių prižiūrinčių forumą.
Reikia nepamiršti, kad geradariams gali taip pat pabosti daryti gerą ir dar kai ant jų varo ....

Gintas252
2017.01.22, 20:36
sveiki, turiu problema i salona pareina smalkiu kvapas . gal kas zinot kas galetu but . is kart sakau ne is namu kaminu . o is auto . auto chrysler voyager 2002m 2.5crd 105kw. minkstoji jungtis sveika.

mano tu paciu metu - diagnostika,remontas purkstuku .
Arba stovek nosim i veja nejausi kvapo .

Dariuša
2017.01.22, 22:25
Nieko ta diagnostika nerodo,bent pas mane. Pas mane tai po purkstukų remonto atsirado, arba sutapo taip, atliktas buvo pilnas remontas,efektas yra,motoras dirba švariai,vedasi gerai ir gerokai sumažėjo kuro sanaudos.
Anksčiau nebūdavo jokio kvapo, nežinau kame reikals...

BOSAS
2017.01.23, 05:55
Uzpilk ant purkstuku muiluoto vandens ir paziurek gal per juos prapucia.

Vienoje masinoje sio kvapo ir man rasti nepavyko.
Dazniausiai buna kazkas su pradegimais ismetime.
Dar variantas uzkimsk ismetimo vamzdi uzvestam gal pajausi per kur pucia prie variklio

Dariuša
2017.01.23, 09:18
Ačiū už info ,reiks patikrint taip.