PDA

Žiūrėti pilną versiją : Originali magnetola



Den
2016.07.12, 21:50
Noriu grazinti originali magnetola. Ar reikalinga bus kokia papildoma adptacija ar magnetolos pririsymas? Ar uzteks nusipirkti naudota originali ir istatyti atgal? yra CD-changer.
2oo2m. grand voyager.

Raimislt
2016.07.12, 22:16
Noriu grazinti originali magnetola. Ar reikalinga bus kokia papildoma adptacija ar magnetolos pririsymas? Ar uzteks nusipirkti naudota originali ir istatyti atgal? yra CD-changer.
2oo2m. grand voyager.
Nereikės jokiu adaptaciju, dedi atgal - veiks - svarbu kad jungtys nebutu iškarpytos...

Gintas252
2016.07.13, 00:53
supratau , kad zmgus des ne pradine , o svetima orginal maga"Ar uzteks nusipirkti naudota originali ir istatyti atgal?" - jam reikalingas aktyvavimo kodas .

Raimislt
2016.07.13, 07:08
Skaitom tarp eilučių: " Noriu grazinti originali magnetola. Ar reikalinga bus kokia papildoma adptacija ar magnetolos pririsymas? Ar uzteks nusipirkti naudota originali ir istatyti atgal? yra CD-changer.
2oo2m. grand voyager

Nematau sakinio: " svetima orginal maga......" (H-)

Den
2016.07.13, 09:50
Gintas252 suprato teisingai. Bus pirkoma originali magnetola, nes masina buvo pirkta su paprasta parduotuvine magnetola. Del ko buvo pakeista magnetola nezinoma.
O kur gauti ta aktyvavimo koda?

Gintas252
2016.07.13, 12:24
4 skaiciai kuriuos reikia suvesti idejus magnetola arba po akumo atjungimo . Jie turi buti su magu arba ismesi dar pinigu kad atrakintu .:

Pasiziurek cia .:

https://www.youtube.com/watch?v=tmaLrsCUR-A

ewas
2016.07.13, 12:30
Del magu atrakinimu, yra puslapis internete, ten prisiregistruoji surasai is mago kokius reikia skaicius, ir tau per keleta walandu atrasys koda. Tik ta puslapi susirask per google, dabar negaliu pasakyt kaip wadinas.. ieskoj radio code... ir pns....o sawiskiam wojageriui atspejau is kokio 8 karto :)
Pabandyk www.legija.net

Mcu
2016.07.13, 12:35
Del magu atrakinimu, yra puslapis internete, ten prisiregistruoji surasai is mago kokius reikia skaicius, ir tau per keleta walandu atrasys koda. Tik ta puslapi susirask per google, dabar negaliu pasakyt kaip wadinas.. ieskoj radio code... ir pns....o sawiskiam wojageriui atspejau is kokio 8 karto :)
Pabandyk www.legija.net

Prašom
http://www.radiocode.ivgsoft.com/index.php

Raimislt
2016.07.13, 15:33
Gintas252 suprato teisingai. Bus pirkoma originali magnetola, nes masina buvo pirkta su paprasta parduotuvine magnetola. Del ko buvo pakeista magnetola nezinoma.
O kur gauti ta aktyvavimo koda?

Tai klausk suprantamai, ne apie aktivavimo kodą, ne apie pririšimą o apie magnetolos kodą. :-o
Tai jai tu pirksi, tai pas ką pirksi tas tą kodą tau ir duos .

P.S. Matau čia jūs susikalbat tarpusavyja - kažkokia koduota kalba....(vodka)

Raimislt
2016.07.13, 15:37
Prašom
http://www.radiocode.ivgsoft.com/index.php

15$....

Raivo
2016.07.13, 16:20
Prisiregistravęs gali paklaust kodo šioje temoje (http://forum.chrysler-dodge.ru/index.php?showtopic=35706&st=5860) . Bet jei pirksi naujesnę europinio Chrysler radiją, tarkim REK (http://www.caraudio-service.ru/Chrysler_P05091610AB_EU_34W435_DY-8245RG.jpg) , kuri yra pagaminta Mitsubishi, internetu kodo nerasi, teks kreiptis į artimiausias audio technikos remonto dirbtuves, kuriose remontuojamos automobilinės radijos. Atskirt kuri yra Mitsubishi gamybos galima pagal serijos numerį, užklijuotą ant korpuso viršaus (http://foto.terpe.lt/inkelti/20160713/i40_Nuotrauka0585.jpg), pvz. Serial No. T 00 AM 189 0 N0841, raidės AM - Mitsubishi. Pamatęs tokią radiją klausk kodo pas pardavėją, bet dažniausiai šrotuose jau būna iškomplektuoti automobiliai, knygutės su instrukcijom ir kodais išmėtytos.

