PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Webasto veikimo ypatumai



zippas
2015.10.07, 22:34
Sveiki, trumpa priešistorė: turėjau 1994(benz.)-OK, turėjau 1997(benz.)-OK, dabar turiu 2001 (2,5 CRD)- bėda :-? nori kuriasi, nori ne, pakeitėm kuro filtrą tai mėnesį kūrėsi paskui vėl nustojo, išplovė baką ir vėl tas pats. tempiant užsikuria puikiai. Ir dar, įjungus šildymą pasigirsta negarsus "švilpimas" bei iš po apačios automobilio pradeda rūkti dūmai !!!, o nustoja tik tada kai pečiuką nustatau šaltam orui. Žodžiu gal kas buvote su panašiom "nelaimėm" susidūrę ar gal žinote pas ką būtų galima kreiptis. Iš anksto AČIŪ

Mindas112
2015.10.07, 23:25
Dėl dūmų iš po dugno:žmogau,tavo automobilyje yra papildomas šildytuvas,ale "Webasto" (CRD standartinė komplektacija) :).Kitas dalykas dėl nesikūrimo: kuriant, sankabą laikai nuspaudęs? Šiaip,patarčiau nuvažiuoti pas Bosą į "Aukščiausią Pavarą",ten tau "iškratys" tavo modelį ir sudiagnozuos viską bei išaiškins automobilio niuansus ;).

BOSAS
2015.10.08, 06:11
Dėl dūmų iš po dugno:žmogau,tavo automobilyje yra papildomas šildytuvas,ale "Webasto" (CRD standartinė komplektacija) :).Kitas dalykas dėl nesikūrimo: kuriant, sankabą laikai nuspaudęs? Šiaip,patarčiau nuvažiuoti pas Bosą į "Aukščiausią Pavarą",ten tau "iškratys" tavo modelį ir sudiagnozuos viską bei išaiškins automobilio niuansus ;).

Tai jau taip turi zmogus modeli ir visai jo nepazysta, gazdinasi bereikalo ir daro nereikalingus darbus.

zippas
2015.10.08, 19:45
ačiū už info. kaip rašiau tai jau nebe pirmas mano voyager'is tad dėl sankabos įminimo žinau (neįmynus net nesuks), dėl webasto taip pat buvau girdėjęs tik labai jau bjauriai iš jos rūksta todėl ir užklausiau :) bet kuriuo atveju dėkui už patarimus.

iGince
2015.10.09, 06:23
Tai jau taip turi zmogus modeli ir visai jo nepazysta, gazdinasi bereikalo ir daro nereikalingus darbus.

Per klaidas i pažinimą!!
O aš manau žmogus šaunuolis, kad klausia ir iesko.... Nes priešingu atveju forumas butų ne Voyager.lt o žemėlapis link Aukščiausios pavaros...
Gaila kad patart nieko negaliu, nes dyzelius tik per teliką matęs.... :D

sukceno
2015.10.09, 08:19
Gaila kad patart nieko negaliu, nes dyzelius tik per teliką matęs.... :D

dar skelbimuose galima virtualiai apžiūrėt... jei turi kompą aišku

Kristis
2015.10.09, 13:00
Gal temos autorius neužpyks, noriu ir aš prie to paties paklausti. Kelis rytus žaidžiau su webasto sistema. Norisi išsiaiškinti kaip ji pasileidžia? Šįryt buvo -2. Tik užvedus ir be jokio pečiuko įjungimo - nieko. Įjungus pečiuką ant 25 laipsnių temperatūros - nieko. Ant "HI" - pasileido.
1. Ar tiesa, kad webasta, be valdymo pultelio, pasileidžia tik užvedus variklį ir nustačius "HI" temperatūrą?
2. Prie kelių laipsnių lauko temperatūros ji pasileidžia, nes įtariu vasarą nesuveiktų kad ir ant "HI" įjungtum :)
3. Ar įmanoma per kažkokius nustatymus padaryti kad atitinkamą valandą ji įsijungtų (prieš tai turėto automobilio magas turėjo webasto timer'į)?

Mindas112
2015.10.09, 20:29
CRD yra sumontuotas ne Webasto,o papildomas variklio šildytuvas.Norint kad jis veiktų kaip Webasto,reikia jį elektroniškai patobulinti-susidėti paleidimo modulį,taimerį ar dar ką nors,kiek fantazija leidžia...;)

BOSAS
2015.10.10, 07:52
Webasto pasileidzia zemiau 18 - 15laipsn silumos taiprikauso nuo termometro tikslumo.
Ji pasileidzia kai uzkuri varikli po kazkiek laiko 1 -2 min priklauso nuo jos vidiniu moduliu veikimo. Ji skirta tik dasildyti varikli kad butu silta ir salone.
Padare ekonomiska varikli tai ka jis sutaupo kurena tai su webasto. Webato valdo klimato kontroles blokas. Jei truksta temperaturos is variklio.
Sildyti varikli su webasto saltyje jokios prasmes. Nes tam sildymui reikes skirti apie 45 min esant apie -20 ir tik po tiek laiko atsildys tepalus, o sedus vaziuot vistiek nebus gero silto oro. Taip yra todel kad webasto pasiekus apie 40 -60 laipsniu sumazina savo sildymo galia.
Webasto atjungti visiskai irgi nieko gero, jei taip padarysi dad daugiau degalu sudegins variklis kol isils.
Taip kad viskas ten geriausia taip kaip yra.
O del dumu tai reikia jai biski benzo praskiedus su saliarka pavaisint ir viskas bus ok. Ji pas tave ten pridegus vidui

Kristis
2015.10.12, 08:40
O del dumu tai reikia jai biski benzo praskiedus su saliarka pavaisint ir viskas bus ok. Ji pas tave ten pridegus vidui

BOSAS gal galėtų pasakyti kokiu santykiu ta kokteiliuką sumaišyti, nes man irgi išmeta dūmą pasileisdama ir po to jokio dūmo? :) Ir ar užtenka pripylus baką dapilti kelis litrus benzino ar reikia jau kažkur atskirai sumaišyti ir tada pilti į baką?
Kas dėl to papildomo variklio šildytuvo tai šįryt pastebėjau, kad pasileido ir ne ant "HI" padarius, tai greičiausiai pagrindinis veiksnys yra lauko temperatūra kaip ir BOSAS kad minėjo. Paskutinis eksperimentas liko ar pasileis jei pečiukas bus išjungtas :)

BOSAS
2015.10.12, 20:46
su tuo benzu cia gavosi ekspermentas netycia.
Zmogus sumaise ir i baka prisipyle benzo, po to istraukem kura ir likusi benza pylem dalimis su dyzeliu taip apie 15 - 20 proc benzo.
tai dabar pas ji webasta super veikia.
Anksciau dumino ir t.t. dabar jokio dumelio ir labai greitai startuoja kazkas po uzvedimo per 1 min laiko.

