PDA

Žiūrėti pilną versiją : CRD cipavimas



Makacinas
2015.11.04, 22:17
Gal esate kas pasicipave savo dyzeliuka?
pasidalikit info jei nesunku. Ar verta ar geriau to nedaryti, jei geriau to nedaryti tai kokios pasekmes sito reikalo buna?

iGince
2015.11.05, 21:52
Lauk BOSO komentaro. Jis saviškį ir cipavo ir vel iš cipavo ir tt.....

liutukas
2015.11.05, 22:41
2,5 mechaninė ir taip gerai važiuoja, ko ten dar iš jo norisi? Pavažiuok su benzinu automatu, pamatysi ;)
O šiaip fizikos nepakeisi. Norėsi daugiau galios, valgys daugiau kuro. Iš oro tos galios nepadaro. Nebent nori pasidaryti ekonomiškesnį, bet tada ir bus guminis.

BOSAS
2015.11.06, 06:32
Gal esate kas pasicipave savo dyzeliuka?
pasidalikit info jei nesunku. Ar verta ar geriau to nedaryti, jei geriau to nedaryti tai kokios pasekmes sito reikalo buna?

Geriau to nedaryti pasekmes man asmeniskai buvo skaudzios su tralu is italijos nuo romos teko parvykti.
Pas mane yra 5 voyageris.

Buvau ir 4 tukus cipines ir ten bedu buta. Lesa tas cipas purkstukus padidina sanaudas. O to zeklaus traukimo kaip isivaizduoji nera. Trauka minimaliai pagereja mazdaug 3 kartus lyginant su nuplautos masinos efektu :)
Po cipavimo prasideda beda su kuro slegiais ta sistema padaryta rakom ir ji nesusitvarko zmoniskai su didesniu kuro kiekio padavimu. Gali buti taip iseisi ant lenkimo jei gerai daspausi bus tik pyst ir uzges variklis.

Jei nori deti chipa tik del to kad pradzia gazo butu gyvesne tai patarciau dabar ismokti ji paminti giliau ir nereikes cipo.

Beje po cipavimo atsiras bedos su duslintuvu egr sistema ir t.t. sios bedos yra labai rimtos ir pridarys daug vargo.
Sis traktorius turi turbina kurios geometrija nekinta.
Todel beveik visada baziuoja su oro deficitu.
Del sios priezasties juo negalima vaziuoti jei apsisukimai zemiau 1800 nors dauguma tai daro ir turi bedu del to.
Turedamas chipa privaletum ji sukti didesniuose sukiuose kad isvegti siu gamintojo kliurku.

Realiai tingiua cia toliau telefone subaksnoti visus niuansus.

Cipuot nerekomenduociau bus daugiau neigiamo nei teigiamo. Uzvaziuosi i voyger gimtadieni ir viska papasakosiu ko dabar nedarasiau. ;)

Makacinas
2015.11.07, 15:02
OHO:-o
Aciu BOSAS uz info.

provokator
2015.11.08, 20:46
2,5 mechaninė ir taip gerai važiuoja, ko ten dar iš jo norisi? Pavažiuok su benzinu automatu, pamatysi ;)

ka reiskia sitas pasakymas? tipo 2.5 dyzelis geriau vaziuoja nei benzinas? :D

BOSAS
2015.11.08, 21:03
ka reiskia sitas pasakymas? tipo 2.5 dyzelis geriau vaziuoja nei benzinas? :D

Taip ir zenklia geriau. Benzas tik svelniau vaziuoja o dyzelis geriau traukia

provokator
2015.11.08, 22:04
asmeniskai man tai pavaziavus dyzeliu norejosi vel i benzina. del traukos tai nepasakyciau, kad geriau. sitoj vietoj galima butu pradeti debatus, kad buvo netvarkingas, ir tt. neesme, man traukia geriau benzinas. kazkam gal dyzelis. kiekvienam savo :)

provokator
2015.11.08, 22:14
3.8 benzinas-160kw, 332nm prie 4000rpm, 0-100 per 9.6sek. V max-180kmh
2.5 crd-104kw,320nm prie 2000rpm, 0-100 per12.6 sek. V max-185kmh
Is vietos dyzelio sukimo momentas daro savo, bet toliau... :)

Makacinas
2015.11.08, 22:39
nu vyrai lyginat 6 cilindrus su 4iais, ir kubatura labai zenkliai skiriasi. tikrai neteisingas palyginimas. savaime aisku kad 3.8 nepalyginamai geriau. lyginkit 2.4 benza su 2.5 crd. svogeris turi 2.4 benza tai maniskis crd lyginant su jo tai kisa y sedyne neblogai. tas 110 kw tikrai per silpnas, nor autostradoj buvom invija 170km/h:). jau sitas crd vangiai begejasi bet tas 2.4 tai is viso tik ritasi.
asmeniskai man tai su situ crd labai sunku smagiai startuot nuo nulio, o kai jau jungi 3ia begy tai eina stacias, apsilenkti irgi nera sunku.

