PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kokie akumai jusu



ceazariukas
2015.08.21, 23:11
Kokios galios akumus galima isidet kad nebutu per silpni. mano 2.5d 104kw . akumas 75ir kazkos korietiskas. as manau kad lyg ir didesni reik idet ir klausiu ismananciu

BOSAS
2015.08.22, 07:46
Gelinis labai geras akumas tik jo kaina apie 3 4 kartus didesne uz paprasta. Bet demesio vertas daiktas toki naudoju ir dziaugiuosi

Makacinas
2015.10.12, 22:02
Butu gerai kad parasytut su kiek Ah ydedet dyzeliukam?

Daranius
2015.10.13, 12:33
Butu gerai kad parasytut su kiek Ah ydedet dyzeliukam?

ne kartą rašyta jau, kad ne Ah yra esmė.

Makacinas
2015.10.13, 22:09
oi oi koki mes gudrus ir nieko nepasakosim.
siaip jau alfa romeo forume veiksmas ne kazka, bet jau cia tai is viso mirtis. ar cia voyagerius vairuoja tik kam virs 50? ar kas cia negerai? o gal labai jau geros masinos, NEGENDA, tai ir rasyt nera apie ka.
Ceazariukai turi tilpt 85 Ah, 800A atidavimu

BOSAS
2015.10.14, 19:06
Ko cia tamsta toks izeidus. Nepatinka forumas paimk ir isjunk.

Savo blogos nuotaikos cia demonstruoti nereikia. Niekas to nepraso. Jei patinka dalyvauk i sveikata.

Makacinas
2015.10.14, 19:25
stengsiuosi dalyvaut kiek galesiu. ne tai kad yzeidus bet bent jau is pirmo zvilgsnio forumieciai draugiskumu nepasizymi.

ceazariukas
2015.10.14, 19:38
oi oi koki mes gudrus ir nieko nepasakosim.
siaip jau alfa romeo forume veiksmas ne kazka, bet jau cia tai is viso mirtis. ar cia voyagerius vairuoja tik kam virs 50? ar kas cia negerai? o gal labai jau geros masinos, NEGENDA, tai ir rasyt nera apie ka.
Ceazariukai turi tilpt 85 Ah, 800A atidavimu

o jau zinosiu

BOSAS
2015.10.14, 20:56
stengsiuosi dalyvaut kiek galesiu. ne tai kad yzeidus bet bent jau is pirmo zvilgsnio forumieciai draugiskumu nepasizymi.
Paskaityk savo postus ir pasiziurek i savo draugiskuma, koki rodai ir ko po to is kitu dalyviu reikalauji.
Pirmiausiai nuo saves pradek, o ne visus is eiles puldinek.

Daranius
2015.10.15, 11:14
oi oi koki mes gudrus ir nieko nepasakosim.
siaip jau alfa romeo forume veiksmas ne kazka, bet jau cia tai is viso mirtis. ar cia voyagerius vairuoja tik kam virs 50? ar kas cia negerai? o gal labai jau geros masinos, NEGENDA, tai ir rasyt nera apie ka.
Ceazariukai turi tilpt 85 Ah, 800A atidavimu

na, matau buvau ne taip suprastas. galėjau ramiai atsakyti parašęs apytikslius skaičius, bet nuo to niekas nebūtų pasikeitę - po 1-2 metų vėl prie geresnio šaltuko ne iš vietos... ir kas tada kaltas? blogas forumo patarėjas ar pats iki galo neišsiaiškino kame problema?). o klausimo esmė buvo ne tame kaip galima buvo įtarti, todėl ir parašiau, kad ne į tą parametrą gilinamasi, į kurį reiktų, tiesiog prieš atrandant klaviatūrą, galima būtų atrasti senus forumo post'us ir pasidomėti, ar taip jau atrodo pačiam kad gvildenama kažkokia naja problema, prie kurios niekas prieš tai nebuvo priejęs?

ceazariukas
2015.10.15, 16:08
visi cia teisus. juk tam ir yra zodzio laisve, issikalbejimas. jei kas netinka reikia pasakyt. juk buna... nekiekvienas skaiciuojam iki 10 susinervine kad pyktis praeitu:-x

Gintas252
2015.10.15, 22:28
daug kalbame , o reikia konkretumo .:
Voyager battery measures 278 mm long by 175 mm wide by 190 mm tall; some battery brands may vary slightly.
Ir ka galiu pasakyti .:
Gelinis geriau nei paprastas , paprasta nebloga, pribaigiau(nauja) per 1.2 metu .
Buvo geras ir talpa gal 85Ah. - startine srove (alio , nesiruosiu vaziuoti akumo pagalba - mano woju uzveda ir silpnas akumas man svarbus jo tarnavimo laikas) .
Man turbut reikalingas (kaip ten jie sako gilaus iskrovimo akumas) , nes jungiu radija, kompa ir viskas nuo masinos akumo - taip as ji ir pribaigiau :) .
Butina dekrauti paprastus akumus su pakroveju, jei naudojate tokiu rezimu kaip as .
Paliktas issikroves akumas mirs dar greiciau .

