PDA

Žiūrėti pilną versiją : Dienos lempos (Daytime running lights - DRL) US modeliuose V kartos ir kiti fintai



TandC2012
2016.06.20, 12:00
Sveiki,

užsienio forumai šneka, kad galima aktyvuoti dienos lempas. Tereikia prisijungus pakeisti auto "vietą" iš US į Canada. Gal kažkas esate taip daręs? Gal turite įrangą arba žinote, koks servisiukas taip moka?

Kažką panašaus skaičiau ir apie auto valytuvus, signalizaciją. Gal esate pas save tokių "fintų" aktyvavę?

Dėkui
Juozas


Prisegu vieną iš įrašų:
Arrie, Are you seriously kidding me right now??? Lose the smarta$$ attitude or no one on here will help you.

I have a 2013 so I am 100% sure the DTRL's can be enabled, as I have them!

As I have stated SEVERAL times before... The CDA software I have is completely different than the StarScan or StarScan Mobile Software that the Dealers have access too... The software I use is for Lead Technicians in Detroit that get sent to Dealerships when a problem arrises requiring higher than Dealer Level Access...

Just so you can put your foot in your mouth... (I am so aggravated with you right now)

Change the Country Code from USA to Canada (Under Dealer Preparation)
Then From Starscan Main Menu
ECM View, then
TIPMGCW, then
MISC OPTIONS, then
DRL ENABLE, then
Follow the directions on the screen
Make sure to Click FINISH when prompted

eex32
2017.01.11, 09:24
Gal biški ne į temą, bet ar įmanoma ką nors padaryti dėl dienų šviesų, jei šviesos jungiklis neturi "Auto" funkcijos. Mašina Grand Voyager, 2009m (europinis variantas). Šviesos jutikliai yra, nes magas persijunginėja automatiškai į dienos/nakties rėžimą priklausomai nuo apšviestumo. Man pakaktų, kad užvedus mašiną šviesos įsijungtų automatiškai. Gal tai programuojasi?

wongas
2017.01.11, 14:39
Jei pas tave T&C berods viską gali pats nusistatyti su mygtukais esančiais ant vairo.

eex32
2017.01.11, 16:15
ne, pas mane Grand Voyager. Ir vairas senesnis, nei kad pas naujesnius T&C (ant vairo nėra telefono mygtuko)

BOSAS
2017.01.11, 17:32
per diagnostini kompa statybininku g uzprogramuoti gali.

eex32
2017.01.20, 09:40
per diagnostini kompa statybininku g uzprogramuoti gali.

Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina. Čia rimtai ar jie kažko nežino?

driusa
2017.01.20, 18:40
Gal biški ne į temą, bet ar įmanoma ką nors padaryti dėl dienų šviesų, jei šviesos jungiklis neturi "Auto" funkcijos. Mašina Grand Voyager, 2009m (europinis variantas). Šviesos jutikliai yra, nes magas persijunginėja automatiškai į dienos/nakties rėžimą priklausomai nuo apšviestumo. Man pakaktų, kad užvedus mašiną šviesos įsijungtų automatiškai. Gal tai programuojasi?

Gali buti programuojama arba galima su izoliacija uzprogramuoti davikli ant paneles :)

BOSAS
2017.01.21, 17:13
Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina. Čia rimtai ar jie kažko nežino?
Ar kreipeisi nurodytu mano kontaktu ar čia kaip dauguma tik šeip bangas keli?

eex32
2017.01.23, 10:04
Kokias dar bangas? Tavo nurodytas kontaktas gal ir geras, tačiau man iki jo baisiai sudėtinga logistika :/ Nes pasakymas "atvažiuok ir pažiūrėsime", man praktiškai neįgyvendinamas (gyvenu Elektrėnuose, bet dirbu Vilniuje), tada darbo metu atsidurti Kaune sudėtinga. O visos mano bangos, tai tiesiog klausimas gal kas nors buvo iš forumiečių susidūręs su tokiu dalyku, kai šviesų perjungiklis neturi "A" (Auto) funkcijos.

