PDA

Žiūrėti pilną versiją : Užšąla langų apipurškėjai



dainius22
2016.01.16, 16:49
Sveiki klubiečiai,
gal kas sprendėte ar turite minčių kaip patiuninguoti langų purkštukus, t.y. padaryt šildomus, nes supiltas turtle -25 vistiek užšala:%-}:hammer:? Žmonelės yariukį tas pats skystis ir jos neužšąla, aišku priežastis ta kad išpurškėjai sumontuoti ant kapoto ir gauna šilumą nuo variklio. http://www.voyager.lt/images/smilies/VoyagerLT/hammer.gif

BOSAS
2016.01.16, 20:33
Neturiu tokiu bedu ir klientams tokiu dalyku nera buve

oleg
2016.01.16, 21:27
Neturiu tokiu bedu ir klientams tokiu dalyku nera buve

+100 nesala.

Raivo
2016.01.17, 00:05
Sveiki klubiečiai,
gal kas sprendėte ar turite minčių kaip patiuninguoti langų purkštukus, t.y. padaryt šildomus, nes supiltas turtle -25 vistiek užšala:%-}:hammer:? Žmonelės yariukį tas pats skystis ir jos neužšąla, aišku priežastis ta kad išpurškėjai sumontuoti ant kapoto ir gauna šilumą nuo variklio. http://www.voyager.lt/images/smilies/VoyagerLT/hammer.gif

Žieminis skystis tikrai neužšąla, patys purkštukai po nakties būna padengti šerkšnu ar valant stiklą papuola sniego smiltelių, gerai su šepečiu pravalius turi veikt viskas, gali būti, kad skysčio bakelyje yra kokių drumzlių, kurios užkemša purštukus. Šildomi purkštukai ne naujiena, jau 1991m. Audi tokie sprendimai buvo statomi gamintojo.
Didesnė problema sakyčiau, kad žmonės nemoka ar nelabai supranta kada naudoti langų apiplovimą, kiek kartų prasilenkiant, ar lenkimo metu, ar iš priekyje važiuojančio automobilio, kai purštukai sureguliuoti į dausas, gauni purvino skysčio fontaną ant langų.

Darukas
2016.01.17, 00:14
Pas mane dabar užšalę.
-10 C lauke, ploviklis -21 iš max

zaliaakis
2016.01.17, 09:12
O jūs plovikliams esat tikri, kad jie neužšąla prie tiek, kiek ant jų rašo... Ipilkit į kokį bmbaliuka ir į saldiklį kiskit. Įsitikinsit kad kai kurių vėjai parasyti...

seselis
2016.04.25, 23:18
Sia ziema ir pas mane uzsale buvo.teko laukt keleta dieneliu kol vel purkst pradejo

wongas
2016.04.26, 11:26
Manau kalta skysčio kokybė. Man ir niekada neužšaldavo - šie žiemą ir atrodo nėra taip šalta, bet užtraukė. Suprask kaip nori....