PDA

Žiūrėti pilną versiją : Parduodu parduodu T&C lova



whahaha
2015.10.01, 22:24
Sveiki, parduodu t&c, nuo 2001 su isimamomis sedynemis, lova. Tarnavo visa vasara, palapines nereikejo (vodka) isikabina i galiniu sedyniu tvirtinimo vietas. galiu pagaminti kitiems kebulams (CNC frezavimo paslaugos). Kaina 150eur, Kaunas 86vienas538593, info@suklys.lt
294229432944

toSKA
2015.10.02, 11:40
Kokie išmatavimai?

BOSAS
2015.10.02, 19:44
Papasakok placiau apie patoguma jos transportavima galines sedynes ir t.t.

Kaip sakoma padek suprasti sio daikto pliusus minusus

P.s. pagarba uz isradinguma.

toSKA
2015.10.05, 10:10
Truputį ne į temą, bet tuo pačiu tema pasikels.
Radau idomią konstrukciją, bent išoriškai atrodo patikimesnė (ypač galas), pagalvota dėl daiktadėžių ir kėdžių nugarų nedrožtų... Tiesa, ten jau išiminėt vidurines kėdes reikėtų... http://www.minivanchrysler.com/t15898-petite-idee-pour-camper-dans-son-van .

PlymouthV6
2015.10.05, 16:19
Papasakok placiau apie patoguma jos transportavima galines sedynes ir t.t.

Kaip sakoma padek suprasti sio daikto pliusus minusus

P.s. pagarba uz isradinguma.

Visi kas vaziuoja i ekspedicijas-keliones, pvz.: Karpatus, visureigiuose tokius gultus turi pasidare ;)

whahaha
2015.10.06, 09:02
Istiesta lova gaunasi 1,22x2,1m. Setupas gaunasi toks: galine sedyne keliauja i vidurine eile, lova isikabina i galines sedynes tvirtinimus grindyse be jokiu varztu. Lovos paruosimas mieguj: sulenki vidurines sedynes, atlenki dangti, issivinioji porolona ir eini miegot :) konstrukcijos svoris apie 35-40kg. Buvau uzkroves 600kg svori, tai tvirtumo pakanka. Pliusai: visi daiktai dedami po apacia, nereikia perkrovineti daiktu, isimineti sedyniu einant miegoti. Ir vaziuoti galima 5kiese. Minusas tas kad pamazeja vietos daiktams, todel as nusipirkau plastikines dezes pagal realu turi ir matau is kart kiek daiktu galiu paimti. Duodu zmonai pora deziu ir neleidziu krauti jokiu tasiu, nes kitaip prikista masina iki lubu bus nereikalingu daiktu :D kam idomu, prasau pasiskambinkit susitiksim parodysiu ir papasakosiu placiau, net jeigu pirkt neketinat, o tik smalsumas kankina :) sugalvojau patobulinimu, tai paprasciau nauja issipjauti negu sita perdaryti.

wongas
2015.10.06, 12:13
Išradingai - sveikinam. Įdomi ir kaina :)

whahaha
2015.10.06, 12:54
Kaina uz gatava produkta. Medziaga 60eur, 7valandos matavimo ir projektavimo, 40min frezavimo, geras pusdienis rankinio darbo, visos plokstumos nuslifuotos, visos briaunos is abieju pusiu uzapvalintos. Su saliga ta kad mano darbo valanda kainuoja 30eur, tai mano akimis faktiskai dovanoju :D galiu uz alu pasidalinti breziniais ir galite patys rankom pasidaryti, kainuos tik medziagos :)

PlymouthV6
2015.10.06, 13:28
Tikrai gera kaina. Is aliumo remelius daryti ir apsiuvineti faniera gautusi kur kas brangiau. Cia, praktiskai, uz dyka.

BOSAS
2015.10.06, 21:09
Man patiko pati jo mintis, nors man poreikio siam daiktui nera, taciau minties nepastebeti negalejau.

ceazariukas
2015.10.06, 23:15
darbo valanda30 euru? ir lovas konstruoji? gal apsirikai pasirasyt litais

whahaha
2015.10.07, 00:03
Na ne visiem taip sekas ypac provincijoj. Nenoriu nieko izeisti bei nenoriu ginčytis, gal kazkam tai dideli pinigai, bet man tai yra normalu, nes mokescius turiu taipogi didelius sumokėti. Kai Cezariukas susipirksi kruva pinigų kainuojancia yranga galesi sprest kokia valiuta pardavineti savo darbo valandas. Jeigu yra noras galiu paskelbti aukciona alaus valiuta :D cia nera jokios komercijos, kas norite visiem pagelbesiu konstruojant tokius reikalus.

darbo valanda30 euru? ir lovas konstruoji? gal apsirikai pasirasyt litais

ceazariukas
2015.10.08, 21:22
speju ratu suvedimus darai:) ir as nesijuokiu as tik pasitikslinau paklauses, atsiprasau jei uzerzinau

whahaha
2015.10.09, 10:25
Kaip minejau pirmam poste teikiu cnc frezavimo Paslaugas(kompiuterinio valdymo 3asiu plokstuminio apdirbimo frezavimo staklemis). Tai tos stakles ir kainuoja :) na ir viskas kita kas prie ju, programine iranga, frezos it t.t.