PDA

Žiūrėti pilną versiją : Vaziuojant dreba masina



muneklp
2016.03.31, 19:19
Sveiki. Susiduriau su tokiu keistu reiskiniu. Vaziuojant 90 ir daugiau pradeda purtytis(gal net sakyciau sokineti) masina. Padangos yra pakeistos visiskai naujos keturios, naujos stabilizatoriaus traukes abiejose pusese, kaladeles stabdziu irgi naujos, tik diskai jau i pabaiga nors stabdant vibracijos nera. Klausimas, kame saknys? Buvau senais laikais susidures su mazda 626 panasia beda, tai kol radau beda teko gerai pavargt- buvo isdile vidiniu granatu kaklai ir guoliai. Vaziuojant didesniu nei 100 km. greiciu jos pradedavo viduj plaktis ir purtydavosi masina. Gal kam yra buvus panasi situacija ir kokie buvo sprendimai, nes nesinoretu jas keit tik tam kad pakeis...

Arnas
2016.03.31, 20:24
Panasu i tokia pacia problema kaip tavo mazdoj. Vidine granata ;)

Makacinas
2016.03.31, 22:31
Seip vidine granata pasireiskia an tempimo kai uzremi gaza. O jei tau vibracija normaliai vaziuojant, palaikant pastovu greiti tai persibalansuok padangas.

busas
2016.03.31, 22:41
Sveiki. Susiduriau su tokiu keistu reiskiniu. Vaziuojant 90 ir daugiau pradeda purtytis(gal net sakyciau sokineti) masina. Padangos yra pakeistos visiskai naujos keturios, naujos stabilizatoriaus traukes abiejose pusese, kaladeles stabdziu irgi naujos, tik diskai jau i pabaiga nors stabdant vibracijos nera. Klausimas, kame saknys? Buvau senais laikais susidures su mazda 626 panasia beda, tai kol radau beda teko gerai pavargt- buvo isdile vidiniu granatu kaklai ir guoliai. Vaziuojant didesniu nei 100 km. greiciu jos pradedavo viduj plaktis ir purtydavosi masina. Gal kam yra buvus panasi situacija ir kokie buvo sprendimai, nes nesinoretu jas keit tik tam kad pakeis...

man drebet pradejo kai svarelis nuo rato nukrito,pradeciau nuo ratu, sekmes ieskant bedos

muneklp
2016.04.01, 07:23
Esme, kad padangos visiskai svieziai uzdetos pries kokias 3 dienas. Kai keiciaus stabdziu kalades, as disku isorinius krastus slifavau su turbinke. Siaip lyg ir graziai nusieme, bet visgi nenauji. Gal sakau musimas nuo ju bus...(notknow)

muneklp
2016.04.05, 06:13
Visgi kolegos teisus buvot del padangu. Pasikeitus kitus ratus su vasarinemis beda dingo....:D

edvn
2018.06.05, 23:34
Tai gal visdel to ne padangos kaltos, o ratlankiai? :)

Chrysler automobiliai https://bind.lt/specs/chrysler (https://bind.lt/specs/chrysler)