PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1996 - 1997 Del ko pucia slangus isilus varikliui?



supercip
2011.06.09, 18:56
Sveiki,
turiu problema su savo 96 m 2.5 td ,kai jis man atiteko jam buvo skilusi 1 galva pusdavo slangus ir vare baltais dumais, galva pakeite, patikrino nuslifavo uzdejo vientisa metaline tarpine nors pries tai buvo atskiros tarpines, po remonto kol dar saltas dirba lyg viskas normaliai, tik gerai isyla pradeda vel pust slangus ir pramusa vel baltus dumus .Kai vaziuoji ir pradeda pramusinet baltus dumus duodi daugiau gazo (pragazuoji) ir kuriam laikui jie dingsta.Kuris tvarke sako kad nezino kas galetu but daugiau ir t.t Gal kas galetu ka patart? kur jieskoti problemos ,ka keisti ir ar isvis apsimoka remontuot varikli,ar det kita?

Is anksto aciu...

BOSAS
2011.06.10, 20:01
blogai sutvarke gali gryzti atgal

Pajuris
2011.06.11, 09:27
Man problema buvo su viena galva bet virino ir šlifoavo visas. Jau keturi metai praėjo. Bosas teisus, teks kartoti operaciją nes pasts rašei kad galvą pakeitė tai liko dar trys.

supercip
2011.06.11, 10:07
Bet gi man kai keite galva irgi tikrino bei slifavo visas , dar man tas meistrelis minejo kad gali per gilzes leisti ir tipo tokio nieks nenori tvarkyt i t.t.
ar tai tikrai taip gali but, ar cia tiesiog makaronus kabina?

BOSAS
2011.06.11, 10:22
O tu makaronus nuo ausu bandei kada nusirinkti kiek tas meistrelis tau ju prikabino ?

Pajuris
2011.06.12, 13:04
Teisybė, dėl gilzių aš pamiršau paminėti. Man gilzes buvo išėmę ir padėjo labai "kūdas" tarpines. Ši "racionalizacija" pasak meistriuko padeda geriau suspausti tarpinę ir kompresija jos taip lengvai neišspaudžia.

BOSAS
2011.06.12, 13:39
:) gilzes turi savo fiksuotas padetis ir belekokiu nesamoniu daryti negalima, jei gilze ima tik del to kad tarpine geriaus uzspaustu, tuomet as jau susilaikau nuo komentaru.
Gilzes buna praleidzia ausinimo skysti i tepala ir dar jos sisikraipo, bet tai labaiau aktualu pvz CRD motorasms kur yra viena bendra galva.

O gilze iskelti seipsau, kad tik pakelti, jog tarpine geriau prisispaustu, nesiulyciau tokiu ..... daryti. Beje dar ne vienos tarpines nesu rades kad ja butu isspaudus kompresija.
Neskaitau tu variantu, kur zmones patys remontuoja ir galvu varstus pamirsta prisukti :)

supercip
2011.06.14, 20:35
taip supratau kad, neverta prie gilziu kibt o reikia kelt vel galvas tikrint, bei keist tarpine tik klausimas kokia tarpine det vientisa, ar atskiras ir ar yra skirtumas sioje vietoje?

ir jau galvoju ar ne geriau kita varikli det, nes dar jei ir po 2 remonto bus tas pats tada isvys nezinau ka daryt, ir dar klausimas ar negaletu buti sioi situacijoj kaltas variklio blokas (persikreipes ar trukes)?

BOSAS
2011.06.14, 20:40
tarpine metaline yra gera.
Kitas variklis problemos gali irgi neispresti. Anksciau ar veliau visi su tuo susiduria.

Po remonto tokiu dalyku isvis neturi buti, ar tai pirmas ar antras. Galvok kur remontuojiesi.

Kesute
2011.06.14, 23:00
Siaip keiciant tarpine keiciasi ir galvos varstai nes seni buna patemti ir jie netaip smarkiai prispaudzia tarpine.Pats syki taupumo sumetimais nepakeiciau tai modelis gryzo po savaites su pradegusia tarpine nors buvo verzta pagal visus reikalavimus.

supercip
2011.06.23, 13:08
Gal kas galyt rekomenduot kokiu geru meistru is Vilniaus ar jo apylinkiu, kurie galetu bei moketu tinkamai sutvarkyti si varikli ?