P.S. Nebanguojantis forumas - miręs forumas :)

Mindas112
2017.01.23, 12:31
Keista, kad Limited'e nėra "Auto" padėties. Retokas variantas. Gal kas keitė,ir dėjo,ką turėjo... Beje,o panelėje prie stiklo tikrai nėra šviesos jutiklio ?

eex32
2017.01.23, 14:11
Ir man keista, bet "Auto" nėra. Kiek tyrinėjau pagal auto vin komplektaciją, tai nieko neradau kad būtų "auto lights", "light sensor" ar kažkas panašaus. O šeip gaila dienos metu ksenonus žibint.
O kaip tas daviklis turi atrodyti? Visada galvojau, kad šviesos daviklis yra ta tokia kvadratinė akutė ant galinio vaizdo veidrodėlio, tai ta akutė yra. Bet įtariu kad čia tik dėl veidrodėlio pritamsėjimo naktį. Ant panelės prie stiklo irgi nėra nieko, bet ten kiek žinau kai kuriose auto montuojasi saulės daviklis, ir jis su klimato kontrole tik turi kažką bendro.

BOSAS
2017.01.24, 14:36
Kokias dar bangas? Tavo nurodytas kontaktas gal ir geras, tačiau man iki jo baisiai sudėtinga logistika :/ Nes pasakymas "atvažiuok ir pažiūrėsime", man praktiškai neįgyvendinamas (gyvenu Elektrėnuose, bet dirbu Vilniuje), tada darbo metu atsidurti Kaune sudėtinga. O visos mano bangos, tai tiesiog klausimas gal kas nors buvo iš forumiečių susidūręs su tokiu dalyku, kai šviesų perjungiklis neturi "A" (Auto) funkcijos.

P.S. Nebanguojantis forumas - miręs forumas :)

Apie tokius perdarymus, kad tai kitur darytų neteko girdėti.
Kai sužinosi paskyk bus malonu žinoti, kad klydau tave ten nukreipdamas ;)

eex32
2017.03.06, 15:13
Dar šiek tiek papasakosiu apie "Auto" šviesų projektą ant savo auto.
Žodžiu iš šroto paėmiau šviesų jungiklį su "A" funkcija (10eur). Prisiskaičiau forumuose, kad dar papildomai reikia šviesos daviklio. Pasirodo, pas Chryslerius iš tikro tas daviklis montuojasi ant centrinės panelės, prie stiklo (toks "spuogas"). Tik jis būna kelių modifikacijų: tik saulės jutiklis klimato kontrolei (dviejų laidų) ir kombinuotas saulės/šviesos jutiklis (keturių laidų). Pagal kodus susišaudžiau ir kombinuotą daviklį (10eur).
Garaže šviesų jungiklio pakeitimas užėmė gal kokias 2min :) pakėlus saulės daviklį paaiškėjo, kad jis pas mane ir taip jau keturių laidų (bet kodai kiti) :/ Palikau aš jį. Žodžiu užteko pakeisti tik šviesų perjungėją, ir viskas veikia: jungiklį pastačius į "A" padėtį, užvedus/išjungus variklį, šviesos užsidega/išsijungia. Klausimas - ar reaguos į šviesą/tamsą. Dabar apniukusios dienos papuolė, tai neaišku nuo ko jos veikia. Jei reaguos - sekantis žingsnis bus DRL žibintų montavimas. Jei nereaguos - gal ir paliksiu taip... žibinsiu ksenonus...

Kestas
2017.03.06, 15:53
O pas mano vonia nera A padeties. Bet ir esant isjungtoje lempu padetyje sviesos visada isijungia ijungus degima. Darysiu kazkada DRL tai reiks ieskoti kaip atjungti auto sviesu funkcija. Idomu ar cia programiskai padaryta ar kokios reles sudetos... Reiks gilintis.

wongas
2017.03.07, 09:15
Sukurk davikliui dirbtiną naktį ir visada įjungs šviesas. Kodėl turi nereaguoti ?

sukceno
2017.03.07, 09:51
o kaip su klima tada? irgi neveiks teisingai

eex32
2017.03.07, 18:15
Dar šiek tiek papildysiu. Visiškai atsitiktinai pavyko šiandien užvažiuoti pas Egidijų (Statybininkų g., Kaune). Šaunuolis vyrukas. Per kompą pasijungė, aktyvavo programiškai dienos šviesas. Dabar esant dienai kaip DRL veiks ilgosios šviesos, bet 50 ar 70proc pajėgumo (ir kaip supratau, tai yra gamyklinė funkcija). Čia atseit kanadinis variantas skaitosi (legalus ir pas mus). Ir tai yra tikrai gerai, nes nereiks montuoti jokių papildomų žibintų. Beje, šviesos daviklį teko vis tiek pasikeisti. Mano senasis, kad ir keturių laidų, bet į šviesą nereagavo. Gerai, kad buvau pasiėmęs šrotinį, kuris tikrai skirtas ir valdyti šviesoms. Tikiuosi, kad su klima irgi viskas bus tvarkoje, bet čia jau tik vasarą bus aišku...

