PDA

Žiūrėti pilną versiją : sunkiai kuriasi 2.8 variklis automatas



Ryciune
2016.08.21, 21:42
sveiki, nusipirkAu chrysler voyager 2006m su 2.8 varikliu. ir pastebejau kad sunkiai kuriasi. pagriebus uzkuria iki 1k rpm ir uzgesta. o jei paduodi gazo kuriant buna viskas gerai-uzsikuria. tiek siltas tiek saltas. gal galit padeti. jauciu daviklis kazkoks nusproges bus.

formalumas
2016.08.22, 09:11
Pas mane panašiai, tik dar labai retai. Man taip aiškino, kad, greičiausiai, kalti purkštukai - lieja per daug kuro. Dėl to pernelyg krenta slėgis magistralėj (ką tik užkūrus palyginti dar nedidelis) ir kompas gesina variklį... O va kodėl padavus truputį "gazo" jau negesta - nesuprantu, nes turėtų slėgis kristi lygiai taip pat...

Mcu
2016.08.30, 13:44
Man taip pat aktualus sis klausimas, labai panasi problema ir pas mane yra gal kam jau yra teke susidurti su sita problema?

Testeris
2016.08.30, 21:12
Pas mane irgi taspats , itariu purkstukus , nes ir dumu netruksta ant gazo paspaudus, ir sanaudos lyg ir didokos bet vis nerandu laiko situom uzsimti, manau vistiek teks pradeti nuo kompiuterines diagnostikos.

BOSAS
2016.08.30, 21:15
Niekas jums cia kaip isvento rasto nepasakys gedimu. Juolab kad pas visus jie gali buti skirtingi.
Turit vaziuoti tikrintis ir ieskoti bedu.
Per greit ant purkstuku nurasot. Gal pas kazuri ir bus jie kslti o paskitus bus visai kitos bedos.

Testeris
2016.08.30, 21:20
Na faktas gali but problema ir kitur , tokie patys simptomai turbut butu ir del voztuvo nelaikymo ant reilo galo ir del slegio daviklio ir del dar ko nors, kompiuterine diagnostika parodytu kur problema ar teks kitais diagnozuot?

BOSAS
2016.08.30, 21:30
Siu modeliu komp diagnostika labai skysta. Pabandyti reiketu bet rezultatas gali buti visoks
Gali pradeti remontuoti ko nereikia ir t.t.

Su ta diagnostika apkaltina purkstus stendu patikrinus bedos buna ne ten.

Mcu
2016.08.30, 22:50
Su diagnostika man ziurejo nieko nerode, riurblio spaudimas sake geras. O mano problema yra tokia, kad kuriant turi truputi paspausti akseleratoriu tada uzsikuria garantuotai, o jei nepaspausi gali ir neuzsikurti arba tekti meginti is antro karto. Dar padeda ir truputi ilgiau palaikyti pasukus rakteli.

BOSAS
2016.08.31, 06:20
Nekreipk demesio spustelk gazo ir bus ok.
Ten yra blogas pradinis kuro kiekis.
Galima bandyti su kitu kuro kiekio reguliatorium. .....
Taciau nelabai verta zaisti. Cia programos kompuose kirvio darbo irasytos.

BOSAS
2016.08.31, 06:34
Voyageriuose grybai kure softa. Kolneapsuki starteriu kokiu 4 kartu tol neleidzia variklio.

Aplamai padare starta nuo 0 slegio kol pakelia iki darbinio.
Kaip sakoma neaisku ka galvojo. Toyotos padare atvirksciai nuo max slegio sumazina iki darbinio. Todel jas uzvesi visada. O cia turesi atejus laikui bedu. Pas voyageri siurbliose surudija ismetimo voztuvai. Ir panasiu nesamoniu yra ir daugiau.

Vnz. Programiskai sukurtu kompu programos yra blogai istestuotos ir turi daug loginiu klaidu. Toks ispudis kas kure prodrama nevisiskai suprato kaip tai tiri teisingai veikti mechaniskai.
Sie kompai taip pad blogai suderinti kas liecia veleno ir veleneliu daviklius. Jis vasad laiko veleno davikli teisingu nesvarbus kas benutiktu. O kai jis sugenda kaltina nesamongai visus kitus nepriklausomus mazgus. Jei purkstukai pasideveje lenkiant sis kompas gali uzgesinti varikli. Todel kad tipo sigalvoja jog truko auksto slegio grandine ir tipo bega kuras lauk, nors ir cia iki tikros tiesos kaip karvei iki menulio.
Ir dar tu grybu ten yra nemazai.

spitcrazy
2016.10.16, 18:23
Labas virukai, sakikit kas gali buti? salta masina sunkiai kuriasi paskui jau normaliai 2006metgu 2,8dizelis automatas, vasara taip nebudavo

Mcu
2016.10.16, 19:10
Labas virukai, sakikit kas gali buti? salta masina sunkiai kuriasi paskui jau normaliai 2006metgu 2,8dizelis automatas, vasara taip nebudavo

Siūlau pasitikrinti pakaitinimo žvaliu relės kontaktus.

busas
2018.01.15, 09:30
Sveiki

papuoliau ant ziemos :(:uzkuriau is 4 karto,zvakes 2 brangesnes -2 pigesnes ,bet pakeistos -akumas naujas,Kuras Neste PRO iki - 37C. gal neuztenka apsuku ? lygtais vedasi ,bet uzgesta ! kai uzsivede berods visi cilindrai veike. pradejus judeti greicio nera ,vaziavau 5 km. miestu ant 20-30km/h, 10 min.kelio iki darbo . Variklio temperatura pakilo su webasta ~70 C. bet i pedala nereaguoja visvien ,ant P ir laisvu gazas reaguoja iki 2.5 apsuku ,kaip ir viskas gerai . Gal cia kas su automatu ?

Arnas
2018.01.15, 11:38
Kuro filtras???

busas
2018.01.15, 14:16
Kuro filtras???

ar gali buti kad kuro filtras, nes ant laisvu tai ima apsukas,tik begi ijungus ir vaziuojant kazkur ribotuvas isijungia

Arnas
2018.01.15, 15:18
Jei dalinai uzsales/uzsikises, laisvom uztenka, o kai bandai paduot daugiau su apkrova nebeuztenka ;)

busas
2018.01.15, 17:18
Jei dalinai uzsales/uzsikises, laisvom uztenka, o kai bandai paduot daugiau su apkrova nebeuztenka ;)

dekoju ,90% musietas taip ir bus, ant saltu tik uzvedus tempia neblogai ,paskui matyt pritrambuoja.Beje aiskinausi koks cetaninis skaicius : Saurida 46-49.5 deklaruoja(nors manau mazesnis jis) ,Neste Pro 55 deklaruoja puslapiuose

eimis74
2018.01.15, 19:49
Jei uzsikises butu tai uzgazavus gesintu varikli, mestu klaida slegio kritimas kuro sistemoje. Gal tau automatas avariniu rezimu vaziuoja.