Ir taip - ismatavimus matote , o pasirinkimas asmeninis ir finansu reikalas .

Trioškis
2015.10.16, 22:33
daug kalbame , o reikia konkretumo .:
Voyager battery measures 278 mm long by 175 mm wide by 190 mm tall; some battery brands may vary slightly.
Ir ka galiu pasakyti .:
Gelinis geriau nei paprastas , paprasta nebloga, pribaigiau(nauja) per 1.2 metu .
Buvo geras ir talpa gal 85Ah. - startine srove (alio , nesiruosiu vaziuoti akumo pagalba - mano woju uzveda ir silpnas akumas man svarbus jo tarnavimo laikas) .
Man turbut reikalingas (kaip ten jie sako gilaus iskrovimo akumas) , nes jungiu radija, kompa ir viskas nuo masinos akumo - taip as ji ir pribaigiau :) .
Butina dekrauti paprastus akumus su pakroveju, jei naudojate tokiu rezimu kaip as .
Paliktas issikroves akumas mirs dar greiciau .

Ir taip - ismatavimus matote , o pasirinkimas asmeninis ir finansu reikalas .

Ponas Gintas252, neesu etatinis rašytojas. Na jūsų akumuliatoriaus tarnavimo laikas, tiesą ir lengvai pasakius šūdinas. Mano buvusiam III-ke buvo naudojamas "Exide" kuris tarnavo, bent man, 7 metus įtariu kad ir dabar tebetarnauja naujam šeimininkui, beje dabartiniame - IV ke. jau nupirkau su su "Exide" akumuliatorium. Gryžus iš UK reiks pažūrėt pagaminimo datą. Bet jau vieną žiemą prolemų nesukėlė. Dėl šventos ramybės parašysiu, kad kalbu apie tikruosius "EXIDE", jie pilkos spalvos, o ne apie "Exide technologies" ar kažkas panašiai (jie juodos spalvos).Jei galėčiau sau leisti finansiškai, be jokių skrupulų pirkčiau "OPTIMA" serijos švedišką "GEL" želė akumuliatorių. Jo kaina litais buvo apie 800 - 1200. Jie pradžiai buvo kurti švedų kriuomenei, o tik po maždaug 10 metų gaminti civiliams. Žinant skandinavų žiemas, manau ivesticija pasiteisins.

BOSAS
2015.10.18, 13:51
As naudoju optima ir tikrai nesigailiu investuotu pinigu.
Daiktas yra superinis.

Pas mane masinoje jis ir kompus 4 veza audio aparatura.
Virduli 2kw ir seip bet ka .

Automobolyje imontavau keitikli is 12 i ~220 v 3 kw nominals ir nei karto nebuvo, kad reiketu dakrauti ar neuzsuktu mano dyzelio.

Viena karta vienam klientui nutruko uzsieni dirzas o jis turejo toki pat akuma. Aisku uzgesus bande kurti n kartu tada atsiveze masina iki musu. Aisku ir mes sukom kol suradom beda. Tada padarem varikli sistemos tuscios buvo tai net nejunge meistrai pakrovejo be jokio vargo suko starteriu ir visa sistema pati nusiorino. O akumas net nepasakytum kad nors kiek pasedes butu.

Buvau taip nustebes akumo galimybemis kad sakes.

Makacinas
2015.10.18, 15:05
nu paprastam zmogui su paprastais poreikiais tikrai uz akuma moket 1000lt moraliskai yra nepakeliama suma. as jau keturis akumus pirkau mutlu fyrmos. kiek domejausi tai turku gamybos skirti rusijos rinkai. tiesa du akumai po poros metu iskeliavo kartu su masinom, tai ju vertinti negliu, bet va alfoj 5 metus atitarnavo be jokio perkrovimo, ziema budavo pastoviai jungiama webasta nekurtai masinai, ir aparatura tikrai ne vaikiska sudeta, alfuke iskeliavo kartu su tuo akumu, ir manau dar tas akumas tarnaus ne vienus metus.
dar toky ysidejes y darbiny golfuka 1.9TD:), tarnauja jau trys metai, perkraut irgi nereikejo, nors ziema jam tikrai tenka nemazai pasukt startery.
manau kad ir y craisa toky pirksiu. domejausi tai 100e, jei paliksiu sena tai dar truputy atpigs.

BOSAS
2015.10.18, 22:12
Kas ta craisa.
Cia ziurke is rusu klb?