Jei peciuka isjungsi webasto nepasileis ja paleidzia tik klimato kontroles blokas.
Seip ji yra geras dalykas nors ir paeda kuro, bet uztai masinoje silumos buna ir ganetinai greitai.

Makacinas
2015.10.12, 21:54
Seip lyginant kiek saltas variklis ryja salerkos kai nera webastos, tai webasta neima to kuro visai. Mano alfoj irgi yra ir jos knygute yra, o ten parasyta kad ji vartoja kuro iki 0,5 ltr per valanda.
Tai nesunku pasiskaiciuoti kiek ji sutaupo kuro, jei vaziuotume valanda saltu motoru. Nuostabus isradimas, jei man kas ja isimtu tai nagus nusigrausciau.
Ir dar ten parasyta kad ji pasileidzia nuo +4 laipsniu.

Kristis
2015.10.13, 14:30
su tuo benzu cia gavosi ekspermentas netycia.
Zmogus sumaise ir i baka prisipyle benzo, po to istraukem kura ir likusi benza pylem dalimis su dyzeliu taip apie 15 - 20 proc benzo.

O pačiam varikliui nieko toks kokteilis? Ten purkštukai ir t.t.? Tarkim jei i baką vidutiniškai įšauni 60 litrų tai reiktų pilti 50 dyzelino ir apie 10 gaunasi benzino? Ir ar sluoksniuoti galima ant viršaus benzą pilant ar reikia kažkur maišyti ir tada į baką? Įdomu ir tikrai bandyčiau, nes irgi truputį išmeta dūmą ir esu girdėjęs, kad žiemą kažkiek geriau.

BOSAS
2015.10.13, 19:42
Ant virsaus.
Sis kokteilias naudojamas ypac ziemos metu, kad saliarka nestingtu.

Kristis
2015.10.14, 08:31
Ant virsaus.
Sis kokteilias naudojamas ypac ziemos metu, kad saliarka nestingtu.

Tai turbūt paskutinis klausimas, ar turi reikšmės benzino oktaninis skaičius? 95ą ar 98ą pilti, ar nėra skirtumo?

chevy
2015.10.14, 09:38
Tai turbūt paskutinis klausimas, ar turi reikšmės benzino oktaninis skaičius? 95ą ar 98ą pilti, ar nėra skirtumo?

Geriau kuo mažesnio oktaninio skaičiaus...

formalumas
2015.10.14, 11:17
Aš irgi buvau labai užsikepęs pravalyti savo Webastą benzu, tačiau, gerai panaršęs suabejojau, ar dėl valymo naudos verta trumpinti siurblio ir purkštukų resursą.
Žiemai (jei būtina) rekomenduoja naudoti žibalą, kuris ir pats veikia kaip tepalas, priešingai nei benzinas. Klausimas tik, ar žibalas padės Webastos valymui..?

Makacinas
2015.10.14, 15:23
taigi labai nesunku paduoti jai kura atskirai. atsijungiat slangute nuo kuro pompukes, usmaunat savo kad ir 2ju metru ilgio, atsinesat y salona, pasijungiat savo tara su uzmaisytu kuru, y trasa. isdeginsit koky litra ir vel pasijungsit.

BOSAS
2015.10.14, 18:55
Taip galima isradingumui nera ribu

BOSAS
2015.10.14, 18:57
Aš irgi buvau labai užsikepęs pravalyti savo Webastą benzu, tačiau, gerai panaršęs suabejojau, ar dėl valymo naudos verta trumpinti siurblio ir purkštukų resursą.
Žiemai (jei būtina) rekomenduoja naudoti žibalą, kuris ir pats veikia kaip tepalas, priešingai nei benzinas. Klausimas tik, ar žibalas padės Webastos valymui..?

Tai pagal tave benzinas negali tureti siurblio nes siurbliui bus sakes?
Na pagalvok ar tikrai jau taip yra.

O gal ko nezinom ir nesuprantam tas mus ir gazdina ?

Makacinas
2015.10.14, 19:11
bosas tikrai neteisingai supranti. benzino surblys yra elektrinis variklis, nu tarkim kaip vandens siurblys leidziamas y suliny, jam tepimo nereikia. o salerekos siurblio visos besisukancios ir besitrinancios dalys tepasi salerka. benzinas tikrai sausina salerka ir tikrai gali pakenkti auksto slegio kuro siurbliui. tik tiek.

BOSAS
2015.10.14, 20:58
Tai supratau benzo siurbli galiu jungti sausa ir jis man dirbs belenkiek laiko, nes jam nereikia tepimo. Ar tikrai?

BOSAS
2015.10.14, 21:00
benzinas tikrai sausina salerka ir tikrai gali pakenkti auksto slegio kuro siurbliui. tik tiek.
Kaip benzinas sausina salerka?
Ji absorbuoja salerka i save?
Panasiai kaip spiritas vandeni?

Ar tikrai?
Ir nuo kada benzina galima laikyti nuriebalintoju, jei jis yra sausas?
Kodel dazytojai nenuriebalina masinos benzinu ir po to jos nedazo, o perka spec nuriebalintojus hmm?

Makacinas
2015.10.14, 21:21
paprastai tada: kiek laiko nuo ranku dziusta benzinas ir kiek salerka.

BOSAS
2015.10.14, 21:25
Ne apie garavima eina kalba.

Garavimas su tepimu nemaisom gal.

Makacinas
2015.10.14, 21:44
ale ir ykyrus tu. neuzpyk.
salerka yra riebalas. o benzas toli grazu. benzu galima valyt salerkos demes. matau kad as nesugebu paaiskinti. tai gal tu ysigyk auto dyzeliny ir pavazinek su juo benzo prisipyles ir tada visiems papasakosi kuo viskas baigesi.
o siaip kuo skystis riebesnis tai tuo ilgiau dziusta(garuoja). jeigu ka.