Raimislt
2016.07.13, 16:48
Tai kam išvis reikalinga ta magnetola be kodo, jai su kodu 15 eu prašo.....

Den
2016.07.20, 20:26
Vyrai, o orig. magnetolos vienodos ejo? nes pas man yra CD-changer 4em diskam ir aparatura Infiniti. 2001 T@C

Raivo
2016.07.20, 23:55
Vyrai, o orig. magnetolos vienodos ejo? nes pas man yra CD-changer 4em diskam ir aparatura Infiniti. 2001 T@C

Atsakant į klausimą, nevienodos. Jų buvo daug ir įvairių, priklausomai nuo gamybos metų, automobilio modelio, komplektacijos, pačios garso sistemos, netgi tas pats radijos modelis gali turėti senesnę ir naujesnę versiją. USA ir Europa vėl atskira radijų kategorija su skirtingais gamintojais. Nuo 2001 iki 2007 galima išskirti pagrindinius radijų tipus:
1) AM/FM radija + kasetinis grotuvas
2) AM/FM radija + CD grotuvas
3) AM/FM radija + kasetinis ir CD grotuvai
4) AM/FM radija + CD grotuvas ir NAV
Taip pat keitikliai (ne radijos korpuse):
1) 4 CD keitiklis iki 2002m.
2) 6 CD keitiklis nuo 2002m.
3) 6 DVD keitiklis nuo 2004m.
4) 1 DVD grotuvas

Nors 2001 - aisiais metais pasirodė IV karta, bet keletas smulkmenų dar liko nuo senesnio III kartos modelio. Tarp jų ir radijos instaliacija, kurią 2002m. jau galutinai pakeitė į naujesnę.

2001m. radijos pajungimas: dvi atskiros 7 - ių kontaktų jungtys maitinimui ir garsui, apvali CD keitiklio jungtis, PCI jungtis valdymui ant vairo, senoji Chrysler antenos jungtis ir dar atskirai į radijos korpusą prisukamas masės laidas M6 varžteliu :)
3544

Nuo 2002m. radijos pajungimas: 22 - jų kontaktų jungtis, keturkampė 10 - ties kontaktų jungtis CD keitkliui ir naujesnė antenos jungtis.
3545

Dabar konkrečiai apie tavo automobilį. 2001m. Chrysler Town & Country su Infinity garso sistema komplektuojama su RBB radija + kasečių grotuvas ir 4 CD keitkliu.
RBB radija būtent tokia (su trim grafiniais ekvalaizeriais):
3546
Iš galo:
3547

Jei neklausai kasečių, tai naudos iš jos bus nedaug ir dėl FM bangų nelyginių USA dažnių, tiek, kad originali, kokia priklauso nuo konvejerio :) .

Den
2016.07.21, 02:12
Ačiū Raivo. Išsamus atsakimas. Dabar supratau del ko pas mane pakeista orig. magnetola ir istatyta "parduotuvine". Mano dabartine "parduotuvinei" garsas "stringa" kai padarai garsiau, čia gal bus kolonkes užmaitintos neteisingai?? nes ten kolonkes kiek skaitau turi kažkokius papildomus stiprintuvus?

Raivo
2016.07.22, 00:56
Infinity garsiakalbiai su vidiniais stiprintuvais, jei jungti neoriginalią radiją, stiprintuvus reikia "apeiti" ir garsiakalbius tiesiogiai nuo radijos sujungti.

Deimkr
2016.07.22, 06:30
Infinity garsiakalbiai su vidiniais stiprintuvais, jei jungti neoriginalią radiją, stiprintuvus reikia "apeiti" ir garsiakalbius tiesiogiai nuo radijos sujungti.