Mindas112
2017.03.07, 21:42
Istorijos reziume: kaip ir buvo sakęs Bosas, Statybininkų g. Kaune problemą išsprendė, o ACC - grybai, nes nežinodami daro išvadas.

eex32
2017.03.08, 08:33
Aš žinojau, kad Egidijus tikrai man pagelbėtų, bet kaip ir minėjau anksčiau, labai sudėtinga suderinti privažiavimą iki jo. ACC negrybai, bet jie taip giliai neprogramuoja. Iš dalies jie teisūs buvo, nes "varniuko" uždėti tiesiog nebuvo kur + nebuvo pas mane jungiklio tam skirto ir daviklį keisti reikėjo.

Mindas112
2017.03.08, 08:44
Vilniuje AAC (amerikietiškų automobilių centras) pasakė, kad pas mane tos funkcijos nėra ir nieko padaryti neina.
Kaip čia parašyta, jie pasakė, kad neįmanoma. Jeigu normaliai nežino, neturi kategoriškai teigti,kad neįmanoma. Galėjo pasiūlyti pasidomėti dar kažkur.
Yra toks posakis: " visi žinojo, kad tai padaryti neįmanoma. Kažkas to nežinojo, paėmė ir padarė..."
Sėkmės kelyje !

BOSAS
2017.03.08, 10:28
Kaip čia parašyta, jie pasakė, kad neįmanoma. Jeigu normaliai nežino, neturi kategoriškai teigti,kad neįmanoma. Galėjo pasiūlyti pasidomėti dar kažkur.
Yra toks posakis: " visi žinojo, kad tai padaryti neįmanoma. Kažkas to nežinojo, paėmė ir padarė..."
Sėkmės kelyje !
Auksiniai zodziai

Kestas
2017.03.11, 15:24
Gal butu galima suzinoti Egidijaus is elektrenu gatves kontakta? Tuo paciu idomu ar imanoma kanadietiska apsvietima padaryti 4 kartoj?

mikana
2017.03.11, 17:17
Dar šiek tiek papildysiu. Visiškai atsitiktinai pavyko šiandien užvažiuoti pas Egidijų (Statybininkų g., Kaune). Šaunuolis vyrukas. Per kompą pasijungė, aktyvavo programiškai dienos šviesas. Dabar esant dienai kaip DRL veiks ilgosios šviesos, bet 50 ar 70proc pajėgumo (ir kaip supratau, tai yra gamyklinė funkcija). Čia atseit kanadinis variantas skaitosi (legalus ir pas mus). Ir tai yra tikrai gerai, nes nereiks montuoti jokių papildomų žibintų. Beje, šviesos daviklį teko vis tiek pasikeisti. Mano senasis, kad ir keturių laidų, bet į šviesą nereagavo. Gerai, kad buvau pasiėmęs šrotinį, kuris tikrai skirtas ir valdyti šviesoms. Tikiuosi, kad su klima irgi viskas bus tvarkoje, bet čia jau tik vasarą bus aišku...

Kiek kainavo varnelės uždėjimas?

sulas
2017.03.13, 09:56
Kiek kainavo varnelės uždėjimas?

Man sita pati irgi dare Egidijus. Ten realiai ne varneles uzdejimas, o tiesiai i programos koda irasinejama, kaip kad hex kode.

Egidijus randasi statybininku g. 9, http://chiptuning.lt/kontaktai/

mikana
2017.03.13, 17:00
O visgi kokia kaina

eex32
2017.03.14, 08:54
Taip, kolegos teisūs. Tai ne visai varnelės uždėjimas. Kaina 60eur. Užtruko viskas gal 15-20min. Kaina gera, nes žmogus žino ką daro.


O visgi kokia kaina

eex32
2017.03.14, 09:39
Gal butu galima suzinoti Egidijaus is elektrenu gatves kontakta? Tuo paciu idomu ar imanoma kanadietiska apsvietima padaryti 4 kartoj?

