PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Pakaitinimo zvakes



ceazariukas
2015.10.11, 10:56
Manau kad reik ant ziemos pasikeist pakaitinimo zvakes, net nzn ar jos kaltos, tikrinsiu matysiu. Bet sunkokai veda atsalus orui truputi. Gal kas zino kiek jos kainuoja?
o gal blin akumas per silpnas man. 75 ir 740 ah

BOSAS
2015.10.11, 15:08
Taigi kiek kainuoja imi ir skambini i parduotuve.

Pilkasis Kardinolas
2015.10.12, 20:34
Sveiki, keičiau prieš 3 metus kainavo 72 lt. BOSCH, dabar kiek žinau 30eu

Pilkasis Kardinolas
2015.10.12, 21:48
Sveiki, keičiau prieš 3 metus kainavo 72 lt. BOSCH, dabar kiek žinau 30eu

chevy
2015.10.13, 09:26
Sveiki, keičiau prieš 3 metus kainavo 72 lt. BOSCH, dabar kiek žinau 30eu

Prieš tris metus pirkau ISKRA , ir po šiai dienai viskas ok,20 lt.žvakė...

Makacinas
2015.10.14, 19:58
BOSCH InterCarse 14.39e

Gintas252
2015.10.14, 22:36
Pakaitinimo zvakes, kai lauke -2 zemiausia temperatura nemanau .
Manasis vojus(2.5 2002 metu), kad ir be pakaitinimo kurian(iskart kaip benza) gal ~1s. ilgiau suka starteris ir viskas. Reiketu dar pabandyti visiskai atjungus pakaitinimo zvakiu maitinima .
Akumas - neuzvedes pabandyk isijungti tarkime trumpas sviesas(po naktis stovejimo) ir atidaryti , uzdaryti langa - geras akumo testas be jokiu prietaisu . Jei nepirma diena vazineji su masina pajausi skirtuma kaip sparciai langas uzsidaro .

ceazariukas
2015.10.15, 16:10
Pakaitinimo zvakes, kai lauke -2 zemiausia temperatura nemanau .
Manasis vojus(2.5 2002 metu), kad ir be pakaitinimo kurian(iskart kaip benza) gal ~1s. ilgiau suka starteris ir viskas. Reiketu dar pabandyti visiskai atjungus pakaitinimo zvakiu maitinima .
Akumas - neuzvedes pabandyk isijungti tarkime trumpas sviesas(po naktis stovejimo) ir atidaryti , uzdaryti langa - geras akumo testas be jokiu prietaisu . Jei nepirma diena vazineji su masina pajausi skirtuma kaip sparciai langas uzsidaro .
gerai sakai tik ryte reik atsimint ijung tas sviesa. nu rytoj

Vlad
2016.11.08, 09:00
Taigi kiek kainuoja imi ir skambini i parduotuve.

Laba diena, jeigu pakaitinimo zvake numirus tai ant prietaiso skydelio bus kazka nurodyta?

2.5crd 105kW

Aciu

formalumas
2016.11.08, 10:14
Deja, niekas nerodo žvakės mirties, nei vienos, nei visų... :(

BOSAS
2016.11.08, 19:51
Laba diena, jeigu pakaitinimo zvake numirus tai ant prietaiso skydelio bus kazka nurodyta?

2.5crd 105kW

Aciu

Tikra tiesa jokios info nebus.
Gali lengvam pasitikrinimui isijunk salone sviesa ijunk degima sviesa turi prigesti tai reiskia kad zvakiu pakaitinimas veikia. taciau tai nereiskia kad visos kaitina.
Bet jei nesiveda tai ir toks patikrinimas kas neturi kitu galimybiu suteikia info .

Vlad
2016.11.09, 08:08
Tikra tiesa jokios info nebus.
Gali lengvam pasitikrinimui isijunk salone sviesa ijunk degima sviesa turi prigesti tai reiskia kad zvakiu pakaitinimas veikia. taciau tai nereiskia kad visos kaitina.
Bet jei nesiveda tai ir toks patikrinimas kas neturi kitu galimybiu suteikia info .

