PDA

Žiūrėti pilną versiją : Parduodu Parduodu savo Vojų



mafo
2015.09.07, 14:40
Nusprendžiau išsiskirti su savo numylėtiniu, kuris išvedė mane iš kantrybės :) Jei kas nors norit atiduosiu klubiečiams už kokius 2400 Euro. Šiaip prašyčiau nemažiau 3300, nes gerokai į jį prikišau pinigų, bet pavedė variklis, purtosi pastarasis o sveikatos remontuoti nebeturiu. Gal kas turit auksines rankas ir susitvarkysit savistoviai, šiaip variklio remontas turėtų atseit apie 800 EUR o gal ir mažiau jei tai ne variklio problema aišku, bet čia jei pasiseks. Priekinė važiuoklė sutvarkyta (pradedant amortizatoriais, baigiant, traukėmis, įvorėmis ir pan. amortikai sachs, na o visa kita vidutinės kokybės tad čia kaip visada su mūsų keliais, gerai bus tik kokius 2 metus ;), galiniai važiuoklei meistrai teigia, kad viskas ok, tačiau jaučiu, kad jie klysta. Pakeistas freono radijatorius Nissens gamintojo (buvo prakiuręs), buvo remontuota vairo kolonėlė, keistas liamda zondas deja dėtas ne originalus tad teberodo klaidą, tačiau pats jis atlieka savo funkciją tik kad pakaitinimas neteisingus omus siunčia kompui (varyta tech apžiūra viskas ok). Tepalai buvo naudojami tik sintetiniai 5W30, na prieš pusę mėnesio "meistrai" man pripylė 10w40 mol čia dėl skysto tepalo vibruoja... nepadėjo :) ... kas dar čia, a bagažinė sunkiai rankiniu darinėjasi, turi pamaigyt mygtuką kad atsidarytu, na čia turbūt sutvarkyt valandos reikalas, kurios aš niekaip neradau. Pakeisti įtempėjai ir diržas prieš kokius 4 mėnesius, pakeistos st.trinkelės, net ir rankinio. Daugiau nzn, daug ką remontavau tad visko prisiminti nepavyks, atrodo puse velnio, bet visviena tai senas automobilis. http://auto.plius.lt/skelbimai/chrysler-grand-voyager-3-3-l-vienaturis-2002-benzinas-dujos-4391500.html

sukceno
2015.09.07, 16:33
labai gera komplektacija, tvarkyk arba keisk motorą

mafo
2015.09.07, 17:54
labai gera komplektacija, tvarkyk arba keisk motorą

Na tai, kad jau parduodu - pirk susitvarkysi :D

sukceno
2015.09.07, 18:12
ok, mainom.

mafo
2015.09.07, 18:24
ok, mainom.

Tai, kad gal ne, sėsiu ant valdiško šitą pardavęs.