BOSAS
2015.11.09, 21:44
Lyginkit jus ka norit daug kartu isbandyta trasose kelionese ir aiskiai matosi, kaip dyzeliukas gyvybingesnis.

Na jei su benzu minsi visada dugnais tada aisku taip + -
bet normaliam vaziavime visi benzai gauna streliu.

Kazkada as irgi galvojau, kad 3.8 Ltr tikrai nasesnis.

Sias metais taip jau nutiko kad sulauziau per ta suknista cipa dezes pirmini velena ir teko parvaziuoti su 3.8 Ltr vot tada ir supratau klydes galvodamas, kad benzas geriau lupa.
Kai uzmini iki 4000 - 5000 aps nu tai jis eina
o man su dezeliu 2500 aps tai benzas kad neatsilikti apie 4000 - 5000 turi laikyti.
Taip kad spreskit patys.

Bandem ir stipresnius benzininius variklius nei 3.8 Ltr ir i gerus kalnus ir jie nesublizgejo dyzelis su 120 kw ir nuejo o benzolas gerokai atsiliko.

Taip kad Nm duoda kurkas daugiau nei KW
Lyginkit kaip norit
Didelius pinigus kainuoja KW o laimi NM

Taciau man senatveje benzas mieliau variklis tolygiau dirba daug svelniau ir t.t. Benzas yra konfortas aukstesnis.
O kas liecia traukima tai dyzelis.

Mindas112
2015.11.09, 23:24
Nagi,įneškim šiek tiek objektyvumo:
1.Raimi,kai nusukai Italijoje CRD dėžę,važiavote 4-se,kiek žinau toliau tęsėte kelionę su 3,8 dvi šeimos vienoje mašinoje 7-se .Trauką lyginti tokiomis sąlygomis neobjektyvu.
2.Karštu oru kalnuose yra išretėjęs oras,dėl to CRD yra lengviau,nes jis su turbina ( pripučiama oro priverstinai).Jei tu konkrečiai turi omenyje pernai kilimą į statųjį kalną Kroatijoje,kiek pamenu,lyg ir nebuvome paskelbę "varžybų",kad išbandyti galimybes. Aš,kaip ir sakiau, nemyniau dugnais,o tiesiog tolygiai kilau į viršų (kaip vėliau paaiškėjo,nu nuplyšusia raduktoriaus vakuminio valdymo žarnele :) ).
3. Tu apskritai kelias "palyginamąsias" keliones važiavai užsičipavęs savo bolidą.Kodėl pamini 120 kw,jei čipuotas dyzelis yra +20-30 %.
4. Apie sąnaudas.Kaip 100 km kelionėj,taip beveik 3 eurai daugiau,nei dujomis.Kas liečia eurų traukimą iš kišenės,tai dyzelis... :).
P.S. Esu šiek tiek važinėjęs su 2,5 CRD "mechanika".Apie 2000 RPM pradeda "eiti", apie 2600-2700 "ėjimas" baigiasi.Užčipavus,tikiuosi,intervalas "paplatėja"...

liutukas
2015.11.10, 10:47
Aš lyginu tai, su kuo važinėjau, t.y. 4-tukas 2,5CRD mechaninė (4-5 metai stažas) ir penktukas dabar 3,3l automatas 4-rių pavarų (2 metai stažas jei gerai suskaičiavau).
Benzinas nevažiuoja. Mieste kaip ir viskas ok. Bet trasoje dizeliukas kur kas mielesnis, ypač ant lenkimo. Su CRD niekada nemažindavau pavaros ant lenkimo, o su benzu dabar tai reikia spausti dugną kad sugebėtum bent kažką išbezdėti ir aplenkti. Dabar su tuo išgirtu benzinu gerokai daugiau vietos priešpriešais turiu pasilikti distancijos aplenkimui nei kad reikėdavo važiuojant dizeliuku. Kaip lenktynių trasoj, apsukos pasiekia aukštumas, berods nukrenta iki 2 pavaros arba tik taip atrodo kai išsijungia tiesioginis ir permeta į 3-čią, kas man visai nepatinka. Ir tai ten sunkiai skinasi kelią.
Taip kad Jūs galite ginčytis iki nukritimo, bet tokio svorio kategorijos mašinai tik dizelis.

