PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1996 - 1997 Salono filtras



audrius
2011.06.18, 13:39
Gerieji zmones padekit,kaip pakeisti salono filtra? Kurioje vietoje jis stovi?
Masina 1997metu, 2,5 TD.
Dekui uz atsakymus.

Dziugesiukas
2011.06.18, 18:16
tikiuosi dar nenusipirkai salono filtro? nes jo nera pas Tave :) o kas nutiko, kad taip uzsinorejai ji pakeisti? blogas kvapas?

BOSAS
2011.06.19, 12:20
Gerieji zmones padekit,kaip pakeisti salono filtra? Kurioje vietoje jis stovi?
Masina 1997metu, 2,5 TD.
Dekui uz atsakymus.
Beveik teisingai dziugesiukas sako matosi, kad sia pamoka senajeme forume buvo praleides :)

Salono filtrai nera pas ji orginalus ir sudeti buna gan retai.
Salono filtras dedamas is lauko puses uz valytuvu lovio. Taciau ten yra jis ne vienas o gal kokie 5 6 vnt.
Jie statomi ant oro paemimo angu.

Bet kaip sakau labai retas dalykas jei jie yra sudeti.

audrius
2011.06.20, 13:05
Aciu uz informacija,draugai! Oro filtro dar nepirkau,norejau isitikinti ar istiesu jie pas mane yra.
Dar karteli didelis dekui! :)

algiux
2011.08.01, 21:06
Sveiki klubieciai, turiu ir as tokia beda kurioj vietoj stovi salono filtras galite man paskyti pas mane voyager 98m TDI nes pas mane tokia dar beda per priekini kur pucia ant stiklo siluma tai kartais iseina garai isungiu viska dingsta tie garai, kas gali buti? Bukite geri patarkit ir dar po bardacioku ten kur kelmas tai slapia. Va tokiu patarimo norejau isgirsti labai dekingas busiu .

Girinis
2011.08.01, 22:15
Sveikas,reikia kas blogai nepucia kelmas neslapia isardyti paskui ijugti ir matyti gal nebus garai per stikla bet truke buna kas nors ir beda. Daugiau nezinau ka pasakyti arba taip ir buna pas mane gerai tai patarimo negaliu daugiau padeti nieko nesugalvoju kaip gaila butu.

Girini būk malonus rašyk kaip nors suprantamiau arba tokiems postams bus(moder)

Zydrius
2011.08.01, 23:14
Sveikas,reikia kas blogai nepucia kelmas neslapia isardyti paskui ijugti ir matyti gal nebus garai per stikla bet truke buna kas nors ir beda. Daugiau nezinau ka pasakyti arba taip ir buna pas mane gerai tai patarimo negaliu daugiau padeti nieko nesugalvoju kaip gaila butu.

O jus paskaitot patys kai parasot taip isdestydami ??? Ne lietuviu kalbos konkursas cia, bet vis vien...:oops:

Algiux, ieskoki greiciausiai problemos kur peciuko radiatorius. Nebus tik kiauras jis... arba beda su kondicionieriaus drenazu. Pagal skyscio kvapa turetum atskirti is kur praleidzia. Filtras nelabai prie ko cia. Siaip jis po "bardacioku", kur keleivio kojos. Senam forume, paieskoje, rasi info apie savo bedas tikrai.
Pas http://forum.chrysler-dodge.ru/index.php rasi ir issamia ataskaita kaip iki peciuko radiatoriaus "prisikasti"

Girinis
2011.08.01, 23:27
O jus paskaitot patys kai parasot taip isdestydami ??? Ne lietuviu kalbos konkursas cia, bet vis vien...:oops: Atsiprašome.

Girinis
2011.08.02, 00:06
Girini būk malonus rašyk kaip nors suprantamiau arba tokiems postams bus(moder) Su visa pagarba, Driusa.
Nebūsiu nei toks, nei kitoks malonus. Jei negaliu perskaityt, kas yra parašoma, arba tai turiu daryt keturis kartus, kad suvokt esmę - tai kokio velnio tūrėčiau stengtis pats? Jei jau taikom, kažkokias taisykles, tai gal taikykim visiems? Na, nekišu savo nuomonės- gal ir neteisinga yra.
Geriau patylėt ir toliau stebėt....;)

ru22
2011.08.02, 10:29
Pritariu Giriniui šį kartą. Algiuko posto ir aš nelabai supratau porą kartų perskaitęs, tai Girinis specialiai tokiu pat stilium ir atsakė ;) Tiesiog norėjo atkreipti dėmesį į tai, pagarba (ok)

driusa
2011.08.02, 22:36
Su visa pagarba, Driusa.
Nebūsiu nei toks, nei kitoks malonus. Jei negaliu perskaityt, kas yra parašoma, arba tai turiu daryt keturis kartus, kad suvokt esmę - tai kokio velnio tūrėčiau stengtis pats? Jei jau taikom, kažkokias taisykles, tai gal taikykim visiems? Na, nekišu savo nuomonės- gal ir neteisinga yra.
Geriau patylėt ir toliau stebėt....;)
Nu ok (alus)