Prieš dabar turimą V-uką, apie penkis metus eksploatavau IV-uką T&C. Jis turėjo šviesoms "auto" funkciją. Tai man Vilniuje AAC suprogramavo, kad įjungus degimą užsidegtų tik trumposios (o gal ten ir buvo tas kanadinis variantas, su pritemdytom ilgosiomis), o kai sutemsta - tada užsidega viskas, kas priklauso. Taip kad tikrai galima. Net jei šviesų jungiklis neturi "auto" padėties, pakeitus jungiklį, ir pasiaiškinus dėl šviesos jutiklio viskas turi veikti. Reiktų panagrinėti detalių kodus, bet įtariu, kad šviesos jutikliai gali būti vienodi IV ir V-ukui (aišku per šrotus IV rasti nėra problemos manau).

iGince
2017.03.15, 07:47
Kaina gera, nes žmogus žino ką daro.
Pas Egi "blogos" kainos nebūna..... :D

eex32
2017.05.08, 09:12
Įdomus pastebėjimas dėl dienos šviesų. Nesitikėjau, kad šviesos surištos su kritulių davikliu. Jei lempos ant "auto", ir esi įjungęs valytuvus "auto" režimu, tai vos tik padažnėja krituliai (na kad ir aplenkiantis automobilis apipurškia vandens purslais), šviesos automatiškai persimeta į trumpąsias. Tačiau jei kritulių intensyvumas mažas ir valytuvų jautrumas ant pirmosios padalos - veikia dienos šviesos (aišku, jei apšviestumas pakankamas). Tai tiek žinių :)

Erniuxas
2017.07.02, 11:44
Sveiki, o ar Vilniuje nera zmoniu mokanciu ir galinciu nustatyti kanadietiska regiona?

eex32
2017.07.09, 20:15
Tai jei gamykliškai yra "Auto" padėtis ant šviesų jungiklio, tai AAC arba Arvydas tikrai padarys.

Arturienas
2017.11.27, 09:57
Sveiki Gal kas jau bandet LED lemputes? as sendiena isedejau i trumpas H11 tai reiks isbandyti.. pirmas dalykas tai reikejo nuleisti zemiau... kitas dalykas jeigu kas pirksit LED lemputes ziurekit kad butu metalinis o ne plastmasinis fiksavimas .. beja ebay mokejau 10 eur. :) 4037 4038 4039

sukceno
2017.11.27, 11:36
laukiam foto su senom ir naujom prie tų pačių sąlygų. Labai įdomu, kokie Jūsų įspūdžiai

Erniuxas
2017.11.28, 11:43
Esu bandes deti tokius ledus i pries tai tureta toyota sienna. Tai arba lemputes brokuotos buvo arba rankos neisten auga, bet padaryti taip kad sviestu tinkamai nepavyko. Nera graziai perlauzto sviesos spindulio, kaip kad yra su kaitrinem lemputem. Gaunasi kad sviecia klecka ant sienos. Tad TA nepraeisi, kitus eismo dalyvius akinsi ir neaisku kiek paciam bus komfortiska vaziuoti kai lempa sviecia belekur... Tad nors apsvieciamumas su LED ir buvo ryskiai geresnis visdelto buvo nuspresta jas sandeliuoti lentynoje.
I TC tos lemputes netinka, tad negaliu patikrinti kaip sviecia cia, bet butu idomu pamatyti foto ar lauzia tau spinduli su tais LED ar ne.

Arnas
2017.11.28, 13:48
Su lesiais bet kokios turetu teisingai sviesti ;)

AERO_DD
2017.11.29, 21:57
https://youtu.be/4wQ7Oa2aof4 va apie "tokiu" lempų... Ir pan... Kol kas gerų atsiliepimų su faktais nemačiau niekur..

Daranius
2017.11.30, 08:41
Su lesiais bet kokios turetu teisingai sviesti ;)

tai taip išeina, kad TA reikalavimai dėl lempučių yra niekiniai ir lęšiuose galima laikyti viską, kas po ranka papuola?