Gintas252
2015.10.14, 22:48
Seku debatus del webastos nuo pradziu , nes maniske turbut normalei ir nedirba .
Del benzo gal pasirinkciau Makacinas varianta atskirai uzmaitinti ja tuo benzo ir saliaros misiniu .
Ir kitas klausimas - ar tikrai taip sudetinga ja isardyti ir isvalyti be jokiu eksperimentu su benzu ?

formalumas
2015.10.15, 09:55
Kai perkaičiau, kad benzinas tirpdo dyzelino parafinus, padariau sau gąsdinančią išvadą, kad tuo būdu keičiasi ir paties dyzelino tepimo savybės. Tačiau normaliu atveju tirpdyti nėra ką, nes normalioje temperatūroje parafino molekulės yra atskiros ir limpa viena prie kitos tik žemesnėje, vadinamoje drumstimosi temperatūroje.
Benzinas ir dyzelinas yra naftos frakcijos, ir tarpusavy sugyvena taip pat gerai, kaip, pvz., etilo alkoholis ir vanduo :)
Benzinas parafinų skaidyti negali (t.y. negali keisti dyzelino cheminės sudėties), o atskiesto dyzelino tepimo savybės turėtų keistis tik proporcingai benzino ir dyzelino santykiui.
Toliau - tik mano pamąstymai, nes tokios info neužtikau: jei ir normalioje temperatūroje yra kažkuri dalis sulipusių parafinų, kurių papildomas tepimas yra vertinamas konstruojant siurblius ir pan., tada skiedimas benzinu tikrai nieko gero. O ir žibalas geriau tik iš dalies, nes jis yra tarpinė naftos frakcija tarp benzino ir dyzelino...

mikana
2015.10.15, 14:02
Seku debatus del webastos nuo pradziu , nes maniske turbut normalei ir nedirba .
Del benzo gal pasirinkciau Makacinas varianta atskirai uzmaitinti ja tuo benzo ir saliaros misiniu .
Ir kitas klausimas - ar tikrai taip sudetinga ja isardyti ir isvalyti be jokiu eksperimentu su benzu ?
Nesunku , tik noro reikia :roll:

Makacinas
2015.10.15, 23:00
Turiu viena gera garaze zapaso.reiktu pasiziuret kada kas ten ir kaip. Manau issukus zvake eitu pripylt kokio nor tirpalo. Bet jei nevisada ta krosnis uzsikuria tai reiketu gal pradet nuo zvakes. Zvakes kaina kazkas apie 40. Kiek zinau jei ydeda pigesne tai buna tas pats nori uzsikuria nori ne.

zippas
2015.10.17, 15:18
Sveiki, matau neblogą temą "užvedžiau" dėl tos "Webastos" dūminimo :). Nežinau dėl ko, bet pas mane jau nustojo dūminti nors nieko papildomo į baką nepyliau, gal tikrai dėl ilgo neveikimo buvo "prikępusi" :) Na atėjus šalčiams pamatysiu. O dabar noriu pasidalinti savo patirtimi dėl "aukščiausios pavaros" serviso. Važiavau ten radęs info šiame forume (pirmą kartą gyvenime) dėl to, kad mano 2,5crd tai kurdavosi tai ne, "garažiukų auksarankiai" siūlė keisti kuro filtrus,siurblius, atlikinėti diagnostikas ir t.t. ir t.t., tad į šį servisą važiavau tikėdamasis panašaus scenarijaus, na ir... gedimą nustatė por porą minučių, pašalino per porą valandų!!! kol kas važiuoju ir vargo nematau. Nepriimkit mano šio komentaro kaip "AP" reklamos, bet rezultatas sako pats už save. Didelis ačiū

Gintas252
2015.10.17, 20:11
Taip zippas jie zino ka daro su musu vojais .. Kaune del webasto "Barzdyla" akademkej buvo .
.

RŪTA
2015.10.26, 19:14
Labas vakaras,gal kartais žinote kas webasto taiso ( bet gero meistro reikia ). Būsiu dėkinga užinfo

mikana
2015.10.26, 22:58
Labas vakaras,gal kartais žinote kas webasto taiso ( bet gero meistro reikia ). Būsiu dėkinga užinfo
865518328 barzdyla anksčiau jisai tuom užsiimdavo

chevy
2015.10.30, 13:24
Lyg ir viską peržiurėjau kas buvo rašoma apie "webastas",bet kažkaip nerandu kada ji turėtu isijungt,ir ar tai priklauso nuo pečiuko reguliatorių padečių.Nes pas mane kartais ji bando pasileist,kartais ne,nuo ko tai priklauso,gal yr padėtys specialios,kaip kondiškei.Aišku tik kad lauko temperatura turi but artima nuliui.Pečiaus valdymas paprastas,kaip radijos :)aldi variantas.

Makacinas
2015.10.31, 09:01
Lyg ir viską peržiurėjau kas buvo rašoma apie "webastas",bet kažkaip nerandu kada ji turėtu isijungt,ir ar tai priklauso nuo pečiuko reguliatorių padečių.Nes pas mane kartais ji bando pasileist,kartais ne,nuo ko tai priklauso,gal yr padėtys specialios,kaip kondiškei.Aišku tik kad lauko temperatura turi but artima nuliui.Pečiaus valdymas paprastas,kaip radijos :)aldi variantas.

manajam vojuj (turiu jy dar tik pora savaiciu) webasta kuriasi kiekviena ryta vos tik uzvedus motora. tiesa buna nustatyta an karsciausios padeties.

Makacinas
2015.11.04, 21:56
Sioje temoje buvo sneketa apie dyzelino ir benzino maisyma, tad paskaitykite
http://auto.lrytas.lt/technika/nusprendete-dyzelina-skiesti-benzinu-kuo-tai-gresia-varikliui.htm

Makacinas
2015.11.04, 22:06
Siandien teko paremontuoti 2005 metu voju crd, tai jame yra webastos lempuke prietaisu skydelyje, uzsidega tokios trys vingiuotos y vyrsu geltonos rodykliukes. tai ziodziu webasta kuriasi nepriklausomai nuo temperaturos nustatumo, ar vejo greicio. Ji nesijungia tik jei visiskai isjungi salono syldyma.