Arba stiprintuvu maitinima pajungti per papildoma rele, kazkur forume buvo rasyta

Den
2016.07.23, 21:05
Arba stiprintuvu maitinima pajungti per papildoma rele, kazkur forume buvo rasyta

O stiprintuvui reikia pastoviai 12v ar tik "paleidimui"?

Deimkr
2016.07.23, 22:05
http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=90&viewmode=compact&order=ASC&type=&mode=0&start=640
paskaityk šioje temoje ten viskas aprašyta, gal padės.

provokator
2016.07.24, 02:57
kazkodel niekas nesako, kad jei pirksi originalia usa magnetola, jokio kodo nereiks, nebuna jos su kodu. Bent panevezy is radijos beveik jokios naudos, dazniai daugumoj baigiasi lyginiu skaiciu, o amerikonas ju neturi... jei palieki neoriginala nereikia apeidineti stiprintuvu, tai butu klaida, tiesiog nuo mago pliusinio laido nuvedi papildoma laida i saugikliu deze po kapotu, i stiptintuvu paleidimo rele, pilna youtube kaip tai padaryti. daug kas sakys, kad nuo pliuso negerai, bet juk pas t&c isjungus degima issijungia ir radijas, todel nematau jokio skirtumo, pas mane taip padaryta, ir jokiu bedu nera

Den
2016.07.24, 13:40
kazkodel niekas nesako, kad jei pirksi originalia usa magnetola, jokio kodo nereiks, nebuna jos su kodu. Bent panevezy is radijos beveik jokios naudos, dazniai daugumoj baigiasi lyginiu skaiciu, o amerikonas ju neturi... jei palieki neoriginala nereikia apeidineti stiprintuvu, tai butu klaida, tiesiog nuo mago pliusinio laido nuvedi papildoma laida i saugikliu deze po kapotu, i stiptintuvu paleidimo rele, pilna youtube kaip tai padaryti. daug kas sakys, kad nuo pliuso negerai, bet juk pas t&c isjungus degima issijungia ir radijas, todel nematau jokio skirtumo, pas mane taip padaryta, ir jokiu bedu nera

Pas man kaip tik kažkoks laidas papildomas ateina i saugikliu deže po kapoto. Tik vat nepatinka, kad kai padarai garsiau, tai tada garsas stringa, dingineja...jausmas kad maitinima neužtenka? kaip tai sutvarkyti??

provokator
2016.07.24, 14:32
persuk faderi i priekines koloneles, jei situacija pageres tada taip ir yra, neuztenka maitinimo. nuimk zemu dazniu irgi padeda.

busas
2017.06.20, 21:57
vargas su snypstimu ir FM, moduliatoriu pajungus FM bangas groja pasaliniais garsais.Kitoje masinoje tas pats moduliatorius eina svariai.ytariu bus bedu su lango antena.Ar padetu kokie nors antenos fiskiu pravalymai ? Ar sitie originalus magai CD mp3 skaito?

sheikhas
2017.06.20, 23:06
Jūs man pasakykit kas per š***. Originali magnetola, netyčia užkodavau (kažkoks gliukas į smegenis įsimetė ir 3 kart kodą klaidingai surinkau), sako lauk 2 valandas. OK, kodą turiu, laukiu jau savaitė, pravažinėjau tikrai daugiau nei 6 valandas, niekaip jam tos 2 valandos nesibaigia. Anksčiau kelis kart buvau užkodavęs, tai po kelių vl važinėjimo paprašydavo kodo iš naujo.. ???

busas
2017.06.20, 23:15
Jūs man pasakykit kas per š***. Originali magnetola, netyčia užkodavau (kažkoks gliukas į smegenis įsimetė ir 3 kart kodą klaidingai surinkau), sako lauk 2 valandas. OK, kodą turiu, laukiu jau savaitė, pravažinėjau tikrai daugiau nei 6 valandas, niekaip jam tos 2 valandos nesibaigia. Anksčiau kelis kart buvau užkodavęs, tai po kelių vl važinėjimo paprašydavo kodo iš naujo.. ???

gal atjungus akuma vel kodo paprasys,bandei?