Arnas
2017.11.30, 10:43
TA nepraleis vien del to, kad ideta ne tokio tipo lempute kokia parasyta ant lempos stiklo. As kalbu daugiau apie praktine nauda ir kitu akinima ;)

Arturienas
2017.12.01, 14:41
Sviesa panasi kaip halogeno... taip sviesa gal issakidyta bet ji pasiskirsto ir labai sunku pasakyti kad led blogiau sviecia pridedu foto del akinimo niekas nemirkcioja zibintai nesviecia i dangu 4049 4050

Arturienas
2017.12.01, 14:43
Va cia abi led lempos zemiau halogenas ir led 4052

sukceno
2017.12.01, 16:25
tai pagal fotkes pinigai į balą, t.y. kiniečiui už orą?

Makacinas
2017.12.01, 17:40
domina ir mane siti ledai. idomu nuomone kas jau isbande. ten sunku issirinkti juos nes kinai siulo daug variantu ju.

Daranius
2017.12.01, 19:19
Sviesa panasi kaip halogeno... taip sviesa gal issakidyta bet ji pasiskirsto ir labai sunku pasakyti kad led blogiau sviecia pridedu foto del akinimo niekas nemirkcioja zibintai nesviecia i dangu 4049 4050

pasakyti, kad LED šituo atvieju galima būtų pagal spektro spalvą. labai įdomu būtų pamatyti rezultatus lyjant tamsoje

Arturienas
2017.12.04, 11:22
pasakyti, kad LED šituo atvieju galima būtų pagal spektro spalvą. labai įdomu būtų pamatyti rezultatus lyjant tamsoje

Tiek lietui lyjant tiek sningant kelias yra apsvieciamas panasiai kaip halogeno tikrai nebuciau palikes ju jeigu butu kile abejoniu.. dabar uzsakiau brangesnes https://ru.aliexpress.com/item/2pcs-Bulbs-H4-H7-H8-H11-H16JP-9005-9006-9012-5202-Car-Headlight-COB-LED-Auto/32809997576.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ty8XM9
Kiek suprantu reiktu ziureti kur led sviecia i virsu ir i apacia tada spindulio lauzimas atsirastu normalus dabar sviecia i sonus taigi todel reflektorius iskaido sviesa blausiau. todel uzsakiau su 360 led ir aktyviu ausinimu.

Arturienas
2017.12.04, 11:33
https://www.youtube.com/watch?v=Z3yy96bpyAk

zaliaakis
2017.12.04, 13:17
Pirkau šitas
https://m.banggood.com/Pair-36W-6500K-4500LM-H11-H7-H4-HB3-HB4-LED-Headlight-Driving-Fog-Lamp-Bulb-White-p-1100372.html?rmmds=myorders
Šviečia gerai
4059405940594059

zaliaakis
2017.12.04, 13:19
Ps. Aišku mano ne 5 kartą. Bet ten yra ir kitų tipų kurie tiktų ir penktai

Daranius
2017.12.04, 14:40
Ps. Aišku mano ne 5 kartą. Bet ten yra ir kitų tipų kurie tiktų ir penktai
čia su originaliom trečiuko lempom pavyko tokį spindulį išlaužti?

zaliaakis
2017.12.04, 15:10
čia su originaliom trečiuko lempom pavyko tokį spindulį išlaužti?

Originalios, bet jau privargusios(pasenusios)
Tyčia su kreida uzsebrėžiau prieš keisdamas. Norėjau pamatyti ar spindulys stipriai pasikeis.

ernis100
2019.03.03, 13:26
Sveiki
Turiu klausima, kur galima nupirkti grazu LED balto stiklo priesruka ir posukius i sparnus su zymejimais ?
Nes nerandu niekur, gabaritus tai Osram idesiu kartu su DLR apacioje.
Town&country 2016m

Aidas
2019.03.03, 22:04
priesrukine tai i fara darosi , o posukiai Klarksonas , Signeda , arba lauzynuose .

