PDA

Žiūrėti pilną versiją : priekine pakaba



pinas
2015.05.28, 00:30
sveiki reik patarimo kaip paaukstinti prieki?

zaliaakis
2015.05.28, 09:14
Dek didesnius ratus... Ar gumas po spyruokle, bet kieta važiuoklė palieka.

Audriusas
2015.05.28, 10:05
Dek didesnius ratus... Ar gumas po spyruokle, bet kieta važiuoklė palieka.

Gal galit man paaiskint kaip gumos po spyruoklem itakoja vaziuokles kietuma?

romaas
2015.05.28, 10:47
labiau suspaudziama spyruokle, ko pasekoje mazeja spyruokles eiga, ji tampa kietesne.kazkiek islosi aukscio.

oleg
2015.05.28, 11:11
pastatisi gumas po spyruokle, pakelsi tik kebula! didesnius ratus - pakaba ir kebula/

Audriusas
2015.05.28, 11:27
Gal as biski kvailas bet niekaip neisivaizduoju kaip galima spyruokle suspausti labiau ar maziau, spaudzia gi kebulas savo svoriu, del padetos gumos si jega nei padides nei sumazes ji isliks tokia pat. Taigi ideja apie spyruokles didesni suspaudima atrodo ne logiska man, todel ir paklausiau kaip gali itakot :) Greiciau sumazeja amortizatoriaus eiga, bet ten man atrodo yra rezervo.

BOSAS
2015.05.29, 07:14
Gal galit man paaiskint kaip gumos po spyruoklem itakoja vaziuokles kietuma?

Cia klause ne apie kietinima o aukstinima. Skaitom atidziau ir neplakam skirtingu dalyku i kruva

BOSAS
2015.05.29, 07:15
Gal as biski kvailas bet niekaip neisivaizduoju kaip galima spyruokle suspausti labiau ar maziau, spaudzia gi kebulas savo svoriu, del padetos gumos si jega nei padides nei sumazes ji isliks tokia pat. Taigi ideja apie spyruokles didesni suspaudima atrodo ne logiska man, todel ir paklausiau kaip gali itakot :) Greiciau sumazeja amortizatoriaus eiga, bet ten man atrodo yra rezervo.

Na kaip cia pasakius kad ne itema kuri uzduota pliurpi tai faktas

BOSAS
2015.05.29, 07:16
sveiki reik patarimo kaip paaukstinti prieki?

Cia temos esminis klausimas

Mindas112
2015.05.29, 18:26
Pradėję kaišioti gumas,atrasite problemų su ratų išvirtimu.Jei remontinis amortikas ( su viena ovalia skyle pareguliavimui),tai gal užteks eigos,o jei "defaultinis" amortikas,teks vieną skylę gremžt.