Olvis
2017.06.21, 10:20
Turiu kita jai ka. Radijas su CD 30Euru39073907

Raimislt
2017.06.21, 11:17
Jūs man pasakykit kas per š***. Originali magnetola, netyčia užkodavau (kažkoks gliukas į smegenis įsimetė ir 3 kart kodą klaidingai surinkau), sako lauk 2 valandas. OK, kodą turiu, laukiu jau savaitė, pravažinėjau tikrai daugiau nei 6 valandas, niekaip jam tos 2 valandos nesibaigia. Anksčiau kelis kart buvau užkodavęs, tai po kelių vl važinėjimo paprašydavo kodo iš naujo.. ???

2 valandos ne važinėjimo, o nepertraukiamo maitinimo. Pasuk raktą, užmesk ant akumo pakrovėją, po 2 valandų duos suvesti kodą.

Raimislt
2017.06.21, 11:24
Turiu kita jai ka. Radijas su CD 30Euru39073907

Ir ką jis su juo darys - pas jį 1996m Voyager....

sheikhas
2017.06.21, 13:39
2 valandos ne važinėjimo, o nepertraukiamo maitinimo. Pasuk raktą, užmesk ant akumo pakrovėją, po 2 valandų duos suvesti kodą.
rakta ant kurios pozicijos, acc ar ON

ewas
2017.06.21, 15:52
As tai nuo akumo nuimu laida ir wisks. Kazkada teko nemazai kartu nuiminet..kol atspejau ta koda.... Liudna be muzikos jei ilgiau vaziuot reikia

Raimislt
2017.06.21, 16:20
rakta ant kurios pozicijos, acc ar ON
Atgal pasuki kad magas veiktu ir lauki kol po 2 valandu pasikeis ekrane užrašas ir leis įvesti kodą.

sheikhas
2017.06.21, 19:01
OK, ačiū suveikė :) Kažkaip atrodė kad anksčiau ir su pertraukomis suveikdavo.

BOSAS
2017.06.21, 19:12
OK, ačiū suveikė :) Kažkaip atrodė kad anksčiau ir su pertraukomis suveikdavo.
Tai gi rasiai kad vaziavai 6 val. tai reiskias nevaziavai 6 val. Nes turi buti ijungtas degimas 2 val ir to pakanka. Pagal tavo toki parasyma maniau kad tikrai pas tave kazkoks gedimas, jei po 6 val vaziavimo nesuveike.

busas
2017.06.21, 21:08
Turiu kita jai ka. Radijas su CD 30Euru39073907

a toks skaito CD mp3 ?

Raimislt
2017.06.21, 22:48
a toks skaito CD mp3 ?

Norai geri...

sheikhas
2017.06.22, 08:12
Tai gi rasiai kad vaziavai 6 val. tai reiskias nevaziavai 6 val. Nes turi buti ijungtas degimas 2 val ir to pakanka. Pagal tavo toki parasyma maniau kad tikrai pas tave kazkoks gedimas, jei po 6 val vaziavimo nesuveike.
važiau savaitę po 1val kasdien ;D

BOSAS
2017.06.22, 21:48
važiau savaitę po 1val kasdien ;D

Kita karta taip ir parasyk. ;) Jam reikejo nepertraukiamu 2 val su ijungtu degimu. Tai sukoliokcionava 6 vaziavimus po val todel ir nepadejo :D

kaunasny
2017.07.05, 13:31
Pasakykit ar as gerai isivaidzuoju

Magas pas mane US = blogai gaudo radijo signalus, reikia keisti i EU maga kad butu normaliai?

Raimislt
2017.07.05, 19:15
Pasakykit ar as gerai isivaidzuoju

Magas pas mane US = blogai gaudo radijo signalus, reikia keisti i EU maga kad butu normaliai?
Taip.

Akela
2017.07.06, 06:33
O pas mane EU ir blogai gaudo radijo signalus, tai ką reikia remontuoti, keisti?

chevy
2017.07.06, 08:29
O pas mane EU ir blogai gaudo radijo signalus, tai ką reikia remontuoti, keisti?

Anteną patikrink,"šleifas" kur i langa galini eina bus nutrūkęs greičiausia.

ramuz
2017.08.10, 10:21
Taip.

ar reikalingas koks būrimas keičiant amerikonišką ir europietišką magnetolas.. ar veiks amerikoniškas dvd keitiklis sukergtas su europa ?

Arnas
2017.08.11, 08:48
Jei jungtys tokios pacios tai veiks.