PDA

Žiūrėti pilną versiją : Neatsidaro galiniai langai (fortkes)



Darukasas
2011.06.14, 16:30
Sveiki kolegos, susiduriau su tokia problemele. Ziema langai darinejosi , pavasari ir iki dbr nebeatsidaro , kazkuria diena buvau isardes varikliukai suveikia ir sukasi , sutepiau ir obuoliukus, bet kai surenku viska i vietas viena kart atidaro nepilnai langa uzdaryti uzdaro bet atidaryti nebe, ar gali buti kad truksta mases? ar ten varikliukai jau pasede gali buti , nors be lango apkrovos jie veikia gerai. gal kam yra panasiai nutike ir kaip sprendete si galvosuski? Aciu.

BOSAS
2011.06.14, 16:40
jei mechanikoje kliuciu nera tuomet gali buti, kad truksta mases arba pliusinis laidas kur nors papuves.
Kazkas su itampa iki varikliuku yra ne gerai.

driusa
2011.06.14, 19:04
Pas mane tai neveikia kai būna karšta.Kodėl, net neįsivaizduoju.Ir neveikia vienoje pusėje, bet tinguva užsiimt.

sarikas
2011.06.14, 19:12
Sveiki kolegos, susiduriau su tokia problemele. Ziema langai darinejosi , pavasari ir iki dbr nebeatsidaro , kazkuria diena buvau isardes varikliukai suveikia ir sukasi , sutepiau ir obuoliukus, bet kai surenku viska i vietas viena kart atidaro nepilnai langa uzdaryti uzdaro bet atidaryti nebe, ar gali buti kad truksta mases? ar ten varikliukai jau pasede gali buti , nors be lango apkrovos jie veikia gerai. gal kam yra panasiai nutike ir kaip sprendete si galvosuski? Aciu.

la,tau arba surinkus kasnors skyouojas,arba pasedesvarikliukas,ir gauni pirkt nauja,man jau du kartus taspats buvo,pasikeiciau ir vsio.p.s bandziau as juos ten istept,pramankstint,kazkur savaitei,vistiek gavau keist...

sarikas
2011.06.14, 19:13
la,tau arba surinkus kasnors skyouojas,arba pasedesvarikliukas,ir gauni pirkt nauja,man jau du kartus taspats buvo,pasikeiciau ir vsio.p.s bandziau as juos ten istept,pramankstint,kazkur savaitei,vistiek gavau keist...

atsiprasau uz klaidas :)

driusa
2011.06.14, 19:18
O tai kaip tada tekstą suprast?Gal galima vertimą į normalią kalbą?

Zenka
2011.06.15, 16:41
Angliukai gal susidėvėję?

dainius22
2011.06.16, 09:40
Jei jau buvai išardęs reikėjo pažiūrėti angliukus (buvau ardęs priekinio lango varikliuką tai tikrai nieko sudėtingo, įtariu ir su galu panašiai). Labai gali būti, kad į vieną pusę sukant angliukai susikreipia ir dar turi kontaktą, o į kitą pusę neužtenka kontakto.

Darukasas
2011.06.17, 13:39
Mistika kazkokia pradejo vel veikti , pries tai buvau sutepes ir palikes kai neweike, pameginau vel kuria cia diena atidaryti ir ziuriu veikia no problem ...

ShepasJ
2011.06.18, 09:40
Pas mane taip pat kada nori, tada veikia...

ARMI
2011.07.09, 01:32
Blemba, pas mane irgi nesidarinėja kada ir kaip nori

Daranius
2012.02.01, 16:23
čia kažkokie fokusai su trečiuko elektra - kažkur matyt kontaktas pasioksidavęs ar laidas papuvęs turiu analogišką problemą su priekiniais langais.

vejas666
2012.02.02, 08:57
čia kažkokie fokusai su trečiuko elektra - kažkur matyt kontaktas pasioksidavęs ar laidas papuvęs turiu analogišką problemą su priekiniais langais.

kartais padeda varikliuko isvalymas isardzius,bet ji pakeitus tikrai dingtu beda.jie kazkoki pavarge buna ir nepakanka jegos,varstant net matosi kaip leteja ir visai sustoja .idejus kita viskas gerai

Daranius
2012.02.02, 09:58
kartais padeda varikliuko isvalymas isardzius,bet ji pakeitus tikrai dingtu beda.jie kazkoki pavarge buna ir nepakanka jegos,varstant net matosi kaip leteja ir visai sustoja .idejus kita viskas gerai

kokios jų kainos būna? Gal net neverta terliotis ir ardyti laiką gaištant...

wongas
2012.02.02, 10:06
Bet pas jus ir rūpeščiai prie tokios temperatūros.

Darius77
2012.02.02, 11:27
Bet pas jus ir rūpeščiai prie tokios temperatūros.
Aktualūs rūpesčiai, jei langas atsidaro, ir nebeužsidaro :)

Arturs
2012.02.02, 14:11
Nu bet tikrai, kam prie tokio salcio langus ir dar galinius darinet(notknow)

sarikas
2012.02.02, 20:56
jei ka turiu 40 lt,kovo pradzioje mausiu y vilniu,kaziuko muge,jei ka-skamtelk :)
kokios jų kainos būna? Gal net neverta terliotis ir ardyti laiką gaištant...