Orams atsalus starteris suka mazdaug 2-3 sekundem daugiau,tai ir galvoju gal zvakes kaltos...

BOSAS
2016.11.12, 07:13
Sie modeliai niekados kitaip ir nesiveda is 2 - 3 apsukimo.
VWagena krusteli rakteli ir eina o cia vel programuotojai pripute dare kol neapsuki srateriu keliu garbes ratu neuzvesi.

Vlad
2016.11.14, 07:42
Sie modeliai niekados kitaip ir nesiveda is 2 - 3 apsukimo.
VWagena krusteli rakteli ir eina o cia vel programuotojai pripute dare kol neapsuki srateriu keliu garbes ratu neuzvesi.

Jeigu pasijungti prie kompo tai ar parodys kad zvake yra numirusi?

BOSAS
2016.11.15, 06:20
Neparodys.

Olvis
2016.12.13, 21:52
https://www.youtube.com/watch?v=tNnuEYGzlmY

https://www.youtube.com/watch?v=daCaBTculas

Olvis
2016.12.13, 22:50
zvakiu kainos parduotuvese skiriasi tu paciu kai kur x2 karto ar net daugiau :oops:
verta pasikuist per parduotuves internetu, gali kiseneje likt 50 euru ar daugiau

bosch zvake autoplikis.lt 12.5eur kai kitur 28eur kaina uz vnt ir dar naglom akim ziuri i burna,
kad pasakiai, kad kosmusas. "Cia gi chryska, daliu kainu nezinai"

Mcu
2016.12.13, 23:07
Geras pavyzdys, i nuolaidas cia galit neziureti cia akiu dumimas.

https://e-shop.eoltas.lt/0-250-202-038-BOSCH/?searchparam=0%20250%20202%20038
https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/preke/10000316931/168/10000010995/Zvake-pakaitinimo-Bosch-0-250-202-038/

Mcu
2016.12.13, 23:37
As asmeniskai pirkciau sitas http://autoplikis.lt/catalog/1119223-beru-gn055 ju srove didziausia nei vienos kitos zvakes neradau su tokias parametrais

chevy
2016.12.14, 10:46
Jau ketvirtą žiemą važiuoju su ISKRA žvakėm ir jokių bėdų.6erikai vienetas.

Olvis
2016.12.15, 23:37
Apturejau reikala su rele. Pavargusi nabage. Issiardziau pravaliau, kol kas veiks, kaip ilgai neaisku.
Pagal koda tik autoaibej kazkokia radau. Gal kas keitetes ir nuo kitu auto tinka?

Daranius
2016.12.16, 15:45
Jau ketvirtą žiemą važiuoju su ISKRA žvakėm ir jokių bėdų.6erikai vienetas.

aš su tom ir jau senokai draugauju, nors iš kitų esu blogų atsiliepimų girdėjęs...

kas liečia pačių žvakių keitimą toj nuorodoj kur Olvis nurodė, tai atgrubnagiškai padirbėta: žvakės vieta nepravalyta, ką kiekvienam rekomenduočiau pasidaryti keičiant žvakes.

Olvis
2016.12.16, 17:57
Vakar pats ten landziojau, su testeriu tikrinau kiek veikianciu yra. Tikrai nemaciau reikalo ten nieko valyt. :-o
Bent manojo buso, ten vyskas svaru, grazu. Issukai ir nauja isukai jai reiketu.

Rimazz
2016.12.19, 14:04
Jei kas nesibodit rusų kalbos...Va čia mano ir ne tik mano rašytiniai opusai apie dyzelių žvakes. Kiek kitos markės klubas, kita kalba..bet saliara visur kvepia vienodai...:D
http://mikrob.ru/viewtopic.php?f=787&t=46227&p=1356406#p1356406
http://mikrob.ru/viewtopic.php?p=1009015#p1009015

