PDA

Žiūrėti pilną versiją : III 1996 - 2000 Grand Voyager 2.4



Klifas
2015.11.09, 13:09
Sveiki, nusipirkau pirma savo amerikieti Grand Voyager 2.4 151AG automatas, 1999 10. Iki siol draugavau tik su italiskom markem, tad tarp ju, kaip zuvis vandenyje, o cia, naujas miskas, taigi turiu pora klausimu. Pradzioje, patys svarbiausi isigyjus auto, remontai ir detales.
1. Kur perkate detales? Kur pigiau/geriau? Ar tiesiog vaziuoti pirma pasitaikiusi Eoltas/Robetas ir pirkti ten?
2. Kiek pinigu taupyti paskirstymo dirzo keitimui siam modeliui?
3. Kokiais intervalais deretu keisti automatines greiciu dezes alyva?

Yra keletas defektu, paminesiu juos, galbut, tai specifines Voyager vietos ir patarsit su diagnoze dar pries pasiekant servisa, galbut, ir viena kita eur sutaupant.
1. Dega ABS lempute. Cia kogero nieko nepribudsi be diagnostikos?
2. Rankinis stabdis netolygiai stabdo, skirtumas virs 50%. Rankinio trosai?

BOSAS
2015.11.10, 20:16
1. Perkam normaliose parduotuves kur ir visu masinu. Pigiau pas Usko jis turi daug kinietisko slamsto.
2. Nekeisk dirzo tai sutauysi visa suma, jei aktualu taupyti, o jei sugalvosi keisti tai reikia viska tvarkingai keisti ir nera ka taupyti.
3. 50 000 - 80 000 km

1. Taip atlikus diagnostika paaiskes www.chiptuning.lt (egidijus)
2. Netrosai reikia sutvarkyti gerai galinius stabdzius ir ars net asvalta tai galima padaryti www.auksciausiapavara.com

Klifas
2015.11.11, 11:56
Gal nesupratai manes del dirzo keitimo, sutaupyti ten galima ir net labai stipriai, viska keiciant ir atliekant tvarkingai :) Detaliu kainos skirtingose vietose skiriasi apie 50EUR uz komplekta, kiek dabar perziurejau, va ir sutaupymas, dalys tos pacios bosch, dayco ar gates, kainos ne. Apie nekeitimus, nereikia man pasakoti, savo rankom esu bent tris Alfa Romeo dirzus pakeites, nesu juose naujokas.
O auksciausia pavara diagnostikos nedaro? Jei forume reklama kabo, suprantu, kad uzsiimat amerikonu remontu, gali buti, kad teks apsilankyti, bet, kam vazineti per kelias vietas.

Audriusas
2015.11.11, 13:25
Kainos dar labai skiriasi kas esi pvz eolte paprastam mirtingajam ir turinciam sutartis kainos gali skirtis ir 30%. Pats buvau nustebes kokie gali but kainu skirtumai.

Klifas
2015.11.12, 16:34
Kainos dar labai skiriasi kas esi pvz eolte paprastam mirtingajam ir turinciam sutartis kainos gali skirtis ir 30%. Pats buvau nustebes kokie gali but kainu skirtumai.

Tikrai taip!