Daranius
2012.02.03, 09:51
jei ka turiu 40 lt,kovo pradzioje mausiu y vilniu,kaziuko muge,jei ka-skamtelk :)

turėsiu raumeny :)

liustra
2012.07.17, 15:30
Gal kas apšviestų kur ieškot galinių fortkių atidarymo varikliuko saugiklio. nesinori ištraukinėt paeiliui. Nes šiaip nuo vakar nebeatidarinėja keleivio pusės galinės fortkės. vieną ką knisinėjau tą dieną, tai išiminėjau vidurinę tos pusės kėdę(gal ten šalia kokia provodkė eina, gal nutraukiau?).

Girinis
2012.07.17, 20:43
Gal pats jungiklis užstrigęs.

busas
2012.07.18, 16:36
Gal kas apšviestų kur ieškot galinių fortkių atidarymo varikliuko saugiklio. nesinori ištraukinėt paeiliui. Nes šiaip nuo vakar nebeatidarinėja keleivio pusės galinės fortkės. vieną ką knisinėjau tą dieną, tai išiminėjau vidurinę tos pusės kėdę(gal ten šalia kokia provodkė eina, gal nutraukiau?).


ytarimas, kad ne saugikliuose beda

liustra
2012.07.18, 22:34
Įtarimai šiandien vakare pasitvirtino. Patikrinau jungiklio darbą - ten viskas ok, tada fiškę prie varikliuko - ten ir ok, tada nuėmiau varikliuką -kertasi jisai, kartais taip , kad net rankom neprasuksi, kol gerai nestuktelsi . (dabar ieškau keleivio pusės fortkės varikliuko)

sarikas
2012.07.18, 23:24
turiu 40lt plius is taves pasto islaidos apie 5lt,ir bus pristatytas registruotas laiskas :)
Įtarimai šiandien vakare pasitvirtino. Patikrinau jungiklio darbą - ten viskas ok, tada fiškę prie varikliuko - ten ir ok, tada nuėmiau varikliuką -kertasi jisai, kartais taip , kad net rankom neprasuksi, kol gerai nestuktelsi . (dabar ieškau keleivio pusės fortkės varikliuko)

liustra
2012.07.19, 23:36
Dėkoju. Bet problema jau išspręsta už 30 lietuviškų.

Daranius
2018.05.11, 12:56
Sveiki,

pagavo mane šiandien per TA: neatsidaro vairuotojo langas. uždarant langą iki varikliuko ateina įtampa, o atidarant ne. ar kaltas valdymo blokas ant durų ar ieškoti bėdos kažkur kitur?

wongas
2018.05.11, 14:15
Geras. Prie ko čia langas ir tech apžiūra ????

formalumas
2018.05.11, 15:49
Vairuotojo langas privalo atsidaryti. Neatsidaro - nepraleis...

Raimislt
2018.05.12, 09:08
Sveiki,

pagavo mane šiandien per TA: neatsidaro vairuotojo langas. uždarant langą iki varikliuko ateina įtampa, o atidarant ne. ar kaltas valdymo blokas ant durų ar ieškoti bėdos kažkur kitur?

Primink savo auto metus . ?

Mindas112
2018.05.12, 09:28
Daranius turėtų susitvarkyti savo parašą.

Daranius
2018.05.12, 11:46
Primink savo auto metus . ?

99m.

P. S. prezidento paskatintas susitvarkau profilį (ar gal ne taip supratau ir visgi parašą reik tvarkyti?) :-x

edit: pavarčiau manual'ą, panašėja, kad radau problemą bloke - belieka pasikeisti... o gal kas esat jau krapštę ir galit patarti kaip galima esamą prikelti?

pridedu santrauką kolektyvui kur reik su testeriu kontaktų paieškoti4237

Raimislt
2018.05.12, 16:33
99m.

P. S. prezidento paskatintas susitvarkau profilį (ar gal ne taip supratau ir visgi parašą reik tvarkyti?) :-x

edit: pavarčiau manual'ą, panašėja, kad radau problemą bloke - belieka pasikeisti... o gal kas esat jau krapštę ir galit patarti kaip galima esamą prikelti?

pridedu santrauką kolektyvui kur reik su testeriu kontaktų paieškoti4237

Išardyk ir kontaktus pavalyk, dar gali apžiurėti litavimo vietas dėl atsilitavimų.

Daranius
2018.05.13, 00:16
Išardęs buvau iškart, apsižiūrėjau lituotas vietas ir elementus, bet nieko įtartino nepastebėjau. Kontaktai irgi neapsioksidavę. Pasitikrinęs radau, kad nėra kontakto tarp taško kurį ant plokštės jungia jungtukas ir išėjimo kontakto

Raimislt
2018.05.13, 00:39
Išardęs buvau iškart, apsižiūrėjau lituotas vietas ir elementus, bet nieko įtartino nepastebėjau. Kontaktai irgi neapsioksidavę. Pasitikrinęs radau, kad nėra kontakto tarp taško kurį ant plokštės jungia jungtukas ir išėjimo kontakto
Tai tikrink visą grandinę ir patį jungiklį.