Daranius
2016.12.19, 18:20
Jei kas nesibodit rusų kalbos...Va čia mano ir ne tik mano rašytiniai opusai apie dyzelių žvakes. Kiek kitos markės klubas, kita kalba..bet saliara visur kvepia vienodai...:D
http://mikrob.ru/viewtopic.php?f=787&t=46227&p=1356406#p1356406
http://mikrob.ru/viewtopic.php?p=1009015#p1009015

nu jo, paskaičiau pirmą - supratau visas mokslinis tyrimas čia atliktas, tai susigundžiau ir antra nuoroda, savaime aišku, kaip ir po kiekvieno eksperimentinio darbo kilo klausimų autoriui:

visų pirma, kadangi kolega pasisakėt, kad elektrikas (nežinau ar pagal išsilavinimą ar pašaukimą), tai gal galima plačiau kokiu būdu ten ta žvakių savireguliacija įgyvendinta? tikrai sudomino, gal ne be reikalo ir tokie dideli tų žvakių skirtumai :)

gal galima pareklamuoti kokia tiksliai termopoasta naudojama žvakių sriegių sutepimui - iki šiol vario pagrindu tepalą man rekomendauodavo pas ką paklausdavau. natūraliai įtariu, kad yra ir spec. priemonių tam reikalui.

na ir niekaip negaliu patikėti, kad esant 0 pagal celsijų dirbant laisviems sūkiams vis dar 14 (!) min yra kaitinamos žvakės (ir ne šiaip kaitinamos, o taip konkrečiai po 10A šnioja)... juolab pagal aprašyma kaip ir patvirtinta, kad ten tas kaitinimas bent jau vertinant iš akies jokio poveikio neturi... gal, visgi, kažkas yra su grįžtamais ryšiais pačioj sistemoj?..

kaip supratau iš komentaro "Колхоз не всегда полезен..", tai kolegos nelabai liko sužavėti tokiu pasiaukojančiu darbu ir palaikymo sulaukti nepavyko, tai tada paklausiu kaip toliau projektas vystėsi.

dėkui iš anksto.

Rimazz
2016.12.20, 08:10
Savireguliacija tada buvau rimtai susidomėjęs...Buvau radęs žvakės NGK vidaus sandaros brėžinuką. Ten yra toks elementas,pajungtas nuosekliai kaitinimo elementui kurio varža labai stipriai kyla, kylant temperatūrai, dėl ko srovė mažėja, atitinkamai ir temperatūra mažėja...Ir per kelias sekundes nusistovi srovė ...kiek ten sakiau? apie 3A viso labo...Žvakės galiukas vyšninės spalvos, ir gali "degti" bile kiek... Visą šitą reikalą patikrinau eksperimentiškai...
Žvakių ISKRA vidaus sandaros rasti nepavyko...Savireguliacijos funkcija egzistuoja tik tiek kad paminėta aprašyme...Eksperimentas parodė kad praktiškai tas reikalas neveikia.
O jos mano mazdūroj jau sudėtos...Ir žinau kad jos kaista po užkūrimo dar labai ilgai...Ir dar žinau iš to mikrobų forumo, kad chebra ten vertina tik NGK, o visas kitas keičia glėbiais..
Pasieškojau info, pasibandžiau - akurat...Tuščioj eigoj žvakės atsijungia po 14 min. Dar atsijungia aušinimo sistemoj pakilus temperatūrai iki 60 laipsnių (kas gali nutikti tik važiuojant)...arba pergazavus iki, man rods, 2700 rpm...
Atjungimas žvakių užvestam motorui pastebimos įtakos nedaro...Įtariu, kad įtaką daro tik ekologijai...gal.
Tai laiko relės pagalba apribojau žvakių darbo laiką 20 sek. Ta prasme, 20 sek iki užvedimo ( daugumoje atvejų to gana, kontroleris atjungia anksčiau, o jei labai šalta - visada galima pašildyti 2,3 kartus)...ir 20 sek po užvedimo.
Ir projektas daugiau nesivystė...Kelis metus eksplotavau tą MPV , atlaikė tos žvakės...Parduodamas net pamiršau žmogui pasakyt, kas per sistema ten...Skambino paskui po pora mėnesių, klausė kokie ten burtai prie žvakių relės.. ...bandžiau jam paaiškint,...bet atrodo man nekaip sekėsi...:)
Sutepimui tai aš naudojau kažkokį tepaliuką iš CHESTERTON giminės...Jis skirtas garo turbinų smeigių tepimui..Darbe "sutaupytas" dar praeitam tūkstantmety...:D Manau kad labai norint, galima jo rast ir nusipirkt, bet kad užtenka ir tavo minėto vario...