RŪTA
2015.11.05, 21:16
Ačiu už info:)

Rimazz
2015.11.09, 11:23
Dėl webasto veikimo principų.
Čia pas jumi aš naujokas....Bet su katilu WEBASTo therm top 5 turėjau reikalų tokiam lygy, kad paėmiau įrankas nesuprasdamas, kas tai yra, o po pora savaičių tas daiktas jau švilpavo mano omegoj....:)
Va kaip ana veikia - matėt kad nors lietlempę,...arba literatūriškai litavimo lempą....arba - turistinį primusą??? Tai veikimo principas tas pats...Kuras laša ant kaitinimo žvakės ir užsidega...Užsidegęs jis šildo degimo kamerą, kurioje jau yra tas pats kuras...ir jis pradeda garuoti, ir jau nebe laša o purškia garų pavidale a ir degimas vyksta savaime, žvakė jau nebereikalinga...Yra kameroj liepsnos daviklis, kuris duoda info katilo "smegenams" apie ten vykstančius procesus... Orą reikia dozuoti labai tiksliai, tai irgi smegenų funkcija, o techniškai orpūtė tai nuol. srovės variklis su sparnuote, kurio greitį stipriai reguliuoja tie patys smegenai (toliau vadinsim kontroleriu)..O kitam gale to paties variklio - sliekinė pavara ir maaažas lėtaeigis PLUNŽERINIO tipo kuro siurbliukas....Ir jam tikrai yra vienodai kokią kuro rūšį pompuoti...Bet jis turi reguliavimo varžtelį, su kuriuo aš daugiausiai prasiknisau...Nuo jo priklauso viskas - kursis ar ne, dūmins ar ne...O kad jį pasukinėt, pusę pečiaus reik ardyt. O kai jis jau automobilyje, tai malonumo maža.....
Benzo ir dyzelio šiek tiek skiriasi degimo kameros forma, žiklerio skylutė ..Dyzelis kad geriau garuotų, laša ant tokio porėto cilindriuko, kuriame yra žvakė.
Toliau ...tarp korpuso dvigubų sienelių cirkuliuoja variklio aušinimo sistemos skystis, viduj veikia degimo kamera, skystis šildosi ir šildo viską aplinkui:)
O čia dar vienas skirtumas ...kas tą cirkuliaciją daro. Jei tai pilnai autonominis šildytuvas - turi siurbliuką. Jei tik pagalbinis pašildytuvas - jam cirkuliaciją daro variklio aušinimo pompa, ...O be cirkuliacijos katilas mikliai perkaista ir apsauga atjungia.
Tokie pagrindiniai katilo veikimo principai...O toliau prasideda niuansas...Kontroleris. Jie pastoviai tobulėja...Yra tokių, kad be kompo ir spec. softo te nėr ką veikt.

Mcu
2016.02.23, 11:45
Siandien teko paremontuoti 2005 metu voju crd, tai jame yra webastos lempuke prietaisu skydelyje, uzsidega tokios trys vingiuotos y vyrsu geltonos rodykliukes. tai ziodziu webasta kuriasi nepriklausomai nuo temperaturos nustatumo, ar vejo greicio. Ji nesijungia tik jei visiskai isjungi salono syldyma.

Pas mane irgi webasto pasileidzia ijungus klima, gal kas zino kaip paleisti klimo neuzvedus variklio kad ji paleistu webasto?

BOSAS
2016.02.23, 13:35
Pas mane irgi webasto pasileidzia ijungus klima, gal kas zino kaip paleisti klimo neuzvedus variklio kad ji paleistu webasto?

Nera prasmes buvo tai padaryta.

Mcu
2016.02.23, 13:44
Nera prasmes buvo tai padaryta.

As noriu pasidaryti kad pulteliu galeciau paleisti webasto. O kadangi webasto pasileidzia paleidus klima tai galvoju kaip paleisti klima neuzkurus variklio?

liutukas
2016.02.23, 15:01
Webasto turi laidą, kurį užtrumpinus berods į žemę pasikuria webasto. 4-tukyje buvo sukonstruota 2 rėlių schemutė su save blokuojančiu kontaktu, kurią įjungia signalizacijos ch2 išėjimas (atskiras mygtukas pultelyje) ir relė įjungdavo webasto. Įšjungimas būdavo įjungus degimą rakteliu, automatiškai išsijungdavo kuriant variklį ir toliau viskas veikdavo gamykliškai. Variklį žiemą įšildydavo per 10-15min. Tačiau atrodo reikėjo kažką daryti su cirkuliaciniu siurbliu, berods statė papildomai elektrinį siurbliuką.

Mcu
2016.02.23, 15:20
Webasto turi laidą, kurį užtrumpinus berods į žemę pasikuria webasto. 4-tukyje buvo sukonstruota 2 rėlių schemutė su save blokuojančiu kontaktu, kurią įjungia signalizacijos ch2 išėjimas (atskiras mygtukas pultelyje) ir relė įjungdavo webasto. Įšjungimas būdavo įjungus degimą rakteliu, automatiškai išsijungdavo kuriant variklį ir toliau viskas veikdavo gamykliškai. Variklį žiemą įšildydavo per 10-15min. Tačiau atrodo reikėjo kažką daryti su cirkuliaciniu siurbliu, berods statė papildomai elektrinį siurbliuką.

Jo cirkuliacini siurbliuka man reiktu pasistatyti nes jo nera pas mane. Bet as noreciau suzinoti kaip kuo paprasciau man paleisti webasto ir klima, visa kita as pats ismastyciau.

Mcu
2016.02.23, 15:45
Pas mane webastoi orginaliai naudojami kontaktai:
1 ---
2 naudojamas (naudojamas diagnostikai ir webastos paleidimui)
3 ---
4 ---
5 naudojamas (ziema vasara rezimas)
6 naudojamas (kuro pompa)

Gongas
2016.02.23, 19:05
Sveiki,esu naujas svecias cia,tai del tos pacios weabastos,kame reples,kad niekad neteko uzmatyti tos pacios lemputes jos skydeleje,nei ant degimo,nei uzvedus.o ir siaip ji man nepasileidzia,jokio dumo paskutiniu metu nemeta.padaro praputima kelias minutes,tai girdisi,salta ora papucia ir atsijungia.buvau isemes kuro pompike,tiesiogiai jungiau,tai veikia,pasaudo kura.kuras vamzdeliu is bako ir lasa,magistrale tvarkinga,jokiu nutekejimu ar oro gaudymu nera.fyske po kapotu kampe jos ir buvau atjunges,tai turejo naujai prisirist.tai kame reples,zvake kaput ar smegenys jau suslubavo?

BOSAS
2016.02.23, 19:15
Webasto turi laidą, kurį užtrumpinus berods į žemę pasikuria webasto. 4-tukyje buvo sukonstruota 2 rėlių schemutė su save blokuojančiu kontaktu, kurią įjungia signalizacijos ch2 išėjimas (atskiras mygtukas pultelyje) ir relė įjungdavo webasto. Įšjungimas būdavo įjungus degimą rakteliu, automatiškai išsijungdavo kuriant variklį ir toliau viskas veikdavo gamykliškai. Variklį žiemą įšildydavo per 10-15min. Tačiau atrodo reikėjo kažką daryti su cirkuliaciniu siurbliu, berods statė papildomai elektrinį siurbliuką.
ziema isildydamo varikli per 40 min.
Ir nereikia cia pasakoti, kad per 15 min.
Gal prie -3 ir per 15 min jei sala apie 18 ir daugiau be 40 min nieko nebudavo ir po to ateini islestas akumas dar uzsivesti uztekdavo bet jei sunkiai kurtusi tai jau butu amen.
Varikli pasildo labai nedaug max iki 60 laipsniu taip kad atejus ir uzvedus tos norimos silumos nebudavo tik pradejus vaziuot kai variklis generuodavo papildomai silumos po kokiu 5 min jau pradedavo geresne siluma eiti.