Girinis
2011.08.02, 23:07
Nu ok (alus)Juk visada - ok (agree)

algiux
2011.08.03, 20:29
Sveiki, kad leistu peciukas tai jausciau antifrizo kvapa ,bet cia kaip nekeista nera jokio kvapo , dumai eina isungiu peciuka ir vel ijungiu buna viskas gerai cia reiktu pamatyt ir ta gedima nustatyti sunku paiskyti kaip nemate ir tiek,o gal su kodiku kas nors.

darunas
2012.03.12, 14:15
siandien skambinausi i keleta firmu ir buvau uzvaziaves i Detalita sako kad 98m 2.5litro dyzeliui nera salono filtru :oops:

Daranius
2012.03.12, 15:21
siandien skambinausi i keleta firmu ir buvau uzvaziaves i Detalita sako kad 98m 2.5litro dyzeliui nera salono filtru :oops:

tuo įsitikinti galima paskaičius temą nuo pradžių

kestutism
2012.03.12, 20:41
tuo įsitikinti galima paskaičius temą nuo pradžių

Sveiki visi. Įkišiu ir aš savo "trigrašį" į šią temą. Nežinau ar tai galima pavadinti salono filtru, bet kaip BOSAS rašė "Salono filtras dedamas is lauko puses uz valytuvu lovio. Tačiau ten yra jis ne vienas o gal kokie 5-6 vnt." iš tikrųjų taip ir yra.
Pas mane buvo sumažėjęs šildymas ir pūtimo srautas, tai suradau tuos 6 filtriukus, juos išėmus, išplovus ir išdžiovinus (kadangi turguje negavau nupirkt naujų, nes visi sutartinai tvirtino, kad "2.5litro dyzeliui nera salono filtru"), pasitaisė ir pūtimas ir ėmė geriau šildyti saloną.
Tačiau nežinau ar tai susiję su pilkų-melsvų garų išmetimu per priekinio lango apipūtimą, ką vasarą ir rudens pradžioje pas save pastebėjau, taip pat... Atsiranda tai neprognozuojamai, pakankamai retai, net neesant įjungtam kondicionieriui, o tik šalto oro pūtimui. Toks jausmas, kad nei iš šio, imtų ir įsijungtų kondicionierius ir paduotų šalto oro "dozę", tačiau jis būna išjungtas. Vėliau, šis "fenomenas" dingo, gal tai buvo susiję su aplinkos temperatūros sumažėjimu ar oro filtrų "išskalbimu" (nors nelabai tikėtina, bet...:-)). Kondicionierius veikė normaliai, normaliai šaldė, antifrizas nedingsta, kilimėliai visi sausi. Nežinau dėl kondicionieriaus drenažo ar jis idealiai sandarus, bet kai kondicionierius veikia, kondensatas laša apačioje po variklio dangčiu, tad kaip ir normaliai viskas turėtų būti. Tad laukiu orų atšilimo ir kada vėl pasirodys "pilki dūmai". Tada gal pavyks atsekti dėsningumą kodėl ir iš kur jie eina.
Jei kažką naujo "ištirsiu" - paviešinsiu...:-)

BOSAS
2012.03.13, 19:44
siandien skambinausi i keleta firmu ir buvau uzvaziaves i Detalita sako kad 98m 2.5litro dyzeliui nera salono filtru :oops:
standartiskai nera taciau noname sugebejo juos pagaminti

Bajoras2
2012.03.26, 21:04
tikiuosi dar nenusipirkai salono filtro? nes jo nera pas Tave :) o kas nutiko, kad taip uzsinorejai ji pakeisti? blogas kvapas?
Pas mane siki pataikius posukyje i duobe pasmirdo ale kaip vaistais, lyg kokia vaistine bet sugedus vaistine :D
Atksiau kad tik per gala... paskui kad tik saltas oras pagrinde.
Tai daugiau smarves, tai nieko, tai vel uzeina. Nesuvedu galu kas tai suzadina ar itakoja.

Aisku ciupau atsuktuva, nusilupau gale plasmases, na jokio itartino kvapo nepastebejau. Stovi su peciai, ventiliatorius, oro filtro aisku nera (debilizmas) ir kaip suprantu galiniui pūtimui naudojamas salono vidaus oras (o ne is lauko)? Kazkaip durnai pasirode sis sprendimas.