PS: tiesa, važiavimas ne benzinu, o dujomis, gal su benzinu viskas ir kitaip. ;)

Arnas
2015.11.10, 12:05
Nekorektiskas lyginimas del lenkimo, nes benzinas miegantis automatas o dyzelis mechanine deze. Duodi apsuku benzui, kickas i zemesne pavara ir eina kaip ikirptas.

Mindas112
2015.11.10, 12:19
Butent, benzininiame variante a.d. yra didziausias stabdis.

intar
2015.11.10, 14:22
(app) Autobusų drag'as nusimato.

liutukas
2015.11.10, 15:00
Eina kaip įkirptas :D prajuokino :D
Nu jei ten 6k apsukų duosi, gal, bet ir tai daugiau garso nei traukos, lyginant su dizeliu mechanika. Ten tai tik dūmų pasipila ir visus palieki kažkur ;)

provokator
2015.11.10, 15:43
manau galeciau drasiai statyti salia tavo traktoriaus :D tiek mieste, tiek autostradoj :)

chevy
2015.11.10, 16:23
Amžinas klausimas,dyzelis ar benzinas..:D

liutukas
2015.11.10, 17:21
manau galeciau drasiai statyti salia tavo traktoriaus :D tiek mieste, tiek autostradoj :)
Nėra tikslo statyti, dugną minant vistiek benzinas turės daugiau kw. Kalbu apie realų važiavimą, o ne draginimą. Nereikia man nieko įrodinėti, važiavau anuo, dabar kitu, lyginu tai ką turiu o ne 100km važiavimo testą. BOSAS su manim taip pat nesutiko pradžioj ir tvirtino lygiai tą patį, kai aš skundžiausi tuo pačiu klausimu, kol pačiam neteko pavažinėti ir suprato apie ką aš kalbu :D
Tik Mindas kažko dar nesuprato, įtariu nevažiavo jis normaliai tuo mano dyzeliuku, tik šiaip pasitrynė vietoje ;)
Mieste iš vietos gerokai lenkia benzinas, trasoj dyzeliukas smagiau važiuoja.

BOSAS
2015.11.10, 19:24
Cia tik vienoje kelioneje buvo jis cipuotas per klaida ir tada parveztas tralu.

Taip kad visose kelionese mano masinos buvo necipuotos. Nepasakok ko nezinai. Cipuota tik sias metais buvo ir pasekmes.....

3.8 ltr kaip sakai tipo del pilno ekipazo nevaziavo. Tai nieko panasaus. Pamink benzui 3000 aps ir pamatysi kaip jis nevaziuoja prie tokiu sukiu.
Zinoma del to yra kalciausia greiciu deze o ne variklis.
Na bet kalbam apie sukonstruota voyageri ir nieko cia nepakeisi. Dyzely ta pati deze siek tiek kitaip valdoma taigi tas ir duoda geresnia dyzelio trauka prie zemesniu sukiu.


Vaziavom kazkada ekskursijoje link ignalinos mes su 2.5 crd ir necipintu tu is paskos su 3.8 ir iki 120 km/h dar dar o po to pradejai likti ir crd vel nuejo.

I kalna zinoma mes su tavim nelektyniavom bet trauka dingo pas abu taciau dyzelis stipriai dave tau per sona ir dar ilgai taves nesimate veidrodyje buvom sustoja sasla issikepem pradejom vaziuot tik tada atsiradai :)

Apie keliones kaina nekalbejau. Na o jei tai aktualu tai benzas pasikartosiu n taji karta pagal esamas kuro kainas sausai krauna dyzeliui dyzelis gerokai brangiau vaziuoja 100 km.

Mindai as nesakau kad benzas s... ar panasiai as sakau kad dyzelis prie 2500 aps jau begejasi gerai o su benzu turi sukti virs 4000 aps
Skaityk esme.
Taigi benzas jau rekia prie tokiu sukiu todel pastoviai taip nemini
O dyzelis zemuose sukiuose jo nemonant begejasi geriau.

Kaip ne kaip benzas yra virs 200 kw o dyzelis tik 120 kw
Tai jei benzu ir dyzeliu minsi is vietos dugnais dyzelis gaus i kupra sausai.
Taciau kasdieniam vaziavime dyzelio nm aukstesni perduodami i ratus.

Nezinau ar supratai ka norejau parasyti

BOSAS
2015.11.10, 19:31
Nėra tikslo statyti, dugną minant vistiek benzinas turės daugiau kw. Kalbu apie realų važiavimą, o ne draginimą. Nereikia man nieko įrodinėti, važiavau anuo, dabar kitu, lyginu tai ką turiu o ne 100km važiavimo testą. BOSAS su manim taip pat nesutiko pradžioj ir tvirtino lygiai tą patį, kai aš skundžiausi tuo pačiu klausimu, kol pačiam neteko pavažinėti ir suprato apie ką aš kalbu :D
Tik Mindas kažko dar nesuprato, įtariu nevažiavo jis normaliai tuo mano dyzeliuku, tik šiaip pasitrynė vietoje ;)
Mieste iš vietos gerokai lenkia benzinas, trasoj dyzeliukas smagiau važiuoja.