P.S. Nebūtinai gal tas použvediminis kaitinimas yra vojadžeriuose...Garantuoju tik dėl senų mazdų, nissanų ir mitsubišių dyzelių...Kitų nežinau...Reik pasibandyt.

Daranius
2016.12.20, 14:41
Buvau radęs žvakės NGK vidaus sandaros brėžinuką. Ten yra toks elementas,pajungtas nuosekliai kaitinimo elementui kurio varža labai stipriai kyla, kylant temperatūrai, dėl ko srovė mažėja, atitinkamai ir temperatūra mažėja...

kažką panašaus ir įsivaizdavau, bet mano elektronikos žinios gal per prastos, nes nelabai suprantu kaip tada paduodama srovė krenta nuo 10A iki 3A, juk tokiu atvieju visą skirtumą nuo 3A (kuri, kaip supratau, tenka kaitinimo elementui) turėtų "suvalgyti" būtent tas papildomas varžinis elementas.


Tuščioj eigoj žvakės atsijungia po 14 min. Dar atsijungia aušinimo sistemoj pakilus temperatūrai iki 60 laipsnių (kas gali nutikti tik važiuojant)...arba pergazavus iki, man rods, 2700 rpm...

iš čia galim pasidaryt išvadą, kad nėr ko laukti, o reik gazuoti 8-) reiktų pasidomėt ta progą kaip ten Chrysler'is šitoj vietoj išsprendęs...


Sutepimui tai aš naudojau kažkokį tepaliuką iš CHESTERTON giminės...Jis skirtas garo turbinų smeigių tepimui..Darbe "sutaupytas" dar praeitam tūkstantmety...:D Manau kad labai norint, galima jo rast ir nusipirkt, bet kad užtenka ir tavo minėto vario...

P.S. Nebūtinai gal tas použvediminis kaitinimas yra vojadžeriuose...Garantuoju tik dėl senų mazdų, nissanų ir mitsubišių dyzelių...Kitų nežinau...Reik pasibandyt.

greičiausiai nieko aš ir nerasiu, jei čia pramonei skirtas produktas - įdomu būtų sužinoti kokiu cheminiu pagrindu jis padarytas, o kas dėl kaitinimo tai kiek man teko susidurti, tas variantas su kaitinimu visad kažkurį laiką dirbant šaltam varikliui veikia, bet tikrai niekad negalėjau įtarti, kad gali taip ilgai užsitempti, juolab gi girdisi kaip suspragsi rėlė po kurio laiko atsijungdama...

Rimazz
2016.12.20, 15:09
[QUOTE=Daranius;43624]kažką panašaus ir įsivaizdavau, bet mano elektronikos žinios gal per prastos, nes nelabai suprantu kaip tada paduodama srovė krenta nuo 10A iki 3A, juk tokiu atvieju visą skirtumą nuo 3A (kuri, kaip supratau, tenka kaitinimo elementui) turėtų "suvalgyti" būtent tas papildomas varžinis elementas.

Nu žžėk...jei yra vamzdis ir jo vidury čiaupas...tai tu pridarydamas čiaupą mažini srovę...Bet tai nereiškia kad srovę suvalgė čiaupas ???...:D

Va jei netingi paskaityk, radau gerą aprašymą:
http://dpgo.ru/article/2011-07-07/svechi-nakalivaniya-chast-1-

Rimazz
2016.12.20, 15:15
greičiausiai nieko aš ir nerasiu, jei čia pramonei skirtas produktas - įdomu būtų sužinoti kokiu cheminiu pagrindu jis padarytas, o kas dėl kaitinimo tai kiek man teko susidurti, tas variantas su kaitinimu visad kažkurį laiką dirbant šaltam varikliui veikia, bet tikrai niekad negalėjau įtarti, kad gali taip ilgai užsitempti, juolab gi girdisi kaip suspragsi rėlė po kurio laiko atsijungdama...