Dziugesiukas
2019.03.04, 10:26
Sveiki
Turiu klausima, kur galima nupirkti grazu LED balto stiklo priesruka ir posukius i sparnus su zymejimais ?
Nes nerandu niekur, gabaritus tai Osram idesiu kartu su DLR apacioje.
Town&country 2016m

Galinis priesrukas i zibinta darosi, kaip ir sake Aidas, pajungimas nuo originalaus sviesu jungiklio, pravodkes nereikia, originali tinka, prieky gabaritas i bamperi salia priesrukiniu, nuo zibinto gabaritu jungiasi, o drl programuojamas originaliai-ilgos 50% sviecia, nereikia led drl deti, nebent tau graziau tos svieciancios drl led juostos ;)

ernis100
2019.03.04, 17:44
Galinis priesrukas i zibinta darosi, kaip ir sake Aidas, pajungimas nuo originalaus sviesu jungiklio, pravodkes nereikia, originali tinka, prieky gabaritas i bamperi salia priesrukiniu, nuo zibinto gabaritu jungiasi, o drl programuojamas originaliai-ilgos 50% sviecia, nereikia led drl deti, nebent tau graziau tos svieciancios drl led juostos ;)

O i kuria tiksliai vieta proesrukas galinis isideda? ir kaip su zymejimu?
Jungiklis originalus programuojasi ar ant jo papildomas mygtukas?

Na LED tai isidesiu tiesiog i apacia, su 50% ir su 100% kur sviecia, graziau atrodo, bet skonio reikalas.

Dziugesiukas
2019.03.05, 15:59
O i kuria tiksliai vieta proesrukas galinis isideda? ir kaip su zymejimu?
Jungiklis originalus programuojasi ar ant jo papildomas mygtukas?

Na LED tai isidesiu tiesiog i apacia, su 50% ir su 100% kur sviecia, graziau atrodo, bet skonio reikalas.
Taip atrodo sutvarkius programiškai galinio priešrūko pajungimą, o įsideda led į žibinto apatinę juostą, kur jiems ir numatyta vieta europietiškuose variantuose, dėl to TA nesikabina ir visi žymėjimai tinka.
4619

ernis100
2019.03.05, 18:27
cia yra vieta lemputei ideti ?
o jungiklis kurioje padetyje ijungia galini? Nes kartu negalima kaip suprantu.

Mindas112
2019.03.05, 19:12
Galinį rūką įjungia tas pats priekinio rūko mygtukas, jį antrą kartą paspaudus (žinoma, reikia tai priprogramuoti).

ernis100
2019.03.07, 16:58
Galinį rūką įjungia tas pats priekinio rūko mygtukas, jį antrą kartą paspaudus (žinoma, reikia tai priprogramuoti).


Gal yra kontakas Vilniuje kas gali suprogramuoti?
Ir mygtuka galiu nupirkt europini su dviem zymejimais?

ramuz
2019.03.07, 17:03
Gal yra kontakas Vilniuje kas gali suprogramuoti?
Ir mygtuka galiu nupirkt europini su dviem zymejimais?

Tau juk parasė.. tas pats programuojasi, naujo kito ar dar kažkokio NEREIK..

AERO_DD
2019.03.07, 20:12
Vilniuje turbūt niekas nemoka ir nepadarys....

Dziugesiukas
2019.03.08, 14:24
Man dare Kaune, o kiek domejausi, dar ir siauliuose daro. Apie Vilniu neteko girdeti nieko.

Gytman
2019.04.06, 20:47
Programuojasi pakeiciant regiono koda? Arciausiai Vilniaus, turbut, elektrenuose padarytu?

iGince
2019.04.07, 21:24
Ne regiono kodą, bet uzdedant varnele ant daylight. Ty regioną gali pasikeist o daylight nebus.

ernis100
2019.06.27, 08:22
Ar galima butu prie galinio priesruko paimt maitinima nuo priekiniu ?
Kaip suprantu gamykliskai galinis priesrukas dega tik ijungus priekinius.
Ir Tuvlita kiek zinau raso jog turi degti ijungus artimas ir tolimas sviesas arba priekinius priesrukus.

solitaire
2019.06.27, 18:45
paprasčiausia sukoduoti, panaudoti laisvą laidą einanti iš TIPM į galinę lempą, ten idėti ledus.
viskas veiks gamykliškai nuo šviesų jungtuko, vieną kart paspaudus priekiniai, antrą kart galiniai, skydelyje yra oranžinis LED'as, jis veiks taip pat (reik tik padaryti ženkliuką).

http://SSmaker.ru/b3955e7d_s.jpg (http://SSmaker.ru/b3955e7d/)

ernis100
2019.06.27, 18:53
paprasčiausia sukoduoti, panaudoti laisvą laidą einanti iš TIPM į galinę lempą, ten idėti ledus.
viskas veiks gamykliškai nuo šviesų jungtuko, vieną kart paspaudus priekiniai, antrą kart galiniai, skydelyje yra oranžinis LED'as, jis veiks taip pat (reik tik padaryti ženkliuką).

http://SSmaker.ru/b3955e7d_s.jpg (http://SSmaker.ru/b3955e7d/)

Aciu, sita supratau, man sertifikate pasake ner zymejimo ruko zibinto - netinka.
Dabar greit pakabinsiu baisu zibinta, o tada veliau viska graziai padarysiu, reik kad masina jau vaziuotu “ant numeriu”.