Makacinas
2015.10.18, 23:09
Kas ta craisa.
Cia ziurke is rusu klb?

cia tas pats kaip ir vojus;)

sheikhas
2015.10.19, 09:15
Nėra skirtumo koks akumo gamintojas, žmonės su maximiniais po 5 metus prasuka ir nesiskundžia. Svarbiausia tvarkinga automobilio elektra, daug maž artimi gamykliniams akumo parametrai ir normalios eksploatavimo sąlygos. Viskas.

chevy
2015.10.19, 10:22
Nėra skirtumo koks akumo gamintojas, žmonės su maximiniais po 5 metus prasuka ir nesiskundžia. Svarbiausia tvarkinga automobilio elektra, daug maž artimi gamykliniams akumo parametrai ir normalios eksploatavimo sąlygos. Viskas.

Pritariu,Europart turėjau akuma,šešis metus be problemų..

Rimazz
2015.12.01, 14:23
Gelinis labai geras akumas tik jo kaina apie 3 4 kartus didesne uz paprasta. Bet demesio vertas daiktas toki naudoju ir dziaugiuosi

Stebiuosi savo naglumu....:) bet vistiek pataisysiu BOSĄ...Geliniai akumai kaip starteriniai nenaudojami...Tai ką tu vadini geliniu turbūt yra AGM akumas - Absorbent Glass Mat - technologija kai vietoj skysto elektrolito sugertas į tokius pampersus. Pradžioj buvo tik OPTIMA markės ir tik su cilindrinėm celėm, paskui atsirado ir daugiau...Ir su įprastos formos celėm....

Va tokį ir turiu - varta AGM dual purpose 95Ah 850A EN...Pagailo man jį atiduot su mazdūra. Pasilikau su tikslu naudoti toliau...O čia figuški - jis 75 mm ilgesnis nei vieta jam kraislery...Va ir suku dabar savo žilą galvą - ką su juo daryt....Kam pirkt siūliau - visi kainos išsigąsta...Naujas dabar - tik 153eur....O gamintojas žada 3-4 ilgesnį tarnavimo laiką.
Jums pirkt nesiūlysiu - netiks lygiai taip pat...

BOSAS
2015.12.01, 17:16
Na jau patikslinai.
Taip ten ne elektrolitas.
Butent optima

Olvis
2016.11.11, 17:55
stengsiuosi dalyvaut kiek galesiu. ne tai kad yzeidus bet bent jau is pirmo zvilgsnio forumieciai draugiskumu nepasizymi.
Vat gal pora savaiciu cia esu ir kiek apsiskaiciau auto ieskodamas ir jau nusipirkes. Pastebejau ta reikala. Pasidariau, sutaisiau, pasigyriau. Pasakot nepasakosiu, megynk pats ir tau pavyks. tipo padaryt galima.
p.s. pas mane stovi kazkoks gaidziokas akumas raso 80AH 780A 2015m gamybos, kol kas autonominis groja ir startavus ir uzgesinus, prie -5 su vienu pasildymu, bruks ir kriokia varksiukas. Laukiu nekantraudamas -20 -25 del idomumo.

BOSAS
2016.11.12, 07:23
p.s. pas mane stovi kazkoks gaidziokas akumas raso 80AH 780A 2015m gamybos, kol kas autonominis groja ir startavus ir uzgesinus, prie -5 su vienu pasildymu, bruks ir kriokia varksiukas. Laukiu nekantraudamas -20 -25 del idomumo.

geras pagal parametrus tas tavo akumas.

busas
2016.11.14, 21:35
kai nupirkau kreiseri stovejo Mopar 50AH - 800 A,(turginiai pardavinejantys akumus kraipe galvas isgirde tokius parametrus ), pakrautas suko kaip zveris, bet ji su senu kreiseriu pardaviau,pasilikau EXIDE 72AH-720A,kuris jau tarnauja 5 metai (i metus bent karta parsinesdavau namo pilnam pakrovimui), sekantis bus itariu exide - dabar kazkur 73 eur.parduotuveje

Olvis
2016.11.15, 12:20
Exide dabar jau lyg ir pas lenkus stompuot pradejo. Jai neklystu.:roll:
Nes rinkausi is AGM'u 105Ah dar siemet sausi. Galingieji dauguma jau ne lenkiski.

ewas
2017.03.13, 08:10
Isidejau Optima melyna CCA 765A , C20 55AH, C5 50 AH, KELIOS DIENOS tik, suka laabai lengvai. Ziuresim kaip bus veliau. Senasis taip sukdavo pora dienu po pakrovimo paskui jausdavosi sunkumas.
Teko palankstyt pliuso ir minuso kilpas, nes sitam toliau prisisuka nuo akumuliatoriaus krasto. Matysim kaip laikys. Pirkau deveta apie puse metu , buvo masinoje su start/stop sistema.