Chemija man niekada nei patiko nei sekėsi...Man rods yra sudėty molibdeno disulfidas....:D

O bet tačiau...kai gęsta lemputė skydely, kad jau tipo pašilo...iki relės atsijungimo praeina dar geros 10 sek...Bent taip buvo mano ex mazdūroj...Tai jei sukdavau starterį vadovaudamasis ne lempute o relės klaktelėjimu - kurdavosi kur kas linksmiau...
Paskui pasidariau salone kitą lemputę tiesiai nuo relės, ir į tą ,kuri skydely visai nustojau žiūrėt...

formalumas
2016.12.20, 21:20
kažką panašaus ir įsivaizdavau, bet mano elektronikos žinios gal per prastos, nes nelabai suprantu kaip tada paduodama srovė krenta nuo 10A iki 3A, juk tokiu atvieju visą skirtumą nuo 3A (kuri, kaip supratau, tenka kaitinimo elementui) turėtų "suvalgyti" būtent tas papildomas varžinis elementas...
Čia tik elektra ir Omo dėsnis :) Pabandysiu paaiškinti vandentiekio principu. Tarkim, kad sode turim kriauklę su čiaupu, kur vandens talpa su lietaus vandeniu yra pakelta į tam tikrą aukštį tam, kad ties čiaupu susidarytų tam tikras slėgis (aukštis=slėgis). Analogija tokia: varža = čiaupas, įtampa = aukštis(slėgis), o srovė = srovė ;)
Taigi, kuo labiau atsuksim čiaupą (sumažinsim varžą), tuo didesnė srovė tekės (ir tuo didesnė, kuo didesnis aukštis/įtampa). Ir niekam nereikės nieko "valgyti", nes čiaupas/varža tiesiog reguliuoja pratekančią srovę...

Raimislt
2016.12.22, 06:30
Jei kas nesibodit rusų kalbos...Va čia mano ir ne tik mano rašytiniai opusai apie dyzelių žvakes. Kiek kitos markės klubas, kita kalba..bet saliara visur kvepia vienodai...:D
http://mikrob.ru/viewtopic.php?f=787&t=46227&p=1356406#p1356406
http://mikrob.ru/viewtopic.php?p=1009015#p1009015

"Колхоз не всегда полезен.." šiuo konkrečiu atveju - palaikau šią nuomonę.

BOSAS
2016.12.22, 13:58
Chemija man niekada nei patiko nei sekėsi...Man rods yra sudėty molibdeno disulfidas....:D

O bet tačiau...kai gęsta lemputė skydely, kad jau tipo pašilo...iki relės atsijungimo praeina dar geros 10 sek...Bent taip buvo mano ex mazdūroj...Tai jei sukdavau starterį vadovaudamasis ne lempute o relės klaktelėjimu - kurdavosi kur kas linksmiau...
Paskui pasidariau salone kitą lemputę tiesiai nuo relės, ir į tą ,kuri skydely visai nustojau žiūrėt...

Voyageriui mataves laiko nesu bet jei gerai pamenu tokio ilgo kaitinimo po keliolika min nedaro. Nebent ji sugalvoja paleisti po užvedimo.
Ar tai tikrino kas nors??

Daranius
2016.12.22, 15:19
Voyageriui mataves laiko nesu bet jei gerai pamenu tokio ilgo kaitinimo po keliolika min nedaro. Nebent ji sugalvoja paleisti po užvedimo.
Ar tai tikrino kas nors??

čia kažkokia nesąmonė su tom niolika minučių. pasigūglinau ta tema, tai gamintojai nurodo laiko intervalą iki 180s. Voyageriui (senam TD varikliui) kažkada seniai matavau iš akies, tai ten tikrai toli gražu iki tokio intervalo buvo... tiesą pasakius, ar tas apsukų sumažėjimas po kelių min nesusijęs su tuo pačiu?.. bet jau aš kiek pastebėjau tai sutaptavo :)

kas liečia tą rusų straipsnį tai kelios sekundės ir be išgirtųjų NGK tą patį reklamuoja garsieji vokiečių Bosch'ai, netgi Beru ir ACDelco (niekad nesusidūriau su jų kaitinimo žvakėm). labai daug patentų ta tema yra, bet net negaišau laiko gilintis:
http://www.google.ch/patents/US6635851

Rimazz
2016.12.22, 20:50
Voyageriui mataves laiko nesu bet jei gerai pamenu tokio ilgo kaitinimo po keliolika min nedaro. Nebent ji sugalvoja paleisti po užvedimo.
Ar tai tikrino kas nors??