Todel klausimas, ar tinka jungtis nuo priekiniu priesruku sertifikavimui ?

P.S. tas LEDas skydelyje yra, reik isgraviruoti ji dar ar tiesiog programuoti?
Gal yra zmogaus kontaktas arciau Vilniaus ? Kiek mazdaug paslaugos paketas bus?
Aciu labai !

solitaire
2019.06.27, 19:08
LED'as yra
kodavimą, laidus ir ledus į lempą dėjausi pats, spidometro ženkliuką padarė spidometrai.lt (15еu)

http://SSmaker.ru/33aecd67_s.jpg (http://SSmaker.ru/33aecd67/)

Daranius
2019.06.27, 21:45
paprasčiausia sukoduoti, panaudoti laisvą laidą einanti iš TIPM į galinę lempą, ten idėti ledus.
yra laisvas lizdas papildomai lempai ar vietoj vienos atbulinės statoma?

Mindas112
2019.06.27, 22:07
yra laisvas lizdas papildomai lempai ar vietoj vienos atbulinės statoma?
Žibinto apačioje yra vieta įmontuoti LED juostelei.

solitaire
2019.06.27, 22:37
vakaras, prastai matosi

http://SSmaker.ru/68dbdb96_s.jpg (http://SSmaker.ru/68dbdb96/)

o cia ant skyduko :)

http://SSmaker.ru/37fc7f6d_s.jpg (http://SSmaker.ru/37fc7f6d/)

Gytman
2019.07.11, 00:15
LED'as yra
kodavimą, laidus ir ledus į lempą dėjausi pats, spidometro ženkliuką padarė spidometrai.lt (15еu)


Gali truputi plačiau?
Ką reiškia pats darei kodavimą, pats regioną pakeitei?
Iš kokio šaltinio užmaitinai priešrūkinio ledus, kuriuos dėjaisi į kairį žibintą? Užsisakiau Lancios kairį, žiūrėsiu ką gausiu :) USA fiškėj, turbūt, nepakankamas laidų skaičiius, reikia papildomą atsitempti ar kaip daroma?
Spidometrai.lt tik simboliuką išgraviruoja taip? O signalą į nenaudojamą lemputę skydelyje kažkaip litavai pats, ar padavei maitinimą prie tam tikrų kontaktų, kaip ten spręst? :)

Iš anksto dėkingas už info (app)

Mindas112
2019.07.11, 05:56
Laidas galiniame žibinte yra, jį reikia priprogramuoti

Gytman
2019.07.11, 22:43
T.y. dedu Lancios žibintą, keičiu zoną į "Kanada" ir viskas?
O kas skydelyje, pasiduoda maitinimas į lemputę, kurios nėra, belieka simbolį išgraviruot?

solitaire
2019.07.12, 09:02
T.y. dedu Lancios žibintą, keičiu zoną į "Kanada" ir viskas?
O kas skydelyje, pasiduoda maitinimas į lemputę, kurios nėra, belieka simbolį išgraviruot?

Kanada ne prie ko, reikia įkoduoti galinį ruką, skydelyje LED'as yra ir po kodavimo veiks automatiškai.

Dziugesiukas
2019.07.12, 13:35
T.y. dedu Lancios žibintą, keičiu zoną į "Kanada" ir viskas?
O kas skydelyje, pasiduoda maitinimas į lemputę, kurios nėra, belieka simbolį išgraviruot?

Uz kiek radai lancia zibinta? ;)

Gytman
2019.08.28, 22:33
Galinis Lancinis Autobravoj kainuoja 480eur. Komplektą užsisakiau truputi pigiau iš lenkų.