Reziume daug kriuslevos o naudos kaip aguonos grudas.

BOSAS
2016.02.23, 19:17
Jo cirkuliacini siurbliuka man reiktu pasistatyti nes jo nera pas mane. Bet as noreciau suzinoti kaip kuo paprasciau man paleisti webasto ir klima, visa kita as pats ismastyciau.
Akumo neuzteks. Neverta kriustis, nera tos naudos kokia isivaizduoji.
Dviejose masinose buvau pasidares ir ne vienoje tai nepasiteisino.
Kaip dasildytuvas viskas ok o kaip sildytuvas nieko gero.

Mcu
2016.02.23, 19:26
Sveiki,esu naujas svecias cia,tai del tos pacios weabastos,kame reples,kad niekad neteko uzmatyti tos pacios lemputes jos skydeleje,nei ant degimo,nei uzvedus.o ir siaip ji man nepasileidzia,jokio dumo paskutiniu metu nemeta.padaro praputima kelias minutes,tai girdisi,salta ora papucia ir atsijungia.buvau isemes kuro pompike,tiesiogiai jungiau,tai veikia,pasaudo kura.kuras vamzdeliu is bako ir lasa,magistrale tvarkinga,jokiu nutekejimu ar oro gaudymu nera.fyske po kapotu kampe jos ir buvau atjunges,tai turejo naujai prisirist.tai kame reples,zvake kaput ar smegenys jau suslubavo?

Jei pompike veikia ventiliatorius prasipucia speciau kad reiktu pasitikrinti zvakute. Pas mane buvo kreiva zvake pasikeiciau ir viskas ok dabar.

Gongas
2016.02.23, 19:38
O ta pati zvake su laiku neapsinesa kokiu brudu?pavalymas jokios naudos neduoda?tik keitimo variantas gelbsti?ir siaip ju ymanoma kur rasti?kaina dar prilaiko?ir daug reikalu paciam iki jos dasikast?islupus peciu ant stalo ar ir slangu neatjungus,tik pasileidus zemyn galima ja isoperuot?

Gongas
2016.02.23, 20:39
Ir aktualu del tos lemputes webastos,ar ji pasirodyt turi skydelyje prietaisu ir kokiu atveju ji apie savo egzistencija signalizuoja?:)

Mcu
2016.02.23, 21:20
O ta pati zvake su laiku neapsinesa kokiu brudu?pavalymas jokios naudos neduoda?tik keitimo variantas gelbsti?ir siaip ju ymanoma kur rasti?kaina dar prilaiko?ir daug reikalu paciam iki jos dasikast?islupus peciu ant stalo ar ir slangu neatjungus,tik pasileidus zemyn galima ja isoperuot?

Jei ji veikia nemanau kad apsinesti galetu. Seip geriause pasijungti webasto prie kompo ir pasiziureti kas negerai? Zvakiu rasti galima, kaina apie 30 euru pvz. skelbiu.lt. Norint zvake pakeisti teks issiimti webasto is masinos ir pasideti ant stalo.

Gongas
2016.02.23, 21:38
Aiskumas tada,padori kaina.o sau pats keitei?daug ardymo ir niuancu iki jos?ir ta pati diagnostoka darant visad tiksliai numato kame beda?

Mcu
2016.02.23, 22:26
Aiskumas tada,padori kaina.o sau pats keitei?daug ardymo ir niuancu iki jos?ir ta pati diagnostoka darant visad tiksliai numato kame beda?

Jo pats, tik kad nereiktu spelioti kas bogai is pradziu pasidariau diagnostini laida. 3189 Daugiau darbo buna issitraukti is po masinos nei ja isardyti. 3190 Su diagnostika galim kiekviena jos valdoma komponenta pratestuoti rankiniu budu, paleisti testa, stebeti jos pasileidimo darba ir matyti klaidas. 3191

Mcu
2016.02.23, 22:42
Akumo neuzteks. Neverta kriustis, nera tos naudos kokia isivaizduoji.
Dviejose masinose buvau pasidares ir ne vienoje tai nepasiteisino.
Kaip dasildytuvas viskas ok o kaip sildytuvas nieko gero.

As stebuklu nesitikiu tik manau kad masina pakurenus su webasto 15min. ir po to iskarto ja uzvedus langai ir salonas susils greiciau nei nieko nedarius.

liutukas
2016.02.23, 23:44
As stebuklu nesitikiu tik manau kad masina pakurenus su webasto 15min. ir po to iskarto ja uzvedus langai ir salonas susils greiciau nei nieko nedarius.
Žinoma greičiau. Aš naudojaus ir man užtekdavo 15-20min max. Mašina šilta nebūdavo užvedus, bet temperatūros rodyklė jau būdavo pakilusi puse normos. Žinoma po užkūrimo temperatūra nukrenta nes pradeda normaliai cirkuliuoti sistema. Priekinis langas oro samatioku jau būdavo pradėjęs atitirpinėti, variklį sukdavo ir kurdavosi lengviau, o salone šiluma pasijusdavo jau po 1km. Gal BOSAS tikėjosi įsėsti į šiltą mašiną. Taip nebus, nesitikėk ir tu. ;) Čia sakyčiau daugiau nebent tik prieš baigiant gerti kavą paleisti ir kiek įšildyti patį variklį prie gero minuso.
O jei nori pasikrušti, tai klimos paleidinėti nereikia, nes su ja pasikurs ir salono ventiliatorius. Tuomet tikrai variklio neužkursi. Užtenka su laidu paleisk webasto, jis dirba autonomiškai ir pastoviai turi prijungta maitinimą.
Neklausk manęs kokį laidą jungti, ne pats dariausi. Buvo čia forume webasto meistriukas iš Kauno, jis man viską ir padarė, nepamenu nicko dabar.

