PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Valgo tepalus chrysler voyager 2001,2,5crd



Sigitas1
2015.08.04, 18:15
Sveiki,neradau posto gal kur buvo bet labai senai..Taigi nesenai įsigijau chrysleri,turiu bėdų su dūmingumu,pakeitus tepalus4w50 pripylus pilną normą po 5000km man paliko nepilnai mažoji norma tepalų,dapyliau2,5 litro,man daug,sako kad dyzeliai mėgsta tepalą,bet kad ant tiek tai nesitikėjau..kokia priežastis galėtų būti,kompresija matuota po 22 kiekvienam vienodai..turbo restauruot?nežinau ką daryt..Šiauliuose nepadaro pilnos diagnostikos chrysler ir nežino kas per bėdos..nejau i kauną reiks kelionę susiplanuot?Bučiau dėkingas už gero meistro rekomendavimą aplink Šiaulius :) Atsiprašysiu moderatorių iš anksto jei tokia tema jau yra

mikana
2015.08.04, 19:49
sveikas, pirmiausia neaišku kokie čia tepalai pas tave , o visu antra dumija kuru ar tepalu . kiek tepalo piliai keisdamas ????

BOSAS
2015.08.04, 20:00
22 kompresija tai cia jau lavonas ant ratu

Sigitas1
2015.08.04, 22:32
total9000.5w40.pradžioj ne tokius skaičius buvau parašęs.Ten tokius rekomendavo palei parametrus tipo,pradžioj5 litrus,po kiek laiko pastebėjau kad truksta iki pilnos normos dar litrą dapyliau 6 iš viso pradžioj,o po 5000 dar 2,5 kažkur atsistojo pilna norma dar ryte reiks pasižiūrėt..Juodais dūmais varo,nors manau kad ir saliarkos nelabai sudegin iš kvapo..Dyzeliuką tik iš degalinės pilu ir niekad nebuvo pilta ruskinio.Pradžioj porą purkštukų keičiau,kiti du patikrinti.palei rakto diagnostiką meta ten keturias bėdas kiek suprantu tik nelabai suprantu ka jos reiškia :) p010,p113,p0606,p0204..Nu palei Bosą tai jau į šrotą jam laikas,bet aš nusiteikes dar pasiremuotuot nes daugiau nei puse kelio jau nueita neturiu kur trauktis,parduodant nebeatsipirks jau ar taip ar taip..

BOSAS
2015.08.05, 07:18
Remontuokis tik keisk motora ne sitas yra srotas
Manau supranti kai is 32 atm lieka 22 ka tai reiskia.
Ziema bus beda visai.

Kaip sakiau lavonas ant ratu.