Tai po užvedimo žvakės ir jungiasi...O kontrolinė tuo metu skydely nedega. Tai eilinis vartotojas apie tai ir nežino. O sudėjęs nefirmines žvakeles, keikia gamintojus, kad anie broką daro...Su mano "kolchozu" primityvios ISKRA žvakutės atidirbo gal 5 ar 6 metus ...ir spėju, kad dar tebedirba. Aišku, jei pirkt laiko relę, pirkt tarpinę relę..laidus ir t.t....tai gal nafig tada kolchozą...Bet kai "sutaupytų" yra...tai ko nepabandyt...
Toks dalykas mano paties išmatuotas buvo japonuose - mitsubiši lancer 1,8D ..91m. Nissan Bluebird 2,0D 88m. Ir mano mazda MPV 1996m. 2,5 TD variklis - čia kaitinimo po užvedimo laikas buvo pats didžiausias. Bandžiau "pagaut" šitą reikalą ant kaimyno opelio su isuzu dyzeliuku - nifiga ten, nesijungia...
Taip kad mano rašliavą priimkit kaip Štirlicas ..."informacija k razmyšlenijų "....Apie chrysler dyzelius žinau tik tiek, kad nieko nežinau...

BOSAS
2016.12.22, 22:48
Čia idomia tema atkapstei. Tik galetum maziau "keiktis", butu lengviau skaityti ;)
Niekada tuo nesidomėjau, bet galimas dalykas, kad yra tai ka rasai, nes pastebėjęs esu, kad ekonomija prasideda kuro tik nuo tam tikros temperatūros, tačiau niekada nesiaiskinau kodel, o čia tas papildomas 40 - 50 A pilnai gali turėti tam itakos, ir pas voyagerius labai susvilinėja pakaitinimo rėlės.

ziuras
2016.12.30, 14:48
Rusuose radau tokią lentelę, dėl žvakių kaitinimo laikų mūsų crd varikliuose:



Engine Coolant Temperature
"Key ON"

Wait-To Start Lamp "ON"
(Seconds)

Pre-Heat Cycle
(Glow Plugs On Seconds)

Post-Heat Cycle
(Seconds)



-30C

20s

35s

200s



-10C

8s

23s

180s



+10C

6s

21s

160s



+30C

5s

20s

140s



+40C

4s

19s

70s



+70C

1s

16s

20s


Engine Coolant Temperature - Aušinimo skysčio temperatūra.
Wait-To Start Lamp "ON" - Pakaitinimo žvakių indikatorius (nedega Post-Heat metu).
Pre-Heat Cycle - Pakaitinimo žvakių veikimo laikas neužvedu svariklio.
Post-Heat Cycle - Pakaitinimo žvakių veikimo laikas užvedus variklį.

OPERATION
When the ignition (key) switch is place in the ON position, a signal is sent to the ECM relating current engine coolant temperature. This signal is sent from the engine coolant temperature sensor.

After receiving this signal, the ECM will determine if, when and for how long of a period the glow plug relays should be activated. This is done before, during and after the engine is started. Whenever the glow plug relays are activated, it will control the 12 volt 100 amp circuit for the operation of the four glow plugs. Each relay control two glow plugs.

The Glow Plug lamp is tied to this circuit. Lamp operation is also controlled by the ECM.

With a cold engine, the glow plug relays and glow plugs may be activated for a maximum time of 200 seconds. Refer to the following Glow Plug Control chart for a temperature/time comparison of the glow plug relay operation.

In this chart, Pre-Heat and Post-Heat times are mentioned. Pre-Heat is the amount of time the glow plug relay control circuit is activated when the ignition (key) is switched ON, without the engine running. Post-Heat is the amount of time the glow plug relay control circuit is activated after the engine is operated. The Glow Plug lamp will not be activated during the post-heat cycle.