BOSAS
2016.02.24, 07:20
As stebuklu nesitikiu tik manau kad masina pakurenus su webasto 15min. ir po to iskarto ja uzvedus langai ir salonas susils greiciau nei nieko nedarius.
Tai jei taip manai tai dabar nuimk laika ir lauko temperatura ir pasimatuok per kiek susyla.
Ir ta pati padarysi su saavo maklem.

Bet cia dar nebus tikri rezultatai, nes lauke pliusas, jei butu - 15 vot tada butu tikras palyginimas. Esmine problema, kad webasta pasiekus apie 60 laipsniu pradeda mazinti savo galia ir tik palaiko toje temperaturoje.
Pasikeisk si parametra tuomet viskas veiks gerai. As sio parametro nekeiciau buvau palikes orginaliai, todel ir yra s.....as

Mcu
2016.02.24, 08:34
Ir aktualu del tos lemputes webastos,ar ji pasirodyt turi skydelyje prietaisu ir kokiu atveju ji apie savo egzistencija signalizuoja?:)

Webastos lempute atrodo sitaip 3192 jei klima ijungta ir variklis neuzkaites ji visada uzsidega.

Gongas
2016.02.24, 08:44
Na dekui uz patarimus,jie tikrai naudingi,pries susiruosus ja lupti laukan.siaip maskej as ja buvau jau pasileides is savo vietos,tai buvo belike tik slangas uzglusint antifrizo,bet del laiko reikejo judeti,tai pakabinau vel atgal.o siaip ja atjungus slangas jos tarpusavyje galima sujungt?kaip kokiu vamzdiecu?ar atskirai tik uzglusint?jos ten 3 lyg kiek pamenu ateina y peciu?ir vaziuot galima bus,kol ji bus tvarkoma?sistema bendra nepasiges,kad kazko truksta?:)

Gongas
2016.02.24, 09:27
Tai ir ydomu dar,kodel as tos lemputes niekad nematau ir butent toj vietoj skydelyje?:)ji perdegus ar kame reples?ir webastos saugiklis yra kox atskiras butent jei pacioj saugiklinej po kapotu ar cia surista viskas bendrai su pacia klima?

Mcu
2016.02.24, 13:57
Na dekui uz patarimus,jie tikrai naudingi,pries susiruosus ja lupti laukan.siaip maskej as ja buvau jau pasileides is savo vietos,tai buvo belike tik slangas uzglusint antifrizo,bet del laiko reikejo judeti,tai pakabinau vel atgal.o siaip ja atjungus slangas jos tarpusavyje galima sujungt?kaip kokiu vamzdiecu?ar atskirai tik uzglusint?jos ten 3 lyg kiek pamenu ateina y peciu?ir vaziuot galima bus,kol ji bus tvarkoma?sistema bendra nepasiges,kad kazko truksta?:)

Ten yra tik dvi antifrizo slangos trecia niekur nei per ja tik ora pasiema. As nusimiau webasta su visom slangom ir paemes kitos slangos gala padariau kylpa ir viskas.

Gongas
2016.02.24, 15:19
Na db kaip ir aiskumas:)laiko esant reiks imt ir krapstytis:)

Vlad
2017.11.15, 07:17
Sveiki visiems,
Gal kas zino, ar galima webasta visiskai atjungti, gal kurnors fiske yra.

Mindas112
2017.11.15, 07:31
Bus šalta važinėti, be to, varikliui ne į naudą- iki darbinės temperatūros nesušils

tunks
2017.11.15, 14:02
Tai jei taip manai tai dabar nuimk laika ir lauko temperatura ir pasimatuok per kiek susyla.
Ir ta pati padarysi su saavo maklem.

Bet cia dar nebus tikri rezultatai, nes lauke pliusas, jei butu - 15 vot tada butu tikras palyginimas. Esmine problema, kad webasta pasiekus apie 60 laipsniu pradeda mazinti savo galia ir tik palaiko toje temperaturoje.
Pasikeisk si parametra tuomet viskas veiks gerai. As sio parametro nekeiciau buvau palikes orginaliai, todel ir yra s.....as

istirkuju tai nesudas. jus is dasildytuvo, ar kaip cia ivardint bandot padaryt alia autonominio tipo, bet tikites siek tiek kitu rezultatu nei jos yra dedikuotos. jei ziurint i autonomkes, tai jos ta ir daro, kad siek tiek pasildo motora pries uzvedant. tikslas kad nebutu ekstremaliu temperaturos suoliu uzvedus motora, kas jam ne i nauda. nieks nesigincys tikriausiai, kad varikliui sveikiau uzsivesti bunant +60 nei esant susalusiam iki -20 tarkim. ta uzduoti autonominis sildytuvas ir padaro. nesvarbu ar webasto su alia vidaus degimo varikliu, ar i 220v tinkla jungiamas sildytuvas kabinamas ant tosolo slangos, ar blogesniu atveju isukama spirale i karteri.

Makacinas
2017.11.15, 23:50
Sveiki visiems,
Gal kas zino, ar galima webasta visiskai atjungti, gal kurnors fiske yra.

nu va, dar vienas kuriam webasta salerka punta:D. cia is tos serijos kur pagamino ekonomiska varikly bet ydejo webasto kad daugiau salerkos imtu.
pasakysiu tik tiek: jei man is masinos pavogtu kas webasta, tai nagus nusigrauztau:cry:. paprastas bet nuostabus isradimas;)
po dugnu lauke uz vairuotojo sedynes yra pakabinta krosnis, joje yra fyskiu . atjungus bet kuria ji neveiks.
tik nepamirsk yvertinti kiek kuro vartojo pries ir po atjungimo ir kiek y salona silumos gauni....

Tomashokas
2017.11.16, 22:18
Geriausias variantas manau yra kai gali pats valdyti autonomkes darba,nori paleidi pries uzkuriant,uztenka 10 min jai duot padirbt ir ziema motoras jau buna persivertes i pliusine temperatura ir kuriasi be zvakiu pakaitinimo.O gali ir kaip dasildytoja naudot pvz jei akumas nera labai stiprus,uzkurei masina ir ijungei webasta,nes automatinis rezimas nera labai sveikas paciai webastai jei vazinejama trumpais atstumais ir ji pati nespeja gerai isibeget,tada su laiku priauga suodziu,pradeda dumint,galiausiai visai nebesikuria.

Olvis
2017.11.18, 00:40
Sveiki visiems,
Gal kas zino, ar galima webasta visiskai atjungti, gal kurnors fiske yra.