Dėl originalaus DRL. Pas mane 2015m, užvedus niekas nedega, bet užvestai įjungus bet kurią greičių dėžės padėtį, išskyrus P, dega ilgos puse stiprumo. Tai čia jau tas kanadinis režimas ar kanadinis veikia kažkaip kitaip?

solitaire
2019.08.29, 12:47
..... užvedus niekas nedega, bet užvestai įjungus bet kurią greičių dėžės padėtį, išskyrus P, dega ilgos puse stiprumo. Tai čia jau tas kanadinis režimas ar kanadinis veikia kažkaip kitaip?
Kanadinis.
Galima reguliuoti įtampą, taip keičiant švietimo stiprumą.

Gytman
2019.08.29, 15:57
Supratau, kol kas nieko nereguliuosiu, tegu šviečia :)

Dziugesiukas
2019.08.29, 18:55
Galinis Lancinis Autobravoj kainuoja 480eur. Komplektą užsisakiau truputi pigiau iš lenkų.

Dėl originalaus DRL. Pas mane 2015m, užvedus niekas nedega, bet užvestai įjungus bet kurią greičių dėžės padėtį, išskyrus P, dega ilgos puse stiprumo. Tai čia jau tas kanadinis režimas ar kanadinis veikia kažkaip kitaip?

Wow...reikejo geriau ta pati europinti, butu buve zymiai pigiau ;)

Gytman
2019.08.29, 23:02
Pažiūrėsiu ką kalbės ekspertizėje, žiūri ženklinimą ant lempos ar ne. Jeigu žiūri - turėsiu pardavimui Lancios žibintą, kam įdomu - AŽ.

Gytman
2019.08.29, 23:04
Va toks ženklinimas ant lempos
4772

Dziugesiukas
2019.08.30, 09:27
Va toks ženklinimas ant lempos
4772

I galiniu zibintu zeklinima tikrai neziures ;) i priekiniu gali nebent.

Aidas
2019.08.30, 12:46
deja paskutiniu metu buvo pradeje kabinetis prie ruko sumontuoto galiniame zibinte , nes nera zymejimo , teko ne vienam pakabinti po apacia sartifikavimui .

Daranius
2019.09.01, 12:35
deja paskutiniu metu buvo pradeje kabinetis prie ruko sumontuoto galiniame zibinte , nes nera zymejimo , teko ne vienam pakabinti po apacia sartifikavimui .

sertifikavimui be kalbų - privalo būti tvarkingai padaryta.

Gytman
2019.09.02, 09:38
Vilniuje galinio žibinto ženklinimo per sertifikavimą nežiūrėjo. Priekinių ženklinimą fotografavo, jokių pastabų dėl europinių xenonų neturėjo.

Egidukas
2019.12.29, 10:46
Sveiki. Paskykite tai kas gali padaryti galini ruko zibinta originalu ijungima ir kad skydelyje degtu ruko emblema geriausiai kad vilniui butu
Chrysler t&c 2015 m

iGince
2019.12.29, 12:06
Sveiki. Paskykite tai kas gali padaryti galini ruko zibinta originalu ijungima ir kad skydelyje degtu ruko emblema geriausiai kad vilniui butu
Chrysler t&c 2015 m

Su skydelyje degančia indikacija bus kiek sudėtingiau... Neisemus skydelio nelabai padaro.. O kad isimt reik paneles “kozucha” nuimt, tai tikrai nemenkas darbas ypac jei AirBag keleivio nesprogęs.
Kaune Egis +370 (680) 41 829 tai padaro.

nitas
2022.08.29, 12:26
Sveiki,

gal kas žinote, kur galima nusipirkti gražų LED balto stiklo priešrūkinį ir posūkius į sparnus su žymėjimais?

Town&country 2016 m.

Dziugesiukas
2022.08.29, 12:36
Sveiki,

gal kas žinote, kur galima nusipirkti gražų LED balto stiklo priešrūkinį ir posūkius į sparnus su žymėjimais?

Town&country 2016 m.

Sveikas. Del veidrodzius su posukiais, priprogramuosiu ir galini zibinta gauk europini,nereiks tu nesamoniu deti po bamperiu ar i bamperi. Dar ir kitas funkcijas padarysiu:nuotolini uzkuryma, premium tpms, drl, nes kaip suprantu plikuti nupirkai.
O siaip yra zibintu autoaibeje, lemonoje, xled ir panasiose parduotuvese, tik issirink ;)