Tiesa, tik pakėlus ta plasmase po valytuvais tie 6 filtrai matosi?, ar jie buna giliau ir norint juos pamatyti, reikia normaliai ta plasmase nusiimti? Kokiu ten principu jie buna sumontuoti? Ant viršaus skyles, ar i ja pacia kisasi?

Bajoras2
2012.03.27, 16:42
Jaučiu jau išrištas tas kvapas - galinis kondišYYYnas (nunu) Teko kam jį ardyti? Krušliavos daug laukia, ar čia gero vakaro chaltūros reikalas?

Zydrius
2012.03.27, 18:59
Jaučiu jau išrištas tas kvapas - galinis kondišYYYnas (nunu)

Gal net ir nereikes ardyt...
http://www.ackondicionieriai.lt/Oro-sistemos-dezinfekcija.html

driusa
2012.03.27, 19:03
Aš kažkada naudojau Coma berods firmos priemonę.Nieko ten gudraus: uždarai cirkuliaciją, paleidi kondiškę, pastatai balionėlį kuris purškia kokį tai marmalą ir uždarai duris.Po 15 min. atsidarai duris ir turi "geras kvapas" 1 metams o gal ir ilgiau :D

Bajoras2
2012.03.27, 19:44
Esu jų daug pribandęs, padeda pagal esama problemos mažumą. Tarkime kai kvapas toks kaip tarybines skalbykos, žodžiu tokia nemaloni drėgmės plūsteli įjungus.
Šis atvejis manau bus rimtas :D :D
O žinant kaip ten gyvai viskas atrodo, tai abejoju ar padės nors vienas, o pabandyti tik dėl "mokslinės faktinės patirties" tokiu atveju žinoma galima pabandyti.
O gale tik vidinė cirkuliacija ir tėra, nėra iš laiko paėmimo.

darunas
2012.03.28, 17:27
nieko neradau plasmases nuemes nuo valytuvu lovio nei vieno nei 6 filtiuku

Bajoras2
2012.04.03, 10:10
Jei kas planuos lysti į galinę salono ventiliavimo sistemą, ji atrodo taip.
Keista kad oras imamas tik iš salono, keista kad ir filtriuko pagailėjo ir tos pačios dulkės sukasi ratu...Na bet yra kaip yra.

665

Bajoras2
2012.04.03, 10:15
Ir kiek ne į temą, bet apie variklio oro filtrą. Dar vienas faktinis įrodymas, kad tai totalus variklio drožimas, nes jokio smėlio, dulkių jis tikrai nefiltruoja...
Iš šono atrodo ale rimtas, tačiau centras tai dvievuliau dievuliau :oops:

666

Girinis
2012.04.03, 11:10
Ne originalus pas tave.

Bajoras2
2012.04.03, 11:26
jumi apie variklio filtro pakaitala "sportinis filtras" kalbate? ta prasme sita nesamone kuria gavau palikimo?

Girinis
2012.04.03, 11:55
aga. butent.

Bajoras2
2012.04.03, 11:57
O žmonės jį dėdami tikisi ne tik "sporto" bet ir naudos...
Tikrai kad "naudinga" kai į variklį pričiulpia smėlio/dulkių ir kito brudo.
Tas pats kas WC kabėtų švitrinio popieriaus rulonėlis :D

BOSAS
2012.04.03, 12:45
Gerai gal tema teskime apie salono filtra. Apie sportini kurkit tema ir ten diskutuokit arba itikinekit :D

kestutism
2013.06.18, 11:15
Tačiau nežinau ar tai susiję su pilkų-melsvų garų išmetimu per priekinio lango apipūtimą, ką vasarą pas save pastebėjau... Atsiranda tai neprognozuojamai, pakankamai retai, net neesant įjungtam kondicionieriui, o tik šalto oro pūtimui. Toks jausmas, kad nei iš šio, imtų ir įsijungtų kondicionierius ir paduotų šalto oro "dozę", tačiau jis būna išjungtas. Vėliau, šis "fenomenas" dingo, gal tai buvo susiję su aplinkos temperatūros sumažėjimu. Jei kažką naujo "ištirsiu" - paviešinsiu...:-)

Panašu kad išsiaiškainau "dusavimo ir pilkų-baltų dūmų pūtimo ant priekinio lango fenomeną..".:-) Pavasaryje, atšilus orams, šis reiškinys kelis kart pasikartojo, tačiau pastebėjau, kad mano kondicionierius silpniau šaldo nei pernai. Tad papildžiau kondicionierių ir jau beveik antras mėnuo važinėju be jokių "dusavimų" ir ale dūmų per priekinio lango apipūtimo angą...