Kairej pusej uz oro filtro ant stakano prikabinta, bent pas dyzeli...
Bet tolkas mažas, kad ir atjungsi. Kaip slamščia salerka auto, teip ir šlamš :D

Gal kiek labiau apsimoka, ja atjungus būt, kai važinėjama trumpom distancijom. Nes tada gaunasi: Užvedi, ji įsijungia, pavažiuoji 1km užgesini, o ji dar salerka kurį laiką šlamščia. Per ta atstuma tu jos naudos nepajauti. O nanaudingai ji kura degina ir dar akuma dusina.

Nors isbandytas reikalas ir nuormaliai su vaziuojant.
Su webasta pilnai temperatura pakila nuvaziavus apie 15km
be webastos apie 18km.

Pas mane kai vanas nuo -15 saldytuvas, tai tolkas is webastos irgi nekazka :D ar veikia ar ne. Susalu :oops:

Zodziu vasarinis jis pas mane :D Tingiu skrost panele, lupt vysa peciu lauk, nes i kojas pucia salta-vos vos drugna vejali. Matomai kazkas su sklendemis bus.

BOSAS
2017.11.18, 08:38
Geriausias variantas manau yra kai gali pats valdyti autonomkes darba,nori paleidi pries uzkuriant,uztenka 10 min jai duot padirbt ir ziema motoras jau buna persivertes i pliusine temperatura ir kuriasi be zvakiu pakaitinimo.O gali ir kaip dasildytoja naudot pvz jei akumas nera labai stiprus,uzkurei masina ir ijungei webasta,nes automatinis rezimas nera labai sveikas paciai webastai jei vazinejama trumpais atstumais ir ji pati nespeja gerai isibeget,tada su laiku priauga suodziu,pradeda dumint,galiausiai visai nebesikuria.

sekmes

BOSAS
2017.11.18, 08:41
Kairej pusej uz oro filtro ant stakano prikabinta, bent pas dyzeli...
Bet tolkas mažas, kad ir atjungsi. Kaip slamščia salerka auto, teip ir šlamš :D

Gal kiek labiau apsimoka, ja atjungus būt, kai važinėjama trumpom distancijom. Nes tada gaunasi: Užvedi, ji įsijungia, pavažiuoji 1km užgesini, o ji dar salerka kurį laiką šlamščia. Per ta atstuma tu jos naudos nepajauti. O nanaudingai ji kura degina ir dar akuma dusina.

Nors isbandytas reikalas ir nuormaliai su vaziuojant.
Su webasta pilnai temperatura pakila nuvaziavus apie 15km
be webastos apie 18km.

Pas mane kai vanas nuo -15 saldytuvas, tai tolkas is webastos irgi nekazka :D ar veikia ar ne. Susalu :oops:

Zodziu vasarinis jis pas mane :D Tingiu skrost panele, lupt vysa peciu lauk, nes i kojas pucia salta-vos vos drugna vejali. Matomai kazkas su sklendemis bus.

jei neturit uz ka salerkos nusipirkti keiskit masina. Nes is tokiu ubagysciu atsiranda kitos ubagystes o galiausiai masinos pardavimu baigiasi. Ikisama kitam lietuvui jau pridirbta kruva nesamoniu. N kartu tokias teko atstatineti.
greiciausiai jums bus parankesnis variantas 1.9 2.0 TDI

chevy
2017.11.18, 09:09
jei neturit uz ka salerkos nusipirkti keiskit masina. Nes is tokiu ubagysciu atsiranda kitos ubagystes o galiausiai masinos pardavimu baigiasi. Ikisama kitam lietuvui jau pridirbta kruva nesamoniu. N kartu tokias teko atstatineti.
greiciausiai jums bus parankesnis variantas 1.9 2.0 TDI

1.9 TDI, motoras geresnis :-))))))))))

Olvis
2017.11.20, 23:48
1.9 TDI, motoras geresnis :-))))))))))

Geras ir 2.0 TDI jai viska, kas priklauso pasidarai pigiai ir laiku, nei, kad nedarai ir brangiai jau darytis tenka arba daro kiti uz dar brangiau

Olvis
2017.11.20, 23:55
jei neturit uz ka salerkos nusipirkti keiskit masina. Nes is tokiu ubagysciu atsiranda kitos ubagystes o galiausiai masinos pardavimu baigiasi. Ikisama kitam lietuvui jau pridirbta kruva nesamoniu. N kartu tokias teko atstatineti.
greiciausiai jums bus parankesnis variantas 1.9 2.0 TDI

Keist i elektrine pvz: GOLF VII GTE kiek kurui isleidi zmogus, jam lizinga susimokesi :)
Tik va gaila, kad nepasikrauna taip greit kaip dabartiniai samsungai :-x kuria diena, vis nedakrautu vaziuodamas pagest gali... Daug kartu draudimo pagalba kelyje nepades

chevy
2019.02.14, 09:39
Galkas paprotins nuo ko pradeti,nebeveikia webasta,lyg jos is vis nebutu,jokiu gyvybes zenklu neberodo.Iki tol viskas buvo puiku,nedumino ir puikiai veike.

Dziugesiukas
2019.02.14, 10:51
Galkas paprotins nuo ko pradeti,nebeveikia webasta,lyg jos is vis nebutu,jokiu gyvybes zenklu neberodo.Iki tol viskas buvo puiku,nedumino ir puikiai veike.

Gali būti betkas-laidai, žvakė, degimo kamera.

Tomashokas
2019.02.14, 13:15
Pradedam nuo :

https://c1.staticflickr.com/7/6057/6326632146_0587963531_b.jpg

chevy
2019.02.15, 08:32
Pradedam nuo :

https://c1.staticflickr.com/7/6057/6326632146_0587963531_b.jpg

O jeigu lietuviskai ??:)

Tomashokas
2019.02.15, 12:48
Diagnostika prisijungus su chryslerine arba W-thermo test,pas mane ryt kaip tik 2 ???????? neveikiacios atvaziuos,gydysiu.

chevy
2019.02.16, 08:56
Diagnostika prisijungus su chryslerine arba W-thermo test,pas mane ryt kaip tik 2 ???????? neveikiacios atvaziuos,gydysiu.

Supratau,dekui.

chevy
2019.09.05, 15:22
Diagnostika prisijungus su chryslerine arba W-thermo test,pas mane ryt kaip tik 2 ???????? neveikiacios atvaziuos,gydysiu.

Ar imanoma ja paleisti paprastai,pajungus ten koki pliusa su minusu?