Taip visiskai teisingai pradzioja galvojau liutukas pasako bele ka kaip cia taip gali buti nesamone.

Po to kai pasivazinejau supratau ka jis turejo mintyje apie tai kalbedamas.

Net kelionese lenkimams su benzu reikia dugnu.
O su dyzeliu siek tiek spustelti reikia.

Mindas112
2015.11.10, 20:34
(app) Autobusų drag'as nusimato.
Biškį "Off Topic'o" pavarėm... Na,va,Intar išplepėjo... Visi kviečiami į Vasario 6,7 įvyksiantį X-ąjį Klubo Gimtadienį.Jo metu vyks voyager "Drag" varžybos .Maloniai kviečiame stebėti ir dalyvauti ! ;)

BOSAS
2015.11.10, 20:44
Biškį "Off Topic'o" pavarėm... Na,va,Intar išplepėjo... Visi kviečiami į Vasario 6,7 įvyksiantį X-ąjį Klubo Gimtadienį.Jo metu vyks voyager "Drag" varžybos .Maloniai kviečiame stebėti ir dalyvauti ! ;)
Turi pradeti registracija.

Arnas
2015.11.10, 22:49
...3.8 ltr kaip sakai tipo del pilno ekipazo nevaziavo. Tai nieko panasaus. Pamink benzui 3000 aps ir pamatysi kaip jis nevaziuoja prie tokiu sukiu.
Zinoma del to yra kalciausia greiciu deze o ne variklis.
Na bet kalbam apie sukonstruota voyageri ir nieko cia nepakeisi. Dyzely ta pati deze siek tiek kitaip valdoma taigi tas ir duoda geresnia dyzelio trauka prie zemesniu sukiu.
Vaziavom kazkada ekskursijoje link ignalinos mes su 2.5 crd ir necipintu tu is paskos su 3.8 ir iki 120 km/h dar dar o po to pradejai likti ir crd vel nuejo.....
Kaip ne kaip benzas yra virs 200 kw o dyzelis tik 120 kw
Tai jei benzu ir dyzeliu minsi is vietos dugnais dyzelis gaus i kupra sausai.

Mazyte korekcija. 3.8 benzas 2001 m yra 160 kW, nuo 2008 tik 142 kW ;)

Mindas112
2015.11.10, 22:58
Bosas turėjo omenyje maniškį :).Beje,klausimas:"Ką daro CRD vairuotojas,aplenkęs benzininį vojų? Išjungia Xbox'ą " ;) Visi susitinkam vasario 6-ą drag'e ;)

BOSAS
2015.11.12, 06:28
Bosas turėjo omenyje maniškį :).Beje,klausimas:"Ką daro CRD vairuotojas,aplenkęs benzininį vojų? Išjungia Xbox'ą " ;) Visi susitinkam vasario 6-ą drag'e ;)
:D

ASTRUS LIEZUVIS ;)

Ne kepa saslus ir laukia kol benzas atvaziuos kiek atsiliko.
Ir per dvd ziuri bremeno muzikantus :D

BOSAS
2015.11.12, 06:54
Mazyte korekcija. 3.8 benzas 2001 m yra 160 kW, nuo 2008 tik 142 kW ;)

Kad tavo kurmius pavyti mindui reikia daugiau kw :D

BOSAS
2015.11.12, 06:55
Bosas turėjo omenyje maniškį :).Beje,klausimas:"Ką daro CRD vairuotojas,aplenkęs benzininį vojų? Išjungia Xbox'ą " ;) Visi susitinkam vasario 6-ą drag'e ;)

Registruojames Xbox'o pristatymui vasario 6 d

iGince
2015.11.12, 22:05
Bosas turėjo omenyje maniškį :).Beje,klausimas:"Ką daro CRD vairuotojas,aplenkęs benzininį vojų? Išjungia Xbox'ą " ;) Visi susitinkam vasario 6-ą drag'e ;)

Respekt Mindai!!!! Gerai čia pavarei!!!! :D

Norvegas
2016.01.13, 15:00
Teko cipuot savo voyegeri. Trauka siek tiek pagerejo,vaziuot tapo maloniau. Duminingumo neatsirado. Po grizimo is LT ,per autobamus problemu nebuvo. Kuro sanaudos lyg nepasikeite. Bet po savaites prasidejo,traukos dingimas,bei variklio uzgesimas. Siuo metu problema isspresta. Liko tik turbinos slegi siek tiek pakelt.