PDA

Žiūrėti pilną versiją : IV 2001 - 2007 ileidziami zibintai i bamperi



lomonosovas
2016.11.21, 22:04
Gal kas montavosi-konstravosi ileidziamus atbulines eigos ir priesrukinius zibintus USA varijantuose i galini bamperi? Nes tie pakabinami (kaip pas dauguma ir pas mane) po bamperiu labai jau nekaip ziurisi

ramuz
2016.11.22, 08:17
senai tokius įdėjęs, kiek suprantu netgi buvau vienas iš pirmųjų tą variantą pasirinkęs ( atbulinių daviklių juosta ) .. niekur nekliūva , o ir bendro vaizdo negadina..

lomonosovas
2016.11.22, 18:40
senai tokius įdėjęs, kiek suprantu netgi buvau vienas iš pirmųjų tą variantą pasirinkęs ( atbulinių daviklių juosta ) .. niekur nekliūva , o ir bendro vaizdo negadina..

gal gali smulkiau? foto, kaip viska darei ir t.t. dekui

Raimislt
2016.11.25, 19:18
Gal kas montavosi-konstravosi ileidziamus atbulines eigos ir priesrukinius zibintus USA varijantuose i galini bamperi? Nes tie pakabinami (kaip pas dauguma ir pas mane) po bamperiu labai jau nekaip ziurisi
Gražiausias variantas 3757

lomonosovas
2016.11.25, 20:03
Gražiausias variantas 3757

:-o labai grazu, bet cia biski reikalu yr, cia reik ir su eboksidke ir su stiklo pluostu draugaut, ir laiko turet

Raimislt
2016.11.25, 21:12
:-o labai grazu, bet cia biski reikalu yr, cia reik ir su eboksidke ir su stiklo pluostu draugaut, ir laiko turet
Arba duodi tiems padaryti ,kurie su tom medžiagom draugauja ir turi laiko...;)

sukceno
2016.11.26, 09:53
mačiau pardavime šitą auto prieš pora savaičių

ramuz
2016.11.26, 10:34
Gražiausias variantas 3757

nu man toli gražu ne... yra daug paprastesnis ir manau pakankamai gerai atrodantis:
3758

Raimislt
2016.11.26, 12:29
nu man toli gražu ne... yra daug paprastesnis ir manau pakankamai gerai atrodantis:
3758


Kad papraščiau, čia net sakyti nereikia ;)
Aš asmeniškai siūlau (ir dažniausiai darau) : posūkius su atbuliniu kartu, priešrūkinį - nuimama su jungtim - uždedama per "didžiąsias šventes" kas 2 metus.;)

lomonosovas
2016.11.26, 19:31
priešrūkinį - nuimama su jungtim - uždedama per "didžiąsias šventes" kas 2 metus.;)
:D:D:D
o salia posukio tai kaip? grezi skyle i reflektoriu ir dedi patrona su nrm lempute? principe kaip ir priekinius gabaritus?

Raimislt
2016.11.26, 21:31
:D:D:D
o salia posukio tai kaip? grezi skyle i reflektoriu ir dedi patrona su nrm lempute? principe kaip ir priekinius gabaritus?

3759 Org lizde posukio lemputė, papyldoma lemputė - atbulinio . Jai atvirkštine tvarka sudėsi lemputes - posūkiai ir atbulinis degs geltonai.

lomonosovas
2016.11.26, 21:50
3759 Org lizde posukio lemputė, papyldoma lemputė - atbulinio . Jai atvirkštine tvarka sudėsi lemputes - posūkiai ir atbulinis degs geltonai.

(ok) didelis dekui, ryt reiks konstruot

Raimislt
2016.11.26, 22:18
Prašom.

BOSAS
2016.11.27, 08:33
http://www.voyager.lt/attachment.php?attachmentid=3759&stc=1 Org lizde posukio lemputė, papyldoma lemputė - atbulinio . Jai atvirkštine tvarka sudėsi lemputes - posūkiai ir atbulinis degs geltonai.

Tokias sposais su TA turesit bedų.
Nebent netycia ijunges atbulini neijungs posiukio tai gal praslysit, bet taip daryti jau senai negalima. Cia tokia pradzia buvo.
Dvi skirtingos f-jos viename reflektoriuja pas mus yra neleidziama.

Raimislt
2016.11.27, 09:59
Tokias sposais su TA turesit bedų.
Nebent netycia ijunges atbulini neijungs posiukio tai gal praslysit, bet taip daryti jau senai negalima. Cia tokia pradzia buvo.
Dvi skirtingos f-jos viename reflektoriuja pas mus yra neleidziama.
Ir į priekines gręžti negalima, bet kaip gręžė taip ir tegręže...
Nepraeis ( nors šiemet keliems dariau nesiskundė) išsuki tada jas, pajungi dar ir atbulinį "šašą" taip pat ant fiškės po tech išsuki atgal ir nuimi "šašus"...
Arba viską pasidarai iškarto ir prieš eidamas tech, poto sugaišti max 5 min ir persidarai.
Galiausiai pasikeiti galinius žibintus į europinius, nusilupi visokius užrašus kaip: Town & Country ar Dodge ir užsidedi Voyager.....;)

BOSAS
2016.11.27, 14:55
Nemaisyk priekinio gabarito. Jis priekiniuose reflektoriuose ir turi buti jei nera atskiro zibinto.

Raimislt
2016.11.27, 21:37
Nemaisyk priekinio gabarito. Jis priekiniuose reflektoriuose ir turi buti jei nera atskiro zibinto.
Raimi, aš nieko nemaišau.Yra atvirkščiai - jai nėra žibinte - turi būti papildomi gabaritai. O pagal normat. negalima grežti ar dar kaip nors keisti org žibinto.
Nors tech apž darbuotojai(kai kurie) patys siūlo jai nėra gabarito igrežti........:oops:
Čia šita tema galim vystiti iki begalybės,kol galu gale tech. ap. centr. nepaprašys - E4 , kaip neperseniausiai buvo su LEXUS iš USA....