Tomashokas
2019.09.05, 20:18
Galima,per viena pina su minusu,tik jei variklis nedirbs,greit pereis i gesinimo rezima del perkaitimo,nes nebus kas varineja skysti,reik statyti siurbliuka ir su W paleidimo signalu aktyvuoti ir ji.
Dar jei gerai pamenu chryslerines W pasileidzia ir su pliusu,tik i kita kontakta.pin5 per mase ir pin3 su pliusu.

chevy
2019.09.05, 21:07
Galima,per viena pina su minusu,tik jei variklis nedirbs,greit pereis i gesinimo rezima del perkaitimo,nes nebus kas varineja skysti,reik statyti siurbliuka ir su W paleidimo signalu aktyvuoti ir ji.
Dar jei gerai pamenu chryslerines W pasileidzia ir su pliusu,tik i kita kontakta.pin5 per mase ir pin3 su pliusu.

Nors nelabai supratau,bet vistiek dekui uz info

Tomashokas
2019.09.05, 23:10
Ant webastos 2 fiskes,viena su 2 storais laidais-pagrindinis maitinimas(+12V ir mase),kita fiske 6 vietu(pinu),ji sunumeruota,tik ne visi pinai su laidais,pas chrysleri pvz.:
nr2. Diagnostika
nr5. Uzkurimas su mase (gamyklinis)
nr6. Kuro pompai impulsai +12V
nr. 1-3-4 gali buti be laidu,bet i 3 padavus +12V webasta pasileidzia,lygiai taip pat kaip i 5 padavus mase.

Pas mane darbiniam kompe apie 4Gb infos apie autonomkes prikaupta,galiu kazka patart jei reiks.

chevy
2019.09.06, 10:00
Ant webastos 2 fiskes,viena su 2 storais laidais-pagrindinis maitinimas(+12V ir mase),kita fiske 6 vietu(pinu),ji sunumeruota,tik ne visi pinai su laidais,pas chrysleri pvz.:
nr2. Diagnostika
nr5. Uzkurimas su mase (gamyklinis)
nr6. Kuro pompai impulsai +12V
nr. 1-3-4 gali buti be laidu,bet i 3 padavus +12V webasta pasileidzia,lygiai taip pat kaip i 5 padavus mase.

Pas mane darbiniam kompe apie 4Gb infos apie autonomkes prikaupta,galiu kazka patart jei reiks.

Pas mane i webasta ateina vienas zgutas su keturiais laidais.Apacioj yra fiske keturiu laidu,is sonu du storesni laidai,o per viduri du plonesni,Ar prie tos fiskes kazka padavus pasileistu?

Tomashokas
2019.09.06, 12:53
I pacia webasta 2 fiskes,o viena su 4 laidais stovi ant desinio amortiko kelmo po kapotu,du krastiniai-raudonas ir juodas stori tai maitinimas,viduriniai baltas su juostele-diagnostinis,melynas-uzkurimas nuo minuso.Taigi paimi laido gabala ir nuo masinos ar variklio korpuso permeti mase i melyna ir turi isgirsti webastos praputima.

4787

chevy
2019.09.07, 17:35
Didelis aciu Tomui,žmogus tikrai supranta ką daro,jo pagalba susitvarkiau webasta,nors ir tik telefono pagalba,bet respekt tau Tomai,pečius dirba kaip ir turi dirbti.
Dar roza DĖKUI !!!!

mongol
2019.09.26, 17:29
O pas mane neveikia nei webasta,nei langai sila,nei veidrodziai.gal tai susija?gal kas patars nuo kur pradet ieskot?mano grandas 2,8crd 2007metu su el.klima.

Tomashokas
2019.09.27, 00:01
Susije tuo,kad ir webasta ir galinio stiklo bei veidrodziu sildyma valdo tas pats klimos blokas,sildymo paieska paprasta,jungiam,ziurim ar uzsidega lango oranzinis simbolis klimos bloke,jei uzsidega,ziurim ar iseina pliusas i stikla bei veidrodzius.Su webasta irgi,reikia salto oro,max temperaturos nustatymo i salona,nedegancios kuro lemputes ir nedingusio webastos maitinimo.
Schema rankose ir jos supratimas palengvina paieskas.

Tomashokas
2019.09.27, 12:47
Papildymas su schema:

po kapotu saugikliu dezej stovi rele (Defrogger relay),po jos per saugiklius 13 (stiklui) ir 4 (veidrodziams) iseina pliusai,atitinkamai C9/3 ir C7/1 fiskes.Jei klimoj uzsidega sildymo simbolis,rele turetu paduot maitinimus,reikia tikrinti.

4796

mongol
2019.09.27, 17:21
Klimos ekrane uzsidega langu sildymo simbolis.maitinimus ir isejimus pameginsiu ritoj patikrint.pasildytojo kontroline lempute uzsidega tik kai ijungi degima.nu parodo kad ji ira ir uzgesta.
Gal kas galetu pagelbet su manualu mano grandui?butu gerai zinot kur ir koks saugiklis ar rele ira ir pan.

donatasfauna
2019.10.29, 11:46
Neisijungia webasto su distanciniu pultu ar vidaus valdymu,pati webasto pradeda veikti įjungus šiluma,kur problema?

renka
2019.10.29, 20:14
Man buvo taip dyzeli kai turejau.kur isijungia kai paduodi siluma tai gamyklinis varijantas.o kur su pulteliu ten stovi cirkuliacinis siurblys.man buvo jis numires uztai neijunge tos vebastos.gal dar koks laidas buvo blogai pajunktas.nes jei masina neuzkurta,nieks nevarineja antifryzo,uztai tose su pulteliais stovi siurbliai.

grand.voyager
2020.11.22, 23:17
Kaip priverstinai paleisti webasto ant 2,5.crd variklio ?

chevy
2020.11.23, 11:42
Kaip priverstinai paleisti webasto ant 2,5.crd variklio ?

86 -tame yra,biški žemyn nusileisk

BOSAS
2020.11.29, 18:28
Kaip priverstinai paleisti webasto ant 2,5.crd variklio ?

Ipatingos naudos nebus nevark

udra
2022.02.07, 13:42
labas, o kaip visai atjungti vebasta? maniau atjungiau ant skydelio prie vairo kur yra vebastos, bet vakar pati uzsikure ir nereagavo i isjungima nuo pultelio. sakau visai atjungsiu kad nesugalvotu parom dirbti. tai man istraukti + laideli ir minuso ir viskas turbut?izoliuoti juos ir nebeveik? aciu uz zinia.

Raimislt
2022.02.07, 15:02
Prie oro fitro atjungti webasto jungti. 5206

udra
2022.02.07, 15:51
Prie oro fitro atjungti webasto jungti. 5206

super, aciu Tau, atjungsiu siandien kol issiaiskinsiu kodel ivyko savaiminis isijungimas bestovint.